Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Πέρασμα χθες από το Fever κατά τις 4 παρά μαζί με τον yorkie. Πρώτη φορά εκεί, δεν είναι του τύπου μου αυτά τα μαγαζιά, γιατί συνήθως δίνεις πολλά για να πάρεις πράγματα που τα βρίσκεις σε κλάσμα κόστους αλλού. Δεν παρακολουθούσα ιδιαίτερα το thread εδώ, οπότε δεν ήξερα λεπτομέρειες, τιμές, κοπέλες κλπ. Πήγαμε με τη λογική να βρούμε καμία ξέμπαρκη Simony και να τσεκάρουμε το μέρος, δεν ξέραμε ότι μόνο τα πουσουκού φέρνουν τις πορνοστάρ  >:(  :tickedoff:

Γύρω στις 10 κοπέλες μέσα, καθήσαμε στο μπαρ αρχικά, όχι πολλοί πελάτες λόγω του προχωρημένου της ώρας, γρήγορα άρχισε η παρέλαση, διάφορα ονόματα, Νατάσα, Μαρία, Σοφία κλπ. που δεν μου έμεινε τίποτα το ιδιαίτερο από αυτές, μετά ήρθε η Λία  :grin: και με καβάλησε, έπαιξε δυνατό χαμούρεμα με χέρια παντού. Τώρα εμένα μου αρέσουν τα έκφυλα μινιόν μιλφάκια και γκάβλωσα άσχημα, με τα πολλά πήγαμε μέσα για πριβέ του 20ευρου, μου έφερε τον κώλο της στη μάπα και της έριξα ένα ξεγυρισμένο γλείψιμο μουνί/κωλοτρυπίδα για ώρα. Πάνω που είχα γίνει τούμπανο από την γκάβλα, άρχισε να μου τα σπάει για να σκάσω 100ε για γαμήσι (που ακόμα και εάν τα είχα μαζί μου, δεν θα τα έδινα για εκεί). Insert coin to continue φάση που με ξενέρωσε. Λίγο πιο έξυπνα να το έπαιζε, κάτι παραπάνω μπορεί να έδινα μετά. Τσατίστηκα και επέστρεψα στο μπαρ, μου λέει ο yorkie (που υποπτεύομαι ότι θυμάται τα πάντα που έχουν γραφεί στο site τα τελευταία δύο χρόνια), "καλά, δε ξες πόσα αρνητικά έχουν γράψει γι αυτή;"

Αλλάξαμε θέση για να αποφύγουμε το συνεχή βομβαρδισμό από τις κοπέλες, η Λία βέβαια συνέχισε να μας πρήζει ως το τέλος, ήρθε 3-4 φορές ακόμα, μου έδωσε το τηλέφωνο της σχεδόν με το ζόρι (σιγά μην το χρησιμοποιήσω). Είναι τόσο φορτική που παίζει να κάνει καινούργιους πελάτες να μην ξαναπατήσουν εκεί μόνο και μόνο εξαιτίας της. Από τις κοπέλες που συνέχισαν τη παρέλαση αυτή που μου άρεσε περισσότερο ήταν η μαυρούλα Ναόμι. Καταπληκτικό κορμί, τέλειος κώλος, δεν με ζάλισε καθόλου, με καταγκάβλωσε, τρελό χούφτωμα εκατέρωθεν, δεν άφησε τον πούτσο μου σε ησυχία, είτε χουφτώνοντας τον, είτε κάνοντας twerking πάνω του, εγώ πέρασα χέρι μέσα στο στρινγκ και έπαιζα με το μουνί της κανονικά. Της πήρα ένα ποτάκι από υποχρέωση γιατί ήδη είχε κάνει πολλά, μου έφερε και τσιγάρο γιατί μου είχαν τελειώσει και συνέχισε στον ίδιο ρυθμό, θα με έκανε να ξεροχύσω η άτιμη. Πήρα και τηλέφωνο, αν και τη γούσταρα έχω τις επιφυλάξεις μου εάν μπορώ να επιτύχω μια τίμια συναλλαγή εκτός (μάλλον θα δοκιμάσω κάποια στιγμή, πείτε αν ξέρετε τίποτα  :grin: ). Άλλη που μου άρεσε ήταν η ψηλή ξανθιά Αναστασία, αν και δεν τρίβεται, ευγενική και καθόλου φορτική, πιο πολύ της ήρεμης κουβέντας.

Καθήσαμε περίπου μια ώρα, έσκασα 40ε συνολικά (10ε είσοδος+20ε πριβέ με Λία  :headbang: +10ε ένα ποτάκι στη Ναόμι). Μπορεί και να ξαναπάω εάν έχω το κατάλληλο παρακμιακό mood.      
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
139
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
1
Καλημερα, Εχουμε καμια ενημερωση για το προγραμμα του ΠΣΚ στο εν λογω ιδρυμα??
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Πέρασμα χθες από το Fever κατά τις 4 παρά μαζί με τον yorkie. Πρώτη φορά εκεί, δεν είναι του τύπου μου αυτά τα μαγαζιά, γιατί συνήθως δίνεις πολλά για να πάρεις πράγματα που τα βρίσκεις σε κλάσμα κόστους αλλού. Δεν παρακολουθούσα ιδιαίτερα το thread εδώ, οπότε δεν ήξερα λεπτομέρειες, τιμές, κοπέλες κλπ. Πήγαμε με τη λογική να βρούμε καμία ξέμπαρκη Simony και να τσεκάρουμε το μέρος, δεν ξέραμε ότι μόνο τα πουσουκού φέρνουν τις πορνοστάρ  >:(  :tickedoff:

Γύρω στις 10 κοπέλες μέσα, καθήσαμε στο μπαρ αρχικά, όχι πολλοί πελάτες λόγω του προχωρημένου της ώρας, γρήγορα άρχισε η παρέλαση, διάφορα ονόματα, Νατάσα, Μαρία, Σοφία κλπ. που δεν μου έμεινε τίποτα το ιδιαίτερο από αυτές, μετά ήρθε η Λία  :grin: και με καβάλησε, έπαιξε δυνατό χαμούρεμα με χέρια παντού. Τώρα εμένα μου αρέσουν τα έκφυλα μινιόν μιλφάκια και γκάβλωσα άσχημα, με τα πολλά πήγαμε μέσα για πριβέ του 20ευρου, μου έφερε τον κώλο της στη μάπα και της έριξα ένα ξεγυρισμένο γλείψιμο μουνί/κωλοτρυπίδα για ώρα. Πάνω που είχα γίνει τούμπανο από την γκάβλα, άρχισε να μου τα σπάει για να σκάσω 100ε για γαμήσι (που ακόμα και εάν τα είχα μαζί μου, δεν θα τα έδινα για εκεί). Insert coin to continue φάση που με ξενέρωσε. Λίγο πιο έξυπνα να το έπαιζε, κάτι παραπάνω μπορεί να έδινα μετά. Τσατίστηκα και επέστρεψα στο μπαρ, μου λέει ο yorkie (που υποπτεύομαι ότι θυμάται τα πάντα που έχουν γραφεί στο site τα τελευταία δύο χρόνια), "καλά, δε ξες πόσα αρνητικά έχουν γράψει γι αυτή;"

Αλλάξαμε θέση για να αποφύγουμε το συνεχή βομβαρδισμό από τις κοπέλες, η Λία βέβαια συνέχισε να μας πρήζει ως το τέλος, ήρθε 3-4 φορές ακόμα, μου έδωσε το τηλέφωνο της σχεδόν με το ζόρι (σιγά μην το χρησιμοποιήσω). Είναι τόσο φορτική που παίζει να κάνει καινούργιους πελάτες να μην ξαναπατήσουν εκεί μόνο και μόνο εξαιτίας της. Από τις κοπέλες που συνέχισαν τη παρέλαση αυτή που μου άρεσε περισσότερο ήταν η μαυρούλα Ναόμι. Καταπληκτικό κορμί, τέλειος κώλος, δεν με ζάλισε καθόλου, με καταγκάβλωσε, τρελό χούφτωμα εκατέρωθεν, δεν άφησε τον πούτσο μου σε ησυχία, είτε χουφτώνοντας τον, είτε κάνοντας twerking πάνω του, εγώ πέρασα χέρι μέσα στο στρινγκ και έπαιζα με το μουνί της κανονικά. Της πήρα ένα ποτάκι από υποχρέωση γιατί ήδη είχε κάνει πολλά, μου έφερε και τσιγάρο γιατί μου είχαν τελειώσει και συνέχισε στον ίδιο ρυθμό, θα με έκανε να ξεροχύσω η άτιμη. Πήρα και τηλέφωνο, αν και τη γούσταρα έχω τις επιφυλάξεις μου εάν μπορώ να επιτύχω μια τίμια συναλλαγή εκτός (μάλλον θα δοκιμάσω κάποια στιγμή, πείτε αν ξέρετε τίποτα  :grin: ). Άλλη που μου άρεσε ήταν η ψηλή ξανθιά Αναστασία, αν και δεν τρίβεται, ευγενική και καθόλου φορτική, πιο πολύ της ήρεμης κουβέντας.

Καθήσαμε περίπου μια ώρα, έσκασα 40ε συνολικά (10ε είσοδος+20ε πριβέ με Λία  :headbang: +10ε ένα ποτάκι στη Ναόμι). Μπορεί και να ξαναπάω εάν έχω το κατάλληλο παρακμιακό mood.      

Ναομι να παιρνεις φιλε πολυ καλυτερη ουτε πιεστικη και πανω απο ολα μαυρη  :erection:
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Μου είχαν πει ότι θα έχουν τη Valeria Visconti.


10801523_911249712266029_3406137447581855055_n.jpg
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
139
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
1
Εχουμε καμια ενημερωση για το προγραμμα του ΠΣΚ? Τι show εχουμε? Καλα να περασετε
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
20-6 2015 μετα απο μια γεματη μερα lagnos azazel και φακιρης αποφασισαμε να παμε στο fever....παρκαραμε το αμαξι απεναντι απο το μαγαζι και μπηκαμε μεσα...λιγο χαβαλε με την ξανθια στην υποδοχη και μπαινουμε στο μπαρ.4 κοπελες με την συμπαθεια μου την ρουλα... :grin: :grin: :grin: :grin: παραραγκελνουμε ποτα που ερχονται γρηγορα με τα παρελκομενα....η μουσικη τερμα λαικα -ξενα.Αρκετως κοσμος στο μαγαζι αρκετα κοριτσια ...βαλεντινα λια :grin: :grin: :grin: :grin: ρωξανη  ..σορυ δεν συγκρατω ονοματα αλλα.....τα κορισια καθολου φορτικα...στην πιστα πολλα τα σωου....10 ευρω εισοδος με ποτο.....συνοπτικα περασαμε πολυ ωραια ο azazel εριξε τρελλο γελιο το ιδιο και φακιρης...ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ...ενα πολυ καλο μαγαζι για ενναλλακτικη διασκεδαση που αν θελεις μπορεις να την βγαλεις και οικονομικα αν δεν απλωθεις ολοι περασαμε καλα και εγω πολυ καλυτερα :grin: :grin: ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
139
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
1
Travestolagnos, Δωσε καμια πληροφορια για τα show!! Ευχαριστω,
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Travestolagnos, Δωσε καμια πληροφορια για τα show!! Ευχαριστω,

Τιποτα το τρομακτικο,δεν ειχε αυτη τη φορα πορνοσταρ(γι αυτο και η εισοδος 10ε)
Ειχε και εναν τυπο που εμοιαζε με τον al αλλα τελικα δεν ηταν αυτος,ειχε ποιο μικρη μυτη  :2funny:
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Travestolagnos, Δωσε καμια πληροφορια για τα show!! Ευχαριστω,
οι περισοτερες κοπελες χορευουν σε αρκετα χορευτικα τα βγαζουν ολα σε αλλα οχι....την προηγουμενη φορα που ειχαμε παει ηταν ο adam ντυμενος δαιμονας που εκανε σεξ με μια κοπελα αλλα προχθες πηγαμε αργα και δεν τον ειδαμε....
 
OP
OP
al pacino

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Τιποτα το τρομακτικο,δεν ειχε αυτη τη φορα πορνοσταρ(γι αυτο και η εισοδος 10ε)
Ειχε και εναν τυπο που εμοιαζε με τον al αλλα τελικα δεν ηταν αυτος,ειχε ποιο μικρη μυτη  :2funny:
ειπαμε εχω θυμωσει....θα αργησω να ξαναπαω  :knuppel: :knuppel:

 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
πριν μια εβδομαδα επισκεψη στο εν λογο ιδρυμα  με 1 φιλο δυστηχωσ με 60 eyro budget λογο capital control
10 euro to παραβολο μπαινουμε στο μαγαζι που ειχε 2-3 ξεχασμενουσ στο bar κατσαμε σε 1 καναπε κ περιμεναμε να ξεκινησει
η παρελαση ... 
οι 2 μαυρουλεσ κολαση κορμι μασ καβαλισαν αμεσως κ πολυ προθυμα τισ διωξαμε γιατι θελαμε να δουμε κ τισ υπολοιπεσ
μου εκανε εντυπωση οτι υπαηρχαν 4 ελληνιδεσ Μακρινα (le cabare k sol παλια) , βαλεντινα (μουναρος), μια Παολα ξανθια γλυκια φατσα αλλα απο τη μεση κ κατω φορουσε φορεμα κ μια Αναστασια μελαχροινη στα 30+ βετερανοσ στο χωρο
την παρελαση συνεχισαν τα βαρεα οπλα ανατολικου block
40αρα μελαχροινη αννα μαρια καπως ετσι
Σια ξανθια μουναροσ η Βαλερια γλυκια φατσουλα κ μια ακομη ξανθια λιγο μαγκακι δεν θυμαμαι ονομα
υπηρχαν κ 2-3 ακομη που δεν περασανε ηταν απασχολημενεσ
ξαναρχησε ο σευτερος γυρος να ξαναρχοντε οι ιδιεσ κοπελεσ
κερασα 1 νερο την βαλερια ηρθε 3 φορεσ η κοπελα κ πολυ ευγενικια
περιμενα να επενδυσω στην Βαλεντινα το υπολοιπο budget αλλα τελικα τυχερη σταθηκε η αλλη ελληνιδα η Αναστασια ετοιμολογη δεν την βαριεσαι μου εκανε κ 1 ψιλομασαζ στον καναπε χαλαλι της τα 4 ωερα που ηπιε
απο show ανεβαινανε στην πιστα ο κοπελεσ με κενα 10-15 λεπτων δυνατη ελληνικη μουσικη που σε καποια σημεια δεν ακους τον αλλον διπλα σου ο σερβιτοροσ γατος .
κατσαμε 2,5 ωρες περιπου δεν περασαμε ασχημα ο φιλος μου κερασε την μελαχροινη ρωσσιδα milf που ηπιε τα νερακια τησ χωρις να πολυβιαζετε θα ξαναπαω μια βολτα με την πρωτη ευκαιρεια,
εχει κανεισ πληροφοριεσ για την Αναστασια την ελληνιδα η την Βαλεντινα ? (prive klp αξιζει ?)


 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
η αναστασια φιλε δεν ειναι ελληνιδα , ψαξε κατα τζουμπεκισταν και τζατζικισταν
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
η αναστασια φιλε δεν ειναι ελληνιδα , ψαξε κατα τζουμπεκισταν και τζατζικισταν
ειχε μια ξανθια αναστασια απο καπου απο εκει που λες ωραιο κορμι
αυτη που λεω ειναι μελαχροινη καπου απο Σερρεσ (εχει δουλεψει κ Δραμα στο Αφροδιτη )ειπε.... η κριτικη στα prive klp  με ενδιαφερει βασικα μη παει στον κουβα τσαμπα το 50ρικο
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Το 50αρικο ειναι μονο για πιπα παιχτη  :-
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Το 50αρικο ειναι μονο για πιπα παιχτη  :-
εχουμε καμια πληροφορια- κριτικη για τισ ελληνιδεσ του μαγαζιου ??
ελειπα Ρουμανια κοντα 2 χρονια κου ελειψαν οι ελληνιδες ...........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom