Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

freedom1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
τελικα η Θεοδωρα μας την εκανε για την πατριδα της για γιορτες . χαχα . δεν θα γυρισει? θα τα ξαναπουμε. παιδες δεν μπορειτε να καταλαβετε αποθημενο!!!!!!!
 

gloupis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη και κλασσικά Θοδώρα (την μεγάλη). Μέτριο μασάζ και στα υπόλοιπα για τα δικά μου γούστα αρκετά καλά! Δεν ξέρω αλλά κάτι με φτιάχνει πολύ :rockon:! Πάντως αν κατάλαβα καλά δεν θα φύγει για γιορτές! Έτσι τουλάχιστον μου είπε! Πολλά νέα πρόσωπα και μπορώ να πώ καλές! Ειδικά ένα ψηλό ξανθό αλλά δυστυχώς δεν συγκράτησα το όνομα!!
 

Επισκέπτης


Άννα Μαρία τρελό :pipa1: :fuck1: Ρουμάνα με απίστευτα πιασίματα! :rockon:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
απο βυζια τι λεει?....μεγεθος?
Δεν είμαι καλός στην εκτίμηση, θάλεγα 2-2,5. Φυσικά και άψογα λόγω ηλικίας. Σε 2 χρόνια θα έχει κάνει έντονη κυτταρίτιδα γιατί φαίνεται η προδιάθεση στα πόδια. Τώρα ακόμη και τα ψωμάκια στη μέση είναι σφιχτά.
Το ωραίο είναι πως ενώ το πρόσωπο είναι μέτριο λόγω στόματος και κάτω προγναθισμού, στην πίπα είναι κούκλα γιατί αυτά τα ελαττώματα εξαφανίζονται :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τελικα η Θεοδωρα μας την εκανε για την πατριδα της για γιορτες . χαχα . δεν θα γυρισει? θα τα ξαναπουμε. παιδες δεν μπορειτε να καταλαβετε αποθημενο!!!!!!!

Χθεσινή επίσκεψη και κλασσικά Θοδώρα (την μεγάλη). Μέτριο μασάζ και στα υπόλοιπα για τα δικά μου γούστα αρκετά καλά! Δεν ξέρω αλλά κάτι με φτιάχνει πολύ Headbaning!! Πάντως αν κατάλαβα καλά δεν θα φύγει για γιορτές! Έτσι τουλάχιστον μου είπε! Πολλά νέα πρόσωπα και μπορώ να πώ καλές! Ειδικά ένα ψηλό ξανθό αλλά δυστυχώς δεν συγκράτησα το όνομα!!

έ ρε μούφα άννα :2funny:
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Περασμα απο το ιδρυμα σημερα το απογευμα , Νανσυ !!!! τρελλο μωρο τρελλο προγραμμα , πως μου ειχε ξεφυγει τοσο καιρο ???? μασαξακι ωραιο χαλαρωτικο , αισθησιακο και μπριζολα καλοψημενη στα τεσσερα με θεα καθρεφτη..... τρελλο μωρο λεμεεε!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Περασμα απο το ιδρυμα σημερα το απογευμα , Νανσυ !!!! τρελλο μωρο τρελλο προγραμμα , πως μου ειχε ξεφυγει τοσο καιρο ???? μασαξακι ωραιο χαλαρωτικο , αισθησιακο και μπριζολα καλοψημενη στα τεσσερα με θεα καθρεφτη..... τρελλο μωρο λεμεεε!
καλη αναφορα!!!
οχι οπως αλλοι γραφουν απλα ενα
"πηγα με την ταδε"
και λιγη περιγραφη βοηθα παιδια!!!
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
εγω μονο τη μια (μικρη) ειδα......
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
σωστα..... ???
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom