Νέα

Εκλογές 2012

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Matt LeBlanc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17K
  • Εμφανίσεις 384K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιστεύετε ότι θα γίνουν τελικά και άλλες εκλογές?

  • Ναι

    Ψήφοι: 182 71,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 73 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    255

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΗΓΕΤΗΣ,
 

Συνημμένα

  • 419259_3000495286061_1072658470_32314333_1383198984_n.jpg
    419259_3000495286061_1072658470_32314333_1383198984_n.jpg
    19,7 KB · Εμφανίσεις: 17

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166

Έχουμε βαρεθεί να το λέμε.
Το θέμα είναι ότι αυτή η Κυβέρνηση δεν κάνει τις απραίτητες αλλαγες.
Δλδ Μείωση ΦΠΑ, αναπτυξη Τουρισμού, ανάπτυξη ενέργειας, ΑΟΖ, έλεγχος Δημοσίου κλπ
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
εκτός ευρώ κάθε εισαγώμενο προιόν θα είναι απαγορευτικό για μας...
Θες να μου πεις πως με δραχμή δεν αγόραζες τίποτα εισαγόμενο; Εγώ δεν τα θυμάμαι έτσι τα πράγματα, αλλά και έτσι να είναι καιρός να κάνουμε ότι κάνουν και οι ξένοι, να στηρίξουμε πρώτα την ίδια την οικονομία μας. Αυτό κάνουν Γερμανοί και Ιάπωνες, στηρίζουν τα προϊόντα τους παντού και πάντα ακόμη και αν χρειαστεί να "σνομπάρουν" ξένα ποιοτικά το κάνουν χωρίς δισταγμό (από επιχειρηματίες μέχρι καταναλωτές στις ίδιες τους τις χώρες). Υπάρχει μία πιο εθνικιστική αντιμετώπιση τέτοιων θεμάτων σε αυτές τις χώρες και μια χαρά τους έχει έρθει να πω την αλήθεια.
 

coswotrh

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2010
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
παλι ΝΔ η ΠΑΣΟΚ θα βγει και οποιος πιστευει το αντιθετο εχει αυταπατες.ειμαστε τοσο μ.... σα λαος που ακομα υπαρχουν μπλε και πρασινα καφενεια σε πλολλεσ περιοχες της αθηνας αλλα και τησ επαρχιας.εγω δεν εχω λεφτα να παω να ψηφισω,βαση της δικης τους λογικη ειμαι συννενοχος στη χρεοκοπια που θα υποστει η χωρα οπως εκβιαστικα λενε αν δεν βγει καποιος απο τουσ 2.δεν τουσ παει στο μυαλο οτι δεν εχω την οικονομικη ανεση να παω να ψηφισω επειδη εδω και 4,5 μηνες ψαχνω για δουλεια και δεν εχω βρει τιποτα.αλλα και λεφτα να ειχα παλι δεν θα ψηφιζα κανεναν απο τους 2,θα το εριχνα στο καμενο.προσωπικα πιστευω οτι μας εχουν ξεφτιλησει παντου.και το πιστευω γιατι για να βγαλω περα περιμενω απο κανα γνωστο να με παρει τηλ να του σερβις στο αμαξι γιατι βρισκω φθηνα ανταλακτικα και για εργασια τουσ κοστιζω πολυ λιγοτερα απο το συνεργειο.κοιταζω να φυγω εξω και συγκεκριμενα για ολλανδια.ξερετε τι μου ειπε ενασ τυπος με γραφειο ευρεσεως εργασια στην ολλανδια???εισαι ελληνασ και πλεον ειναι δυσκολο για εσας να βρειτε δουλεια σε αλλη χωρα γιατι πιστευουν οτι πειναμε.μεχι πριν 3 χρονια ακοθγαν ελληνας και ανοιγαν τις πορτες τους,τωρα πειναμε και ειναι δυσκολο.ε λοιπον να πανε πνιγουν που θελουν και ψηφο.θα φυγω ειναι το μονο σιγουρο και μακαρι να φυγω,δεν υπαρχει περιπτωσει να ξαναπατησω το ποδι μου στην ελλαδα,ετσι οπως τη κανανε χαρισμα τους.στη καλυτερη ηλικια μου με εχουν ισοπεδωσει.ειμαι 26 και ζητω συγνωμη αν ακουγομαι καπως η αν προσβαλα κοποιον αλλα εχω τραγικα νευρα.
 

DEPP

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Οπου και να το ριξετε πασοκ-νδ θα παει μετα
 

taratata13

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2010
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Ψηφίζω ΠΑΣΟΚ, το κόμμα του μνημονίου, της ΤΡΟΙΚΑ, και του Διεθνούς νομισματικού ταμείου. Το κόμμα που κατά την προηγούμενη προεκλογική περίοδο έκανε σύνθημα το «λεφτά υπάρχουν», κέρδισε τις εκλογές και μετά από λίγο ανακάλυψε ότι: «δεν υπάρχει σάλιο»(δηλώσεις Λοβέρδου). Το κόμμα που προσπάθησε να διαχύσει τις κυβερνητικές ευθύνες για την κατάσταση της χώρας, σε όλο τον Ελληνικό λαό με το περίφημο: «μαζί τα φάγαμε».

 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Και γω στηρίζω ΠΑΣΟΚ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
Kαι ακομα δε καταλαβα γιατι επαψες Σημιτη να ψηφιζεις!!!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
Έχω ένα μαλάκα πασοκτζή στο δρόμο μου ο οποίος το 2009 είχε βγει στο μπαλκόνι κι ανέμιζε την πράσινη μούτζα του πολύ χαρούμενος και περήφανος.
Έχει γυναίκα μπατσίνα πασοκτζού κι αυτή η οποία καμάρωνε το μαλάκα της να χοροπηδάει.

Είμαι με 2-3 άλλους ακόμη στο παρά τρίχα να τον πατήσω με το αυτοκίνητο κατα λάθος, όπως μπαίνει αντίθετα στο δρόμο με το κωλομηχανάκι του.
Α, τη λέει και σε όποιον ντελιβερά σκάει ανάποδα φοβερίζοντάς τον ότι θα τον καταγγείλει, με την τροχαία, με τα ΟΠΚΕ, με τα ΜΑΤ κλπ.

Το καλύτερο δε, βάζει και φόλες γιατί τον ενοχλούν τα γαβγίσματα.

Όλα τα παραπάνω βέβαια πάνε μαζί δηλαδή Μπατσόκ και σκατοψυχιά, όπως δίχως αμφιβολίες τα ίδια ισχύουν και για κάθε κολλημένο κομματόσκυλο ρουσφετοπρεζάκια.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Και γω στηρίζω ΠΑΣΟΚ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Συσσωμη η

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΤΩΝ ΑΓΟΡΑΣΤΩΝ ΑΠΟΥΛΗΤΩΝ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ
                                  ''ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΩΝ ΕΡΓΟΛΑΒΩΝ''





Στηριζει [size=50pt]ΠΑΣΟΚ[/size] !!!!!!!
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
Στηρίζουμε Γιώργο Παπανδρέου!!!!!!!!!!!!!!!1
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
εσύ στήριξε Αντρέα
Εγω στηρίζω Τζέφρυ!!!!
με το κόμμα υπερ της άθλησης και υγιεινής ζωής!!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
εσύ στήριξε Αντρέα
Εγω στηρίζω Τζέφρυ!!!!
με το κόμμα υπερ της άθλησης και υγιεινής ζωής!!!
Αμα θες αθληση να ψηφισεις Τζουλια !!!!!!!!!

Σου εχω και σλογκαν......

Καθε γειτονια και ενα μπουρδελο !!!!!!!!!!!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Συσσωμη η

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΤΩΝ ΑΓΟΡΑΣΤΩΝ ΑΠΟΥΛΗΤΩΝ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ
                                  ''ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΩΝ ΕΡΓΟΛΑΒΩΝ''





Στηριζει [size=50pt]ΠΑΣΟΚ[/size] !!!!!!!

ΕΥΓΕ ΣΟΥ ΠΡΟΕΔΡΕ

Σε ποιά εκλογική περιφέρεια κατεβένεις υποψηφιος βολευτής του ΠΑΣΟΚ;;;;

Αμα θες αθληση να ψηφισεις Τζουλια !!!!!!!!!

Σου εχω και σλογκαν......

Καθε γειτονια και ενα μπουρδελο !!!!!!!!!!!

ΚΑΘΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΑΝΑΡΙ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom