Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
παιδια ολα ειναι σχετικα. Το να γαμισεις μια γυναικα στης μερες μας ειναι το μονο εύκολο ουτε μπαρ μαν ουτε πορτιερης γενικος ειναι να εχεις μπλα μπαλ....εγω ειμαι παντρεμενος εδω και 8 χρονια και οταν βγενω μια στης τοσες μονος μου η με φιλαρακια ΕΓΑΜΩ...και ειναι πολυ εύκολο απλα να εισε ο εαυτος σου και να λες αυτα που θελουν να ακουσουν τα γκομενακια.Προχτες σε πολυ γνωστο μαγαζι παραλιακο παμε με 2 φιλαρακια και καθόμαστε στο μπαρ ο δε μπαρ -μαν ωραιο  παΐδι  αλλα τοσο ψωνιο που μια παρεα απο μουναρες 28 εως 30  που καθότανε διπλα μας το περναγαν κοσκινο και έτσι το μαλι και έτσι το μλουζακι....και μαγκια ..στο τελος της πήραμε και της 3 σε ξενοδοχείο και σκιστήκαμε στον πουτσο ετσι απλα.
...συμφωνω σε αυτο.
 

conan207

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
85
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
0
με απλο τροπο μετα απο 2-3 βλεματα και αφου στο διχνουν  με τον τροπο τους στείλεις μια σειρα σφινακια και ξεκηναει το παιχνηδι
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.424
Πόντοι
366
με απλο τροπο μετα απο 2-3 βλεματα και αφου στο διχνουν  με τον τροπο τους στείλεις μια σειρα σφινακια και ξεκηναει το παιχνηδι
τι ηλικα εχεις παιχτη??? εισαι εμφανίσιμος, ψηλός κτλ??
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
παιδια ολα ειναι σχετικα. Το να γαμισεις μια γυναικα στης μερες μας ειναι το μονο εύκολο ουτε μπαρ μαν ουτε πορτιερης γενικος ειναι να εχεις μπλα μπαλ....εγω ειμαι παντρεμενος εδω και 8 χρονια και οταν βγενω μια στης τοσες μονος μου η με φιλαρακια ΕΓΑΜΩ...και ειναι πολυ εύκολο απλα να εισε ο εαυτος σου και να λες αυτα που θελουν να ακουσουν τα γκομενακια.Προχτες σε πολυ γνωστο μαγαζι παραλιακο παμε με 2 φιλαρακια και καθόμαστε στο μπαρ ο δε μπαρ -μαν ωραιο  παΐδι  αλλα τοσο ψωνιο που μια παρεα απο μουναρες 28 εως 30  που καθότανε διπλα μας το περναγαν κοσκινο και έτσι το μαλι και έτσι το μλουζακι....και μαγκια ..στο τελος της πήραμε και της 3 σε ξενοδοχείο και σκιστήκαμε στον πουτσο ετσι απλα.

Ετσι απλα... :idiot: :uglystupid: :headbang: :jerking: :jerking: :jerking: :cum: :cum: :cum: :2funny: :2funny: :2funny: ξεσκισε στον πουτσο την ελλεινιδα που ετοιμαζεται 4 ωρες για να βγει πασαρελα νυφοπαζαρο να γνωρισει τον χορηγο να του το πουλησει ακριβα και να κανει την τυχη της αλλα ο Γιαγκοναν ειναι τοσο μαγκας που μετα απο λιγη ωρα στο μιλητο της ξεσκισε την κωλοτρυπιδα στο ξενοδοχειο... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ετσι απλα.... :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
και πως τις πλησιασατε τυπε δεν μας ειπες

δε ντρεπεσαι τη τιμημενη παλαιοτητα σου ρε ρεντ με 35μιση χιλιαδες ποστς να πιστευεις το τρολακι καθεστε και τον ακουτε οτι ξεσκιζει ελλεινιδες νεες,εμφανισιμες,κτλ που εχουν βγει για πασαρελα αυθημερον στο μιλητο και τον ρωτας και για τεχνικες και κολπα κιολας πως τις προσεγγιζει,κτλ.... :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

conan207

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
85
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
0
ρε παιδια ....ρε παιδια..........το οτι ειμαι 1,88 και 80 κιλα και 35 ετων και σχετικα εμφανισιμος  πεζη εως ενα σημείο ρολο ναι... να δεν ξερεις να το ανοιγης ΤΟ ΡΗΜΑΔΗ .......ο κολιτος μου ΖΟΥΜΠΑΣ οντως...1,60 αλλα δοστου σε μια παρεα 5 λεπτα...κυκλοφορη τα καλητερα μουνια και παλη ΛΕΓΩ......οτι δεν ειναι δυσκολο να γαμισεται....!!!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
επιτελους βρεθηκε μελος του bou που δηλωνει κατω απο 1.90
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Oλοι λενε πως Γαμανε..και ολοι απο τον Κωλο Πονανε!!! :fuck1:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.863
Πόντοι
5.406
επιτελους βρεθηκε μελος του bou που δηλωνει κατω απο 1.90
Καλα το γελιο που μου εχει χαρισει το bourdela δεν συγκρινεται με τιποτα
Ετρωγα κατι σταφυλια και διαβαζα για τον αρχιγαμικουλα που τις ριχνει με το βλεμα και τα σχολια απο κατω....κοντψα να πνιγω
  :2funny: :2funny: :2funny:
Ε ρε γελιο!!  Κανανε κατευθειαν παρτουζα χαχαχ καλα μα τι μαλακες υπαρχουνε???
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Καλα το γελιο που μου εχει χαρισει το bourdela δεν συγκρινεται με τιποτα
Ετρωγα κατι σταφυλια και διαβαζα για τον αρχιγαμικουλα που τις ριχνει με το βλεμα και τα σχολια απο κατω....κοντψα να πνιγω
  :2funny: :2funny: :2funny:
Ε ρε γελιο!!  Κανανε κατευθειαν παρτουζα χαχαχ καλα μα τι μαλακες υπαρχουνε???

γιατι δν πιστευεις οτι ο ψηλος κοναν 1.88 με τον ζουμπα φιλο του 1.60 ξεσκιστηκανε στο γαμησι με τις ελληνιδες θεες? :think: :think: :think:
λες οτι μας λεει ψεμματα δηλαδη ?? :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
3
Like
1.703
Πόντοι
496
Καλα το γελιο που μου εχει χαρισει το bourdela δεν συγκρινεται με τιποτα
Ετρωγα κατι σταφυλια και διαβαζα για τον αρχιγαμικουλα που τις ριχνει με το βλεμα και τα σχολια απο κατω....κοντψα να πνιγω
  :2funny: :2funny: :2funny:
Ε ρε γελιο!!  Κανανε κατευθειαν παρτουζα χαχαχ καλα μα τι μαλακες υπαρχουνε???

κατσε δλδ να μην το πιστεψουμε οτι ο φιλος ΕΓΑΜΕΙ :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
παιδια ολα ειναι σχετικα. Το να γαμισεις μια γυναικα στης μερες μας ειναι το μονο εύκολο ουτε μπαρ μαν ουτε πορτιερης γενικος ειναι να εχεις μπλα μπαλ....εγω ειμαι παντρεμενος εδω και 8 χρονια και οταν βγενω μια στης τοσες μονος μου η με φιλαρακια ΕΓΑΜΩ...και ειναι πολυ εύκολο απλα να εισε ο εαυτος σου και να λες αυτα που θελουν να ακουσουν τα γκομενακια.Προχτες σε πολυ γνωστο μαγαζι παραλιακο παμε με 2 φιλαρακια και καθόμαστε στο μπαρ ο δε μπαρ -μαν ωραιο  παΐδι  αλλα τοσο ψωνιο που μια παρεα απο μουναρες 28 εως 30  που καθότανε διπλα μας το περναγαν κοσκινο και έτσι το μαλι και έτσι το μλουζακι....και μαγκια ..στο τελος της πήραμε και της 3 σε ξενοδοχείο και σκιστήκαμε στον πουτσο ετσι απλα.

Pvw ginetai να εισαι ο εαυτος σου και συναμα να λες και αυτα που θελουν να ακουσουν ρε?  :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ετσι απλα... :idiot: :uglystupid: :headbang: :jerking: :jerking: :jerking: :cum: :cum: :cum: :2funny: :2funny: :2funny: ξεσκισε στον πουτσο την ελλεινιδα που ετοιμαζεται 4 ωρες για να βγει πασαρελα νυφοπαζαρο να γνωρισει τον χορηγο να του το πουλησει ακριβα και να κανει την τυχη της αλλα ο Γιαγκοναν ειναι τοσο μαγκας που μετα απο λιγη ωρα στο μιλητο της ξεσκισε την κωλοτρυπιδα στο ξενοδοχειο... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ετσι απλα.... :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φαφλατάς μου φαινεται και μένα τυπε έχεις δικιο. Οι ψωνισμενες δεν πεφτουν απλα με μια σειρά σφηνάκια.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλα το γελιο που μου εχει χαρισει το bourdela δεν συγκρινεται με τιποτα
Ετρωγα κατι σταφυλια και διαβαζα για τον αρχιγαμικουλα που τις ριχνει με το βλεμα και τα σχολια απο κατω....κοντψα να πνιγω
 :2funny: :2funny: :2funny:
Ε ρε γελιο!!  Κανανε κατευθειαν παρτουζα χαχαχ καλα μα τι μαλακες υπαρχουνε???

φιδιές. Μη μασάς. Σενάρια απο ταινιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom