Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
πρέπει να έχεις μπαζώσει πολύ φίλε μου...


  Όντως...  όπως το θέτεις ετσι είναι.


Το θέμα είναι πως όταν ολοκληρώνεται η "μεταμόρφωση", αυτοί που πριν μου λέγανε " Ποδολάγνε είσαι σαβουρογάμης!".... αλλάζουν άποψη....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
    Ούτε τα πόστα παίζουν ρόλο, ούτε τα επαγγέλματα.


  Εντάξει, υπάρχουν κι επαγγέλματα που σε βοηθούν να πιάνεις κουβέντα με κορίτσια πολύ πιο εύκολα από άλλα. Ακόμα κι εκεί, άμα είσαι μαλάκας, θα εχεις τις λιγότερες πιθανότητες.


  Γυρίστε και κοιτάξτε ΟΛΕΣ τις γυναίκες (κι όταν λέω ΟΛΕΣ εννοώ ΟΛΕΣ).

  Μην κοιτάτε μόνο αυτές με τα έξαλλα και προκλητικά ντυσίματα.
  Μην κοιτάτε μόνο τις περιποιημένες γυναίκες.


  Μια γυναίκα περιποιημένη, με το νυχάκι βαμμένο, με τα μανικιούρ με τα πεντικιούρ της, με τις ακριβές τσάντες της, με τις γοβάρες της, με τα σέα της, με τα μέα της είναι πολύ σίγουρη για τον εαυτό της. Και να στε βέβαιοι πως της την πέφτουν πάααααααρα πολλοί άντρες!!

   Είναι δυνατόν αυτή η γυναίκα, να γυρίσει να κοιτάξει  εσάς με τέτοια προσφορά αντρών τριγύρω της;
   Πάντα θα υπάρχει κάποιος πιο έξυπνος, πιο πλούσιος και πιο όμορφος από σας.


  Κάντε τη ζωή σας πιο εύκολη. "Κοιτάξτε" και γυναίκες με καλή βάση κι όχι ιδιαίτερα περιποιημένες. Αυτή μπορείτε να  την εκπαιδεύσετε εσείς αργότερα και θα γίνει φιγουρίνι!

  Άσε που οι περισσότερο απεριποίητες γυναίκες έχουν χαμηλή αυτοεκτίμηση, όσο μένουν μόνες και χωρίς γκόμενο. Και γίνονται κουκλάρες μόλις τον αποκτήσουν και τονωθεί η αυτοπεποίθησή τους.



    Βουρ στις απεριποίητες!!!

  Σπίτι και ΠΟΥΤΣΑ!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:thumbsup:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
  Όντως...  όπως το θέτεις ετσι είναι.


Το θέμα είναι πως όταν ολοκληρώνεται η "μεταμόρφωση", αυτοί που πριν μου λέγανε " Ποδολάγνε είσαι σαβουρογάμης!".... αλλάζουν άποψη....

δεν έχεις άδικο... αλλά σίγουρα κάποιες φορές η μεταμόρφωση δεν θα πέτυχε...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
 Να το κλείσω το επιχείρημά μου με προσωπικό παράδειγμα.


Πριν χρόνια γνωρίζω ενα σπουδαίο γκομενάκι. Αθλήτρια στίβου.


Όλη μέρα με τις φόρμες, άβαφτη, με το μαλλί σαν την Γενοβέφα, μέσα στην ψαλίδα και ταλαιπωρημένο από τα συχνά λουσίματα.


Το κορίτσι δεν είχε κάνει την παραμικρή σχέση. Ούτε κανείς την καμάκωνε.

ΕΓώ πήγαινα να πάρω κάτι φίλους μου αρσιβαρίστες από την προπόνηση για να πάμε βόλτα και την είδα κατά τύχη.


 Της την έπεσα τελείως χύμα. " Είσαι κουκλάρα και μου αρέσεις. Θες να βγούμε;"


 ΕΜΕΙΝΕ ΠΑΞΙΜΑΔΙ.


 Δώσαμε ραντεβού την επόμενη μέρα μετά την προπόνησή της. Βγαίναμε κάνα χρόνο. Στο διάστημα αυτό έγινε "γυναίκα" με τα όλα της.

 Ενας γνωστός όταν μας πρωτοείδε μαζί είπε .... " Ο Ποδολάγνος... γνωστός σαβουρογάμης..."

Εναμισι χρόνο μετά κι ενώ είχα χωρίσει με αυτήν, της την έπεσε και στο τέλος την παντρεύτηκε κιόλας.



  Ε; :hammer:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μπάζωσες... και τελικά άλλος την πήρε... ή την φορτώθηκε... όπως θέλεις το βλέπεις...
 

μενιοσ33

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
261
Like
0
Πόντοι
1
 Άλλο μέτρια κι  άλλο μια ωραία γκόμενα απεριποίητη. Βάζω στοίχημα πως αν βλέπατε την Πάμελα Αντερσον άβαφτη και απεριποίητη δεν θα της ρίχνατε ούτε ματιά.


 Όταν η βάση είναι καλή και σηκώνει βελτιωσεις, το αποτέλεσμα είναι εξαιρετικό.

Κι είναι πιο εύκολο να ρίξεις μια γυναίκα με χαμηλή αυτοεκτιμηση και να την φτιάξεις μετά, από το να κυνηγήσεις να καμακώσεις ένα γκομενάκι με ξανθό μαλλί κομμωτηρίου, μπλε φακούς επαφής, με το μινάκι της και τα μπουτάκια έξω και το δωδεκάποντο.

 Η τελευταία θα περπατάει στο δρόμο και θα ακούσει και 10 φορές " Που σαι τσολιά μου!"


 Η πρώτη.... το μόνο που θα ακούσει είναι "που πας ρε μπάζο; μας ξενύχιασες!" 'ετσι και πατήσει κανέναν κατά λάθος στο δρόμο.


Καταλαβερδούγκος;

Ξέρεις ποιό είναι το πρόβλημα; Οι απεριποίητες συνήθως είναι πιτσιρίκες το οποίο σημαίνει πρώτον ότι δε χρειάζεται να είναι περιποιημένες για να τραβήξουν την προσοχή και δεύτερον ότι θα προτιμήσουν ένα νεαρό από κάποιον πιο ώριμο. Απεριποίητη και μεγαλύτερη συνήθως θα είναι παντρεμένη που παραμελεί τον εαυτό της.
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
Μπαρμεν,ενστολοι,προπονητες-μασερ εχουν αναφερθεί, τους παπαδες τους εβαλε κανεις στην λίστα?  :huh:
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Μπαρμεν,ενστολοι,προπονητες-μασερ εχουν αναφερθεί, τους παπαδες τους εβαλε κανεις στην λίστα?  :huh:
Τώρα που είπες παπάδες...τι έκανε ρε συ ο άλλος ο τρελός στη Βραζιλία? τις έβαζε λέει να του καταπιούν τα χύσια πείθωντας τες ότι έτσι θα λάβουν το 'Αγιο Πνεύμα και αυτές δεχόντουσαν  :rockon:  :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16


  Το χρήμα ασκεί τεράστια γοητεία στις γυναίκες.


Εχεις χρήμα; Σου γλείφουν μέχρι και τις πατούσες όλα τα γκομενάκια.



  Όποια δουλειά και να κάνεις.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
 Να το κλείσω το επιχείρημά μου με προσωπικό παράδειγμα.


Πριν χρόνια γνωρίζω ενα σπουδαίο γκομενάκι. Αθλήτρια στίβου.


Όλη μέρα με τις φόρμες, άβαφτη, με το μαλλί σαν την Γενοβέφα, μέσα στην ψαλίδα και ταλαιπωρημένο από τα συχνά λουσίματα.


Το κορίτσι δεν είχε κάνει την παραμικρή σχέση. Ούτε κανείς την καμάκωνε.

ΕΓώ πήγαινα να πάρω κάτι φίλους μου αρσιβαρίστες από την προπόνηση για να πάμε βόλτα και την είδα κατά τύχη.


 Της την έπεσα τελείως χύμα. " Είσαι κουκλάρα και μου αρέσεις. Θες να βγούμε;"


 ΕΜΕΙΝΕ ΠΑΞΙΜΑΔΙ.


 Δώσαμε ραντεβού την επόμενη μέρα μετά την προπόνησή της. Βγαίναμε κάνα χρόνο. Στο διάστημα αυτό έγινε "γυναίκα" με τα όλα της.

 Ενας γνωστός όταν μας πρωτοείδε μαζί είπε .... " Ο Ποδολάγνος... γνωστός σαβουρογάμης..."

Εναμισι χρόνο μετά κι ενώ είχα χωρίσει με αυτήν, της την έπεσε και στο τέλος την παντρεύτηκε κιόλας.



  Ε; :hammer:
τουλαχιστον προλαβες την εφαγες πρεπει να εκανε καλο γαμησι
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16



    Οι πιο καυλιάρες είναι αυτές που έχουν τριχοφυία.


ΑΠό την μικρή εμπειρία μου...


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



    Πρέπει να τις αποτριχώσεις όμως πρώτα γιατί το σεξ μοιάζει με σεξ με τον λήσταρχο Νταβέλη!


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
Τώρα που είπες παπάδες...τι έκανε ρε συ ο άλλος ο τρελός στη Βραζιλία? τις έβαζε λέει να του καταπιούν τα χύσια πείθωντας τες ότι έτσι θα λάβουν το 'Αγιο Πνεύμα και αυτές δεχόντουσαν  :rockon:  :2funny:
:priest: pater gomenius!
:offtopic: αλλά παιχνιδάρα το mgs Snake
 

Επισκέπτης
   Το χρήμα ασκεί τεράστια γοητεία στις γυναίκες.


Εχεις χρήμα; Σου γλείφουν μέχρι και τις πατούσες όλα τα γκομενάκια.



  Όποια δουλειά και να κάνεις.
:thumbsup: ετσι ειναι τυπε! ειχα πει σε καποια την ωρα του sex με τι καυλωνει περισσοτερο και μου λεει....με τα λεφτα :s&m_2:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Mια χαρα ευκολακια ηταν και πριν και μια χαρα ευκολακια ειναι και τωρα.


E σιγουρα ρε μεγαλε, με οποιεσδηποτε ειναι ευκολακι να τραβας μαλακια για παρτη τους. Οι δικες μας δηλαδη γιατι να ειναι δυσκολες, σαμπως ζητανε πνευματικα δικαιωματα?  :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
βολευτης
 

Επισκέπτης
Θα πω κι εγω την αποψη μου....

1) Πιλοτος!
Γαμας τις αεροσυνοδους!
Και δεν ειναι μπαζα βεβαιως - βεβαιως....

2) Ξερω φιλο ταριφα που οντως γαμαει αρκετα. Παντρεμενος με μια χοντρη (αναγκαστηκε και την πηρε).

3) Αλλοδαπος!
Ποσοι Αλβανοι (η πολυπληθεστερη μειονοτητα) δε γαμανε ελλεεινιδες?
Ολο και θαχετε ακουσει κουτσομπολια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom