Νέα

Ενα θεμα ανοιχτης σχεσης για συζητηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pokahontas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.158
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Το θεμα ειναι οτι ημασταν μαζι 9 χρονια και το γαμισι ηταν τοπ, 9 στις 10 φορες. Το θεμα ειναι οτι ηταν τοπ επειδη ειχαμε ελευθερη σχεση?

Εγω το θεωρω σημαντικο οτι γουσταραμε ακομη. Και μεναμε μαζι 8 χρονια, ετσι? Και περναγαμε σχεδον ολη την ημερα μαζι.

Π
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
σε μενα παντως ποκαχοντα δεν εβαλες Π στο τελος του ποστ και με στεναχωρησες..... :(
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Φιλε, εισαι πολυ λαθος και μιλας αρκετα απολυτα. Μια χαρα ειμαι και μια χαρα ημουν με το γκομενακι και για παιδια μιλουσαμε απο την αρχη, με το που γνωριστηκαμε.

Π
χαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ναι ρε Λ, αυτο λεω μηπως νομιζω οτι χωρις εξτρα θα βαρεθω? Εκει το μυαλο μου τα εχει μπλεξει

Π
Προκαταβολικα θεs να μαθειs για τα....extra????
Μετα απο καμμια 10αρια χρονια  ξαναπερνα απο δω και βλεπουμε.....Ειμαστε ανοιχτα

L
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Ναι ρε Λ, αυτο λεω μηπως νομιζω οτι χωρις εξτρα θα βαρεθω? Εκει το μυαλο μου τα εχει μπλεξει

Π

γιατι να βαρεθεις?
Αφου οπως λες μια χαρα περνουσατε,νταξει κακα τα ψεμματα για να ειστε 9 χρονια μαζι σιγουρα θα περνουσατε καλα  :sunglasses:

Αν θες οργιακια και τα συναφη καντα μαζι της αφου και εκεινη γουσταρει  :rolleyes:
 
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.158
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
γιατι να βαρεθεις?
Αφου οπως λες μια χαρα περνουσατε,νταξει κακα τα ψεμματα για να ειστε 9 χρονια μαζι σιγουρα θα περνουσατε καλα  :sunglasses:

Αν θες οργιακια και τα συναφη καντα μαζι της αφου και εκεινη γουσταρει  :rolleyes:

Ναι, αλλα θελει να παιζει και μονη της.

Π
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom