Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τελικά θέλουμε να γαμάμε ελληνίδες ρε παιδιά ή όχι;  :think:
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Το πιο αστειο ειναι οτι αμα τις ρωτησετε ολες δηλωνουν αποστροφη για τους μπαρμαν και οτι δεν ειναι σαν τις αλλες. Και το επομενο βραδυ τις βλεπεις να λαμπυριζουν τα ματια τους καθως κοιτανε καταματα τον μπαρμαν που μολις τους απευθυνε τον λογο.

Αλλη περιπτωση φιλου μου , ειναι μαιτρ σε κλαμπ και μπουζουκια, στη σχολη ηταν το καλο παιδι, αλλα της σφαλιαρας. Ειναι και παιδι ομογενων οποτε εχει προβλημα στην ομιλια, μετριας εμφανισης, μηδεν προσωπικοτητα, το μονο θετικο οτι ειναι ψηλος. Μεσω φοιτητικων παραταξεων κατεληξε μαιτρ στη νυχτα. Το τι γαμαει δεν λεγεται. Ιδιως απο κοπελες της δουλειας οπως ανεφερε ο φιλος προηγουμενως.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Δεν αμφιβαλλω οτι μπορεις να γαμησεις σε νοσοκομειο ευκολα. Το θεμα ομως ειναι και η ποιοτητα. Στην τεραστια πλειοψηφια τους οι νοσοκομες ειναι μπαζα. Οι περισσοτερες ειναι χοντρες και γριες, πολλες ειναι και χοντρες και γριες. Εχω επισκεφτει αρκετες φορες νοσοκομεια. Ζητημα να θυμαμαι 2-3 αξιολογα τεμαχια γενικα.
Μπαζοκατασταση
Υπάρχουν και τα ιδιωτικά μάστορη,που ειναι λες και κάνουν καλλιστεία πριν προσλάβουν νοσοκόμες.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Το πιο αστειο ειναι οτι αμα τις ρωτησετε ολες δηλωνουν αποστροφη για τους μπαρμαν και οτι δεν ειναι σαν τις αλλες. Και το επομενο βραδυ τις βλεπεις να λαμπυριζουν τα ματια τους καθως κοιτανε καταματα τον μπαρμαν που μολις τους απευθυνε τον λογο.

Αλλη περιπτωση φιλου μου , ειναι μαιτρ σε κλαμπ και μπουζουκια, στη σχολη ηταν το καλο παιδι, αλλα της σφαλιαρας. Ειναι και παιδι ομογενων οποτε εχει προβλημα στην ομιλια, μετριας εμφανισης, μηδεν προσωπικοτητα, το μονο θετικο οτι ειναι ψηλος. Μεσω φοιτητικων παραταξεων κατεληξε μαιτρ στη νυχτα. Το τι γαμαει δεν λεγεται. Ιδιως απο κοπελες της δουλειας οπως ανεφερε ο φιλος προηγουμενως.
το αφεντικο δεν το μαθαινει?  :grin:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.462
Πόντοι
1.720
Υπάρχουν και τα ιδιωτικά μάστορη,που ειναι λες και κάνουν καλλιστεία πριν προσλάβουν νοσοκόμες.

και σε ιδιωτικα εχω παει. της euromedica. σε 2. Παροτι ειχε πιο μικρες παλι χοντρες και φολες ηταν οι περισσοτερες
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Μπορει να εισαι μπαρμαν και να ξεροσταλιαζει η αλλη απεναντι σου και αν σε δει το πρωι στον δρομο, να σε αγνοησει τελειως. Λες και το οριο της μπαρας σε μεταμορφωνει στα ματια τους.

Από εκεί καταλαβαίνεις τι πουτάνες είναι. Και αφού γαμηθεί με το μπάρμαν θα σε ρωτήσει τι δουλειά κάνεις για να κρίνει το επίπεδο σου. :2funny:

Άλλοι που έχουν επιτυχίες είναι οι ένστολοι σε επιβατικά πλοία. Είχα δει βίντεο που είχαν τραβήξει δυο Άγγλοι στο Σάμινα, την ημέρα που έγινε το ναυάγιο, το οποίο έδειχνε δυο αγγλίδες να σαλιαρίζουν με τον υποπλοίαρχο (δεν ξέρω τι βαθμό είχε). Και μετά πήγαν αυτοί που τραβούσαν και τους είπαν "επ! σας πιάσαμε γαμιόλες!"
 

dinn

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
726
Like
41
Πόντοι
6
οι παπαδες καντηλαναφτες ,διακοι ,θρησκοληπτοι κτλ που δεν ειναι γκει λετε να γαμανε καμια καλοστεκουμενη granny-milf ?

μου φαινεται οτι παιζει κατασταση σε εκκλησιες κατηχητικα,εκδρομες σε μοναστηρια ξωκλησια ,κυκλους και τα λοιπα...

ο παπας αν σκεφτειτε ειναι στο κεντρο της προσοχης εχει επαφες με γυναικειο πληθυσμο που κρεμονται απο τα χειλη του... κατι σαν πνευματικος μπαρμαν...χεχεχε

εξομολογουν face to face ...μονοι... γυναικες με προβληματα... καλη φαση....

αν μπει ο διαολος στον
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Γραφεία ευρέσεως εργασίας- Υπεύθυνος προλήψεων συνεντεύξεων – Διεθυντής Προσωπικού κτλ…
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ε που να ξερουμε ρε παιδια απο ποιο επαγγελμα πηδας γυναικες πωωπω οποιοδηποτε σε φέρνει σε επαφη με πολλες γυναικες.... δεν μπορει σε κάποια θα αρέσεις.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ε που να ξερουμε ρε παιδια απο ποιο επαγγελμα πηδας γυναικες πωωπω οποιοδηποτε σε φέρνει σε επαφη με πολλες γυναικες.... δεν μπορει σε κάποια θα αρέσεις.
οταν ειχα το μπαρ τυπε δε μου γλυτωνε καμια.. :fuck1: :fuck1: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
οταν ειχα το μπαρ τυπε δε μου γλυτωνε καμια.. :fuck1: :fuck1: :2funny: :2funny: :2funny:

Μαζευοντουσαν γυναικες για αυτο.

Για αυτο και στις παρεες λεω αγορι μου να υπαρχουν γυναικες μεσα...
οσο περισσοτερο συναναστρεφεσαι με γυναικες αυξανεις τις πιθανοτητες. Απλα τα πραγματα
θα σε καλεσει σπιτι... θα δειτε ταινια... σιγα σιγα θα την καπακωσεις. Αμα βγαινεις εξω με ολη την ποδοσφαιρικη ομαδα καθε φορα πως να πηδηξεις?Οι περισσοτεροι απο εδω μεσα τετοιες μαλακιες κανουν.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Μαζευοντουσαν γυναικες για αυτο.

Για αυτο και στις παρεες λεω αγορι μου να υπαρχουν γυναικες μεσα...
οσο περισσοτερο συναναστρεφεσαι με γυναικες αυξανεις τις πιθανοτητες. Απλα τα πραγματα
θα σε καλεσει σπιτι... θα δειτε ταινια... σιγα σιγα θα την καπακωσεις. Αμα βγαινεις εξω με ολη την ποδοσφαιρικη ομαδα καθε φορα πως να πηδηξεις?Οι περισσοτεροι απο εδω μεσα τετοιες μαλακιες κανουν.
Αρχισες παλι  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Επισκέπτης
Μαζευοντουσαν γυναικες για αυτο.

Για αυτο και στις παρεες λεω αγορι μου να υπαρχουν γυναικες μεσα...
οσο περισσοτερο συναναστρεφεσαι με γυναικες αυξανεις τις πιθανοτητες. Απλα τα πραγματα
θα σε καλεσει σπιτι... θα δειτε ταινια... σιγα σιγα θα την καπακωσεις. Αμα βγαινεις εξω με ολη την ποδοσφαιρικη ομαδα καθε φορα πως να πηδηξεις?Οι περισσοτεροι απο εδω μεσα τετοιες μαλακιες κανουν.

Δώσε διάλεξη δάσκαλε.
Θέλω πλήρη ανάλυση τακτικής. Από φβ μέχρι το κρεβάτι..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
νατσο ξερεις πολυ καλα οτι αυτα που γραφω ειναι σωστα
οταν ειρωνευεσαι καποιον που γραφει σωστα πραγματα τοτε δεν εισαι εξυπνος
μαλακας λεγεσαι.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Μαζευοντουσαν γυναικες για αυτο.

Για αυτο και στις παρεες λεω αγορι μου να υπαρχουν γυναικες μεσα...
οσο περισσοτερο συναναστρεφεσαι με γυναικες αυξανεις τις πιθανοτητες. Απλα τα πραγματα
θα σε καλεσει σπιτι... θα δειτε ταινια... σιγα σιγα θα την καπακωσεις. Αμα βγαινεις εξω με ολη την ποδοσφαιρικη ομαδα καθε φορα πως να πηδηξεις?Οι περισσοτεροι απο εδω μεσα τετοιες μαλακιες κανουν.
μα γιατι λες πως ειναι εδω μεσα ολημερις και οληνυχτης....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom