Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ολεσ σιγα σιγα θα μπουνε στο τρυπακι γιατι  οικονομικη κριση δεν εχουν νιωσει ακομα!!!!!εγω πηγα χτεσ ραβινε στην ντανιελλα!!!ενω μου ελεγε οτι εκοψε να κανει φουλ χτεσ που τησ ειπα αν ειναι προθυμη μου απαντησε κατευθειαν ναι παμε!!!φανταζεστε τι πακετο θα εχει φαει η κοπελιτσα!!!μια κοπελα στην φρατζη με τατουαζ στον ωμο ενα τριανταφυλο και καρε μαλλι ειναι καλη στο προγραμμα???ελεγα να την τιμησω αλλα πηρα σταθερη αξια λιζα!!!
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
παιδεσ καλημερα πηγα χτεσ και πηρα λιζα σταθερα πολυ καλη σε ολα!!!!ειδα μια μαιρη πιτσιρικα λεπτο με καρε και τατου στην πλατη!!!!εχει να δωσει κανεισ εμπειρια μεσα??ειναι καλη στο προγραμμα και στην μπριζολα??
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
να περασουμε να τεσταρουμε
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
χτες πήρα τζούλι, τροφαντό κοντοπουτανάκι με αλβανική προφορά (θέλει να λέγεται ρουμάνα). δούλευε μου είπε στης Λίας στον Πειραιά κ στο Καλλιρόης 48. έλεγε ότι ήταν η πρώτη της ημέρα εκεί κ έτσι έδειχνε να είναι η αλήθεια. μασάζ όχι επικίνδυνο, χωρίς να βιάζεται, για την πίπα πρότεινε σκουφί κ πήρα μιας που δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις καθαρές ενώ στην τεχνική βάζει αρκετό χεράκι αν κ δεν αντιστέκετε στο σπρώξιμο του κεφαλιού προς τα κάτω. στο καβάλημα στο μασαζοκρέβατο ήταν καλή, με καλά γλυψίματα κολλάει πάνω σου σα βδέλλα, το μουνάκι από στεγνό ίδρωσε γρήγορα κ μπορεί κ να τελείωσε σε κάποια φάση. τη γάμησα απ΄την καλή κ απ΄την ανάποδη κανένα 20λεπτο χωρίς να διαμαρτυρηθεί. για αλλαγή λοιπόν καλή ήταν.
 

Επισκέπτης
παιδεσ καλημερα πηγα χτεσ και πηρα λιζα σταθερα πολυ καλη σε ολα!!!!ειδα μια μαιρη πιτσιρικα λεπτο με καρε και τατου στην πλατη!!!!εχει να δωσει κανεισ εμπειρια μεσα??ειναι καλη στο προγραμμα και στην μπριζολα??

φίλε διάβασε παλιό μου ποστ για τη Μαίρη ;)

 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
χτες πήρα τζούλι, τροφαντό κοντοπουτανάκι με αλβανική προφορά (θέλει να λέγεται ρουμάνα). δούλευε μου είπε στης Λίας στον Πειραιά κ στο Καλλιρόης 48. έλεγε ότι ήταν η πρώτη της ημέρα εκεί κ έτσι έδειχνε να είναι η αλήθεια. μασάζ όχι επικίνδυνο, χωρίς να βιάζεται, για την πίπα πρότεινε σκουφί κ πήρα μιας που δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις καθαρές ενώ στην τεχνική βάζει αρκετό χεράκι αν κ δεν αντιστέκετε στο σπρώξιμο του κεφαλιού προς τα κάτω. στο καβάλημα στο μασαζοκρέβατο ήταν καλή, με καλά γλυψίματα κολλάει πάνω σου σα βδέλλα, το μουνάκι από στεγνό ίδρωσε γρήγορα κ μπορεί κ να τελείωσε σε κάποια φάση. τη γάμησα απ΄την καλή κ απ΄την ανάποδη κανένα 20λεπτο χωρίς να διαμαρτυρηθεί. για αλλαγή λοιπόν καλή ήταν.
    ειναι  ελαφρωs γεματουλα, και με πολυ ωραια ματια?  για λεγε γιατι εχει ενδιαφερον αν ειναι αυτη.  οχι οτι ειναι, κατι το διαφορετικο αλλα την ηξερα  εδω και 3ετια και ειχα μαθει για αυτην παρα πολλα.    και θα σαs πω αν αξιζει η οχι.    και επειδη καποιεs  κανουν στοματικο  με προφυλακτικο, αυτο σημαινει σε ενα  μεγαλο ποσοστο, οτι στο παρελθον την εχουν παθει και τωρα ειναι πιο προσεκτικεs.   
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
     ειναι  ελαφρωs γεματουλα, και με πολυ ωραια ματια?  για λεγε γιατι εχει ενδιαφερον αν ειναι αυτη.   οχι οτι ειναι, κατι το διαφορετικο αλλα την ηξερα  εδω και 3ετια και ειχα μαθει για αυτην παρα πολλα.    και θα σαs πω αν αξιζει η οχι.    και επειδη καποιεs  κανουν στοματικο  με προφυλακτικο, αυτο σημαινει σε ενα  μεγαλο ποσοστο, οτι στο παρελθον την εχουν παθει και τωρα ειναι πιο προσεκτικεs.   

Έχει καμιά σχέση με την Τζούλι της Στουρνάρη 63, ή είναι άλλη αυτή?
 

Επισκέπτης


Βερόνικα από Πόζναν Πολωνίας νέο κομμάτι...ψηλή λιγνή γαλανομάτα με ώραίο βυζάκι και αφράτο κωλαράκι...στα θετικά το πολύ καλό μασάζ και η καλή μπριζόλα της στα πλην φραπές καλαμάκι με προφύλαξη ;)
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
     ειναι  ελαφρωs γεματουλα, και με πολυ ωραια ματια?  για λεγε γιατι εχει ενδιαφερον αν ειναι αυτη.   οχι οτι ειναι, κατι το διαφορετικο αλλα την ηξερα  εδω και 3ετια και ειχα μαθει για αυτην παρα πολλα.    και θα σαs πω αν αξιζει η οχι.    και επειδη καποιεs  κανουν στοματικο  με προφυλακτικο, αυτο σημαινει σε ενα  μεγαλο ποσοστο, οτι στο παρελθον την εχουν παθει και τωρα ειναι πιο προσεκτικεs.   

ναι φίλε έχει ωραία μάτια κ για το γεματούλα το είπα ήδη. τώρα αν είναι αυτή που ξέρεις τι να σου πω...
 

CHRATH

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Παιδες, χθες στο εν λογω ιδρυμα εγινε το εξης απιστευτο. Πηγα μεσημερακι μετα απο πολυ καιρο, καθομαι να δω τα κοριτσια και η κυρια επι της υποδοχης μου λεει πως κατι της θυμιζω. Φυσικο ειναι της λεω αφου εχω ερθει στο παρελθον (με προτιμηση τη μικτη Θοδωρα και τη Νανσυ για οσο καιρο ηταν εκει). Ξενερωνω με οσα βλεπω και μου λεει περιμενε να βγει και το Λιζακι. Βγαινει το Λιζακι, εγκρινω και τη ρωταω (επειδη εχω να παω καιρο και σε καποια ιδρυματα οι τιμες εχουν πεσει) ποσο παει, και παρεξηγειται η κυρια, μου λεει την τιμη του απλου και ποιος εισαι εσυ που ρωτας, και οτι θες το κανονιζεις με τα κοριτσια και που σε ξερω εγω εσενα, και που ξερω εγω για τη Θοδωρα και τη Νανσυ. Τελικα, στραβωσα, την εκανα και πηγα για καταθεση 60 ευρώ στη Ρουσλανα στη Μαρνης. Συμπερασμα: Αν δεν θελουνε καποιοι τα ευρω που τους δινω, χιλιες φορες να τα δωσω αλλου κι ας μη "δαγκωσα" λιγακι απο Λιζακι.
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
καλά έκανες κ την έκανες.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Παιδες, χθες στο εν λογω ιδρυμα εγινε το εξης απιστευτο. Πηγα μεσημερακι μετα απο πολυ καιρο, καθομαι να δω τα κοριτσια και η κυρια επι της υποδοχης μου λεει πως κατι της θυμιζω. Φυσικο ειναι της λεω αφου εχω ερθει στο παρελθον (με προτιμηση τη μικτη Θοδωρα και τη Νανσυ για οσο καιρο ηταν εκει). Ξενερωνω με οσα βλεπω και μου λεει περιμενε να βγει και το Λιζακι. Βγαινει το Λιζακι, εγκρινω και τη ρωταω (επειδη εχω να παω καιρο και σε καποια ιδρυματα οι τιμες εχουν πεσει) ποσο παει, και παρεξηγειται η κυρια, μου λεει την τιμη του απλου και ποιος εισαι εσυ που ρωτας, και οτι θες το κανονιζεις με τα κοριτσια και που σε ξερω εγω εσενα, και που ξερω εγω για τη Θοδωρα και τη Νανσυ. Τελικα, στραβωσα, την εκανα και πηγα για καταθεση 60 ευρώ στη Ρουσλανα στη Μαρνης. Συμπερασμα: Αν δεν θελουνε καποιοι τα ευρω που τους δινω, χιλιες φορες να τα δωσω αλλου κι ας μη "δαγκωσα" λιγακι απο Λιζακι.

εξηγημενος αν και παρ-εξηγημενος
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
η μαιρη η πιτσιρικα δεν σου αρεσε??παντωσ γενικωσ δεν εχει αλλαξει κατι εκει μεσα τα ιδια συνεχεια!!
 

CHRATH

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Εγω για τη Θοδωρα ή για τη Λιζα λογω κριτικων πηγα αλλα τεσπα... και στη Μαρνης και στη Στουρναρη που πηγα μετα το επιπεδο μου φανηκε χαμηλο. Για τη Ρουσλανα, με πρωτη ευκαιρια θα σχολιασω στο thread Μαρνης.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom