Νέα

Έχετε προσπαθήσει να κάνετε σεξ με συνάδελφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekm7530
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.242
Κριτικές
81
Like
8.014
Πόντοι
7.865
Φίλε, αν δεις στοιχεία, 6 στις 10 παντρεμένες και 8 στους 10 παντρεμένους κάποια στιγμή κερατώνουν. Κατά πάσα πιθανότητα τίποτα δε θα συμβεί, είναι κάτι που συμβαίνει στους περισσότερους γάμους. ΟΚ, αν είσαι πολύ άτυχος και ο άνδρας της είναι κανένας τρελός ή μαφιόζος και το μάθει μπορεί να μπλέξεις.
Τα ποσοστά είναι τα ίδια και είναι 8/10 και στα 2 φύλλα. Μην έχετε αυταπάτες.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Έχω μεγάλο φετίχ μιά συνάδελφο εδώ και μερικά χρόνια. Πιστεύω ότι κάτι έχει και αυτή αλλά λόγω γάμου μάλλον δεν ενέδωσε ποτέ. Όταν αποφασίσω να φύγω απο εκεί θα της τα πω όλα ότι τόσα χρόνια έφευγα σηκωμένος από εκεί και έτρεχα στο σπίτι να τον παίξω. Πότε μου δεν έχω ξανανιώσει έτσι και με βασανίζει η παρουσίαση της τόσα χρόνια. Δεν είμαι τσιμπιμενος απλα όποτε μιλάμε σκέφτομαι τι γεύση θα έχει η τρυπούλα της πίσω.
Πίσω κιόλας...! Με τη μπροστά δε βολεύεσαι δηλαδή....! :cheesy:
 
  • Like
Αντιδράσεις: geooeo

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
801
Κριτικές
26
Like
2.092
Πόντοι
1.196
Τα ποσοστά είναι τα ίδια και είναι 8/10 και στα 2 φύλλα. Μην έχετε αυταπάτες.
Tα ποσοστά που έγραψα είναι από έρευνα του ανδρολογικού ινστιτούτου πριν λίγα χρόνια. Δεν έχω τρόπο να τα εξακριβώσω εννοείται.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Τα ποσοστά είναι τα ίδια και είναι 8/10 και στα 2 φύλλα. Μην έχετε αυταπάτες.
Οι νέες κοπέλες θεωρώ ότι είναι τόσο άπιστες που αγγίζουν το 10/10.... Οι άντρες είναι πιο καλά παιδιά..... Πάντα ήταν δηλαδή αλλά ακόμα και τώρα που όλα ξεπουλιούνται στο βωμό του κέρδους (βλ. όνλι φανς κλπ) κάποιοι κρατάνε ποιότητα... Οι κοπέλες θέλουν ο άλλος να είναι πιστός αλλά αυτές ξενογαμιούνται τρελά, κάνουν βίζιτες, έχουν o.f. και έχουν και απαιτήσεις από τον δικό τους..... Ήξερα πουτάνα που δεν άφηνε το γκόμενο να έχει γυναίκες φίλες στα social.....Πουτάνα, το τονίζω, και δεν τον άφηνε να έχει φίλες ούτε διαδικτυακά....
 
Τελευταία τροποποίηση:

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Αν φας κέρατο, αυτός που φταίει είναι η γυναίκα σου και εσύ, το τρίτο πρόσωπο έχει τη λιγότερη ευθύνη, απλά εκμεταλλεύεται μια κατάσταση με προβλήματα, καμιά φορά χωρίς καν να ξέρει τι ακριβώς συμβαίνει. Πριν χρόνια, είχα γνωρίσει στο άσχετο μια παντρεμένη. Πηδηχτήκαμε 2-3 φορές και μετά μου το είπε μαζί με ιστορίες ότι ο γάμος δεν πήγαινε καλά, ήθελε να χωρίσει κλπ. Βρεθήκαμε 2-3 φορές ακόμα αλλά δε μου άρεσε η φάση (φαινόταν ότι η γυναίκα έχει διάφορα θέματα) και δεν το συνέχισα, αλλά τελοσπάντων όταν ξεκίνησε η ιστορία δεν ήξερα ότι έχει άντρα.
Η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική..... Πέρασαν χρόνια...εννοείται ότι πλέον δεν υπάρχει κίνδυνος..... Το δύσκολο είναι πάνω στη βράση, στην καύλα που η άλλη μπορεί να σε θέλει μόνο γι'αυτή και προσπαθεί να σε χωρίσει από τη γυναίκα σου αν είσαι παντρεμένος και μετά να θέλει να χωρίσει και αυτή.... Εκεί είναι το επικίνδυνο.... Έχω φιλαράκι δηλαδή που συνέχεια μπλέκει με παντρεμένες.... Έχω κάνει διατριβή από τις διηγήσεις του....
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
801
Κριτικές
26
Like
2.092
Πόντοι
1.196
Η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική..... Πέρασαν χρόνια...εννοείται ότι πλέον δεν υπάρχει κίνδυνος..... Το δύσκολο είναι πάνω στη βράση, στην καύλα που η άλλη μπορεί να σε θέλει μόνο γι'αυτή και προσπαθεί να σε χωρίσει από τη γυναίκα σου αν είσαι παντρεμένος και μετά να θέλει να χωρίσει και αυτή.... Εκεί είναι το επικίνδυνο.... Έχω φιλαράκι δηλαδή που συνέχεια μπλέκει με παντρεμένες.... Έχω κάνει διατριβή από τις διηγήσεις του....
Δεν το διέλυσα επειδή φοβόμουν τον άντρα της, απλά δε γουστάρω να περιμένω πότε θα έχει χρόνο για ενα αγχωτικό γαμήσι στα γρήγορα. Η συγκεκριμένη είχε διάφορα θέματα βέβαια. Υπάρχουν τόσες ελεύθερες, χωρισμένες και γυναίκες επί πληρωμή που δε βρίσκω το νόημα. Πάντως, πολλές παντρεμένες ξενογαμιούνται. Και γω έχω ένα φίλο καθηγητή ξένων γλωσσών που όλη την ώρα μπαινοβγαίνει σε σπίτια με μαμάδες και έχει πηδήξει αρκετές, μερικές και μέσα στα σπίτια τους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Δεν το διέλυσα επειδή φοβόμουν τον άντρα της, απλά δε γουστάρω να περιμένω πότε θα έχει χρόνο για ενα αγχωτικό γαμήσι στα γρήγορα. Η συγκεκριμένη είχε διάφορα θέματα βέβαια. Υπάρχουν τόσες ελεύθερες, χωρισμένες και γυναίκες επί πληρωμή που δε βρίσκω το νόημα. Πάντως, πολλές παντρεμένες ξενογαμιούνται. Και γω έχω ένα φίλο καθηγητή ξένων γλωσσών που όλη την ώρα μπαινοβγαίνει σε σπίτια με μαμάδες και έχει πηδήξει αρκετές, μερικές και μέσα στα σπίτια τους.
Τι δύσκολο να έχει κάποιος γυναίκα την οποία να μην εμπιστεύεται και να αγχώνεται συνέχεια για το πού πάει, τι κάνει κλπ.....! Πάντως από την πείρα μου κατέληξα στο συμπέρασμα ότι ένας παντρεμένος χίλιες φορές να πηγαίνει με πληρωμένη, να μην είναι όποια να'ναι φυσικά, για να μην υπάρχει φόβος ή εκκρεμότητα μετά το γαμήσι και να του δίνει η συγκεκριμένη εμπειρία θετική ενέργεια, όχι άγχος και ανησυχία....
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
801
Κριτικές
26
Like
2.092
Πόντοι
1.196
Τι δύσκολο να έχει κάποιος γυναίκα την οποία να μην εμπιστεύεται και να αγχώνεται συνέχεια για το πού πάει, τι κάνει κλπ.....!
Δεν έχει νόημα να αγχώνεσαι για κάτι τέτοιο. Οι άνθρωποι είναι πολυγαμικοί, οι γάμοι συχνά κρατάνε πολλά χρόνια αν όχι for a lifetime, η ρουτίνα φθείρει τις σχέσεις και το σεξ με κάποιον άλλον πάντα είναι routine breaker, αν το δεις κυνικά οι πιθανότητες να ξενογαμηθεί η γυναίκα σου στη διάρκεια του γάμου είναι εναντίον σου, απλά συμφιλιώνεσαι ψυχολογικά με το ενδεχόμενο and that's it.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
Το θέμα είναι πως στη δουλειά βρίσκεσαι για μεγάλο μέρος της καθημερινότητας σου, ενώ για πολλούς είναι ο μοναδικός τόπος που συναναστρέφονται με το αντίθετο φύλο. με ανθρωπους

Αν μετά τη δουλειά κλείνεσαι σπίτι και δεν κάνεις τίποτα άλλο έτσι θα είναι, αλλά αυτοί που ζουν έτσι είναι επιλογή τους.


Για πολλους λογους για καποιους η μοναδικη διοδος γενικα κοινωνικοποιησης ειναι η εργασια . Οι παλιες παρεες σπανε , οι ανθρωποι χανονται , πολλοι χωριζουν και βρισκονται μετεωροι . Και χομπυ να εχεις παλι δεν σημαινει οτι βρισκεσαι με κόσμο.

Και εγω τοσες παρεες ειχα νεαρότερος και τωρα καπου δεν ταιριαζουμε και χαθηκαμε . Δυο τυπους εχω (ειχα) που εβγαινα για καφε και comiserate και καπου τους βαρεθηκα

Σε πλοίο πρωτοετής δοκίμισα είχε πάει με τον ανθυποπλοίαρχο , τον δόκιμο της μηχανής ,τον Γ' μηχανικό και 2 Φιλιππινέζους ενώ την είχε πέσει στη ψυχρά και σε μένα και στον Α' μηχανικό.
Αυτό το μπαχαλο ουσιαστικά προκάλεσε την απόλυση 2 παιδιών. Μεγάλο μπέρδεμα ...

Παιζει να ηταν και παρθενα αυτη απλα επαιζε για να γινει τζερτζελος . Με μια αναλογη περιπτωση με εδιωξαν καποτε απο μια δουλεια . Πλησιασε εμενα , τον παντρεμενο προισταμενο, εναν αλλο λιγοτερο προισταμενο και κανα δυο αλλους και καπου ζηλεψε ο προισταμενος (κυκλοφορουσε για μενα ενα ψεμα-κουτσομπολιο και με νομιζε απειλη) και κοντραριστηκαμε .

Γενικα καλα κανει ο κοσμος και φλερταρει στην εργασια αλλα πρεπει να το σηκωνει το κλιμα . Εγω ειχα πετυχει μια αγαμητη κολλητη του αφεντικου που ολο ηθελε να κανονιζουμε εξοδους επειδη γλυκοκοιταζε υφισταμενους αλλα επειδη δεν της καθοταν κανενας το γυρναγε στο ψεμα, στο κουτσομπολιο και την κακια. Γουσταρε και ενας προισταμενος μια γκομενα του την πηδηξε ενας αλλος , κακιωσε και αυτος και ηταν στραβο το κλιμα και εγινε χειρότερο .

Απο ενα εταιρικο as better εχασα την ησυχια μου . Το κεφαλι μου βαραω απο τοτε . Φλερταρα που φλερταρα ελαχιστα απο τοτε το εκοψα εντελως .

ΥΓ για να καταλαβετε διαφορα αντιμετωπισης αντρα με γυναικα .
Εγω ελεγα ανεκδοτα ,ονομαστηκα πεφτουλας απομονωθηκα και εξεδιωχθηκα
Μια αλλη φλερταρε με παντρεμενο προισταμενο πηδηχθηκε με αλλον προισταμενο και τωρα τα εχει φτιαξει με το αφεντικο σε αλλη δουλεια.
Αυτη θεωρειτε κυρια και καταφερτζου και εγω σεξομανης πεφτουλας :think::think::think:
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
981
Like
2.080
Πόντοι
446
Ποτέ κ ούτε σκοπεύω. Έχει μεγάλο κίνδυνο, ιδίως γι αυτούς που δουλεύουν σε γραφεία.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.637
Κριτικές
57
Like
6.838
Πόντοι
5.406
. Με μια αναλογη περιπτωση με εδιωξαν καποτε απο μια δουλεια . Πλησιασε εμενα , τον παντρεμενο προισταμενο, εναν αλλο λιγοτερο προισταμενο και κανα δυο αλλους και καπου ζηλεψε ο προισταμενος (κυκλοφορουσε για μενα ενα ψεμα-κουτσομπολιο και με νομιζε απειλη) και κοντραριστηκαμε .

Γενικα καλα κανει ο κοσμος και φλερταρει στην εργασια αλλα πρεπει να το σηκωνει το κλιμα . Εγω ειχα πετυχει μια αγαμητη κολλητη του αφεντικου που ολο ηθελε να κανονιζουμε εξοδους επειδη γλυκοκοιταζε υφισταμενους αλλα επειδη δεν της καθοταν κανενας το γυρναγε στο ψεμα, στο κουτσομπολιο και την κακια. Γουσταρε και ενας προισταμενος μια γκομενα του την πηδηξε ενας αλλος , κακιωσε και αυτος και ηταν στραβο το κλιμα και εγινε χειρότερο .

Απο ενα εταιρικο as better εχασα την ησυχια μου . Το κεφαλι μου βαραω απο τοτε . Φλερταρα που φλερταρα ελαχιστα απο τοτε το εκοψα εντελως .

ΥΓ για να καταλαβετε διαφορα αντιμετωπισης αντρα με γυναικα .
Εγω ελεγα ανεκδοτα ,ονομαστηκα πεφτουλας απομονωθηκα και εξεδιωχθηκα
Μια αλλη φλερταρε με παντρεμενο προισταμενο πηδηχθηκε με αλλον προισταμενο και τωρα τα εχει φτιαξει με το αφεντικο σε αλλη δουλεια.
Αυτη θεωρειτε κυρια και καταφερτζου και εγω σεξομανης πεφτουλας :think::think::think:
Ρε φιλε που δούλευες? Για έναν φίλο ρωτάω.
 

t0t3m

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2020
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
185
Πόντοι
280
μου έχει τύχει 2 φορές.

1. σε ένα ξενοδοχείο όπου δούλευα το καλοκαίρι πριν πάρω το πτυχίο μου. Με Αλβανίδα παντρεμένη. ήταν η καθαρίστρια και ήθελε να γαμηθεί με Έλληνα. Τον έτρωγε πολύ καλά και συνεχίστηκε η φάση 3 χρόνια κοντά. Ήθελε να νιώθει σπερμοδοχείο και ήθελε μόνο σεξ.

2. Αφού πήρα το πτυχίο δούλευα σε μία εταιρία τεχνικός. ώσπου βλέπω μια μέρα να ανεβαίνει τις σκάλες της εταιρίας ένα μαυροτσούκαλο κοπρόσκυλο με έντονη μυρωδιά μιας γυναικείας κολόνιας. σε 3 μήνες βγήκαμε ραντεβού. στο 2ο καταλήξαμε σπίτι της για ένα σουκού όπου πηδιόμασταν 2 μέρες. Ήταν βοηθητική στην εταιρία και πέρασα μαζί της 3 χρόνια απίστευτα (σχεδόν στα καπάκια μετά την Αλβανίδα).

Πιστεύω ήμουνα τυχερός και απλά ότι είχα κάνει τελείωσε χαλαρά χωρίς προβλήματα. Μιλάω ακόμα μαζί τους σε γιορτές και γενέθλια.

Στην εταιρία που είμαι τώρα ενώ παίζουν πολύ δυνατά μουνέτα βλέπω πως μισούνται αλλά χαμογελάνε μεταξύ τους. οι κόμπρες οι ίδιες. μιλάνε μεταξύ τους με τα voip με τις ώρες και νομίζουν ότι δεν ακούει κανείς. Βάλαμε ένα AI πρόγραμμα να κάνει ανάλυση του τι λέγεται μέσα στο τηλεφωνικό. Άσε τρόμαξα. Μακρυά δεν θέλω 3η και φαρμακερή.
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
801
Κριτικές
26
Like
2.092
Πόντοι
1.196
Για πολλους λογους για καποιους η μοναδικη διοδος γενικα κοινωνικοποιησης ειναι η εργασια . Οι παλιες παρεες σπανε , οι ανθρωποι χανονται , πολλοι χωριζουν και βρισκονται μετεωροι . Και χομπυ να εχεις παλι δεν σημαινει οτι βρισκεσαι με κόσμο.

Και εγω τοσες παρεες ειχα νεαρότερος και τωρα καπου δεν ταιριαζουμε και χαθηκαμε . Δυο τυπους εχω (ειχα) που εβγαινα για καφε και comiserate και καπου τους βαρεθηκα
Αδελφέ, όλοι έχουμε χαθεί με κάποιους παλιούς φίλους και γνωστούς με τα χρόνια. Αν κάποιος έχει όρεξη να γνωρίσει νέους ανθρώπους υπάρχουν τρόποι. Μιλάω για μεγάλες πόλεις, σε επαρχία δεν έχω ζήσει, ίσως είναι αλλιώς.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.433
Like
2.239
Πόντοι
456
Μπορεί να συμβεί το οτιδήποτε και οπουδήποτε.
Σε εμένα έτυχε παντρεμένη, σε γάμο δύο χρόνια, χωρίς παιδιά. Και δεν ήθελε μόνο σεξ.
Μπορεί να ήταν εξαίρεση, αυτό δε σημαίνει ότι δε θα συμβεί σε κάποιους.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.433
Like
2.239
Πόντοι
456
Υπάρχουν τόσες ελεύθερες, χωρισμένες και γυναίκες επί πληρωμή που δε βρίσκω το νόημα.
Η μεγαλύτερη αλήθεια, που το σκέφτομαι ακόμα και τώρα, μετά από χρόνια...
Ποιός ο λόγος για ένα αγχωτικό γαμήσι και για κλάματα και οδυρμούς;
Χαμένος χρόνος είναι το να μπλέκεις με δεσμευμένο/η.
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
168
Like
985
Πόντοι
81
Η μεγαλύτερη αλήθεια, που το σκέφτομαι ακόμα και τώρα, μετά από χρόνια...
Ποιός ο λόγος για ένα αγχωτικό γαμήσι και για κλάματα και οδυρμούς;
Χαμένος χρόνος είναι το να μπλέκεις με δεσμευμένο/η.

Ναι, διότι είναι το ίδιο να γαμάς μία βρωμιάρα σε ένα μπουρδέλο ενώ απ'έξω περιμένουν 3-4 Πακιστανοί και ίδιο να γαμάς μία ακάποτα στο ξενοδοχείο αφού όλη μέρα στον έχει κάνει κάγκελο στο γραφείο.
Άσε που σε πολλούς/ες δεν λείπει το σεξ αλλά η περιπέτεια.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.433
Like
2.239
Πόντοι
456
Ναι, διότι είναι το ίδιο να γαμάς μία βρωμιάρα σε ένα μπουρδέλο ενώ απ'έξω περιμένουν 3-4 Πακιστανοί και ίδιο να γαμάς μία ακάποτα στο ξενοδοχείο αφού όλη μέρα στον έχει κάνει κάγκελο στο γραφείο.
Άσε που σε πολλούς/ες δεν λείπει το σεξ αλλά η περιπέτεια.
Γιατί πιάνεις τα άκρα;
Έχει ένα σωρό ελεύθερες και χωρισμένες.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
2
Like
2.704
Πόντοι
456
Πρέπει να είναι και γαμώ τους μαλάκες κάποιος για να έχει θέσει ευθύνης και να κάνει κάτι με συνάδελφο - ειδικά υφιστάμενη του.
Τώρα σε δουλειές του κώλου προφανώς και χώνεσαι με τα μπούνια.
Τύπε που ζεις;
Όλα τα αφεντικά γαμάνε γραμματείς και υφισταμένους κλπ.
Δεν έχεις δουλέψει σε εταιρία και φαίνεται.
Υπάρχουν οι στάνταρ γκόμενες που είναι μουνάρες αλλά άχρηστες και ο μόνος λόγος που υπάρχουν είναι ότι τις γαμάνε οι μανατζαραίοι.
Δε ρισκάρεις τίποτα. Δεν πρόκειται να μαθευτεί ποτέ.
Για να φτάσεις να γίνεις μάνατζερ και στέλεχος έχεις διασυνδέσεις, έτσι και έλεγε καμιά τίποτα της έχεις καταστρέψει τη ζωή και δε θα ξαναδουλέψει πουθενά.
Άσε που ποιός θα προσλάβει τη ρουφιάνα ούτως η άλλως;
Και δε θα μαθευτεί ποτέ. Τι θα κάνει θα πάει στο HR? Ωραία στο HR είναι δικός σου άνθρωπος θα θάψει το θέμα, αυτή θα απολυθεί και τέλος.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: ALKA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom