Νέα

Ελληνίδες φοιτήτριες σπουδάστριες στην Αθήνα που κάνουν κρυφά ραντεβού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

mitsos1357

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
210
Like
1.669
Πόντοι
201
Κιομως υπαρχουν τετοιες φοιτητριες.

Εχω ανθρωπο που εχει γνωρισει 2-3 τετοιες απο sugar daddy sites και απο εκει εκει φτιαξει σωστο κυκλο που φερνουν πλεον τις φιλες τους και παιζουν τριο κλπ.

Με λεφτα λεμε ετσι οχι επειδη εισαι ωραιος.

Ομως εχει χτισει σχεση εμπιστοσυνης με αυτες μετα απο 5-6 φορες, οχι ποσο παει το τριο κλπ

Νομιζω ο μονο τροπος ειναι online σε σημεια που κυκλοφορουν φοιτητριες και με

Οπως ακριβως τα λες φιλε μου ασχολουμε χρονια με αυτο το σπορ και τα τελευταια χρονια μονο με φοιτητριες ,πρεπει να επενδυσεις χρημα και να αποκτησεις την εμπιστοσυνη τους και μετα ολα εχουν παρει τον δρομο τους ,εχω γαμησει και γαμαω μουναρες φοιτητριες που εχουν κανονικη ζωη και σχεση και κανεις δεν υποπτευεται οτι μπορει να το κανουν για το χρημα .Εννοειται βεβαια οτι δεν δινονται τηλεφωνα ειδικα εδω μεσα σε αγνωστους .Σε καποιους φιλους και απο εδω μεσα που ξερω προσωπικα εχω δωσει αρκετα κοριτσια μολις τα βαρεθω γιατι αν δωσω νωριτερα θα τους ανοιξω τα ματια για το ευκολο χρημα και το πιθανοτερο ειναι οτι θα τις χασω αφου θα μεγαλωσει ο κυκλος τους μεσω φιλων των φιλων μου
Οπως ακριβως τα λες μια απο τα ιδια περιπου και εγω με φοιτητριουλες
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.041
Πόντοι
2.696
εγώ είμαι της λέω επιχειρήσεις σοβαρός κλπ ...στο Μπιλ πήγαμε κ μετά πριν το πρωί έφυγε ..
Δεν το είχα ξαναδεί αυτό.Επιχειρηματίας,κουβαρντάς,500€ για ένα γαμήσι,και βρήκε να την πάει στο Bill.... :2funny:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.201
Πόντοι
6.536

siritos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Κιομως υπαρχουν τετοιες φοιτητριες.

Εχω ανθρωπο που εχει γνωρισει 2-3 τετοιες απο sugar daddy sites και απο εκει εκει φτιαξει σωστο κυκλο που φερνουν πλεον τις φιλες τους και παιζουν τριο κλπ.

Με λεφτα λεμε ετσι οχι επειδη εισαι ωραιος.

Ομως εχει χτισει σχεση εμπιστοσυνης με αυτες μετα απο 5-6 φορες, οχι ποσο παει το τριο κλπ

Νομιζω ο μονο τροπος ειναι online σε σημεια που κυκλοφορουν φοιτητριες και με τρο

Στείλε μου PM με πληροφορίες
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.748
Πόντοι
3.886
Κιομως υπαρχουν τετοιες φοιτητριες.

Εχω ανθρωπο που εχει γνωρισει 2-3 τετοιες απο sugar daddy sites και απο εκει εκει φτιαξει σωστο κυκλο που φερνουν πλεον τις φιλες τους και παιζουν τριο κλπ.

Με λεφτα λεμε ετσι οχι επειδη εισαι ωραιος.

Ομως εχει χτισει σχεση εμπιστοσυνης με αυτες μετα απο 5-6 φορες, οχι ποσο παει το τριο κλπ

Νομιζω ο μονο τροπος ειναι online σε σημεια που κυκλοφορουν φοιτητριες και με τροπο.
Για δώσε καμία πληροφορία φιλος
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
635
Like
229
Πόντοι
26
Για δώσε καμία πληροφορία
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
358
Πόντοι
21
Κ εδώ ένα μήνυμα όποιος έμαθε κάτι αξιόπιστο κ αν θέλει κάποιος.. ευχαριστώ πολύ
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
ψάχνω για μελαχροινή κορμάρα με babyface, 4ο ή 5ο εξάνηνο (αυστηρά) του χημικού ή βιολογικού αθήνας, να μη χρωστάει βιοχημείες επ'ουδενί, αποκλειστικά από βόρεια ελλάδα (μετά την ευθεία της κατερίνης), που να διαμένει σε δυαράκι (δεκτά και τριάρια) πέριξ του λυκαβητού, βία αμπελόκηπους πλατεία μαβίλη.
όποιος γνωρίζει κάτι σε pm παρακαλώ, θα εκτιμηθεί δεόντως...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.201
Πόντοι
456
Δε καταλαβαινω τι πληροφοριες θελετε? Δεν ξερετε τα sugar daddy sites που υπαρχουν?

Τηλεφωνα απο φοιτητριες κατευθειαν σε ανωνυμα μελη τα ακουω μονο ως ανεκδοτο.

Εαν ηταν public οι πληροφοριες δε θα ηταν underground φοιτητριες που θελετε.
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
214
Πόντοι
1
ψάχνω για μελαχροινή κορμάρα με babyface, 4ο ή 5ο εξάνηνο (αυστηρά) του χημικού ή βιολογικού αθήνας, να μη χρωστάει βιοχημείες επ'ουδενί, αποκλειστικά από βόρεια ελλάδα (μετά την ευθεία της κατερίνης), που να διαμένει σε δυαράκι (δεκτά και τριάρια) πέριξ του λυκαβητού, βία αμπελόκηπους πλατεία μαβίλη.
όποιος γνωρίζει κάτι σε pm παρακαλώ, θα εκτιμηθεί δεόντως...
εχω, αλλα ανταλλαγη μονο με ξανθια, 4ο εξάμηνο Αρχιτεκτονικης, σπιτι σε οποιαδηποτε επιφανεια, μονο κεντρο.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
  • Like
Αντιδράσεις: antep

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom