Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
εχουμε καμια πληροφορια- κριτικη για τισ ελληνιδεσ του μαγαζιου ??
ελειπα Ρουμανια κοντα 2 χρονια κου ελειψαν οι ελληνιδες ...........

Οι Ελλεηνιδες που εχουν μείνει σ'αυτο το μπουρδελο(γιατι μαγαζί δεν το λες)ειναι για κλάματα,η αλλη μου λέγε ουτε με 5000 δε σου παίρνω πιπα,αντε ρε σαβούρα που το παίζεις και ντίβα,πουτσα θα φας,οχι χαβιάρι  :dancing:
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Οι Ελλεηνιδες που εχουν μείνει σ'αυτο το μπουρδελο(γιατι μαγαζί δεν το λες)ειναι για κλάματα,η αλλη μου λέγε ουτε με 5000 δε σου παίρνω πιπα,αντε ρε σαβούρα που το παίζεις και ντίβα,πουτσα θα φας,οχι χαβιάρι  :dancing:
κ μετα κλαιγοντε δεν εχει δουλεια κ μασ ''τρωνε'' τους πελατεσ οι μαυρεσ κ οι ρωσσιδες ....
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Επίσκεψη την προηγούμενη Πέμπτη, μετά τη φόλα που φάγαμε στο Dreams Platinum... Πολλές κοπέλες, οι περισσότερες μπάζα, λίγες τρωγόντουσαν, η Αναστασία, η Ελεονώρα, κανα-δυο μαύρες... Πέρασαν όλες απο το τραπέζι μας (απο τα παπάρια μας πιο σωστά  :2funny:), επειδή ήμασταν φορτωμένοι, δώσαμε 3-4 πίπες στο πριβέ (x50e έκαστη), μια στην Αναστασία που προσφέρθηκε να τα πάρει στα βυζιά αλλα κατέληξαν στα μούτρα της (Και ο επόμενος την φιλούσε  :2funny:), μια στην Ελεονώρα (μιλφοειδές ξανθό, πιο ποιοτικό απο τα υπόλοιπα, με καλή πίπα, και φιλόξενες τρύπες μπρός και πίσω για κωλονοσκοπήσεις), μια στη Λία (όχι εγώ, ο φίλος μου έκανε το ψυχικό) και μια σε κάποια ανώνυμη  :pipa2: :2funny:
Δυο παρατηρήσεις... Αρχικά πολύ σπαστικό που μερικές γκόμενες σου πρήζουν τα παπάρια και δεν φεύγουν με τίποτα και σε φέρνουν σε δύσκολη θέση και όσο πιο μπάζα είναι, τοσο πιο πιεστικές είναι βέβαια... Επίσης, τώρα που είπα πιεστικές, μου ήρθε στο μυαλό μου η Λία, εντελώς μπαζάκι, πιο φορτική και πιεστική πεθαίνεις, υπέρχαζη, ίσως η χειρότερη γκόμενα του μαγαζιού αν δεν την κεράσεις... Αν όμως έχεις σκοπό να την ποτίσεις, είναι απο τις πιο δεκτικές, ακόμα και στον καναπέ, καθόταν και έτρωγε 2-3 δάχτυλα μπρός και πίσω, έτρωγε κάτι σκαμπίλια στα κωλομάγουλα που μόνο που τα άκουγα πονούσα και εγώ και αυτή χαλαρή, ανέκφραστη και το γελοίον του πράγματος, κοιτούσε γύρω-γύρω ντεμέκ μην την δουν και της κάνουν παρατήρηση...  :2funny:
Αν εξαιρέσεις το χαμηλό επίπεδο των γυναικών όσον αφορά την εμφάνιση και τη συμπεριφορά, εμείς καλά περάσαμε...  :s&m_3:
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Επίσκεψη την προηγούμενη Πέμπτη, μετά τη φόλα που φάγαμε στο Dreams Platinum... Πολλές κοπέλες, οι περισσότερες μπάζα, λίγες τρωγόντουσαν, η Αναστασία, η Ελεονώρα, κανα-δυο μαύρες... Πέρασαν όλες απο το τραπέζι μας (απο τα παπάρια μας πιο σωστά  :2funny:), επειδή ήμασταν φορτωμένοι, δώσαμε 3-4 πίπες στο πριβέ (x50e έκαστη), μια στην Αναστασία που προσφέρθηκε να τα πάρει στα βυζιά αλλα κατέληξαν στα μούτρα της (Και ο επόμενος την φιλούσε  :2funny:), μια στην Ελεονώρα (μιλφοειδές ξανθό, πιο ποιοτικό απο τα υπόλοιπα, με καλή πίπα, και φιλόξενες τρύπες μπρός και πίσω για κωλονοσκοπήσεις), μια στη Λία (όχι εγώ, ο φίλος μου έκανε το ψυχικό) και μια σε κάποια ανώνυμη  :pipa2: :2funny:
Δυο παρατηρήσεις... Αρχικά πολύ σπαστικό που μερικές γκόμενες σου πρήζουν τα παπάρια και δεν φεύγουν με τίποτα και σε φέρνουν σε δύσκολη θέση και όσο πιο μπάζα είναι, τοσο πιο πιεστικές είναι βέβαια... Επίσης, τώρα που είπα πιεστικές, μου ήρθε στο μυαλό μου η Λία, εντελώς μπαζάκι, πιο φορτική και πιεστική πεθαίνεις, υπέρχαζη, ίσως η χειρότερη γκόμενα του μαγαζιού αν δεν την κεράσεις... Αν όμως έχεις σκοπό να την ποτίσεις, είναι απο τις πιο δεκτικές, ακόμα και στον καναπέ, καθόταν και έτρωγε 2-3 δάχτυλα μπρός και πίσω, έτρωγε κάτι σκαμπίλια στα κωλομάγουλα που μόνο που τα άκουγα πονούσα και εγώ και αυτή χαλαρή, ανέκφραστη και το γελοίον του πράγματος, κοιτούσε γύρω-γύρω ντεμέκ μην την δουν και της κάνουν παρατήρηση...  :2funny:
Αν εξαιρέσεις το χαμηλό επίπεδο των γυναικών όσον αφορά την εμφάνιση και τη συμπεριφορά, εμείς καλά περάσαμε...  :s&m_3:
Αναστασια  ??  ξανθο ρωσσακι μηπως ?
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Ψηλό ξανθό με βυζαρες, εμφανίσιμο γενικά, εθνικότητα δεν θυμάμαι...
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Ψηλό ξανθό με βυζαρες, εμφανίσιμο γενικά, εθνικότητα δεν θυμάμαι...
την ιδια λεμε αν εχει κοπανισει κανα δυο ξυδια νωριτερα κανει καλη  :pipa1: ....
την βαλερια θελω να στριμωξω σε κανα prive για ενα test drive
 

Rantis

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες τη Ξανθιά τη Θεία την ελληνίδα πως τη λένε..Με αρκετά μακρυ μαλλί;;;;;;;;;;; Ξέχασα να τη ρωτήσω.. με τη κορμάρα;;;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Χθεσινη βολτα στο μαγαζι για ενα ποτο με τον Γιορκη.Η ωρα ηταν καπου κατα τις 5 αν θυμαμαι καλα,εισοδος 10ε(με ποτο)κατσαμε στο μπαρ.
Με το που κατσαμε και ειπαμε τι ποτα θελουμε,ηρθε μια εκατσε πανω μου και μου λεει ποτο θα μου παρεις?Λεω κατσε ρε κοπελια ακομα για μας δεν πηραμε  :headbang:
Την εδιωξα ευγενικα και μετα απο λιγο ξαναηρθε να μου σπασει τα @@  :headbang:
Γενικα ειχε καμια 10αρια κοπελες και νεκρα απο κοσμο,οι περισσοτερες σου τα καναν τσουρεκια για να πιουν κατι η να κανεις κανενα πριβε(τιμες εποχης 2005 με την πιπα στα 50ε και το γαμησι στα 100ε  :headbang:  :jerking: οταν στα 50μ υπαρχει η πιατσα αλλα και τα μπουρδελα που γαμας με 20ε-30ε)
Εντυπωη μας εκανε με τον Γιορκη μια με βυζαρες και καλλιγραμμο σωμα αλλα δεν εκανε κρεμ παι οπως και καμια  :-
Μια ξανθια ηταν σουρωμενη και μου ζητουσε βοτκα σε ανταλαγμα το ονομα της  :jerking:
Σε γενικες γραμες μετρια πραγματα με μια μονο μαυρουλα την Ναομη,ηπιαμε τα ποτα μας και την καναμε για τα μπουρδελα..
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Παιδες τι κανετε συγνωμη αλλα επειδη ειμαι νεος θα ηθελα να ρωτησω αν εχει παρει κανενας τη Μακρινα και τι προγραμματα κανει . Θελω πολυ να παω στο μαγαζι γιαυτην,.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Παιδες τι κανετε συγνωμη αλλα επειδη ειμαι νεος θα ηθελα να ρωτησω αν εχει παρει κανενας τη Μακρινα και τι προγραμματα κανει . Θελω πολυ να παω στο μαγαζι γιαυτην,.

Τα προγραμματα που κανουν ολες εκει μεσα ειναι τα ιδια,δλδ χορο,πιπα και γαμησι.
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Ωραία απλώς θέλω να μάθω αν κάποιος συναγωνιστής έχει πάρει τη Μακρίνα να με ενημερώσει λεπτομερως.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Παιδες τι κανετε συγνωμη αλλα επειδη ειμαι νεος θα ηθελα να ρωτησω αν εχει παρει κανενας τη Μακρινα και τι προγραμματα κανει . Θελω πολυ να παω στο μαγαζι γιαυτην,.
προσωπικα την Μακρινα την εχω κοκκινη καρτα απο το παλιο SOL. Aν πας μην τσιμπησεισ το δολωμα να σου δωσω το τηλ. να βγουμε κλπ  για να την κερασεισ .
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Δηλαδη δεν κανει βιζιτες΄΄;;;;  Δωσε μου τα φοντα σου ρε συναγωνιστη  στειλε !! Σου ειχε δωσει τηλεφωνο και δεν εγινε τιποτα ΄΄΄απλως μου την δινει σα σωμα
 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
Πρόσφατη επίσκεψη, ημέρα καθημερινή, περιορισμένο ροστερ λόγω εποχής, αλλά αρκετό για τον κόσμο.
Πολύ ευχάριστη παρουσία μια Νάταλι από γεωργία αν δεν κάνω λάθος, από μαύρες μόνο μια ή ναομι ωραίο κορμί,μια μελαχρινή Ρωσίδα που ξεχωρίζε, αλλά ήταν απασχόλησαν με έναν τύπο και 4-5  μέτριες .
ΓΓια τη Λία που ο,τι και να πεις είναι λίγο,αλλα παρόλα αυτά πάντα υπάρχουν κάποιοι ήρωες.
Οι δύο μπαργουμαν αν έβγαιναν έξω από την μπάρα θα μαζευαν όλο το χαρτί.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Πρόσφατη επίσκεψη, ημέρα καθημερινή, περιορισμένο ροστερ λόγω εποχής, αλλά αρκετό για τον κόσμο.
Πολύ ευχάριστη παρουσία μια Νάταλι από γεωργία αν δεν κάνω λάθος, από μαύρες μόνο μια ή ναομι ωραίο κορμί,μια μελαχρινή Ρωσίδα που ξεχωρίζε, αλλά ήταν απασχόλησαν με έναν τύπο και 4-5  μέτριες .
ΓΓια τη Λία που ο,τι και να πεις είναι λίγο,αλλα παρόλα αυτά πάντα υπάρχουν κάποιοι ήρωες.
Οι δύο μπαργουμαν αν έβγαιναν έξω από την μπάρα θα μαζευαν όλο το χαρτί.
δεν λεσ παλι καλα που υπαρχουν οι ηρωεσ κ την κραταν απασχολημενη κ δεν μασ τα πρηζει ???
για τισ μπαργουμαν συμφωνω απολυτα .....
 

quantum_block

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
213
Κριτικές
6
Like
4
Πόντοι
1
Χθεσινη βολτα απο το εν λογω μαγαζί κατα τις 2:30...

Λιγος κοσμος τοσο λογω καθημερινης οσο και περιοδου διακοπων.

Πανω κατω το γνωστο ροστερ, (η Λια πια δεν με πλησιαζει).  Εριξα πολυ γελιο με την ξανθια απο τον τυρναβο που ειναι μονιμως τυφλα, ειδικα οταν προσπαθουσε να κατεβει τα σκαλοπατακια...

Το σερβις οπως παντα άψογο.

Ηπια  2 μπυριτσες και πανω που αρχισα να νυσταζω ανεβαινει στην πιστα μια πιτσιρικα που ηταν εκει με μια παρεα και αρχισε να το κουναει πολυ ωραια ενω ο γκομενακος της επερνε καμψεις μπροστα της. Ελπιζω να μας διαβαζει η κοπελια. Μπραβο της, ειναι ταλεντο.
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
ολες οι κοπελες με το αναλογο παραβολλο κανουν πικαντικα πραγματα....για τον φιλο που μου εστειλε πριν λιγα λεπτα μυνημα θα του πω για την συγκεκριμενη που ρωτας δεν την εχω παρει δεν εχω αποψη..
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Χθεσινη επισκεψη στο <<μαγαζι>> μαζι με Ψωμιαδη και Μπουξο,θα ακολουθησει φωτογραφικο υλικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom