Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Παιδες, χθες στο εν λογω ιδρυμα εγινε το εξης απιστευτο. Πηγα μεσημερακι μετα απο πολυ καιρο, καθομαι να δω τα κοριτσια και η κυρια επι της υποδοχης μου λεει πως κατι της θυμιζω. Φυσικο ειναι της λεω αφου εχω ερθει στο παρελθον (με προτιμηση τη μικτη Θοδωρα και τη Νανσυ για οσο καιρο ηταν εκει). Ξενερωνω με οσα βλεπω και μου λεει περιμενε να βγει και το Λιζακι. Βγαινει το Λιζακι, εγκρινω και τη ρωταω (επειδη εχω να παω καιρο και σε καποια ιδρυματα οι τιμες εχουν πεσει) ποσο παει, και παρεξηγειται η κυρια, μου λεει την τιμη του απλου και ποιος εισαι εσυ που ρωτας, και οτι θες το κανονιζεις με τα κοριτσια και που σε ξερω εγω εσενα, και που ξερω εγω για τη Θοδωρα και τη Νανσυ. Τελικα, στραβωσα, την εκανα και πηγα για καταθεση 60 ευρώ στη Ρουσλανα στη Μαρνης. Συμπερασμα: Αν δεν θελουνε καποιοι τα ευρω που τους δινω, χιλιες φορες να τα δωσω αλλου κι ας μη "δαγκωσα" λιγακι απο Λιζακι.

ρε φιλαράκο τι παρεξηγείσαι??? απλά η κοπέλα δεν σε ήξερε και μάλλον σε πέρασε για :police: πάντως το Λιζάκι λέει πολλά κρίμα που για μια παρεξήγηση δε το μπριζόλιασες :headbang:
 

CHRATH

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε δεν καταλαβες. Η κοπελα δεν ειχε κανενα προβλημα... η κυρια επιτης υποδοχης στραβωσε. Στην αρχη με θυμηθηκε και μετα με πηρε απο τα μουτρα. Τεσπα, δεν χρειαζεται να το συζηταμε αλλο εγω απλα την εμπειρια μου δημοσιευσα. Θα αφησω μουστακι και θα παω να το μπριζολιασω το Λιζακι τωρα που μου το θυμισες
 

Επισκέπτης
Φιλε δεν καταλαβες. Η κοπελα δεν ειχε κανενα προβλημα... η κυρια επιτης υποδοχης στραβωσε. Στην αρχη με θυμηθηκε και μετα με πηρε απο τα μουτρα. Τεσπα, δεν χρειαζεται να το συζηταμε αλλο εγω απλα την εμπειρια μου δημοσιευσα. Θα αφησω μουστακι και θα παω να το μπριζολιασω το Λιζακι τωρα που μου το θυμισες

"κοπέλα" εννοούσα την κυρία επι της υποδοχής :grin: αυτή μπορεί να μην σε θυμόταν στα σίγουρα και από τις ερωτήσεις να φοβήθηκε ότι είσαι πολισμάνι για αυτό και στράβωσε, γιατί συνήθως από τη δική μου εμπειρία είναι ευγενική.Τέλος πάντων δώσε τόπο στην οργή και μπριζόλιασε το Λιζάκι και θα τα ξεχάσεις όλα :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Βερόνικα από Πόζναν Πολωνίας νέο κομμάτι...ψηλή λιγνή γαλανομάτα με ώραίο βυζάκι και αφράτο κωλαράκι...στα θετικά το πολύ καλό μασάζ και η καλή μπριζόλα της στα πλην φραπές καλαμάκι με προφύλαξη ;)

το τίμησα και εγώ το Βερονικάκι...πράγματι πολύ καλό 22χρονο Πολωνίδι και από ότι μου είπε δουλεύει για να ξεχρεώσει ένα σπουδαστικό δάνειο :tooth:...θα καθήσει Ελλάδα μέχρι τέλη Σεπτέμβρη
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ναι φίλε έχει ωραία μάτια κ για το γεματούλα το είπα ήδη. τώρα αν είναι αυτή που ξέρεις τι να σου πω...
  ηταν πιο ωραια. ειναι και βυζαρου  λιγο.  εχει παχυνει και αυτη.   ειναι και μικρη κοπελιτσα.   καλυτερα να την αποφευγειs, οχι βεβαια επειδη παχυνε και χαλασε στην εμφανιση. 
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
το τίμησα και εγώ το Βερονικάκι...πράγματι πολύ καλό 22χρονο Πολωνίδι και από ότι μου είπε δουλεύει για να ξεχρεώσει ένα σπουδαστικό δάνειο :tooth:...θα καθήσει Ελλάδα μέχρι τέλη Σεπτέμβρη

να συμπληρωσω το σχολιο του συναγωνιστη....σπουδαζει Banking & Economics και επειδη ο μισθος στην Πολωνια ειναι 300 ευρωπουλα, ηρθε στο Greece να ανεβασει τον ''δεικτη''μας!! :fuck2: :pipa2: :pipa1:
μενει στην Βαρη, στην οποια παει με συγκοινωνια, λατρευει την θαλασσα και μενει ο αδερφος της με την γυναικα του εδω, ο οποιος αδερφος δε ξερει τι δουλεια κανει. Το τελευταιο ψιλομουφα το κοβω αλλα λεμε τωρα...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ξέρει κανείς αν αυτή η Άννα-Μαρία, δούλευε σε κάποιο άλλο μασατζίδικο προηγουμένως και αν ναι σε ποιό :huh:;
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Σημερινή επίσκεψη στο ιδρυμα.
Στη πόρτα ένα πολυ καλό τεμάχιο ψιλό αδύνατο ξανθό, δεν το είχα ξαναδεί.
Άλλα 5 τεμάχια μέσα, τα γνωστά πανω κάτω.
Διάλεξα Μαίρη, ξανθό skinny.
Μασάζ μέτριο, υπηρεσίες καλές.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Σημερινή επίσκεψη στο ιδρυμα.
Στη πόρτα ένα πολυ καλό τεμάχιο ψιλό αδύνατο ξανθό, δεν το είχα ξαναδεί.
Άλλα 5 τεμάχια μέσα, τα γνωστά πανω κάτω.
Διάλεξα Μαίρη, ξανθό skinny.
Μασάζ μέτριο, υπηρεσίες καλές.
η γνωστη σεριφ εφυγε;;;
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
όλα τα μασατζιδικα εχουν γινει ιδια σε κανενα δεν γινετε  κατι το ιδιαιτερο

body to body
shoap massage
nuru massage
και αλλα τετοια
τιποτα ενα απλο μασαζακι μετα το γνωστο  :pipa1: και τελος :fuck1:

 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
όλα τα μασατζιδικα εχουν γινει ιδια σε κανενα δεν γινετε  κατι το ιδιαιτερο
έτσι δυστυχως... deja vu φαση. Η μερα της Μαρμοττας ενα πραμα
Σε ολα σ'συτη τη χωρα ειμαστε χυμα, εδω τυποποιηση κατα DIN λεμε  :headbang:

Μ'αυτα και μ'αυτα, η αποχη μου απ' τα κοψιδια συνεχιζεται για 4η εβδομαδα αλλα νοιωθω τις αντιστασεις να πεφτουν...  :grin: :grin:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
η σεριφ δεν ηταν εκει;;;;
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
  ηταν πιο ωραια. ειναι και βυζαρου  λιγο.  εχει παχυνει και αυτη.   ειναι και μικρη κοπελιτσα.   [size=20pt]καλυτερα να την αποφευγειs[/size], οχι βεβαια επειδη παχυνε και χαλασε στην εμφανιση. 

με φοβίζεις ρε φίλε. γιατί καλύτερα να την αποφεύγω?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
το τίμησα και εγώ το Βερονικάκι...πράγματι πολύ καλό 22χρονο Πολωνίδι και από ότι μου είπε δουλεύει για να ξεχρεώσει ένα σπουδαστικό δάνειο :tooth:...θα καθήσει Ελλάδα μέχρι τέλη Σεπτέμβρη

ποιον σεπτεμβρη του 2010 ή του 2011 ?  :2funny: :2funny: :2funny:


το χρημα εαν αρχισει και ρεει κανεις δεν το παραταει  :dancing: :dancing:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom