Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Melothanatos

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Οτιδήποτε επάγγελμα έχει να κάνει με Νοσοκομείο. Στα νοσοκομεία γίνεται της Καλλιόπης το σιδηρούν κάγκελον. Εξαιρούνται οι φύλακες που αποχαυνώνονται σα μαλάκες μπροστά σε μια tv στις πύλες. Αν δε γαμήσεις σε νοσοκομείο (ή έστω κορίτσαρο από νοσοκομείο), πρέπει να είσαι ανίκανος ή πούστης. (Ένα φιλαράκι που δεν βλεπόταν κιόλας, και ποτέ δεν καταφέρνει να κάνει  κονέ με γκόμενα, πήγε στο στρατιωτικό νοσοκομείο της αθήνας για εξετάσεις από το κέντρο, κι επειδή δεν μπορούσαν να του πάρουν αίμα με τίποτα, φώναξε ο γιατρός μια ξανθιά 40άρα και την έβαλε "να σηκώσεις τη φούστα σου, να τον κάνεις να ματώσει για σένα" (τό 'κανε πραγματικά), ενώ η γιατρός που τον τσίμπησε με τη βελόνα, του έχωσε το χέρι ανάμεσα στα μπούτια της πρώτα και του το έσφιξε γερά, ακριβώς πάνω στο κουτάκι της. Ποιοί σερβιτόροι;)

Έπειτα οι μάγειροι. Έχουν ύφος 10 καρδιναλίων, φτιάχνουν μια γκουρμέ παπαριά που ούτε τρώγεται καν, και το παίζουν καμπόσοι στις κυρίες. Ποιοί σερβιτόροι κι errand boys; Ακολουθούν οι μπάρμεν, αν και τελευταία τείνουν να μετεξελιχτούν στα κορόιδα που κερνάν τσάμπα ποτό και τρων μ@λ@κί@ χυλόπιτα (άλλο κι αυτό, τελευταία οι αντοχές των γυναικών στο ποτό έχουν αυξηθεί κατακόρυφα, κατάρα στην εξέλιξη και την προσαρμογή)!

Γιατρός ή/και φυσιοθεραπευτής/χειροπράκτης, παντός καιρού σφυρίζει. Ο τελευταίος ειδικά αν "ξέρει να βρίσκει τα σημεία", απολαμβάνει το σπάνιο -πλέον- συμβάν ενός αληθινού γυναικείου οργασμού κι όχι ξενέρωτων προσποιήσεων.

Δάσκαλος και παπάς, αλλά αυτά δυστυχώς σχεδόν πάντα συνοδεύονται με τις πτυσταίες και κατακριτέες ανωμαλίες, που ακούνε στο όνομα παιδεραστία ή/και ομοφυλοφυλία. Συγγνώμη αν θίγω τους ομοφυλόφιλους, δεν τους μισώ προσωπικά (ούτε με πείραξαν ποτέ), όμως κι αυτό ανωμαλία είναι. Ειδικά όταν επαγγέλματα σαν τα προαναφερθέντα, στοχεύουν παιδάκια για την ικανοποίηση των διεστραμμένων ορέξεών τους.

Δικηγόρος. Σαν τα παραπάνω. Και ιστορίες όπως η υπόθεση Μαργαρίτη στα Γρεβενά το αποδεικνύει περίτρανα. Πώς ένα δικαστικό μέγαρο μπορεί να είναι μπουρδέλο και στην κυριολεξία. Οχι μόνο σαν σχήμα λόγου.

Πολιτικός. Μπερλουσκόνι, στρος καν και όχι μόνο. Μεγιστάνας με αμύθητη περιουσία γενικότερα. Εφοπλιστής, καναλάρχης και ό,τι άλλο. Τοκογλύφος, ενοικιαστής ακινήτων που πληρώνεται σε είδος, πολλά και διάφορα. Αυτά τα έβαλα μαζί, γιατί θέλω να πιστεύω πως κανένας συναγωνιστής δεν ανήκει στην κατηγορία αυτή. Τόσο από άποψη φράγκων, όσο και ηθικής.

Ελπίζω να έκανα καλή σούμα και να μην ξέχασα κάτι. Αλλά μην ξεχνάτε. Νο1, ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. Ό,τι πόστο κι αν έχετε εκεί, θα πρέπει να σας εκτελέσουν αν δεν γαμείτε.
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Πιστεύω στις σχολές χορού είναι εύκολο να βγάλεις γκόμενα. Πέρασα έξω από μία σήμερα και είδα κάτι μαναράκια με κολάν πολύ σπέσιαλ!
 

Επισκέπτης
Μοντερεητορ στο bou απο τα Παλιοφαρσαλα.

Να βγει να μας πει ο κατσαπλιας Ριταρντ Γκιρ του site για τις επιτυχιες του...

[move]
index.php
[/move[/URL]]
 

Επισκέπτης
Επιθεωρητής (στο Δημόσιο, σε Τράπεζες, στην εφορία, σε σχολεία, κλπ)

διότι ως γνωστόν το μεγαλύτερο αφροδισιακό είναι η εξουσία
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Ταξιτζής

Αν βλέπεσαι, έχεις "λέγειν", είσαι καθαρός, έχεις αρκετές πιθανότητες ...

στο ταξί μια γκόμενα έχει την δυνατότητα να γαμηθεί χωρίς να εκτεθεί ...
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.462
Πόντοι
1.720
Οτιδήποτε επάγγελμα έχει να κάνει με Νοσοκομείο. Στα νοσοκομεία γίνεται της Καλλιόπης το σιδηρούν κάγκελον. Εξαιρούνται οι φύλακες που αποχαυνώνονται σα μαλάκες μπροστά σε μια tv στις πύλες. Αν δε γαμήσεις σε νοσοκομείο (ή έστω κορίτσαρο από νοσοκομείο), πρέπει να είσαι ανίκανος ή πούστης. (Ένα φιλαράκι που δεν βλεπόταν κιόλας, και ποτέ δεν καταφέρνει να κάνει  κονέ με γκόμενα, πήγε στο στρατιωτικό νοσοκομείο της αθήνας για εξετάσεις από το κέντρο, κι επειδή δεν μπορούσαν να του πάρουν αίμα με τίποτα, φώναξε ο γιατρός μια ξανθιά 40άρα και την έβαλε "να σηκώσεις τη φούστα σου, να τον κάνεις να ματώσει για σένα" (τό 'κανε πραγματικά), ενώ η γιατρός που τον τσίμπησε με τη βελόνα, του έχωσε το χέρι ανάμεσα στα μπούτια της πρώτα και του το έσφιξε γερά, ακριβώς πάνω στο κουτάκι της. Ποιοί σερβιτόροι;)

Δεν αμφιβαλλω οτι μπορεις να γαμησεις σε νοσοκομειο ευκολα. Το θεμα ομως ειναι και η ποιοτητα. Στην τεραστια πλειοψηφια τους οι νοσοκομες ειναι μπαζα. Οι περισσοτερες ειναι χοντρες και γριες, πολλες ειναι και χοντρες και γριες. Εχω επισκεφτει αρκετες φορες νοσοκομεια. Ζητημα να θυμαμαι 2-3 αξιολογα τεμαχια γενικα.
Μπαζοκατασταση
 

Επισκέπτης
Ταξιτζής

Αν βλέπεσαι, έχεις "λέγειν", είσαι καθαρός, έχεις αρκετές πιθανότητες ...

στο ταξί μια γκόμενα έχει την δυνατότητα να γαμηθεί χωρίς να εκτεθεί ...
Καλα οι ταξιτζηδες αβερτα ετσι κι αλλιως.
Το ξερει δε το ξερει η πελατισσα. :grin:
 

Επισκέπτης
Ταξιτζής

Αν βλέπεσαι, έχεις "λέγειν", είσαι καθαρός, έχεις αρκετές πιθανότητες ...

στο ταξί μια γκόμενα έχει την δυνατότητα να γαμηθεί χωρίς να εκτεθεί ...

αρχίδια,
έχω 2 φίλους ταρίφες που δεν τους έχει κάτσει φάση εδώ και χρόνια
μου λένε ότι πολοί λίγοι "έχουν τυχερα" και αυτοί μερικές φορές ρισκάρουν
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
αρχίδια,
έχω 2 φίλους ταρίφες που δεν τους έχει κάτσει φάση εδώ και χρόνια
μου λένε ότι πολοί λίγοι "έχουν τυχερα" και αυτοί μερικές φορές ρισκάρουν
πληρούν τις παραπάνω προυποθέσεις?
 

Επισκέπτης
Δεν αμφιβαλλω οτι μπορεις να γαμησεις σε νοσοκομειο ευκολα. Το θεμα ομως ειναι και η ποιοτητα. Στην τεραστια πλειοψηφια τους οι νοσοκομες ειναι μπαζα. Οι περισσοτερες ειναι χοντρες και γριες, πολλες ειναι και χοντρες και γριες. Εχω επισκεφτει αρκετες φορες νοσοκομεια. Ζητημα να θυμαμαι 2-3 αξιολογα τεμαχια γενικα.
Μπαζοκατασταση
Στο Λαικο γινεται της Ποπης και μεις μιλαμε εδω για τα αναρχοπουστρακια και τους μαλακολεβεντες της ΧΑ.
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Λεγοντας "επαγγελμα για να γαμας Ελληνιδες" υποθετω να σου κατσουν απλα για να γαμηθουν μαζι σου , χωρις να στα πρηζουν μεχρι να πεσουν.
Τοτε φανταζομαι η ερωτηση ειναι ρητορικη, εννοειται οποιαδηποτε δουλεια εχει σχεση με νυχτα.
Κατα σειρα προτεραιοτητας μπαρμαν-ιδιοκτητης-pr-σερβιτορος-πορτιερης-dj.

Τωρα αν εννοειτε να σε βαλουν στο ματι για σχεση-γαμο και να τις γαμησεις αφου στα πρηξουν και τις πεισεις οτι πας για σοβαρα, τοτε τα κλασσικα επαγγελματα γιατρος-δικηγορος-διευθυνταδες κλπ
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Εχω γνωστο μετριας εμφανισης, χωρις λεγειν, με μηδεν αυτοπεποιθηση και εδω και χρονια που εχει ανοιξει γνωστο beachbar και το παιζει ιδιοκτητς-μπαρμαν δεν προλαβαινει να γαμαει. Ερχονται και στηνονται μονες τους.
Σιγουρα η εμφανιση, η αυτοπεποιθηση, το στυλ, το λεγειν παιζουν ρολο αλλα αμα εισαι μπαρμαν δεν εχει τπτ αλλο σημασια. Μπορει να εισαι μπαρμαν και να ξεροσταλιαζει η αλλη απεναντι σου και αν σε δει το πρωι στον δρομο, να σε αγνοησει τελειως. Λες και το οριο της μπαρας σε μεταμορφωνει στα ματια τους.
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Εχω γνωστο μετριας εμφανισης, χωρις λεγειν, με μηδεν αυτοπεποιθηση και εδω και χρονια που εχει ανοιξει γνωστο beachbar και το παιζει ιδιοκτητς-μπαρμαν δεν προλαβαινει να γαμαει. Ερχονται και στηνονται μονες τους.
Σιγουρα η εμφανιση, η αυτοπεποιθηση, το στυλ, το λεγειν παιζουν ρολο αλλα αμα εισαι μπαρμαν δεν εχει τπτ αλλο σημασια. Μπορει να εισαι μπαρμαν και να ξεροσταλιαζει η αλλη απεναντι σου και αν σε δει το πρωι στον δρομο, να σε αγνοησει τελειως. Λες και το οριο της μπαρας σε μεταμορφωνει στα ματια τους.

Τελικά ο πούτσος του μπάρμαν έχει μεγάλη αξία για τις Ελληνίδες. Προφανώς σε μια κοινωνία που έχει πιάσει πάτο εδώ και πάρα πολλά χρόνια.
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Λεγοντας "επαγγελμα για να γαμας Ελληνιδες" υποθετω να σου κατσουν απλα για να γαμηθουν μαζι σου , χωρις να στα πρηζουν μεχρι να πεσουν.
Τοτε φανταζομαι η ερωτηση ειναι ρητορικη, εννοειται οποιαδηποτε δουλεια εχει σχεση με νυχτα.
Κατα σειρα προτεραιοτητας μπαρμαν-ιδιοκτητης-pr-σερβιτορος-πορτιερης-dj.

Τωρα αν εννοειτε να σε βαλουν στο ματι για σχεση-γαμο και να τις γαμησεις αφου στα πρηξουν και τις πεισεις οτι πας για σοβαρα, τοτε τα κλασσικα επαγγελματα γιατρος-δικηγορος-διευθυνταδες κλπ
λοιπόν επειδή έχω κάνει σχεδόν όλα αυτά τα επαγγέλματα, έχω να σου πω ότι
-ο πορτιέρης και ο Dj είναι αποκλεισμένοι από τον κόσμο
-ο μπάρμαν έχει πρεστίζ αλλά αρκείται μόνο σε αυτές που θα κάτσουν στην μπάρα
-ο ιδιοκτήτης οκ αν και εφόσον είναι γνωστό ότι είναι αυτός
-ο σερβιτόρος είναι ο πιο μαγκάκος γιατί έχει πρόσβαση παντού αλλά πολλές φορές φαίνεται ως το "παιδί για όλες τις δουλειές" και χάνει σε "πουλ μουρ"

το πιο θετικό σε αυτά τα επαγγέλματα είναι ότι πολλές φορές γίνεται σοβαρό παιχνίδι με τις κοπέλες που δουλεύουν στο μαγαζί
 

Επισκέπτης
Εχω γνωστο μετριας εμφανισης, χωρις λεγειν, με μηδεν αυτοπεποιθηση και εδω και χρονια που εχει ανοιξει γνωστο beachbar και το παιζει ιδιοκτητς-μπαρμαν δεν προλαβαινει να γαμαει. Ερχονται και στηνονται μονες τους.
Σιγουρα η εμφανιση, η αυτοπεποιθηση, το στυλ, το λεγειν παιζουν ρολο αλλα αμα εισαι μπαρμαν δεν εχει τπτ αλλο σημασια. Μπορει να εισαι μπαρμαν και να ξεροσταλιαζει η αλλη απεναντι σου και αν σε δει το πρωι στον δρομο, να σε αγνοησει τελειως. Λες και το οριο της μπαρας σε μεταμορφωνει στα ματια τους.

όταν μπαίνεις πίσω απ το μπαρ μπαίνεις σ ένα παιχνίδι που λέγεται:

"ποια θα τον πάρει;"

άσχετα αν είσαι ωραίος, κλπ
είναι το ίδιο σα να πηγαίνεις μια γκόμενα σε φυλάκιο με φαντάρους
έχει σημασία αν είναι ωραία;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
συμπερασματικα με τοσα ποστ που διαβαζω, βλεπω ο μπαρμαν εχει μεγαλη απηχηση..

γιατι ρε πουστη μου? Επειδη ξερει απο ποτα?  :birdman:
 

Επισκέπτης
συμπερασματικα με τοσα ποστ που διαβαζω, βλεπω ο μπαρμαν εχει μεγαλη απηχηση..

γιατι ρε πουστη μου? Επειδη ξερει απο ποτα?  :birdman:
Σκασε ηλιθια.

Εσφιξες τα μπουτακια στο γυμναστηριο; Θα μπορεσεις να βγαλεις ενα τριλεπτο;
 

Επισκέπτης
συμπερασματικα με τοσα ποστ που διαβαζω, βλεπω ο μπαρμαν εχει μεγαλη απηχηση..

γιατι ρε πουστη μου? Επειδη ξερει απο ποτα?  :birdman:

κι εσύ μετά περίμενε να πιάσεις καμιά καλή τριάδα, ώστε να....
και μετά να....
και εφόσον.....
να μπορέσεις να.....

και να φας κανά καλό μουνί  :S

άδικος κόσμος, άδικη ζωή
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
κι εσύ μετά περίμενε να πιάσεις καμιά καλή τριάδα, ώστε να....
και μετά να....
και εφόσον.....
να μπορέσεις να.....

και να φας κανά καλό μουνί  :S

άδικος κόσμος, άδικη ζωή
δεν βασιζομαι απο το στοιχημα παιχτη  :grin:

τους πεταω ομως ενα χρηματιστης, και τσιμπανε η καριολιτσες  :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom