Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
η νανσι που πηγε ειπαμε?
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.851
Κριτικές
47
Like
17.108
Πόντοι
7.135
Το μαγαζί έχει αρχισει και χαλάει μάγκες... :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
την Αλεξάνδρα πήρα πριν λίγες μέρες. χρυσή μετριότητα θα έλεγα, έχει ωραία πόδια και κωλαράκι αλλά πεσμένο βυζί και δεν μιλάει τόσο οπότε η συμμετοχή είναι μειωμένη...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825

άστα ήταν ζόρικη εβδομάδα με πιάσιμο και χωρίς a/c στην δουλειά, έλιωσα!!!
θα πάω να ζητήσω δωρεάν μασάζ για να φύγει το πιάσιμο που μου προκάλεσαν!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ονομα ξεχασα.... της σεριφ
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.851
Κριτικές
47
Like
17.108
Πόντοι
7.135
μηπως Θεοδωρα.. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

perpetouas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
10
Παρασκευή πήγα για πρώτη φορά στην εν λόγω μασαζουλερί.Ηταν 3 κορασίδες πήρα την Βερόνικα, (τις άλλες δυο ηταν τόσο μπάζα που δεν θυμάμαι ουτε το ονομα!).Η Βερόνικα είναι απο Πολωνία και είναι μονο 2 εβδομάδες Ελλάδα οποτε η συνενόηση εις την Αγγλιστί.
Ωραίο μωράκι,φρέσκο περίπου 25 χρονών (δικη μου εκτίμηση),με 1,70-75 ύψος, ομορφο σωματάκι ,καστανά μακρια μαλλιά και γυαλιά σε στύλ γραμματέως...
Απο εμφάνιση καλα τα πήγαμε, ηταν στο στυλ που μου αρεσει, τώρα απο υπηρεσίες οσο αφορά το μασάζ θα το χαρακτήριζα χαιδολόγημα περισσοτερο παρα μασάζ.Μου άρεσε οταν ήρθε και ξάπλωσε απο πάνω μου και με χαιδευε με τις ρώγες της! :tits:
Πίπα με προφυλακτικό και γενικά πολύ πρόθυμη σε οτι της ζητήσεις.Σε γενικές γραμμες θα έλεγα οτι δεν είναι η γκόμενα που θα σε βάλει κάτω , ποιο GFE θα το χαρακτήριζα.Το θετικό είναι οτι ηταν ευδιάθετη,πρόθυμη  και χαρούμενη και με καποια καθοδήγηση να βελτιωθεί(στο μασάζ και στο σεξ) καθώς πρέπει να μην έχει μεγάλη εμπειρία.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ναι ρε η αννα...γυρισε;;;
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Έχω καιρό να πάω, αλλά για να γράφεται ότι την πόρτα ανοίγει η μιλφοθοδώρα...μάλλον λείπει.

Όταν η μιλφ θοδώρα εκτελεί προσωρινά χρέη σερίφισσας, όπως τώρα απ΄όσο καταλαβαίνω, αφήνει την πόρτα για να περάσει με πελάτη ή όχι; Το ρωτάω και με δεδομένο ότι οι υπόλοιπες εκεί μέσα είναι μάλλον μικρές για να το παίξουν σερίφισσες.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Έχω καιρό να πάω, αλλά για να γράφεται ότι την πόρτα ανοίγει η μιλφοθοδώρα...μάλλον λείπει.

Όταν η μιλφ θοδώρα εκτελεί προσωρινά χρέη σερίφισσας, όπως τώρα απ΄όσο καταλαβαίνω, αφήνει την πόρτα για να περάσει με πελάτη ή όχι; Το ρωτάω και με δεδομένο ότι οι υπόλοιπες εκεί μέσα είναι μάλλον μικρές για να το παίξουν σερίφισσες.
περναει φιλε περναει....
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
την Αλεξάνδρα πήρα πριν λίγες μέρες. χρυσή μετριότητα θα έλεγα, έχει ωραία πόδια και κωλαράκι αλλά πεσμένο βυζί και δεν μιλάει τόσο οπότε η συμμετοχή είναι μειωμένη...
όντως χρυσή μετριότητα θα έλεγα κι εγώ
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Άλλη είναι η Αλεξάνδρα και άλλη η Αντριάννα,
ή απλά δεν θυμόμουν καλά το όνομα και πρόκειται για την ίδια;
(κοντή, γύρω στα 22 χρ., καστανή, όμορφο προσωπάκι, πολύ ωραίο σωματάκι, τυπικές υπηρεσίες)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
na to χουμε στα υποψη
τι να έχεις υπόψη σου ρε αδερφέ;;
το εν λόγω κατάστημα είναι απλό φαρμακείο.
θα φας τόσο σίγουρα όσο σε στούντιο, δεν θα δεις μασάζ τόσο σίγουρα όσο και στη Φυλής και θα σκάσεις 80άρι αδιαπραγμάτευτο τόσο σίγουρα όσο και το 50άρι στο στούντιο.
οι δε κορασίδες σόρρυ αλλά επειδή κι εγώ είμαι της μασαζερί φαν, είναι συνήθως μετρίου και κάτω...ειδικά στο μαγαζί αυτό...
δεν έχω καταφέρει μετά από στάξιμο τόσων γιουροπίαν εκεί μέσα ποιο είναι το ανταγωνιστικό του πλεονέκτημα που θα με κάνει να ξαναπάω...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
τι να έχεις υπόψη σου ρε αδερφέ;;
το εν λόγω κατάστημα είναι απλό φαρμακείο.
θα φας τόσο σίγουρα όσο σε στούντιο, δεν θα δεις μασάζ τόσο σίγουρα όσο και στη Φυλής και θα σκάσεις 80άρι αδιαπραγμάτευτο τόσο σίγουρα όσο και το 50άρι στο στούντιο.
οι δε κορασίδες σόρρυ αλλά επειδή κι εγώ είμαι της μασαζερί φαν, είναι συνήθως μετρίου και κάτω...ειδικά στο μαγαζί αυτό...
δεν έχω καταφέρει μετά από στάξιμο τόσων γιουροπίαν εκεί μέσα ποιο είναι το ανταγωνιστικό του πλεονέκτημα που θα με κάνει να ξαναπάω...
φιλε απο το καλοκαιρι του 07 και μετα ψιλοχαλασε...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom