Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
κι εγώ που την έχω πάρει 3 φορές δεν μου είχε κάνει ποτέ πρόβλημα, μόνο την πρώτη πρώτη φορά που μου είχε πει να γνωριστούμε, όταν ήτανε στη Μάρνης.
Απλά όταν είναι σερίφισα και βαριέται, δεν κάνει μασάζ αυτή, λέει πως δεν είναι διαθέσιμη.

Τώρα, μπορεί απλά να είχε και την περίοδό της και να μην ήθελε να στο πει....όλα παίζουνε
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
....δηλαδη η milf θεοδωρα(πρωην πορτα) παιζει μπαλα τωρα στο δωματιο.....χαχαχαχαχαχαχα!!!!ε οχι το ειδαμε και αυτο....και εκανε και την δυσκολη.....!!!!

την καριόλα την έχω άχτι κ γω. μου'χε ρίξει πόρτα με το μπλαζέ ύφος 3 φορές μέχρι που το'κοψα το μαγαζί. τώρα θα της ξεσκίσω την πατούρα!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.130
Κριτικές
491
Like
37.439
Πόντοι
41.447
την καριόλα την έχω άχτι κ γω. μου'χε ρίξει πόρτα με το μπλαζέ ύφος 3 φορές μέχρι που το'κοψα το μαγαζί. τώρα θα της ξεσκίσω την πατούρα!

δεν είσαι ο μόνος...
πολλοί έχουνε φάει τα λυσσακά τους με αυτην την Θοδώρα...
 

Επισκέπτης
Δεν θυμίζει κάτι ελληνίδες σε κρυφο-μπουρδέλα-μασατζίδικα τελών δεκαετίας του '80;
Ή ελληνίδες βίζιτες , πριν το 1992 ;;;;

Νομίζω ότι σε όσους ξεκίνησαν τις ... περιπέτειες , για τις οποίες μιλάμε σε αυτό το φόρουμ , γύρω στο 1989 (όπως εγώ) , φέρνει πολλές αναμνήσεις το στυλάκι ...

Για τις κλοπές δεν λέτε τίποτε όσοι πήγατε πρόσφατα.
Πήγατε με μπανάνα;
Σας ψειρίσαν ;
Τι παιζει ?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Δεν θυμίζει κάτι ελληνίδες σε κρυφο-μπουρδέλα-μασατζίδικα τελών δεκαετίας του '80;
Ή ελληνίδες βίζιτες , πριν το 1992 ;;;;

Νομίζω ότι σε όσους ξεκίνησαν τις ... περιπέτειες , για τις οποίες μιλάμε σε αυτό το φόρουμ , γύρω στο 1989 (όπως εγώ) , φέρνει πολλές αναμνήσεις το στυλάκι ...

Για τις κλοπές δεν λέτε τίποτε όσοι πήγατε πρόσφατα.
Πήγατε με μπανάνα;
Σας ψειρίσαν ;
Τι παιζει ?
...τιποτα δεν παιζει...ολα οκ....
 

serpico11

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πηγα προσφατα στο εν λογο μαγαζι επελεξα την νανσυ. καλο μιλφακι αν εξερεσεις τις φακιδες που ειχε και πολυ καλη περιποιηση. εγω γενικα πηγαινω στο μαγαζι γιατι μεχρι στιγμης ειμαι ικανοποιιμενος απο τις κοπελες. δεν εχω δοκιμασει θεοδωρα αλλα απ οτι ακουω ακσιζει σωστα? ερωτηση ειναι ανοιχτα τις κυριακες? και αν ναι μεχρι τι ωρα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πηγα προσφατα στο εν λογο μαγαζι επελεξα την νανσυ. καλο μιλφακι αν εξερεσεις τις φακιδες που ειχε και πολυ καλη περιποιηση. εγω γενικα πηγαινω στο μαγαζι γιατι μεχρι στιγμης ειμαι ικανοποιιμενος απο τις κοπελες. δεν εχω δοκιμασει θεοδωρα αλλα απ οτι ακουω ακσιζει σωστα? ερωτηση ειναι ανοιχτα τις κυριακες? και αν ναι μεχρι τι ωρα?
στα ερωτηματα σου το καλλιτερο θα ηταν να μας απαντησει καποιος που ΟΛΑ του τα ποστ ειναι για το συγκεκριμενο μαγαζι..
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πηγα προσφατα στο εν λογο μαγαζι επελεξα την νανσυ. καλο μιλφακι αν εξερεσεις τις φακιδες που ειχε και πολυ καλη περιποιηση. εγω γενικα πηγαινω στο μαγαζι γιατι μεχρι στιγμης ειμαι ικανοποιιμενος απο τις κοπελες. δεν εχω δοκιμασει θεοδωρα αλλα απ οτι ακουω ακσιζει σωστα? ερωτηση ειναι ανοιχτα τις κυριακες? και αν ναι μεχρι τι ωρα?

είναι πράγματι πολύ καλή και το στόμα της σε στέλνει... το μόνο κακό είναι πως είναι πολύ σκληρή η σιλικόνη που έχει βάλει...
τη νάνσυ αν την δεις έξω δεν σου πάει το μυαλό πως είναι μασατζού
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τη νάνσυ αν την δεις έξω δεν σου πάει το μυαλό πως είναι μασατζού

σωστα.Σου πάει πώς είναι προισταμένη του τμήματος αποφυγής περί διπλής φορολογίας της καραγιώργη σερβίας :grin:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
:think: :think: :think:
τι είπες τώρα...
 

serpico11

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
συμφωνω για την νανσυ δεν σου γεμιζει το ματι αλλα ειναι καλη. τις κυριακες ειναι ανοιχτα? ελεγα να περασω μου εχει κατσει η θεοδωρα στο μυαλο να δοκιμασω
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
συμφωνω για την νανσυ δεν σου γεμιζει το ματι αλλα ειναι καλη. τις κυριακες ειναι ανοιχτα? ελεγα να περασω μου εχει κατσει η θεοδωρα στο μυαλο να δοκιμασω
ανοιχτα ειναι...δεν ξερω ομως αν ειναι πληρες το ροστερ....
 

serpico11

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει κανεις που να δοκιμασε προσφατα την σεριφισα θεωδορα ? πως ηταν? γενικα το μαγαζι εγω πιστευω ειναι πολυ καλο γιαυτο πηγαινω εδω και 2 χρονια εκει . και η μικρη θεοδωρα που δοκιμασα προσφατα ειναι πολυ καλο πιπινακι και καβλιαρικο
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
υπαρχει κανεις που να δοκιμασε προσφατα την σεριφισα θεωδορα ? πως ηταν? γενικα το μαγαζι εγω πιστευω ειναι πολυ καλο γιαυτο πηγαινω εδω και 2 χρονια εκει . και η μικρη θεοδωρα που δοκιμασα προσφατα ειναι πολυ καλο πιπινακι και καβλιαρικο

Φίλε τη δοκίμασα εγώ σχετικά πρόσφατα. Τις εντυπώσεις μου τις έγραψα σε αυτό εδώ το θρεντ, μερικές σελίδες πιο πριν. Κάνω copy-paste το τι έγραψα τότε:

Λοιπόν ήμουν βιαστικός όταν έγραψα το παραπάνω. Ιδου λίγο πιο αναλυτικά.

Η Θεοδώρα ξεκίνησε μ' ένα σχετικά αποδεκτό μασαζ (τίποτα φοβερό όμως). Εγω από την αρχή απίστευτα καβλωμένος γιατί το είχα καιρό απωθημένο να την πάρω άρχισα μετά από 10-15 λεπτά να της βάζω χέρι. Γυρίζω μπροστά κι αρχίζει να με χαϊδεύει από το λαιμό μέχρι το καβλί μου. Εγώ "απαντώ" με γλύψιμο στις ρώγες της και στο λαιμό της. Κάποια στιγμή μού φόρεσε προφυλάκτικό (εγω της το ζήτησα -δεν κάνω ποτέ ακάπωτο) και άρχισε πίπα αρκετά καλή (βέβαια χέρι χρησιμοποιήθηκε, αλλά όχι πολύ). Θα μπορούσα να χύσω εκεί αν επέμενε πολύ. Οταν το κατάλαβα της ζήτησα να γυρίσει. Πήρε θέση στα τέσσερα κι εγώ τη γάμησα από πίσω με πισωκολλητό. Ετσι και έχυσα.

Συνολικά μια συνεδρία σαφώς άνω του μετρίου, θα έλεγα καλή έως πολύ καλή (βεβαια είπαμε -το είχα καιρό απωθημένο να την πάρω).
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
σωστα.Σου πάει πώς είναι προισταμένη του τμήματος αποφυγής περί διπλής φορολογίας της καραγιώργη σερβίας :grin:
to lepon alepon

το ιδιον παθαινω ντας επι της συγγρου συγκεκριμενα στο 12
και βλεπω τη μαίμου με το μαϊμουδωωλο
-τη ξανθια ντε - να περνα κα να χανετε στα στενα της λεπεση :2funny:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
σωστα.Σου πάει πώς είναι προισταμένη του τμήματος αποφυγής περί διπλής φορολογίας της καραγιώργη σερβίας :grin:
βεβαιιιιιωτατα ηταν και η ντανα με τη δωρα γλικουλα
ηταν μοντελα εταιριας κινητης τελεφωνιας
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom