Νέα

Φετίχ και τι μας τρελαίνει στο sex

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TASOULHSKAL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 137
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
τοτε φυγε απο τη χωρα γιατι εδω πηξαμε στις χαμηλοκωλες με ελεφαντινα ποδια

Ναι υπάρχει το πρόβλημα που αναφέρεις. Χαμηλοκώλες με απουσία αυτογνωσίας. Τι το φοράς το χαμηλοκάβαλο ρεεε; Θες να μας κάνεις να τρακάρουμε;

Ομως υπάρχουν και εξαιρέσεις - οχι και τόσο λίγες θα έλεγα. Επίσης, σημαντική βοήθεια έχουν προσφέρει και εισαγωγές που έχουν το σωστό σωματότυπο.

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία


 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Ως καινούρια στο forum, να ενημερώσω ότι βγήκατε ολίγον τι, εκτός θέματος!
Το οποίο να θυμήσω ήταν "Φετίχ" και όχι, πώς τη θέλετε τη γκόμενα..

Προσωπική μου άποψη και προτίμηση, τα σενάρια.
Κάθε φορά κι άλλο.

Η χαρωπή νοικοκυρά, η αυστηρή δασκάλα, η χανούμισα χορεύτρια, η συμπονετική νοσοκόμα, η αντίπαλη στρατιώτης κτλ. κτλ.
Ο κατάλογος είναι ατελείωτος (ευτυχώς!) και να'ναι καλά τα βεστιάρια..!

Μαλλον εσυ εισαι εκτος θεματος. Μολαμε για φετιχ, οχι για σεναριο κ σκηνοθεσια τσοντας. Εχεις σκεφτει να γινεις σεναριογραφος? Για ψαξε το
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Ναι υπάρχει το πρόβλημα που αναφέρεις. Χαμηλοκώλες με απουσία αυτογνωσίας. Τι το φοράς το χαμηλοκάβαλο ρεεε; Θες να μας κάνεις να τρακάρουμε;

Ομως υπάρχουν και εξαιρέσεις - οχι και τόσο λίγες θα έλεγα. Επίσης, σημαντική βοήθεια έχουν προσφέρει και εισαγωγές που έχουν το σωστό σωματότυπο.

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία

Οι κοινώς ονομαζόμενες .....παρκετέζες !

Προσωπικά μου αρέσουν όλες....αρκεί να υπάρχει σωστή αναλογία.
Μπορεί να είναι και κοντή, αλλά τότε πρέπει να έιναι γενικά μινιόν.
Να είναι ωραίο αισθητικά το αποτέλεσμα. Τότε ναι, μου αρέσει.

Και τα ψηλά περήφανα άτια.....κι αυτα μου αρέσουν.
Καμαρωτό μουνί....τρελλό γαμήσι.
Να ναι 2 μέτρα το κάθε πόδι, να ξεκινάς να γλύψεις, και μέχρι να φτάσεις στην κωλάρα....να χεις χάσει 2 κιλά.
 

Επισκέπτης
α μπα... κ εμεις απο σας μαθαινουμε 0:) 0:) *P

Εμένα μου αρέσει να έχει ένα ωραίο κορμί, όχι φουσκωτό (το τελευταίο το απεχθάνομαι) και να μιλάει "πρόστυχα" κατά την διάρκεια του σεξ . Επίσης να έχει καλο εργαλείο (το μέγεθος παίζει ρόλο στην ψυχολογία μου γιατί εξιτάρει)
και να του αρέσει να με βλεπει να χαιδεύομαι
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Εμένα μου αρέσει να έχει ένα ωραίο κορμί, όχι φουσκωτό (το τελευταίο το απεχθάνομαι) και να μιλάει "πρόστυχα" κατά την διάρκεια του σεξ . Επίσης να έχει καλο εργαλείο (το μέγεθος παίζει ρόλο στην ψυχολογία μου γιατί εξιτάρει)
και να του αρέσει να με βλεπει να χαιδεύομαι
καλά τέτοια γράφε και μετά άμα σε κυνηγάει ΄'ολο το σάιτ μην αναρωτηθείς....και έχει και καύσωνα ρε γαμώτο.....κορίτσια ψυχραιμία... :2funny:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Εμένα μου αρέσει να έχει ένα ωραίο κορμί, όχι φουσκωτό (το τελευταίο το απεχθάνομαι) και να μιλάει "πρόστυχα" κατά την διάρκεια του σεξ . Επίσης να έχει καλο εργαλείο (το μέγεθος παίζει ρόλο στην ψυχολογία μου γιατί εξιτάρει)
και να του αρέσει να με βλεπει να χαιδεύομαι

Βλεπω κολλησες με το site! Γουσταρω γιατι εισαι προσγειωμενη και αληθινη.
Οχι μαλακιες του τυποτ"το μεγεθος δεν μετραει", "θελω ο αντρας να εχει κοιλιτσα", "στον αντρα γουσταρω το humour, την εχεμυθεια και να ειναι ο εαυτρος του"
keep up the good work
 

Επισκέπτης
Για σεξ μιλαμε - όχι για στοιχεία του χαρακτήρα :)
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Για σεξ μιλαμε - όχι για στοιχεία του χαρακτήρα :)
χμ...να ένα φετίχ...σέξ και 42 βαθμοί και τα κορμιά να γλυστράνε από τον ιδρώτα...πάνω σε μουσκεμένα σεντόνια από το λυώσιμο της ηδονής....καλόοοο...
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
152
Πόντοι
1
αυτη ειναι η μεγαλυτερη καυλα!
ΤΟ φετιχ!!
 

Συνημμένα

  • kavla.jpg
    kavla.jpg
    40,3 KB · Εμφανίσεις: 23

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εμένα μου αρέσει να έχει ένα ωραίο κορμί, όχι φουσκωτό (το τελευταίο το απεχθάνομαι) και να μιλάει "πρόστυχα" κατά την διάρκεια του σεξ . Επίσης να έχει καλο εργαλείο (το μέγεθος παίζει ρόλο στην ψυχολογία μου γιατί εξιτάρει)
και να του αρέσει να με βλεπει να χαιδεύομαι

Πού ήσουν τόσο καρό εσύ, ταλεντάρα μου!!!
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Αλυσίδα στη μέση και τακούνια, κατά προτίμηση γόβες.
Τα βογγητά και λόγια είναι must.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Κύριοι ψυχραιμια με τις "ανετες" γκομενες του σαιτ... δεν μας εκατσαν κιολας. Ασε που ο "Νώντας" καραδοκει! Θυμαστε μια bi γκομεναρα στο  Date.gr την Bellydance??? Αν την θυμαστε ρωτηστε με να σας πω... και ελεγα ο κακομοιρης στο private chat... πως ξερει αυτη η γυναικα τι ακριβως αρεσει στους αντρες? Ε?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Καλά... μην τρελαίνεσαι κιόλας! Μη σου βγεί κανένας "Νώντας" μουστακαλής και πλακατζής :)

Φαίνεται να τρελαινόμαστε ρε φίλε...

Κύριοι ψυχραιμια με τις "ανετες" γκομενες του σαιτ... δεν μας εκατσαν κιολας. Ασε που ο "Νώντας" καραδοκει! Θυμαστε μια bi γκομεναρα στο  Date.gr την Bellydance??? Αν την θυμαστε ρωτηστε με να σας πω... και ελεγα ο κακομοιρης στο private chat... πως ξερει αυτη η γυναικα τι ακριβως αρεσει στους αντρες? Ε?

:2funny: :2funny: :2funny:
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
αστράγαλος μυτερός και λακάκια πίσω στη μέση σε ένα αναλογικά καλό κορμί (όχι κοντή, νορμάλ κιλά). Επίσης στο πρόσωπο τα γνωστά και σαγηνευτικά "μήλα" στα μάγουλα...
 

dingomanfree

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
To δικο μου φετιχ,συντρόφια ειναι τα ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΟΔΙΑ!!! Ναι,δηλωνω ποδολατρης!!! Και οσο περιεργο ειναι,ειναι και τοσο ηδονικο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom