Νέα

Εκλογές 2023... 21 Μαΐου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 343K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
Παιδιά πείτε με ηλίθιο, αλλά μόλις τώρα διαπίστωσα ότι δεν υπάρχουν εικόνες από μεγάλες ανοιχτές συγκεντρώσεις του Κούλη! Μπορείτε να το ελέγξετε και εσείς:O

Που είναι όλα αυτά τα εκατομμύρια ψηφοφόρων που παρουσιάζει η SingularLogic;
Γιατί δεν έκανε μια μεγαλειώδη συγκέντρωση ο Κούλης να δούμε όλον αυτόν τον κόσμο;;

Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια... Και μετά κάθισε εσύ να συζητήσεις με γυμνά νεοδημοκρατάκια.

Ρε μεγαλε κυβερνησεις δε βγαζουν οι συγκεντρωσεις βγαζει ο μεσος οικογενειαρχης στις πολεις και στα χωρια που δε θα ακουσεις ποτε να μιλανε.

Εσυ στο echo chamber σου μπορει πιθανοτητα νομιζες οτι θα βγει Αλεξης και Ο Κασιδιαρης. Ειναι αδιαφορο.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.095
Like
11.325
Πόντοι
2.606
Στα αρχιδια μας ρε. Αυτοι εβγαζαν παντα κυβερνησεις δε το ηξερες?
Και με μεγαλυτερη αποχη. Τωρα το καταλαβες εσυ?

Δηλαδη τον ΓΑΠ, τον Κωστακη και τον Αλεξη ποιοι τον εβγαζαν? Πανεπιστημονες και δογηδες?
ρε αλανι τωρα που σε πετυχα....εχω κατι που θελω να μου εξηγησεις αν μπορεις και δεν εχω διαθεση να σε ειρωνευτω...Πως καταλαβες οτι ο κορωνας ηταν τελικα παπατζα απο την αρχη?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.095
Like
11.325
Πόντοι
2.606
πως ειχες καταλαβει οτι τα μενουμε σπιτι ηταν αρλουμπες την ωρα που οι πεθαμενοι κοβανε βολτες σε φορτηγα και το υχωρ του κυριου μπουρλα νερακι του καματερου?
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.185
Κριτικές
10
Like
5.613
Πόντοι
2.816
Αν έχουν λίγο μυαλό εκεί στο συριζα(που δεν έχουν),θα επρεπε ήδη να δώσουν γραμμή να ψηφίσουν η δικοι τους, πλεύση, βαρουφ και νίκη για να πάει το ποσοστό αυτοδυναμίας στο 38-40% και να υπάρχει μια ελάχιστη πιθανότητα να μην πάρει αυτοδυναμια η νδ.να παίξουν μια τελευταία ζαριά..που μυαλό ομως
Χαχαχαχα
Σε καλό σου..
Χαχαχαχα
Άμα από αυτούς που θα μείνουν πάνε και με οδηγία αλλού δεν θα το πιάνει ο ΣΥΡΙΖΑ το 3% τύπε
Χαχαχαχα
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
Χαχαχαχα
Σε καλό σου..
Χαχαχαχα
Άμα από αυτούς που θα μείνουν πάνε και με οδηγία αλλού δεν θα το πιάνει ο ΣΥΡΙΖΑ το 3% τύπε
Χαχαχαχα
Τυπε μαθηματικά είναι..ο συριζα πήρε 20%.πηρε η δεν πήρε.αν οι ψηφοφοροι του δώσουν από ένα 2-3% σε κάθε κόμμα θα πάει 10-14%.τι είχε τι έχασε..όχι στο 3 που λες
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.745
Like
1.500
Πόντοι
266
Η απόπειρα απάτης κατά του δημοσίου είναι μία πολύ βαριά κατηγορία που επισύρει στέρηση πολιτικών δικαιωμάτων.

Γιατί όμως ζαλίζεσαι με αποφάσεις; Είπε προσφατα για τα 600 δις (δανειο του Αμερικάνικου κράτους). Αφού υπάρχουν πώς έκανε απάτη;; Δε μπορεί το δικαστήριο να είπε απ' τη μια τα 600 δις δεν είναι πλαστά, αλλά απ' την άλλη προσπάθησε να εξαπατήσει το δημόσιο! Είναι αντιφατικό.

Όσο για την τελευταία σου ερώτηση... Πολύ καλή ερώτηση. Οι εκλογές και η πολιτική είναι ένας βρώμικος χώρος με κυκλώματα, συστήματα, μυστικές οργανώσεις, συμφέροντα, δοσοληψίες κλπ. Όλοι τα ακούμε αλλά κανεις δεν ξέρει παραπάνω. Πίστεψέ με ο αριθμός των ψήφων είναι το λιγότερο σημαντικό για να εκλεγεί κάποιος... Ο Σώρρας δεν είναι ένας τυχαίος άνθρωπος, κάποιο λόγο θα έχει για να πήγε στις εκλογές.
Για να μιλήσω για τα 600 δις θα υποτιμήσω τη νοημοσύνη μου άρα δεν μπορώ να μιλήσω
Ο Σώρρας λοιπόν που κατά εσένα δεν πιστεύει ότι οι πολίτες αποφασίζουν
Αλλά ότι κάποιοι άλλοι
Πήρε μέρος στις εκλογές
Σαν αρχηγός του κόμματος
Αλλά όχι σαν υποψήφιος
Ζήτησε από τους ψηφοφόρους να τον ψηφίσουν
Τον ψήφισε το 0.22%
Με μείωση από το 1919
Αλλά επειδή ήταν καλός και σημαντικόςάνθρωπος ήξερε γιατί τα έκανε
Νομίζω ότι ο καθένας μας είπε τις απόψεις του και εγώ σταματάω το διάλογο
Ας ελπίζεις ότι την επόμενη φορά θα πάρει 0,28%
Εκτος
Αν θα δώσει και στην Ελλάδα τα 600 δις;;;;;;;;;;
Να τον κηρύξει και η Ελλάδα μεγάλο εθνικό ευεργέτη
Και έτσι να εκλέγεται πρωθυπουργός για τα επόμενα χρόνια μέχρι τέλος της ζωής του
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.683
Like
73.314
Πόντοι
12.756
Για να μιλήσω για τα 600 δις θα υποτιμήσω τη νοημοσύνη μου άρα δεν μπορώ να μιλήσω
Ο Σώρρας λοιπόν που κατά εσένα δεν πιστεύει ότι οι πολίτες αποφασίζουν
Αλλά ότι κάποιοι άλλοι
Πήρε μέρος στις εκλογές
Σαν αρχηγός του κόμματος
Αλλά όχι σαν υποψήφιος
Ζήτησε από τους ψηφοφόρους να τον ψηφίσουν
Τον ψήφισε το 0.22%
Με μείωση από το 1919
Αλλά επειδή ήταν καλός και σημαντικόςάνθρωπος ήξερε γιατί τα έκανε
Νομίζω ότι ο καθένας μας είπε τις απόψεις του και εγώ σταματάω το διάλογο
Ας ελπίζεις ότι την επόμενη φορά θα πάρει 0,28%
Εκτος
Αν θα δώσει και στην Ελλάδα τα 600 δις;;;;;;;;;;
Να τον κηρύξει και η Ελλάδα μεγάλο εθνικό ευεργέτη
Και έτσι να εκλέγεται πρωθυπουργός για τα επόμενα χρόνια μέχρι τέλος της ζωής του
θες να κανονισω με τυπο Παπαγια Σωρρα εγω και εσυ να παμε για ενα ψαρακι να μας εξηγησει τι και πως ;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.959
Κριτικές
67
Like
29.226
Πόντοι
10.336
Αν έχουν λίγο μυαλό εκεί στο συριζα(που δεν έχουν),θα επρεπε ήδη να δώσουν γραμμή να ψηφίσουν η δικοι τους, πλεύση, βαρουφ και νίκη για να πάει το ποσοστό αυτοδυναμίας στο 38-40% και να υπάρχει μια ελάχιστη πιθανότητα να μην πάρει αυτοδυναμια η νδ.να παίξουν μια τελευταία ζαριά..που μυαλό ομως
ναι γιατι θα ζοριστει πολυ η νδ να βρει αλλον εναν να συνεργαστει... Μολις μυρισουν καρεκλες υπουργειων τα "μικρα" κομματα θα παρουν τσιμπουκια στον κουλη, με πρωτο το πασοκ.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
ρε αλανι τωρα που σε πετυχα....εχω κατι που θελω να μου εξηγησεις αν μπορεις και δεν εχω διαθεση να σε ειρωνευτω...Πως καταλαβες οτι ο κορωνας ηταν τελικα παπατζα απο την αρχη?

Δυστυχως για εσενα δεν ειναι ολοι τοσο αργοστροφοι γυρω σου οσο εσυ.

Απο το πρωτο λοκνταουν μετα τις 2 εβδομαδες.

Εσενα σου πηρε ενα χρονο.

Πρωτα εβλεπες τρεμμαμενος βιντεο απο κινα να πεφτουν σαν κοτοπουλα και βαραγες παλαμακια στα μπαλκονια. Μετα εγινες ανοσιοαγελης και εσυ με σοφιστικε αποψεις διπλης περιστροφης Ιωαννη Μελισσανιδη..

We are not the same.
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
ναι γιατι θα ζοριστει πολυ η νδ να βρει αλλον εναν να συνεργαστει... Μολις μυρισουν καρεκλες υπουργειων τα "μικρα" κομματα θα παρουν τσιμπουκια στον κουλη, με πρωτο το πασοκ.
Καλά, σωστό κι αυτό..
 

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36
Τυπε μαθηματικά είναι..ο συριζα πήρε 20%.πηρε η δεν πήρε.αν οι ψηφοφοροι του δώσουν από ένα 2-3% σε κάθε κόμμα θα πάει 10-14%.τι είχε τι έχασε..όχι στο 3 που λες
πηρε 20% οταν ηταν κομμα εξουσιας

τωρα που επαψε να ειναι, θα ξαναπαρει 20%?
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.745
Like
1.500
Πόντοι
266
Τυπε μαθηματικά είναι..ο συριζα πήρε 20%.πηρε η δεν πήρε.αν οι ψηφοφοροι του δώσουν από ένα 2-3% σε κάθε κόμμα θα πάει 10-14%.τι είχε τι έχασε..όχι στο 3 που λες
Και να τον περάσει και το ΠΑΣΟΚ ε;
Δεν θα εξαφανιστεί ο ΣΥΡΙΖΑ πια ως κόμμα εξουσίας;;;; τότε;
Για μία μικρή πιθανότητα να μην πάρει αυτοδυναμία η Νέα Δημοκρατία;
Πού πες έγιναν αυτά;
Τι θα σου αρέσει τότε;
Να γίνουν Τρίτες εκλογές;
Να γίνει κυβέρνηση Νέας Δημοκρατίας ΠΑΣΟΚ με τον ΣΥΡΙΖΑ αξιωματική αντιπολίτευση;
Άλλο τι;
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
Και να τον περάσει και το ΠΑΣΟΚ ε;
Δεν θα εξαφανιστεί ο ΣΥΡΙΖΑ πια ως κόμμα εξουσίας;;;; τότε;
Για μία μικρή πιθανότητα να μην πάρει αυτοδυναμία η Νέα Δημοκρατία;
Πού πες έγιναν αυτά;
Τι θα σου αρέσει τότε;
Να γίνουν Τρίτες εκλογές;
Να γίνει κυβέρνηση Νέας Δημοκρατίας ΠΑΣΟΚ με τον ΣΥΡΙΖΑ αξιωματική αντιπολίτευση;
Άλλο τι;
Καλά τυπε μην ταράζεσαι
 

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36
Σε ένα μήνα δύσκολο να αλλάξει κάπου εκεί θα είναι θαρρώ
καθολου δυσκολο
ξεχνας οτι μεγαλο ποσοστο του κοσμου στην καλπη επιλεγει ποιος θα κυβερνησει, οχι α τι γλυκουλης ειναι ο Μητσοτακης/Τσιπρας

αυτοι τωρα που ο Συριζα αποκλειεται να κυβερνησει, δεν θα τον ψηφισουν
συν οι Πασοκοι που επιστρεφουν σπιτι
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
8
Like
3.291
Πόντοι
786
Μου αρέσει η αλήθεια για αυτό και το έψαξα
1 πιο κάτω είναι η λίστα των υποψηφίων της Ελλήνων συνέλευσις πουθενά δεν υπάρχει το όνομα του σωρρα γιατί άραγε αν μπορούσε να εκλεγεί;
Ο πρόεδρος του κόμματος Γιατί δεν είναι υποψήφιος;


2 στο πιο κάτω link που έχει δημοσιευθεί το 2022 λέει ότι η κατηγορία που έκανε στη φυλακή
Είναι στη διαδικασία της έφεσης


Έψαξα μανιωδώς γράφοντας αθώωση του σώρρα και λοιπά και λοιπά πουθενά δεν βρήκα να έχει εκδικαστεί η έφεση και να έχει αθωωθεί ο Σώρρας

3 αντίθετα βρήκα και άλλες καταδίκες του σώρρα για άλλα αδικήματα
Στα συνημμένα υπάρχουν αυτά που λέω
μάλλον έχεις δίκιο, δεν υπάρχει το όνομά του στην ανακήρυξη του αρείου πάγου,
βέβαια δεν είναι και αρχηγός εγκληματικής οργάνωσης για να αποικλεισθεί το κόμμα του
αντιγράφω από τον ΑΠ:
"18.- Ο συνδυασµός ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ Ονοµασία: «ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ» Έµβληµα: χρώματος μπλε στην αριστερή πλευρά όπου απεικονίζει: (Κύκλο περικλειόµενο µε µαίανδρο Ωμέγα. Στον κύκλο απεικονίζεται ο παγκόσµιος χάρτης και στο κέντρο του ευρίσκεται το Αντίρροπο Έψιλον. Στο επάνω σημείο του κύκλου αναγράφεται σε κυκλική διάταξη µε κεφαλαία γράμματα ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ και ακριβώς από κάτω ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΤΗΣ ΓΑΙΑΣ και κάτω από το Αντίρροπο Έψιλον και μέσα στον κύκλο αναγράφονται με κεφαλαία γράμματα τα αρχικά Ε.ΣΥ.) και στη δεξιά πλευρά υπάρχει κύκλος χρώματος μπλε ίδιας διαμέτρου με τον κυκλικό μαίανδρο Ωμέγα όπως στην αριστερή πλευρά ο οποίος εμπεριέχει σκίτσο χρώματος μπλε που απεικονίζει την προσωπογραφία του προέδρου του Πολιτικού Φορέα «ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ» Κου Αρτέμη Σώρρα από την πλάγια αριστερή όψη του προσώπου του με γενειάδα που σχηματίζει γωνία"
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
πως ειχες καταλαβει οτι τα μενουμε σπιτι ηταν αρλουμπες

Εσυ δεν ησουν που ελεγες οτι εβλεπες ολη μερα φορτηγα να κουβαλανε πεθαμενους και ειχες τρομαξει τι να εκανες τοτε? Αλλα μετα απο 1 χρονο ελεγες για αχρειαστη καραντινα.

Εσυ δεν ησουν που ελεγες αστυνομικη βια της νδ για ξυλο σε ενα παιδι στη πλατεια αλλα τα συριζαικα χημικα σε συλλαλητηρια και στο 3ο μνημονιο χασκογελαγες γιατι ηταν λιγοι και "γι αυτους τους γραφικους το κανετε θεμα".

Ειπαμε εσυ νομιζες κιολας στα σοβαρα οτι θα πεσει ο Κουλης και θα βγει ο Αλεκος.

Για μεχρι εκει εισαι και μετα αναρωτιεσαι εκ των υστερων πως καταλαβε ο αλλος.

ΚΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΚΛΑΝΕ ΕΝΑ ΑΡΧΙΔΙ Ο ΑΛΕΚΟΣ ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΑΖΕ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΝΑ ΦΥΛΑΝΕ ΣΚΟΠΙΑ ΠΑΓΚΑΚΙΑ ΣΕ ΠΛΑΤΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΡΑΝΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΞΥΛΙΕΣ .....ΜΠΟΡΕΙ Ο ΑΛΕΚΟΣ ΝΑ ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΚΑΝΑ ΡΗΜΑΔΟΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ,ΚΑΜΙΑ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
Φερε μου ενα βρεφος να μιλησω καλυτερα.

Εσυ απετυχες σε ολα τα iq τεστ της ζωης σου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.285
Κριτικές
167
Like
27.319
Πόντοι
34.538
ΚΟΥΛΗΣ τωρα στον ΑΛΦΑ..
 

Papagias

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
285
Like
49
Πόντοι
1
Για να μιλήσω για τα 600 δις θα υποτιμήσω τη νοημοσύνη μου άρα δεν μπορώ να μιλήσω
Ο Σώρρας λοιπόν που κατά εσένα δεν πιστεύει ότι οι πολίτες αποφασίζουν
Αλλά ότι κάποιοι άλλοι
Πήρε μέρος στις εκλογές
Σαν αρχηγός του κόμματος
Αλλά όχι σαν υποψήφιος
Ζήτησε από τους ψηφοφόρους να τον ψηφίσουν
Τον ψήφισε το 0.22%
Με μείωση από το 1919
Αλλά επειδή ήταν καλός και σημαντικόςάνθρωπος ήξερε γιατί τα έκανε
Νομίζω ότι ο καθένας μας είπε τις απόψεις του και εγώ σταματάω το διάλογο
Ας ελπίζεις ότι την επόμενη φορά θα πάρει 0,28%
Εκτος
Αν θα δώσει και στην Ελλάδα τα 600 δις;;;;;;;;;;
Να τον κηρύξει και η Ελλάδα μεγάλο εθνικό ευεργέτη
Και έτσι να εκλέγεται πρωθυπουργός για τα επόμενα χρόνια μέχρι τέλος της ζωής του
Εντάξει φίλε όπως θες η γη είναι επίπεδη τότε. Άντε γειά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom