Νέα

Ελληνίδες φοιτήτριες σπουδάστριες στην Αθήνα που κάνουν κρυφά ραντεβού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
να είσαι καλα Φίλε πετερσκ καλά τα λέει το άρθρο το παιχνίδι θρύλος τότε που δεν υπήρχε το διαδίκτυο .Η κάρτα υπερατου τα κέρδιζε όλα εκτός από κάποιες εξαιρέσεις .Εγώ θυμαμΆι τις καρτες με τα τάγκσ και τα αγωνιστικά αμάξια .Τρομερές εποχές .Επίσης θυμάμαι τα χαρτάκια απο τα γιουρο και παγκόσμιο που παίζαμε πλακωτό από τον τοίχο και οποίος πλάκωνε το χαρτάκι του άλλου το έπαιρνε .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Το υπέΡα του είναι το παιχνίδι με τις κάρτες που παίζαμε στην δεκαετία του 80και 90 που μοιραζαμε τις κάρτες με διαφορα τάγκσ ,αεροπλάνα και αναμετροσουν με τον άλλον σε διάφορες κατηγοριες οποίος κέρδιζε τος περισσότερες κάρτες ήταν ο νικητής .
Δωρεάν φροντιστήριο από εμένα και τον εκλεκτό συναγωνιστή @FARAW ,καπετάνιο....
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.201
Πόντοι
456
Κιομως υπαρχουν τετοιες φοιτητριες.

Εχω ανθρωπο που εχει γνωρισει 2-3 τετοιες απο sugar daddy sites και απο εκει εκει φτιαξει σωστο κυκλο που φερνουν πλεον τις φιλες τους και παιζουν τριο κλπ.

Με λεφτα λεμε ετσι οχι επειδη εισαι ωραιος.

Ομως εχει χτισει σχεση εμπιστοσυνης με αυτες μετα απο 5-6 φορες, οχι ποσο παει το τριο κλπ

Νομιζω ο μονο τροπος ειναι online σε σημεια που κυκλοφορουν φοιτητριες και με τροπο.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Είναι ακόμα εκπαιδευόμενες και τα δίδακτρα δυσβάσταχτα
Μην είστε κοντόφθαλμος. Επένδυση μακροχρόνια κάνετε. Πολλά βάζετε, πολλά παίρνετε.
ρε παραδόπιστε μούτσο, προικοθήρα, ακάματη, καρδιοκαταχτητή
Καλέ, έχετε και άλλον μούτσο και μπερδευτήκατε; Ο Ωρίων είμαι, ο πιο βλάκας και δουλευταράς μούτσος.
Το υπέΡα του είναι το παιχνίδι με τις κάρτες που παίζαμε στην δεκαετία του 80και 90 που μοιραζαμε τις κάρτες με διαφορα τάγκσ ,αεροπλάνα και αναμετροσουν με τον άλλον σε διάφορες κατηγοριες οποίος κέρδιζε τος περισσότερες κάρτες ήταν ο νικητής .
Ο Καπετάνιος ήταν αγέννητος τότε και δεν τα ξέρει αυτά.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
Μην είστε κοντόφθαλμος. Επένδυση μακροχρόνια κάνετε. Πολλά βάζετε, πολλά παίρνετε.

Καλέ, έχετε και άλλον μούτσο και μπερδευτήκατε; Ο Ωρίων είμαι, ο πιο βλάκας και δουλευταράς μούτσος.

Ο Καπετάνιος ήταν αγέννητος τότε και δεν τα ξέρει αυτά.
Κοίτα, Ωρίωνα, μπορεί να είμαι ένας αδιόρθωτος σεξιστής, ένας φιλήδονος κυνηγός των απολαύσεων, αλλά δεν είμαι φιλοχρήματος. Τώρα, αν κάποια πανέμορφη και πανέξυπνη 25αχρονη θέλει να με κάνει τον Σούγκαρ-Κάπτεν της, δεν ξέρω, θα το σκεφτώ

Στα Λαδάδικα είσαι για να περάσεις με λίπος φάλαινας τα μπαρ, δουλευταρά;

Έτσι! Ενώ εσύ που τραγουδάς το Χαβάη 5- 0 πρέπει να πλησιάζεις τα 50
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Κοίτα, Ωρίωνα, μπορεί να είμαι ένας αδιόρθωτος σεξιστής, ένας φιλήδονος κυνηγός των απολαύσεων, αλλά δεν είμαι φιλοχρήματος. Τώρα, αν κάποια πανέμορφη και πανέξυπνη 25αχρονη θέλει να με κάνει τον Σούγκαρ-Κάπτεν της, δεν ξέρω, θα το σκεφτώ

Στα Λαδάδικα είσαι για να περάσεις με λίπος φάλαινας τα μπαρ, δουλευταρά;

Έτσι! Ενώ εσύ που τραγουδάς το Χαβάη 5- 0 πρέπει να πλησιάζεις τα 50
Για δουλειά είχα πάει στα Λαδάδικα, εντάξει; Για να δουλέψω στη μαούνα του λιμανιού της Θεσσαλονίκης.

Εγώ τα 50 τα πέρασα όταν εσείς βγάζατε το προνήπιο.
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
1.638
Πόντοι
486
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
366
Κριτικές
1
Like
843
Πόντοι
81
Υπάρχει, συνάδελφε, υπάρχει και παραϋπάρχει. Τώρα έχει και τμήματα μανικιούρ/πεντκιούρ όπως μου λέει το πουτανάκι, για να προσφέρουν πλήρη φροντίδα στον άντρα. Την θες με δώρο μία διακοσμήτρια ΞΥΝΗ για μία από το ιστορικό-αρχαιολογικό;
Σε φοιτήτρια δεν υπάρχει κάτι, υπάρχει ομως σε καθηγήτρια αλλά δεν ανταλλάσεται.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Μην είστε κοντόφθαλμος. Επένδυση μακροχρόνια κάνετε. Πολλά βάζετε, πολλά παίρνετε.
Κοίτα, Ωρίωνα, μπορεί να είμαι ένας αδιόρθωτος σεξιστής, ένας φιλήδονος κυνηγός των απολαύσεων, αλλά δεν είμαι φιλοχρήματος. Τώρα, αν κάποια πανέμορφη και πανέξυπνη 25αχρονη θέλει να με κάνει τον Σούγκαρ-Κάπτεν της, δεν ξέρω, θα το σκεφτώ

Κανονίστε μαλάκες να τις χαλάσετε όλες και να μπούμε αύριο μεθαύριο σε κανά κομμωτήριο και αντί για λούσιμο να μας κάνουν πεσιματική "κεράσει χουρό πουτό ?" :confused:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Κανονίστε μαλάκες να τις χαλάσετε όλες και να μπούμε αύριο μεθαύριο σε κανά κομμωτήριο και αντί για λούσιμο να μας κάνουν πεσιματική "κεράσει χουρό πουτό ?" :confused:
Και ν αλλαξετε κ πλευρο μεχρι να πατε κομμωτήριο
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
Νομίζω ότι υπάρχουν περιπτώσεις τέτοιες και μάλιστα καλές, στο seeking. Αλλά μιλάμε για μια ιδιαίτερα premium υπηρεσία, που μόνο η εγγραφή κοστίζει 250 ευρώ.
Αυτή ακριβώς είναι βέβαια η επιβεβαίωση της υποψήφιας sugar girl , ότι ο άνθρωπος που μιλάει και πρόκειται να συναντήσει, δε μασάει να χαλάσει 2-3 κατοσταρικα μόνο και μόνο για να μπορεί να μιλάει μαζί της, άρα θα έσκαγε πολλά περισσότερα για άλλες παροχές...
Όποιος τα έχει, βλέπεται, και σκέφτεται με το πάνω κεφάλι του, το προτείνω ανεπιφύλακτα για φοιτήτριες, υποδοχές, και ημι-celebrities των social media.
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Κιομως υπαρχουν τετοιες φοιτητριες.

Εχω ανθρωπο που εχει γνωρισει 2-3 τετοιες απο sugar daddy sites και απο εκει εκει φτιαξει σωστο κυκλο που φερνουν πλεον τις φιλες τους και παιζουν τριο κλπ.

Με λεφτα λεμε ετσι οχι επειδη εισαι ωραιος.

Ομως εχει χτισει σχεση εμπιστοσυνης με αυτες μετα απο 5-6 φορες, οχι ποσο παει το τριο κλπ

Νομιζω ο μονο τροπος ειναι online σε σημεια που κυκλοφορουν φοιτητριες και με τροπο.
Οπως ακριβως τα λες φιλε μου ασχολουμε χρονια με αυτο το σπορ και τα τελευταια χρονια μονο με φοιτητριες ,πρεπει να επενδυσεις χρημα και να αποκτησεις την εμπιστοσυνη τους και μετα ολα εχουν παρει τον δρομο τους ,εχω γαμησει και γαμαω μουναρες φοιτητριες που εχουν κανονικη ζωη και σχεση και κανεις δεν υποπτευεται οτι μπορει να το κανουν για το χρημα .Εννοειται βεβαια οτι δεν δινονται τηλεφωνα ειδικα εδω μεσα σε αγνωστους .Σε καποιους φιλους και απο εδω μεσα που ξερω προσωπικα εχω δωσει αρκετα κοριτσια μολις τα βαρεθω γιατι αν δωσω νωριτερα θα τους ανοιξω τα ματια για το ευκολο χρημα και το πιθανοτερο ειναι οτι θα τις χασω αφου θα μεγαλωσει ο κυκλος τους μεσω φιλων των φιλων μου
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Κανονίστε μαλάκες να τις χαλάσετε όλες και να μπούμε αύριο μεθαύριο σε κανά κομμωτήριο και αντί για λούσιμο να μας κάνουν πεσιματική "κεράσει χουρό πουτό ?" :confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Κιομως υπαρχουν τετοιες φοιτητριες.

Εχω ανθρωπο που εχει γνωρισει 2-3 τετοιες απο sugar daddy sites και απο εκει εκει φτιαξει σωστο κυκλο που φερνουν πλεον τις φιλες τους και παιζουν τριο κλπ.

Με λεφτα λεμε ετσι οχι επειδη εισαι ωραιος.

Ομως εχει χτισει σχεση εμπιστοσυνης με αυτες μετα απο 5-6 φορες, οχι ποσο παει το τριο κλπ

Νομιζω ο μονο τροπος ειναι online σε σημεια που κυκλοφορουν φοιτητριες και με τροπο.
Ευχαριστούμε τον αδερφό @paparotriftoulas για τα κορίτσα απο ΙΕΚ που πάσαρε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom