Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αυτη η ντινα στο προγραμμα αξιζει???μασαζακι κανει καλο???αν λεσ οτι ειναι αβγαλτη ξερει να προσφερει καλη μπριζολιτσα η θα μασ βγαλει την πιστη???μηπωσ ειναι η ντονα η παλια??
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
αυτη η ντινα στο προγραμμα αξιζει???μασαζακι κανει καλο???αν λεσ οτι ειναι αβγαλτη ξερει να προσφερει καλη μπριζολιτσα η θα μασ βγαλει την πιστη???μηπωσ ειναι η ντονα η παλια??

καμία σχέση δεν είναι η Ντόνα,την Ντόνα την είχα τιμήσει αρκετές φορές κατά το παρελθόν. Η μπριζολίτσα που προσφέρει είναι πολύ καλή και το μασάζ ικανοποιητικό. Άβγαλτη είναι και ίσως κόμπλαρε λιγάκι γιατί απ'ότι μου είπε η Θεοδώρα milf ήταν το πρώτο της διπλό.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Αλεξάνδρα μελαχρινή από Ρουμανία

Βερόνικα από Πολωνία

Ντίνα από Αλβανία

Λάουρα από Αλβανία

Λίζα από Αλβανία

Θεοδώρα milf από Βουλγαρία


Αυτές είδα ;) Κυριακές ανοιχτά από 11.00 π.μ μέχρι 6μ.μ

Ωραίος ρε παίχτη, thanks!
Πάντως οι Αλβανίδες είναι αντικειμενικά ωραίες γκόμενες και σπάνια βλέπεις χοντρές.
Από κει και πέρα κάποιος μπορεί να έχει τις προκαταλήψεις του και να μην γουστάρει (καθ' όλα δεκτό και θεμιτό βεβαίως).
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
κανει ακαποτο στοματικο???κωλο δινει???και γω την ντονα την ειχα τιμησει αρκετα!!!πωσ την κοβεισ καλυτερο κλαρινο??
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
κανει ακαποτο στοματικο???κωλο δινει???και γω την ντονα την ειχα τιμησει αρκετα!!!πωσ την κοβεισ καλυτερο κλαρινο??

Ο χρόνος θα δείξει αν εξελιχθεί σε καλύτερο κλαρίνο...τα προσόντα πάντως τα έχει ;) στοματικό ακάποτο κάνει :sunglasses: κουλούρι δεν ξέρω αν δίνει, δεν ρώτησα :rolleyes:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.253
Κριτικές
4
Like
1.911
Πόντοι
266
Ωραίος ρε παίχτη, thanks!
Πάντως οι Αλβανίδες είναι αντικειμενικά ωραίες γκόμενες και σπάνια βλέπεις χοντρές.
Από κει και πέρα κάποιος μπορεί να έχει τις προκαταλήψεις του και να μην γουστάρει (καθ' όλα δεκτό και θεμιτό βεβαίως).

..Τι χοντρές να δεις ρε φίλε? Μέχρι πρότινος τις εκοβε η λόρδα...
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
περασα απο κει πρωι μια βολτιτσα!!!η μικρα νεα ντινα δεν λεει και πολλα απο εμφανιση!!!γουστα βεβαια ειναι αυτα!!μου ειπε η σεριφισα εχει ερθει και  μια αλλη καινουργια αλλα δουλευε και δεν την ειδα!!!ξερει κανεισ ποια ειναι??εμφανισιακα τι λεει?
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
παντως μαγκες εγω απο την λαουρα εχω μεινει απολυτα ευχαριστημενος κανει φουλ προγραμμα και δεν με ενδιαφερει η εθνικοτητα.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε παιδια η παλια σεριφισα που ειναι;;;ξεχασα και το ονομα
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Αννα?
?????
 

Επισκέπτης
απογευματινή επίσκεψη στο ίδρυμα και πήρα δίδυμο milf Θεοδώρα και το νέο τεμάχιο Ντίνα από Αλβανία.Το Ντινάκι εικοσάχρονο κοντοπούτανο με ωραίο βυζάκι και τουρλωτό κωλαράκι είχε πολύ καλή απόδοση αν και κάπως άβγαλτο.Θα την ξαναδοκιμάσω λίαν συντόμως και μόνη της! :rockon: Η εμπειρία από το δίδυμο πολύ καλή! η αντίθεση milf και εικοσάχρονης όλα τα λεφτά! :rockon:

φίλε διάβασα το ποστ σου χθες το πρωί και είπα να περάσω μια βολτίτσα το απόγευμα...και πήρα την Ντίνα, πολύ καλό το μωρό, πράγματι είναι πιπινάκι γάλακτος :rockon:
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Παιδια δεν εχω παει σε μασατζιδκο εαν παω φραντζη 4 λετε να πληρωσω 80αρα και να μεινω με το πουλι στο χερι.Ξερω οτι ειναι μεχρι να σε γνωρισουνε γενικα κ να σε εμπιστευτουνε.Κστην αρχη πρεπει να δωσεις αρκετα ευρα...Αλλα ποιο απο ολα συγκεντρωνει τις μεγαλυτερες πιθανοτητες για μπριζολα απο το πρωτο ραντεβου.Ευχαριστω προκαταβολικα!!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
34
Like
3.855
Πόντοι
4.365
Παιδια δεν εχω παει σε μασατζιδκο εαν παω φραντζη 4 λετε να πληρωσω 80αρα και να μεινω με το πουλι στο χερι.Ξερω οτι ειναι μεχρι να σε γνωρισουνε γενικα κ να σε εμπιστευτουνε.Κστην αρχη πρεπει να δωσεις αρκετα ευρα...Αλλα ποιο απο ολα συγκεντρωνει τις μεγαλυτερες πιθανοτητες για μπριζολα απο το πρωτο ραντεβου.Ευχαριστω προκαταβολικα!!
Από προσωπική εμπειρία, πιθανότητες μπριζόλας..
Φραντζή 4 .. 95%
Καλλιρρόης 48 .. 99%
Μεσογείων 208 .. 208%

Για τα άλλα που έχω δεν είναι τόσο σιγουράντζες
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε παιδια η αννα που ειναι;;πρωην σεριφ;;;
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
καλημερα παιδεσ εκανα μια βολτα χτεσ περασα με ντινα κοντοπουτανο μια χαρα ολα μασαζακι για την εμπειρια τησ νορμαλ αλλα στα περετερω ξεσκιζεται μια χαρα!!!!ακαποτη πιπα και τελειωμα στο προσωπο!!!80 ευροπουλα ολα μεσα!!!ηταν και μια αλλη καινουργια κωνσταντινα ξεουμε τπτ για το πουτανακι αυτο??
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom