Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

magiaros

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
145
Κριτικές
18
Like
11
Πόντοι
11
μας μπέρδεψες!  :think: όσο για τη Νάνσυ ότι θα φύγει και θα πάει στο καινούριο και δεν είναι Ουγγαρέζα, αλλά Βουλγάρα...ζήτα εξηγήσεις από τον κλώνο Magiaros :cool2:
Θα παρακαλουσα τον ΄΄συναδελφο΄΄ daniel 72 να μην βγαζει συμπερασματα για ατομα που δεν εχουν την ιδια ευκαιρια χρονου με τον ιδιο να ασχολουνται με το σαιτ και γενικα με το αγοραιο αρωτα .Το ποσο ασχολειται καποιος με το σαιτ αναφεροντας εμπειριες και σχολια απο τις εκδιδομενες κοπελες δεν νομιζω οτι το ποσο συχνα το κανει τον επιβραβεβει ή του προσφερει κατι υλικο.Το κανει καθαρα απο χομπυ και ευχαριστηση.Γί'αυτο ας μην προσβαλει νεους συναδελφους σαν παλιος που ειναι
 

Επισκέπτης
Συναντησα την Νανσυ το απογευμα.Ειναι ενα κοριτσι με καρε μαυρο μαλλι γυρο στο 1,65 με 2αρη στηθος χαμογελαστη περνει τρελλη πιπα :pipa1: και γαμιεται καλα :fuck1:.Το μειον ειναι οτι εχει φακιδες στο προσωπο και το σωμα.Δεν μπορω να την πω τρελλο μωρο αλλα αξιζει τα λεφτα της.Δυστυχως δεν δινει κουλουρι.Μου ειπε επισεις οτι την αλλη εβδομαδα θα ανοιξει νεο μασαζερι στο οποιο θα παει εκει να δουλεψει.Θα με ενημερωσει απο δευτερα για το μερος.Δεν ειναι απο Ουγγαρια αλλα απο Βουλγαρια :thumbsup:

φίλε επειδή μου κίνησες την περιέργεια,πέρασα σήμερα από το μαγαζί και πήρα τη Νάνσυ :pipa1: :fuck1:(ΣΟΥΠΕΡ), την οποία είχα τιμήσει και παλαιότερα και την ρώτησα αν αληθεύει ότι θα φύγει από το συγκεκριμένο μαγαζί και αν θα πάει σε ένα καινούριο και ποιο είναι αυτό...μου απάντησε ότι έκανε απλά μια σκέψη και πως δεν σκοπεύει να φύγει από τη Φραντζή 4...όσον αφορά το καινούριο μαγαζί δεν θέλησε να μου πει :sunglasses:
 

Επισκέπτης


σήμερα πήρα Θεοδώρα μικρή...τρελό πουτανάκι :rockon: :pipa1: :fuck1:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
μπερδεμενη υποθεση.. :think: :think:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Κοντάρι έχεις εσύ pathos, φούστα έχει η Θοδώρα για σημαία... Θα βγείτε στην Καλλιρόης για παρέλαση;  :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Κοντάρι έχεις εσύ pathos, φούστα έχει η Θοδώρα για σημαία... Θα βγείτε στην Καλλιρόης για παρέλαση;  :rockon:

μεσα στο άρρωστο και φλογερό μυαλό μου είσαι τέκνον ντειντίσιους!Θέλω να την παίρνω ενώ παιρνάνε τα Μ48 και Μ60 με φούλ πλήρωμα(οδηγό-πυροβολητή) από τις στήλες του ολυμπίου φραντζή..έεεεεΔιός ήθελα να πώ!!!!!
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
:2funny: :2funny: :2funny:
Aν περνάνε Κ48 και Κ85, δεν νομίζω να σε πειράζει  :boobies:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Θα περάσετε από τον κόλπο Μάντυ, στην Τριγγέτα. Είναι πολύ φαρδύς, περνάει και τανκ  :2funny:
 

freedom1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
δεν είσαι ο μόνος...
πολλοί έχουνε φάει τα λυσσακά τους με αυτην την Θοδώρα...

πεστο ψεματα εχω φτασει μεχρι την 26 σελιδα στο ποστ και διαβαζω και δεν το πιστευω εχω πολυ καιρο να παω στο μαγαζι αυτο και ο λογος ηταν οτι ειχε σταματησει η Θεοδωρα. πραγματικα τωρα θα παω για μια και τελευταια φορα θα της αλλαξω τον αδοξαστο τετοιο αχτι μιλαμε!!!!!
 

Επισκέπτης


σήμερα πέρασα από το μαγαζί και πήρα Μαίρη από Θεσσαλονίκη. Αδύνατη, ψηλή,ξανθό μαλλί, προστυχόφατσα και πολύ καλές υπηρεσίες! :pipa1: :fuck1:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom