Νέα

Ελληνίδες φοιτήτριες σπουδάστριες στην Αθήνα που κάνουν κρυφά ραντεβού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 459
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
953
Κριτικές
10
Like
3.427
Πόντοι
736
Πραγματικά τα πιστεύεται αυτά ρε μάγκες, ναι νταξει ισχύει αυτό με τις φοιτήτριες που εκτιμάνε τα δωράκια αλλά ρε παίχτες λίγο μυαλό βάλτε λέτε εσείς ένα αματουρι πχ φοιτήτρια 20-21-23 κτλπ θα βρείτε από εδώ τηλέφωνο θα πάρετε και θα ακολουθήσει η παρακάτω συζήτηση ;;;
Καλησπέρα Ματινακι είμαι ο Σκληρός Ιππέας από το μπου μου έδωσε το τηλ σου ο Μανώλης
Φοιτήτρια αααα έλα καυλιαρη μου ναι αμε έλα ζωγράφου εκεί κ εκεί να μ σκίσεις με 150€ όση ώρα θες και το βράδυ θ πάμε για ποτακι ….
Οοοο ρε υπναράδες που είστε
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
534
Like
740
Πόντοι
86
Νοσηλευτική και οικονομικά πάντα μπαίνει πιο βαθιά!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Πραγματικά τα πιστεύεται αυτά ρε μάγκες, ναι νταξει ισχύει αυτό με τις φοιτήτριες που εκτιμάνε τα δωράκια αλλά ρε παίχτες λίγο μυαλό βάλτε λέτε εσείς ένα αματουρι πχ φοιτήτρια 20-21-23 κτλπ θα βρείτε από εδώ τηλέφωνο θα πάρετε και θα ακολουθήσει η παρακάτω συζήτηση ;;;
Καλησπέρα Ματινακι είμαι ο Σκληρός Ιππέας από το μπου μου έδωσε το τηλ σου ο Μανώλης
Φοιτήτρια αααα έλα καυλιαρη μου ναι αμε έλα ζωγράφου εκεί κ εκεί να μ σκίσεις με 150€ όση ώρα θες και το βράδυ θ πάμε για ποτακι ….
Οοοο ρε υπναράδες που είστε
Καθημερινά φαινόμενα...
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
953
Κριτικές
10
Like
3.427
Πόντοι
736
Καθημερινά φαινόμενα...
Εγώ από τη πείρα μου όση έχω τέλος πάντων λέω ότι αυτά δε γίνονται , τι γίνεται μπαίνουν αυτές σε κάτι site για παίχτες βρίσκουν ζαχαρομπαμπαδες τις βγάζουν για κανένα φαγητό κανένα δίωρο χοτελι και θα πάρουν κανένα 200 και παίζουν σε έτσι κύκλο , τώρα φοιτήτρια που λένε τα μυστονια μόνη της Αθήνα να ψάχνεται με αγγελίες κτλπ υπάρχει μόνο σαν δόλωμα ελκυστικότητας εάν πιάνεις τι λέω
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.527
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Εγώ από τη πείρα μου όση έχω τέλος πάντων λέω ότι αυτά δε γίνονται , τι γίνεται μπαίνουν αυτές σε κάτι site για παίχτες βρίσκουν ζαχαρομπαμπαδες τις βγάζουν για κανένα φαγητό κανένα δίωρο χοτελι και θα πάρουν κανένα 200 και παίζουν σε έτσι κύκλο , τώρα φοιτήτρια που λένε τα μυστονια μόνη της Αθήνα να ψάχνεται με αγγελίες κτλπ υπάρχει μόνο σαν δόλωμα ελκυστικότητας εάν πιάνεις τι λέω
μα σε αυτον τον κυκλο θελουμε να μπουμε!!!
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
953
Κριτικές
10
Like
3.427
Πόντοι
736
μα σε αυτον τον κυκλο θελουμε να μπουμε!!!
Δύσκολο φίλε μου, ψάξε σε sugar daddy sites τότε η άμα έχεις κανένα φίλο ηλικιακά μπάρμπα και πάρεις εμπιστευτικά το τηλ ενώ έχει μιλήσει πρώτα αυτός , θέλω να πω ότι αυτές δεν έχουν καμία σχέση με την αγορά θέλουν να έχουν 3-4 άτομα και είναι υπεραρκετά , σκέψου τώρα να μαθευτεί καμία επαφή εδώ θα έχει 50 μηνύματα σε 10 λεπτά δε το θέλει αυτό. Εγώ ήξερα μια που το έκανε αλλά είχε 3 άτομα έβλεπε το καθένα 2-3 φορές το μήνα 6 φορές από 150-200€ βάλτα κάτω υπερκαλυμμένη ήταν κι δε στοχεύει προφανώς σε 25νταρη 30-35νταρη όταν τους αντιμετωπίζει σαν θύματα κατάλαβες ;;
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.527
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Δύσκολο φίλε μου, ψάξε σε sugar daddy sites τότε η άμα έχεις κανένα φίλο ηλικιακά μπάρμπα και πάρεις εμπιστευτικά το τηλ ενώ έχει μιλήσει πρώτα αυτός , θέλω να πω ότι αυτές δεν έχουν καμία σχέση με την αγορά θέλουν να έχουν 3-4 άτομα και είναι υπεραρκετά , σκέψου τώρα να μαθευτεί καμία επαφή εδώ θα έχει 50 μηνύματα σε 10 λεπτά δε το θέλει αυτό. Εγώ ήξερα μια που το έκανε αλλά είχε 3 άτομα έβλεπε το καθένα 2-3 φορές το μήνα 6 φορές από 150-200€ βάλτα κάτω υπερκαλυμμένη ήταν κι δε στοχεύει προφανώς σε 25νταρη 30-35νταρη όταν τους αντιμετωπίζει σαν θύματα κατάλαβες ;;
το γνωριζω αυτο που λες, αλλα η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!! ποια sites ειναι αυτα?
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
953
Κριτικές
10
Like
3.427
Πόντοι
736
το γνωριζω αυτο που λες, αλλα η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!! ποια sites ειναι αυτα?
Αδερφέ αλήθεια δε γνωρίζω γιατί είτε θες δεν έχω ψαχτεί σε τέτοια είτε δεν ανήκω σε αυτήν την ηλικιακή ομάδα , πιστεύω με λίγο ψάξιμο εδώ μέσα η στο google κάτι θα βρεις
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.527
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Αδερφέ αλήθεια δε γνωρίζω γιατί είτε θες δεν έχω ψαχτεί σε τέτοια είτε δεν ανήκω σε αυτήν την ηλικιακή ομάδα , πιστεύω με λίγο ψάξιμο εδώ μέσα η στο google κάτι θα βρεις
ουτε εγω ακομα...ευχαριστω παντως.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Εγώ από τη πείρα μου όση έχω τέλος πάντων λέω ότι αυτά δε γίνονται , τι γίνεται μπαίνουν αυτές σε κάτι site για παίχτες βρίσκουν ζαχαρομπαμπαδες τις βγάζουν για κανένα φαγητό κανένα δίωρο χοτελι και θα πάρουν κανένα 200 και παίζουν σε έτσι κύκλο , τώρα φοιτήτρια που λένε τα μυστονια μόνη της Αθήνα να ψάχνεται με αγγελίες κτλπ υπάρχει μόνο σαν δόλωμα ελκυστικότητας εάν πιάνεις τι λέω
έτσι μάλλον γίνεται, μέσω διαφορων σαιτ - έχει κάποιο - ξέχασα ποιο είναι.... εντάξει εαν κάποιος πάντως είναι πολύ δραστήριος και γόης, αν κυκλοφορεί σε φοιτητομέρη και γειτονιές, με επιμονή και υπομονή, ίσως κάτι καταφέρει..
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.765
Κριτικές
1
Like
5.762
Πόντοι
2.356
Όχι Ξάνθη...Κομοτηνή που έχει πολλά φιλολογικά τμηματα

Έχει σασπένς να κυνηγάς φοιτήτριες μη επαγγελματίες..δεν ασχολούμαι, αλλά μπορώ να καταλάβω όσους έχουν τέτοιες τάσεις... Με την νεανική παρέα ξανανοιωθουν νέοι, χωρίς να υπάρχει ο αυστηρός επαγγελματισμός ..
κομοτηνη τυπε εισαι βλακας αν πληρωνεις για να γαμησεις! ειδικα φοιτητρια!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να τις χωρίζετε κατά τμήματα και έτη (τις φοιτήτριες που παίρνουν δωράκια) ώστε να βγαίνουν καλύτερα στατιστικά.
Νομίζω ότι πιο καλές είναι οι τριτοετής της παιδαγωγικής και οι δευτεροετής νοσοκόμες...
στα γαμησια παντως καλυτερες με διαφορα ειναι της θεολογικης και της νομικης....
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
κομοτηνη τυπε εισαι βλακας αν πληρωνεις για να γαμησεις! ειδικα φοιτητρια!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
μεγάλος ήταν ο άλλος (50 με 60) και αυτή 20χρονη... τουλάχιστον έτσι μου είπαν... δεν έχω σχέσεις με κομοτηνή... δεν το αποκλείω κιόλας.. οι φοιτητριες δε θα κατσουν τζάμπα στους 50ρηδες..
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.765
Κριτικές
1
Like
5.762
Πόντοι
2.356
μεγάλος ήταν ο άλλος (50 με 60) και αυτή 20χρονη... τουλάχιστον έτσι μου είπαν... δεν έχω σχέσεις με κομοτηνή... δεν το αποκλείω κιόλας.. οι φοιτητριες δε θα κατσουν τζάμπα στους 50ρηδες..
εδω δοκιμαζουν μουνι στα 20 τους νομιζεις δε θελουν να δοκιμασουν και το διαφορετικο της καθε ηλικιας?
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
εδω δοκιμαζουν μουνι στα 20 τους νομιζεις δε θελουν να δοκιμασουν και το διαφορετικο της καθε ηλικιας?
τι να σου πω δεν ξέρω.. όλα στο παιχνίδι είναι.. αν ο 50 ρης είναι σαν τον Ερρίκο Πετιλλόν οκ... αν είναι παρηκμασμένος με περιττά κιλά και σπασμένος , δεν το νομίζω.. αλλά δεν αποκλειεται.. βίτσια είναι αυτά..
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.765
Κριτικές
1
Like
5.762
Πόντοι
2.356
τι να σου πω δεν ξέρω.. όλα στο παιχνίδι είναι.. αν ο 50 ρης είναι σαν τον Ερρίκο Πετιλλόν οκ... αν είναι παρηκμασμένος με περιττά κιλά και σπασμένος , δεν το νομίζω.. αλλά δεν αποκλειεται.. βίτσια είναι αυτά..
ε ας κυκλοφορησει και λιγο ο 50ρης 3-4 φορες στο ιδιο μαγαζι να παρει λιγο αερα με κανενα θαμωνα! ας κερασει και κανα σφηνακι!
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
953
Κριτικές
10
Like
3.427
Πόντοι
736
έτσι μάλλον γίνεται, μέσω διαφορων σαιτ - έχει κάποιο - ξέχασα ποιο είναι.... εντάξει εαν κάποιος πάντως είναι πολύ δραστήριος και γόης, αν κυκλοφορεί σε φοιτητομέρη και γειτονιές, με επιμονή και υπομονή, ίσως κάτι καταφέρει..
Ναι να γαμησει κανονικά χωρίς δωράκι φυσικά κ γίνεται σκέψου ρε μυστη εσένα πχ που είσαι 30 η έναν 50 θα δει πιο πολύ σα πορτοφόλι ;; Από τη προσέγγιση κατευθείαν μπαίνεις σε άλλη κατηγορία και έχει άλλη συμπεριφορά και στάση απέναντι σου
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Ναι να γαμησει κανονικά χωρίς δωράκι φυσικά κ γίνεται σκέψου ρε μυστη εσένα πχ που είσαι 30 η έναν 50 θα δει πιο πολύ σα πορτοφόλι ;; Από τη προσέγγιση κατευθείαν μπαίνεις σε άλλη κατηγορία και έχει άλλη συμπεριφορά και στάση απέναντι σου
Κι ο 50 ρης μπορεί ( με δωράκια) και με την κατάλληλη προσέγγιση, εκτός διαδικτύου...αλλά θέλει να αφιερώσει χρόνο κινούμενος στα κατάλληλα μέρη.. τα οποία δεν είναι απαραίτητο να είναι τα κλασικά φοιτητομαγαζα... Μπορεινα είναι πιο μεινστριμ μπαρ στα οποία κινούνται νέες κοπέλες.. αλλά εκεί χρειάζεται ταλέντο...
Πράγματι, μια κοπέλα αλλιώς θα αντιμετωπίσει ένα 30 κι αλλιώς έναν 50...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Συγνώμη αλλά να κάνω μια ερώτηση
Ένας πολύ καλός 50αρης φιτ κ με παρουσσιατικο 40αρη,εστω ότι λέει ψέματα κ δηλώνει 40
Τι οπενινγκ λαινς υπάρχουν στην Ελλάδα, δεν μπορώ να φανταστω
Το γκειμ το παίζω χρόνια Μολδαβία Ουκρανία αλλά εκεί υπάρχει κουλτούρα πουτανιας κι είναι εύκολο κ μην παρεξηγισιμο να χωθεί ένας 40 σε μια 20αρα... Ελλάδα δηλ τι να πεις κ πως Ν αρχίσεις
Αναμένω προτάσεις δοκιμασμένες. Δεν νομίζω να υπάρχει επιτυχές μανιουλ στην φάση αυτη.. Μαγική εικόνα θα λεγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom