Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης


ύστερα από καιρό επισκέφτηκα χθες την παλια μου αγάπη :fuck1: μιλφάρα Θεοδώρα :rockon:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
τι κανει η κουκλα μας Δανιηλ?
αλλαξε στιλ ή παραμενει με το ιδιο?
 

Επισκέπτης


σήμερα το πρωί τίμησα την Αλεξάνδρα Ρουμάνα τσούλα με πολύ καλές επιδόσεις :pipa1: :fuck1:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
τι κανει η κουκλα μας Δανιηλ?
αλλαξε στιλ ή παραμενει με το ιδιο?
λογω καλοκαιριου,εχει βγαλει το κολαν,και κυκλοφορει με φουστανακια πολυ κοντα,στα ορια του κολου....
 

Jacobs

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2009
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
για όσους έψαχναν βερόνικα πολωνη από σόλωνος 31 είναι εκείθε...αυτή με τα γυαλάκια μυωπίας....μέτρια περίπτωση θα έλεγα και έτσι δεν επροτιμήθη...δυστυχώς η θοδώρα πάλι ήταν η καλύτερη....
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
για όσους έψαχναν βερόνικα πολωνη από σόλωνος 31 είναι εκείθε...αυτή με τα γυαλάκια μυωπίας....μέτρια περίπτωση θα έλεγα και έτσι δεν επροτιμήθη...δυστυχώς η θοδώρα πάλι ήταν η καλύτερη....
αντε ρε
 

Επισκέπτης
τι να έχεις υπόψη σου ρε αδερφέ;;
το εν λόγω κατάστημα είναι απλό φαρμακείο.
θα φας τόσο σίγουρα όσο σε στούντιο, δεν θα δεις μασάζ τόσο σίγουρα όσο και στη Φυλής και θα σκάσεις 80άρι αδιαπραγμάτευτο τόσο σίγουρα όσο και το 50άρι στο στούντιο.
οι δε κορασίδες σόρρυ αλλά επειδή κι εγώ είμαι της μασαζερί φαν, είναι συνήθως μετρίου και κάτω...ειδικά στο μαγαζί αυτό...
δεν έχω καταφέρει μετά από στάξιμο τόσων γιουροπίαν εκεί μέσα ποιο είναι το ανταγωνιστικό του πλεονέκτημα που θα με κάνει να ξαναπάω...

Θεοδώρα milf!!! :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
για όσους έψαχναν βερόνικα πολωνη από σόλωνος 31 είναι εκείθε...αυτή με τα γυαλάκια μυωπίας....μέτρια περίπτωση θα έλεγα και έτσι δεν επροτιμήθη...δυστυχώς η θοδώρα πάλι ήταν η καλύτερη....
πολυ μικροσοπικη και αδυνατη...για τους λατρεις των πιπινιων-μπιμπελο...για σφυροκοπημα μαλλον δεν.....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
το μαράκι από αλβανία είναι πολύ γλυκό..αλλά δεν κατέχει το σπόρ...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom