Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
το συζήταγα με κάποιον αρκετά γνωστο και καταλήξαμε στο απλούστατο...
γαμάει όποιος είναι σε θέση που έχει προβολή. κι ας μην έχει και χρήμα όπως μπάρμαν. προβολή να έχει και πρόσβαση σε γκόμενες.
αυτό τα περιλαμβάνει όλα.

Συμφωνώ απολύτως. Κάπως έτσι είναι. Αν έχεις κάποια προβολή έχεις πρόσβαση σε κύκλο γνωριμιών και εκεί μπορείς να κάνεις κάτι. Ενώ αν είσαι σε τίποτα χώρους με συγκεκριμένα άτομα τότε κλαύτα Χαράλαμπε. Έξω στα καφέ και στα μπαρ ή ακόμα και στο μετρό ο κόσμος δεν δέχεται το φλερτ (δεν εννοώ το σκοπό σεξ φυσικά) και δη οι κοπέλες. Πρέπει να συντρέξουν πολλές προϋποθέσεις και τύχη μαζί για να κάνεις κάτι δυστυχώς. Πλέον σήμερα ζει το νέο είδος συνοικεσίου: Ο φίλος, ο γνωστός, του γνωστού κλπ.

 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
επειδη χειριζεται μακρυ οχημα?

Όχι αλλά επειδή πολλές γκόμενες πιάνουν κουβέντα από μόνες τους και δη αν κανείς είναι προσεγμένος στην εμφάνιση. Αν χρησιμοποιεί κανείς λεωφορεία θα το δει.

Επίσης για γνωριμίες για σεξ, πόστο είναι: είδη τουριστικά....
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
οσοι βρεθουν σε θεση που προβαλονται, σαφως εχουν την ευκαιρια να γαμησουν για τον απλο λογο οτι μπαινουν στο ματι της γυναικας.

προβαλομενος μπορει να ειναι ο μπαρμπαν, ο dj , το αφεντικο, ο προιστάμενος, ενας που παιζει μουσικο οργανο (μεγαλη μουνοπαγιδα....εχω πειρα), ο ναβαγοσώστης, το γκαρσονι....κλπ κλπ

το θεμα ρε παιδια ομως σε καθε περιπτωση ειναι να εχει τη διαθεση ο αντρας να εκμεταλευτει την ευκαιρια.

γενικα δεν υπαρχουν κανονες ομως οτι οποιος κανει την ταδε δουλεια γαμαει. γαμαει οποιος εχει αυτοπεποιθηση, το ψαχνει και εκμεταλευεται τις ευκαιριες

Και εδώ πρέπει να τονίσω πως είναι σωστή η παραπάνω ερμηνεία - απάντηση.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
ΑΣΧΕΤΟ αλλά γενική διαπίστωση: Κοπέλες που ακούν μουσική ροκ, κοπέλες  με νοοτροπία αριστερή ιδεολογικά  έχω παρατηρήσει πως  είναι πιο εύκολα προσεγγίσιμες από ότι αυτές που είναι bouzoukia animals και κλαμπόβιες, lifestyle, ποτό στο Island ή σε γνωστά καφέ παραλιακήςκλπ… Το λέω χωρίς να θέλω να αναφερθώ στα πολιτικά και κομματικά το λέω μόνο ως διαπίστωση.
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Τα κυρίοτερα επαγγέλματα για αυτό το σκοπό:
Επίσης εξαιρούνται οι ευκατάστατοι - επιτυχημένοι οικονομικά κλπ, όλοι αυτοί εννοείται πως έλκουν τις γυναίκες ακόμα και μόνο για σεξ. όλοι αυτοί εννοείται δεν δυσκολεύονται ανεξαρτήτου εμφάνισης.

Ατομάκια του τύπου "εγώ το έχω..." εξαιρούνται και αυτοί και μπράβο τους. Αρέσουν πολύ.

Ταξιτζής
Οδηγός αστικών λεωφορείων
Ιδιοκτήτης μικρού μπαρ ή μπαρμαν
Γυμναστής

Ειδικά ταξιτζήδες και λεωφοριατζήδες ξεσκίζονται τύπε.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

mixalisnaf

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ποσταρω για 1η φορα στο forum...καλως σας βρηα λοιπον!!! :rockon:

Στο θεμα μας λοιπον,η αποψη μου ειναι η εξης,την οποια πολλα παιδια εχουν διατυπωσει νωριτερα...οι Ελληνιδες στην πλειοψηφια τους,ελκονται ΤΡΟΜΕΡΑ απο 2 πραγματα,την σημερινη εποχη...δεν τα βαζω σε σειρα προτεραιοτητας,αλλα εξωτερικη εμφανιση και χρημα παντα θα σε βοηθουν να πηδας,ανεξαρτητα επαγγελματικης θεσης....αν μαλιστα αυτα τα 2 συνδυαζονται με αυτοπεποιθηση,που για τις γυναικες ειναι ισχυροτατο αφροδισιακο,even better!!
Παντα βεβαια θα υπαρχουν οι εξαιρεσεις που θα επιβεβαιωνουν τον κανονα,αλλα οποιος καταφερει και βρει τι σκατα εχουν στο κεφαλι τους οι Ελληνιδες,ας το μοιραστει με τους υπολοιπους,θα εχει διατελεσει κοινωνικο εργο ανεκτιμητης αξιας!!!
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Ειδικά ταξιτζήδες και λεωφοριατζήδες ξεσκίζονται τύπε.. :2funny: :2funny: :2funny:
οι ταξιτζηδες  και οι λεωφορεατζηδες  ειναι οι πιο μεγαλη ψευτες ολοι γαμανε ασταματοιτα  :jerking: το χερι τους    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τυφλα να εχει ο παραμυθας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Δηλαδη υπαρχουν ατομα που θελουν να γαμανε ελλεινιδες και κοπτονται τοσο πολυ ,αδιαφοροντας για την μαλακια που τις δερνει και την κυτταριτιδα?
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
ενα ειναι το επαγγελμα : DELIVERY
 

Επισκέπτης
Οτι και να εισαι ακομα και εμπορος ναρκωτικων,πεδεραστης,βρωμιαρης μπιχλας, φωνιας, αν εχεις λευτα οι ελεηνιδες,φεμηνιστριες που ειναι κατα τα αλλα αυτονομες και ανεξαρτηετες θα σου βγαλουνε το φτηνιαρικο βρακακι τους στο πι και φι.. δεν πα να εισαι ο κουασιμοδος με εκατομυρια  δεν πα να εισαι ο δουρης η ο πασαρης αν κουνισεις το 500 ευρο ολες μαζευοντε σαν τις μυγες στο σκατο... και δεν ειναι μονο οι ελεηνιδες ειναι και το μερος φυσικα που υπαρχουνε προθυμοι πυρφοροι να σπαταλανε τα λευτα τους! δεν ειναι τυχαιο οτι οποια ερχεται εδω π.χ τα ουκρανο-μολδαβα τσολια που αποκτουνε την ιδια νεοτροπια στο πιτσ φιτιλι!
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Οτι και να εισαι ακομα και εμπορος ναρκωτικων,πεδεραστης,βρωμιαρης μπιχλας, φωνιας, αν εχεις λευτα οι ελεηνιδες,φεμηνιστριες που ειναι κατα τα αλλα αυτονομες και ανεξαρτηετες θα σου βγαλουνε το φτηνιαρικο βρακακι τους στο πι και φι.. δεν πα να εισαι ο κουασιμοδος με εκατομυρια  δεν πα να εισαι ο δουρης η ο πασαρης αν κουνισεις το 500 ευρο ολες μαζευοντε σαν τις μυγες στο σκατο... και δεν ειναι μονο οι ελεηνιδες ειναι και το μερος φυσικα που υπαρχουνε προθυμοι πυρφοροι να σπαταλανε τα λευτα τους! δεν ειναι τυχαιο οτι οποια ερχεται εδω π.χ τα ουκρανο-μολδαβα τσολια που αποκτουνε την ιδια νεοτροπια στο πιτσ φιτιλι!



:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ΑΣΧΕΤΟ αλλά γενική διαπίστωση: Κοπέλες που ακούν μουσική ροκ, κοπέλες  με νοοτροπία αριστερή ιδεολογικά  έχω παρατηρήσει πως  είναι πιο εύκολα προσεγγίσιμες από ότι αυτές που είναι bouzoukia animals και κλαμπόβιες, lifestyle, ποτό στο Island ή σε γνωστά καφέ παραλιακήςκλπ… Το λέω χωρίς να θέλω να αναφερθώ στα πολιτικά και κομματικά το λέω μόνο ως διαπίστωση.
+1
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.863
Πόντοι
5.406
ΑΣΧΕΤΟ αλλά γενική διαπίστωση: Κοπέλες που ακούν μουσική ροκ, κοπέλες  με νοοτροπία αριστερή ιδεολογικά  έχω παρατηρήσει πως  είναι πιο εύκολα προσεγγίσιμες από ότι αυτές που είναι bouzoukia animals και κλαμπόβιες, lifestyle, ποτό στο Island ή σε γνωστά καφέ παραλιακήςκλπ… Το λέω χωρίς να θέλω να αναφερθώ στα πολιτικά και κομματικά το λέω μόνο ως διαπίστωση.
Σωστά φίλε. Και θα προσθέσω ότι είναι γενικά πιο ψαγμένα άτομα σε όλα.(Δεν είμαι αριστερός αλλά το σωστό να λέγεται)
 

Pootie-tang

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2011
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
συμφωνώ κ επαυξάνω!
Ως επι το πλείστον αριστερές γαμάω κ εγώ... :pipa3: :pipa3: :pipa3:
Το αριστέρές είναι σχετικό!
ΚΚΕ δεν ακουμπάς....αν και έχει εξαληφθεί η τρίχα στη μασχάλη δεν πέθανε. Άσε που μετά το σεξ έχει οδηγητή.
ΕΑΑΚ-ναρ-συριζα πας και περνάς καλά, αλλά προσοχή γιατι μπορεί να είναι τζιβάτη η γκόμενα και να σε πιέζει να ανακαλύψεις την ομοφυλοφυλική σου πλευρά. Ντε και καλά να τον φάς. Το καλό είναι οι ωραίες συζητήσεις μετά.
Αν πας σε αναρχογκόμενα δεν ξέρω, αλλά πολυ μπίχλι μπίχλι το κόβω (και πανκ).

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πως να ψαχθουν οι γκομενες που λετε των κλαμπ κτλπ...
αφου προσπαθουν να ακολουθησουν οτιδηποτε τους πασάρουν τα ΜΜΕ
για να αισθανονται ετσι καλυτερα!!!!

ΟΙ γκομενες των κλαμπ κοιτανε πολυ στυλ.... να εισαι και εσυ ετσι
αν δεν εισαι μπουλο.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ΑΣΧΕΤΟ αλλά γενική διαπίστωση: Κοπέλες που ακούν μουσική ροκ, κοπέλες  με νοοτροπία αριστερή ιδεολογικά  έχω παρατηρήσει πως  είναι πιο εύκολα προσεγγίσιμες από ότι αυτές που είναι bouzoukia animals και κλαμπόβιες, lifestyle, ποτό στο Island ή σε γνωστά καφέ παραλιακήςκλπ… Το λέω χωρίς να θέλω να αναφερθώ στα πολιτικά και κομματικά το λέω μόνο ως διαπίστωση.


Κανονικες αριστερες εννοεις η μουφα? Τυπε μην κανεις μαλακιες με αυτες και καταληξεις σαν τον Τζουλιαν Ασανζ που κρυβεται στην πρεσβεια του Ισημερινου  :dancing:
 

SilverSerfer

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
ετσι οπως τις περιγραφετε τις αριστερο-κομμουνιστικο χτυπημενες στο κεφαλι, μαλλον, οσο ευκολα και να μου καθοντουσαν δεν τις θελω εγω... μην αρχισουν να μου διαβαζουν τα εργα του αιμνηστου Λενιν μετα το σεξ. Θα παθω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom