Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
692
Κριτικές
12
Like
3.208
Πόντοι
736
Επίσκεψη χθες στο μαγαζί...
Η εξ Αθηνών μουνάρα Καταλίνα όλα τα λεφτά !!!!
Κάνει αυστηρά μονο χορό ειχαν καιρό να φέρουν τέτοια γυναίκα!!!
Όντως επειδή είναι χρόνια γνωστή στην πρωτεύουσα, η κοπέλα δεν ψήνεται με τίποτα!
Όμως είναι κορυφαία παρουσία.
Κατά τα άλλα θετικο new entry το τρελοπουτανο βουλγαρακι που θήτευσε σε πλατινουμ και λε καμπαρέ...
Κάνει τα πάντα παντού ...
Μου είπε ότι γαμιεται και σε ξενοδοχείο την ώρα της δουλειάς αλλά το ποσό απαγορευτικό !!!
Στα αρνητικά αν δεν κάνω λάθος είδα μια κοπέλα που χρόνια δούλευε στην πιάτσα Γιαννιτσών...
Όσοι κράζετε πιάτσες για λόγους υγιεινής τότε να την αποφύγετε...
Κατ'εμε ρίσκο του μαγαζιού να βάζει μέσα πιατσοβιες...
Όσοι τη γαμουσατε με 20 25 ευρώ τώρα θα ξηλωθειτε λίγο...
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Στα αρνητικά αν δεν κάνω λάθος είδα μια κοπέλα που χρόνια δούλευε στην πιάτσα Γιαννιτσών...
Όσοι κράζετε πιάτσες για λόγους υγιεινής τότε να την αποφύγετε...
Κατ'εμε ρίσκο του μαγαζιού να βάζει μέσα πιατσοβιες...
Όσοι τη γαμουσατε με 20 25 ευρώ τώρα θα ξηλωθειτε λίγο...
Αν θες κάνε μια μικρή περιγραφή για εμάς που δεν ξέρουμε τις πιάτσες. Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Αν θες κάνε μια μικρή περιγραφή για εμάς που δεν ξέρουμε τις πιάτσες. Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες.
ε δεν ειναι και κανενα πανεπιστημιακο θεμα
πιασε τη γιαννιτσων απο την αρχη στο σταθμο και παρε την μεχρι τερμα , ατελειωτη εκθεση απο εστιες μολυνσης , ασθενειων (αφροδισιων και οχι μονο) , διαφορων κλιμακων τζανκια αλλα σχετικα οκ αλλα σε κατασταση προ-κομματος ,  ολες και ΟΛΑ (τραβ) απο τις κλασικες χωρες προελευσης συμπεριλαμβανωμενης και της ελλαδαρας , και μετα κανε την ιδια διαδρομη απο την μοναστηριου με την αναποδη για να δεις τα ιδια σε μαυρο , κατραμι, χρωμα και 2 κλικ παραπανω επικυνδηνοτητα
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
692
Κριτικές
12
Like
3.208
Πόντοι
736
Αν θες κάνε μια μικρή περιγραφή για εμάς που δεν ξέρουμε τις πιάτσες. Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες.
Φίλε με πιάτσες δεν έχω σχεση.
Από ότι μου είπε Ένα παλικάρι που καθόταν στο διπλανό καναπέ τη συγκεκριμένη στην πιάτσα την φώναζαν κατσαρίδα και στο μαγαζί Μαρία από Μενεμένη θα σου πει
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Επίσκεψη στο Fever μετά από κανένα 6μηνο. Είσοδος 15 € αλλά με δυό ποτά (δικά μου) παρακαλώ - λόγω show της Simony Diamond. Αυτή είναι πλεόν νταρντάνα με τα όλα της καμιά 10ρια κιλά πάνω από ότι είναι στα video clip που κυκλοφορούν στο internet !
To show της ήταν χορός με παιχνίδι με ένα τεράστιο dildo το οποίο έπαιρνε σε μεγάλο βάθος τόσο σε μουνί όσο και σε στόμα.
Σε ό,τι αφορά το ρόστερ έχει επέλθει πλήρης ανανέωση και οι πιό παλιές είναι πλέον η Ρούλα φυσικά στο bar και οι δύο μαύρες. Ενδιαφέρουσα ήταν μια Αθηναία 40+ χρονών με σώμα πέτρα (έκανε ρυθμική χρόνια μου είπε) και μέτριο πρόσωπο αλλά πολύ καλή στο parlare. Άλλη μια ελληνίδα μικρούλά από Τούμπα επίσης πολύ επιθετική για μουχαμπέτι. Κυκλοφρούσαν και άλλες ρωσσίδα, βουλγάρα κ.λπ. σύνοιλο καμιά 10ρια άτομα αλλά και αρκετές γυναίκες πελάτιισες και ασυνόδευτες ! (ρε Αθήνα γίναμε ....)
Τιμήθηκε με χορό η παλιά καραβάνα Καρολίνα από Ουκρανία (Πρώην Pulse, Blue Iguana) με μέτρια performance αν και υπάρχει διετής τουλάχιστον γνωριμία μάλλον λόγω κούρασης ...
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια κοπέλα που παίζει μπάλα και........ εκτός  έδρας;;;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Επίσκεψη στο Fever μετά από κανένα 6μηνο. Είσοδος 15 € αλλά με δυό ποτά (δικά μου) παρακαλώ - λόγω show της Simony Diamond. Αυτή είναι πλεόν νταρντάνα με τα όλα της καμιά 10ρια κιλά πάνω από ότι είναι στα video clip που κυκλοφορούν στο internet !
To show της ήταν χορός με παιχνίδι με ένα τεράστιο dildo το οποίο έπαιρνε σε μεγάλο βάθος τόσο σε μουνί όσο και σε στόμα.
Σε ό,τι αφορά το ρόστερ έχει επέλθει πλήρης ανανέωση και οι πιό παλιές είναι πλέον η Ρούλα φυσικά στο bar και οι δύο μαύρες. Ενδιαφέρουσα ήταν μια Αθηναία 40+ χρονών με σώμα πέτρα (έκανε ρυθμική χρόνια μου είπε) και μέτριο πρόσωπο αλλά πολύ καλή στο parlare. Άλλη μια ελληνίδα μικρούλά από Τούμπα επίσης πολύ επιθετική για μουχαμπέτι. Κυκλοφρούσαν και άλλες ρωσσίδα, βουλγάρα κ.λπ. σύνοιλο καμιά 10ρια άτομα αλλά και αρκετές γυναίκες πελάτιισες και ασυνόδευτες ! (ρε Αθήνα γίναμε ....)
Τιμήθηκε με χορό η παλιά καραβάνα Καρολίνα από Ουκρανία (Πρώην Pulse, Blue Iguana) με μέτρια performance αν και υπάρχει διετής τουλάχιστον γνωριμία μάλλον λόγω κούρασης ...
2-3 μικρά βουλγαράκια που ήταν στο μαγαζι πριν λίγο καιρό που εξαφανίστηκαν;
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Τουλάχιστον ένα ήταν προχθές ! με γυαλιά και κολαράκι - βυζάκια κόλαση ...
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Επίσκεψη στο Fever μετά από κανένα 6μηνο. Είσοδος 15 € αλλά με δυό ποτά (δικά μου) παρακαλώ - λόγω show της Simony Diamond. Αυτή είναι πλεόν νταρντάνα με τα όλα της καμιά 10ρια κιλά πάνω από ότι είναι στα video clip που κυκλοφορούν στο internet !
To show της ήταν χορός με παιχνίδι με ένα τεράστιο dildo το οποίο έπαιρνε σε μεγάλο βάθος τόσο σε μουνί όσο και σε στόμα.
Σε ό,τι αφορά το ρόστερ έχει επέλθει πλήρης ανανέωση και οι πιό παλιές είναι πλέον η Ρούλα φυσικά στο bar και οι δύο μαύρες. Ενδιαφέρουσα ήταν μια Αθηναία 40+ χρονών με σώμα πέτρα (έκανε ρυθμική χρόνια μου είπε) και μέτριο πρόσωπο αλλά πολύ καλή στο parlare. Άλλη μια ελληνίδα μικρούλά από Τούμπα επίσης πολύ επιθετική για μουχαμπέτι. Κυκλοφρούσαν και άλλες ρωσσίδα, βουλγάρα κ.λπ. σύνοιλο καμιά 10ρια άτομα αλλά και αρκετές γυναίκες πελάτιισες και ασυνόδευτες ! (ρε Αθήνα γίναμε ....)
Τιμήθηκε με χορό η παλιά καραβάνα Καρολίνα από Ουκρανία (Πρώην Pulse, Blue Iguana) με μέτρια performance αν και υπάρχει διετής τουλάχιστον γνωριμία μάλλον λόγω κούρασης ...

Τα σολο σοου τα εχουμε δει πολλες φορες. Αυτα που αξιζουν ειναι τα λεσβιακα ή αντρογυνο. Στην Αθηνα εχει και τετοια. Εδω τιποτα πλεον; Καποτε ειχαμε. Τωρα τι σκατα;
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
περασμα απο το κωλομαγαζο μαζι με των πομακο αζαζελ.ποιο χαλια δεν γινοτανε η μια σαυρα πισω απο την αλλη.φακιρη αμα θελης τσουβαλια πανε στο κωλομαγαζο.κ απο θεμα στριπτιζ τιποτα στην μια ωρα που ειμασταν.κ μας ξιρησαν κ ενα 15ευρω λογο σοου τησ ντεπορας ρας που δεν ειδαμε ποτε στο κωλομαγαζο.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Κοντά στο Fever βλέπω περνωντας από την δυτική είσοδο ένα μαγαζί που λέγεται μπριζόλα  ο μεν φωτισμός - το βραδυ - παραπέμπει σε γυναικεία μπριζόλα η δε καπνοδόχος σε μοσχαρίσια ή χοιρινή. Γνωρίζει κάποιος κάτι ??
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
lol.... πάνε άμα θες να φας gourmet κρεατικά μέχρι 20ε τη μερίδα και 8 ευρά μπέργκερ. Μπριζόλα όπως την εννοούμε στο Φίβερ και το Καλιγούλα και ορισμένα κωλόμπαρα. Όχι ότι το Φίβερ είναι φθηνό έτσι..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.064
Πόντοι
25.015
To
Κοντά στο Fever βλέπω περνωντας από την δυτική είσοδο ένα μαγαζί που λέγεται μπριζόλα  ο μεν φωτισμός - το βραδυ - παραπέμπει σε γυναικεία μπριζόλα η δε καπνοδόχος σε μοσχαρίσια ή χοιρινή. Γνωρίζει κάποιος κάτι ??

Ειναι και καλα χλιδατο εστιατοριο αλλα επειδη εχω παει να πω οτι ηταν μαπα.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
lol.... πάνε άμα θες να φας gourmet κρεατικά μέχρι 20ε τη μερίδα και 8 ευρά μπέργκερ. Μπριζόλα όπως την εννοούμε στο Φίβερ και το Καλιγούλα και ορισμένα κωλόμπαρα. Όχι ότι το Φίβερ είναι φθηνό έτσι..

Εγώ παντος έφαγα "φιλετο" με 20€ δίπλα από την Μριζολα.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Δύο ενδιαφέρουσες new entries στο Fever που δεν έχουν αναφερθεί από προηγούμενους :

(1) Η γνωστή Μαρία με τα γυαλάκια ή αλλιώς «κατσαρίδα» της πιάτσας της Γιαννιτσών με τα ολοκαίνουρια βυζιά της ! Δουλεύει έξω με ένα 100ρικο συν κάτι παραπάνω με πρωκτικό !!!! ΒΡΕ ΟΥΣΤ

(2) Μια πειραιώτισσα η οποία δούλευε ως cheerleader στο μπάσκετ του Ολυμπιακού και ήταν γνωστή με το παρατσούκλι «τιγράκι», κάτι που το ήξερα - από τα μπασκετικά site - της το είπα και την κούφανα !! Δυστυχώς χάλασε ο κόφτης της αγαπουλίασής μου και μου έφαγε 60 € σε ποτά. Δεν κάνει εξτραδάκια έξω, ούτε γαμιέται στο μαγαζί αλλά μου άφηνε να της πιάνω τον κόλο γιατί το έκανα καλά και γούσταρε !! (Όχι ότι έπαιξε ρόλο το 60ρι).

ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤΟΦΙΛΩΝ ΓΑΒΡΩΝ PLEASE
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Δύο ενδιαφέρουσες new entries στο Fever που δεν έχουν αναφερθεί από προηγούμενους :

(1) Η γνωστή Μαρία με τα γυαλάκια ή αλλιώς «κατσαρίδα» της πιάτσας της Γιαννιτσών με τα ολοκαίνουρια βυζιά της ! Δουλεύει έξω με ένα 100ρικο συν κάτι παραπάνω με πρωκτικό !!!! ΒΡΕ ΟΥΣΤ

(2) Μια πειραιώτισσα η οποία δούλευε ως cheerleader στο μπάσκετ του Ολυμπιακού και ήταν γνωστή με το παρατσούκλι «τιγράκι», κάτι που το ήξερα - από τα μπασκετικά site - της το είπα και την κούφανα !! Δυστυχώς χάλασε ο κόφτης της αγαπουλίασής μου και μου έφαγε 60 € σε ποτά. Δεν κάνει εξτραδάκια έξω, ούτε γαμιέται στο μαγαζί αλλά μου άφηνε να της πιάνω τον κόλο γιατί το έκανα καλά και γούσταρε !! (Όχι ότι έπαιξε ρόλο το 60ρι).

ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤΟΦΙΛΩΝ ΓΑΒΡΩΝ PLEASE
συμπερασμα : το μαγαζι χρειζεται επιγοντως απεντομωση και βιολογικο καθαρισμο με κατσαριδες και αλλα βλαβερα πλασματα
 

meniosss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
1-2 καλα μαγαζια για να παω.. τι προτεινετε?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δύο ενδιαφέρουσες new entries στο Fever που δεν έχουν αναφερθεί από προηγούμενους :

(1) Η γνωστή Μαρία με τα γυαλάκια ή αλλιώς «κατσαρίδα» της πιάτσας της Γιαννιτσών με τα ολοκαίνουρια βυζιά της ! Δουλεύει έξω με ένα 100ρικο συν κάτι παραπάνω με πρωκτικό !!!! ΒΡΕ ΟΥΣΤ

(2) Μια πειραιώτισσα η οποία δούλευε ως cheerleader στο μπάσκετ του Ολυμπιακού και ήταν γνωστή με το παρατσούκλι «τιγράκι», κάτι που το ήξερα - από τα μπασκετικά site - της το είπα και την κούφανα !! Δυστυχώς χάλασε ο κόφτης της αγαπουλίασής μου και μου έφαγε 60 € σε ποτά. Δεν κάνει εξτραδάκια έξω, ούτε γαμιέται στο μαγαζί αλλά μου άφηνε να της πιάνω τον κόλο γιατί το έκανα καλά και γούσταρε !! (Όχι ότι έπαιξε ρόλο το 60ρι).

ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤΟΦΙΛΩΝ ΓΑΒΡΩΝ PLEASE
μολις γυρισα από φιβερ.
η μαρια με τα γυαλακια ΔΕΝ ηταν εκει και δεν νομιζω να επαιρνε ρεπω σαββατοβραδο.
ότι εμοιαζε περισσοτερο σε μαρια κατσαριδα ηταν μια πιτσιρικα με βυζαρες νο4 μικρο κωλαρακι ΑΛΛΑ ΚΑΣΤΑΝΗ ΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΤΑΤΟΥΑΖ ΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑΣ, αν εννοεις αυτην την εβλεπα αρκετη ωρα και από πολύ κοντα. το μονο κοινο με την μαρια είναι ότι φοραει γυαλακια και αυτή.

μου αρεσει που στο σαητ το φιβερ το εχουν στον καταλογο με τα Στριπ ενώ στο φορουμ του σαητ το εχουν στα κωλομπαρα, οντως είναι υβριδιο το μαγαζι, εχει χωρους Στριπ και κοπελες κωλομπαρου
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
692
Κριτικές
12
Like
3.208
Πόντοι
736
μολις γυρισα από φιβερ.
η μαρια με τα γυαλακια ΔΕΝ ηταν εκει και δεν νομιζω να επαιρνε ρεπω σαββατοβραδο.
ότι εμοιαζε περισσοτερο σε μαρια κατσαριδα ηταν μια πιτσιρικα με βυζαρες νο4 μικρο κωλαρακι ΑΛΛΑ ΚΑΣΤΑΝΗ ΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΤΑΤΟΥΑΖ ΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑΣ, αν εννοεις αυτην την εβλεπα αρκετη ωρα και από πολύ κοντα. το μονο κοινο με την μαρια είναι ότι φοραει γυαλακια και αυτή.

μου αρεσει που στο σαητ το φιβερ το εχουν στον καταλογο με τα Στριπ ενώ στο φορουμ του σαητ το εχουν στα κωλομπαρα, οντως είναι υβριδιο το μαγαζι, εχει χωρους Στριπ και κοπελες κωλομπαρου
φίλε ήμουν ο πρώτος που το ανέφερα και μάλιστα εγώ δεν την ήξερα από την πιάτσα. Δεν ξέρω το λόγο για τον οποίο μας διαβεβαιώνεις ότι δεν είναι η ίδια αλλά εκτίθεσαι νομίζω. Το επιχείρημά σου ότι Σάββατο βράδυ δεν θα έπαιρνε ρεπό Δεν νομίζω ότι είναι σοβαρό. Η Μαρία από τη Μενεμένη είναι αυτή που λέτε στην πιάτσα η κατσαρίδα και το ξέρουν όλοι μέσα στο μαγαζί και η ίδια Δεν νομίζω αν τη ρωτήσει κάποιος να το αρνηθεί.


Έτσι όπως το ανέφερες μου θυμίζει τη βλακεία που κάνουν κάποιες κοπέλες που δουλεύουν με ψεύτικο όνομα και μπορώ εγώ η οποιοσδήποτε πελάτης να πει : είδα μία κοπέλα στο τάδε μαγαζί που είναι Ολόιδια με τη γειτόνισσά μου την Ιωάννα για παράδειγμα ίδιο βυζί ίδια τατουάζ ίδια σκουλαρίκια Αλλά ρε γαμώτο την λένε Σοφία εκείνη!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom