Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavalaris89

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2013
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Ολα τα υψηλά πόστα και απο τα χαμηλοτερα, σερβιτοροι σε καφε κλπ... ειναι το σημειο προσοχης.
 

Ntagglas

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
21
Like
5
Πόντοι
0
ο,τι σου δινει αρκετά λεφτά και δόξα/επιρροή αναλογικά με το περιβάλλον στο οποίο κινείσαι  :zfuck:
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.980
Like
5.025
Πόντοι
1.106
Όταν ήμουν στο στρατό είχα έναν συνάδελφο που ο πατέρας του εκανε βιντεοταινίες. Ήταν η εποχή τότε που τα βιντεοκλαμπαδικα γαμιοντουσαν στο χρήμα και οι ελληνικές κωλοπαραγωγές πήγαιναν σφαίρα.

  Ειχα πάει κάποια στιγμή στα γραφεία της εταιρείας. ΕΙχαμε ραντεβού για να πάμε μαζί με άλλες σειρές μας μια βόλτα στο Κολωνάκι για καφέ.

  Οι τύποι τραβούσανε και τσόντες για το εξωτερικό.

   Το τι μουνί μπαινόβγαινε στο γραφείο όση ώρα περίμενα τον φίλο μου.... δεν λέγεται...

  Και πόσες τσόντες έχουν γυρίσει για την αγορά της Γερμανίας οι επωνυμες της εποχής, που σημερα το παίζουν κυρίες....

   :grin: :grin:

Χωρις να σε αμφισβητώ στο γενικό πλεον οποίος/α εχει σκελετούς στο ντουλάπι αποκαλύπτονται...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Απο παλαιοτερο ποστ του 2008-09:
Πρίν περίπου ένα χρόνο σε νυχτερινή εκπομπή μικρού καναλιου,υπήρχε ένας ψυχολόγος,ψιλογνωστός αλλα μου διαφεύγει το ονομά του(φοράει γυαλιά,και έχει λίγο αραιά δόντια μπροστά),οπού ανέλυε γενικά τα σεξουαλικά της σημερινής ελληνικής κοινωνίας,και φτάνει στο να εξηγήσει γιατί παραπονιέται τόσος κόσμος για την αγαμία,ενώ οι έλληνες σαν λαός βγαίνει οτι κάνουμε σεξ.Ξέρετε τι είπε? ΟΤΙ ΕΝΑ 10% ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ 90%!!!!!!  Με λίγα λόγια ένας στούς δέκα έλληνες γαμάει και για τους δέκα Αυτό τρελλάθηκα οταν το ακουσα γιατι συνηδητοποίησα ξαφνικά οτι είναι πέρα για πέρα αληθινό,γιατι το βλέπω και το καταλαβαίνω όπου κι αν κοιτ
40;ξω σήμερα,είναι κάτι πού όλοι 'ξέραμε υποσυνήδητα",αλλα αυτός το είπε ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ!!Ο τύπος μίλαγε με την εμπειρία χρόνων που είχε και με εκατοντάδες άτομα που τον επισκέπτονταν,όπως καταλαβαίνετε έχει μια πολυ κάλη εικόνα της νεοελληνικής κοινωνίας...
Ετσι παίζεται το παιχνίδι μάγκες!Και ξέρετε κάτι? Αυτο το 10% δεν ειναι οι ελεύθεροι,Αλλα οι δεσμευμένοι!!Μαλιστα: παντρεμένοι,αραββωνιασμένοι,άτομα με δεσμούς,κλπ!!Αυτοί εχουν πρόσβαση στίς γυναίκες,γιατι αυτές τους προτιμούν,με λίγα λόγια γαμούν ακόμα περισσότερο!
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
οτιδηποτε σε κανει δημοφιλη ..και υποθαλπτει οικονομικη ανεση
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
μοντελο καγκουρας  :2funny:
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
:police: :police: η στολή που εμπνέει σιγουριά κ ασφάλεια  :jerking:
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1

LordPrutsikas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Απο παλαιοτερο ποστ του 2008-09:
Πρίν περίπου ένα χρόνο σε νυχτερινή εκπομπή μικρού καναλιου,υπήρχε ένας ψυχολόγος,ψιλογνωστός αλλα μου διαφεύγει το ονομά του(φοράει γυαλιά,και έχει λίγο αραιά δόντια μπροστά),οπού ανέλυε γενικά τα σεξουαλικά της σημερινής ελληνικής κοινωνίας,και φτάνει στο να εξηγήσει γιατί παραπονιέται τόσος κόσμος για την αγαμία,ενώ οι έλληνες σαν λαός βγαίνει οτι κάνουμε σεξ.Ξέρετε τι είπε? ΟΤΙ ΕΝΑ 10% ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ 90%!!!!!!  Με λίγα λόγια ένας στούς δέκα έλληνες γαμάει και για τους δέκα Αυτό τρελλάθηκα οταν το ακουσα γιατι συνηδητοποίησα ξαφνικά οτι είναι πέρα για πέρα αληθινό,γιατι το βλέπω και το καταλαβαίνω όπου κι αν κοιτ
40;ξω σήμερα,είναι κάτι πού όλοι 'ξέραμε υποσυνήδητα",αλλα αυτός το είπε ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ!!Ο τύπος μίλαγε με την εμπειρία χρόνων που είχε και με εκατοντάδες άτομα που τον επισκέπτονταν,όπως καταλαβαίνετε έχει μια πολυ κάλη εικόνα της νεοελληνικής κοινωνίας...
Ετσι παίζεται το παιχνίδι μάγκες!Και ξέρετε κάτι? Αυτο το 10% δεν ειναι οι ελεύθεροι,Αλλα οι δεσμευμένοι!!Μαλιστα: παντρεμένοι,αραββωνιασμένοι,άτομα με δεσμούς,κλπ!!Αυτοί εχουν πρόσβαση στίς γυναίκες,γιατι αυτές τους προτιμούν,με λίγα λόγια γαμούν ακόμα περισσότερο!

Πράγματι, αν έχεις σχέση και σε συνοδεύει μια κοπέλα τότε είναι που όλα τα βλέμματα των γυναικών πέφτουν επάνω σου. Θυμάμαι όταν πρωτοέβγαινα με μια παλιά σχέση μου, υπήρχαν γυναίκες που με κοίταγαν τόσο έντονα..σε σημείο παρεξήγησης. Όταν κυκλοφορούσα μόνος οι ίδιες καριόλ... δεν μου έδιναν σημασία. Τόσο τραγικές είναι οι περισσότερες ελλεινίδες.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Αν το 10 % κάνει τη δουλειά του 90 % αυτό το 90 % πρέπει να είναι και πολύ μαλ@κες.... :2funny:

Μαλακες ειναι το 99%..........
Και δεν γαμανε η' οταν γαμανε μια φορα το εξαμηνο γαμανε κατι μπαζα που δεν βλεπονται.....

Ποιος σοβαρος αντρας-γαμιας ασχολειται με γυναικες εκτος μπουρδελων-στουντιο κλπ ?

 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Μαλακες ειναι το 99%..........
Και δεν γαμανε η' οταν γαμανε μια φορα το εξαμηνο γαμανε κατι μπαζα που δεν βλεπονται.....

Ποιος σοβαρος αντρας-γαμιας ασχολειται με γυναικες εκτος μπουρδελων-στουντιο κλπ ?

Εγω  :grin:
 

Dr_Prokto

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2013
Μηνύματα
79
Like
1
Πόντοι
0
Το επαγγελμα η εμφανιση το αμαξι και τα λεφτα δεν παιζουν ρολο μαθετε να μιλατε νεοελληναραδες αλλιως δεν γαματε .
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
εκτος αν εισαι μπαρμαν
 

conan207

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
85
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
0
παιδια ολα ειναι σχετικα. Το να γαμισεις μια γυναικα στης μερες μας ειναι το μονο εύκολο ουτε μπαρ μαν ουτε πορτιερης γενικος ειναι να εχεις μπλα μπαλ....εγω ειμαι παντρεμενος εδω και 8 χρονια και οταν βγενω μια στης τοσες μονος μου η με φιλαρακια ΕΓΑΜΩ...και ειναι πολυ εύκολο απλα να εισε ο εαυτος σου και να λες αυτα που θελουν να ακουσουν τα γκομενακια.Προχτες σε πολυ γνωστο μαγαζι παραλιακο παμε με 2 φιλαρακια και καθόμαστε στο μπαρ ο δε μπαρ -μαν ωραιο  παΐδι  αλλα τοσο ψωνιο που μια παρεα απο μουναρες 28 εως 30  που καθότανε διπλα μας το περναγαν κοσκινο και έτσι το μαλι και έτσι το μλουζακι....και μαγκια ..στο τελος της πήραμε και της 3 σε ξενοδοχείο και σκιστήκαμε στον πουτσο ετσι απλα.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
παιδια ολα ειναι σχετικα. Το να γαμισεις μια γυναικα στης μερες μας ειναι το μονο εύκολο ουτε μπαρ μαν ουτε πορτιερης γενικος ειναι να εχεις μπλα μπαλ....εγω ειμαι παντρεμενος εδω και 8 χρονια και οταν βγενω μια στης τοσες μονος μου η με φιλαρακια ΕΓΑΜΩ...και ειναι πολυ εύκολο απλα να εισε ο εαυτος σου και να λες αυτα που θελουν να ακουσουν τα γκομενακια.Προχτες σε πολυ γνωστο μαγαζι παραλιακο παμε με 2 φιλαρακια και καθόμαστε στο μπαρ ο δε μπαρ -μαν ωραιο  παΐδι  αλλα τοσο ψωνιο που μια παρεα απο μουναρες 28 εως 30  που καθότανε διπλα μας το περναγαν κοσκινο και έτσι το μαλι και έτσι το μλουζακι....και μαγκια ..στο τελος της πήραμε και της 3 σε ξενοδοχείο και σκιστήκαμε στον πουτσο ετσι απλα.
και πως τις πλησιασατε τυπε δεν μας ειπες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom