Νέα

Έχετε προσπαθήσει να κάνετε σεξ με συνάδελφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekm7530
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

greekm7530

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2024
Μηνύματα
53
Like
217
Πόντοι
20
Γειά σάς φίλοι μου έχετε στην δουλειά σας συνάδελφο που να την βλέπετε και να καυλωνετε τέρμα πόσοι από εσάς έχετε προσπαθήσει να την γαμησετε και πόσοι το έχετε καταφέρει.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.359
Like
6.893
Πόντοι
1.056
Ναι , αλλα το μετανιωσα πικρά. Αρχισε να κάνει σκηνές ζήλειας στη δουλειά , τη σούταρα , η κατάσταση έγινε ακόμα χειρότερη , αναγκάστηκα να παραιτηθώ για να βρω τη ησυχία μου. Ποτέ ποτέ ποτέ ξανά.
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
650
Κριτικές
26
Like
1.837
Πόντοι
1.196
Γειά σάς φίλοι μου έχετε στην δουλειά σας συνάδελφο που να την βλέπετε και να καυλωνετε τέρμα πόσοι από εσάς έχετε προσπαθήσει να την γαμησετε και πόσοι το έχετε καταφέρει.
Aν μιλάμε για σοβαρή δουλειά με προοπτική ούτε να το σκέφτεσαι, μπορεί να μπλέξεις πολύ άσχημα για ένα σωρό λόγους. Αν είσαι κανένας φοιτητής και είναι summer job για μερικές εβδομάδες αλλάζει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DIMA7373

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2016
Μηνύματα
150
Κριτικές
17
Like
843
Πόντοι
991
Δυστυχώς πολύ έχουν κάνει το λάθος. Έτσι και εγώ. Εκείνη σε σχέση με αρραβώνα εγώ ελεύθερος. Την έβλεπα να μου τρίβετε και ήθελα να το ξεμουνιασω. Το έκανα και φυσικά δεν έμεινε μόνο εκεί. Μετά ήθελε να χωρίσει και να είμαστε μαζί. Φυσικά χωρίσαμε με δράματα και κλάματα. Ήταν μέγα λάθος που δεν θα ξανακάνω ποτέ.
 

Plkrs13

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2024
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
Γειά σάς φίλοι μου έχετε στην δουλειά σας συνάδελφο που να την βλέπετε και να καυλωνετε τέρμα πόσοι από εσάς έχετε προσπαθήσει να την γαμησετε και πόσοι το έχετε καταφέρει.
Ποτέ με συνάδελφο
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.422
Κριτικές
14
Like
4.369
Πόντοι
746
Όλα τα μουνια σε χώρους εργασίας ... τα γράφουμε στα αρχιδια μας ...

Μην κάνετε τέτοιο λάθος ... ποτε δεν βάζεις το μουνι πάνω από το χρήμα...!
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.139
Κριτικές
7
Like
4.308
Πόντοι
736
Ποτέ δεν μπλέκουμε τον ερωτικό τομέα με τον επαγγελματικό για να έχουμε το κεφαλάκι μας ήσυχο, ειδικά δε εάν είσαι παντρεμένος 'η σε σχέση. Έχω φίλο που πηδαει την υπάλληλο του και αυτή του κάνει μαλακιες παρότι είναι παντρεμένη. Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες.
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.003
Κριτικές
5
Like
5.379
Πόντοι
1.336
Aν μιλάμε για σοβαρή δουλειά με προοπτική ούτε να το σκέφτεσαι, μπορεί να μπλέξεις πολύ άσχημα για ένα σωρό λόγους. Αν είσαι κανένας φοιτητής και είναι summer job για μερικές εβδομάδες αλλάζει.
Νομίζω εγώ είναι όλο το ζουμί. Ηλικίες, τι φάση είναι η δουλειά για την οποία μιλάμε κτλ. Σε πιο μικρές ηλικίες είναι πιο εύκολο. Σε πιο "πρόχειρες" δουλειές, επίσης. Μεγάλη σημασία έχει και το ποιος είναι ανώτερος στην δουλειά εκείνη. Εάν είναι ο άνδρας, λίγο παλαβή/πονηρή να είναι η άλλη, εάν η σχέση δεν πάρει την τροπή που θέλει, σου κάνει μια καταγγελία για σεξουαλική παρενόχληση, για σεξ με αντάλλαγμα άνοδο για εκείνη, η οποία δεν ήρθε ποτέ κτλ. Εάν είναι η γυναίκα, αλλάζει πάλι λίγο το πράγμα, γιατί εάν σου αρχίσει τα τρελά, μπορείς να την απειλήσεις με καταγγελία.

Το κύριο πρόβλημα είναι ότι δεν είναι οι γυναίκες, δυστυχώς, τόσο ψυχρές όσον αφορά το σεξ, όσο εμείς.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.158
Like
2.019
Πόντοι
456
Εδώ οι άντρες συνάδελφοι δεν είναι φίλοι σου ! Μέγα λάθος και πολύ επικύνδηνο. Μετά σε έχει του χεριού της και σε κάνει ότι θέλει. Πολύ ρίσκι το βρίσκω δε θα το έκανα ποτέ.

Πάντως οι περισσότερες δουλειά ψάχνουν απλά ένα μαλάκα να του κλαίγονται. Μετά ξεχνάν και το όνομα του. Που το ξέρω ! Λολ ήμουν.
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
650
Κριτικές
26
Like
1.837
Πόντοι
1.196
Νομίζω εγώ είναι όλο το ζουμί. Ηλικίες, τι φάση είναι η δουλειά για την οποία μιλάμε κτλ. Σε πιο μικρές ηλικίες είναι πιο εύκολο. Σε πιο "πρόχειρες" δουλειές, επίσης. Μεγάλη σημασία έχει και το ποιος είναι ανώτερος στην δουλειά εκείνη. Εάν είναι ο άνδρας, λίγο παλαβή/πονηρή να είναι η άλλη, εάν η σχέση δεν πάρει την τροπή που θέλει, σου κάνει μια καταγγελία για σεξουαλική παρενόχληση, για σεξ με αντάλλαγμα άνοδο για εκείνη, η οποία δεν ήρθε ποτέ κτλ. Εάν είναι η γυναίκα, αλλάζει πάλι λίγο το πράγμα, γιατί εάν σου αρχίσει τα τρελά, μπορείς να την απειλήσεις με καταγγελία.

Το κύριο πρόβλημα είναι ότι δεν είναι οι γυναίκες, δυστυχώς, τόσο ψυχρές όσον αφορά το σεξ, όσο εμείς.
Ο κανόνας είναι ότι αν τη δουλειά τη χρειάζεσαι δεν μπλέκεις το σεξ μέσα. Όταν ήμουν φοιτητής δούλευα σε εστιατόριο, μου άρεσε πολύ μια σερβιτόρα και σκεφτόμουν να κάνω πέσιμο, κάποια στιγμή το συζήταγα με έναν πιο παλιό γύρω στα 30 και μου λέει "αν χωθείς και σου δώσει άκυρο, δε θα σε ενοχλεί μετά που θα τη βλέπεις όποτε έχετε μαζί βάρδια/ ίσως το πει σε φίλες της στη δουλειά κλπ;". Λέω, δίκιο έχει ο παλιός, το άφησα και το κράτησα σαν συμβουλή. Τώρα αν είναι καμιά εντελώς temporary job που ξέρεις ότι τον άλλο μήνα δε θα είσαι εκεί, ΟΚ, τι είχαμε τι χάσαμε, δοκιμάζεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
650
Κριτικές
26
Like
1.837
Πόντοι
1.196
Ποτέ δεν μπλέκουμε τον ερωτικό τομέα με τον επαγγελματικό για να έχουμε το κεφαλάκι μας ήσυχο, ειδικά δε εάν είσαι παντρεμένος 'η σε σχέση. Έχω φίλο που πηδαει την υπάλληλο του και αυτή του κάνει μαλακιες παρότι είναι παντρεμένη. Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες.
Και γω ξέρω μια περίπτωση εργένη που πήδαγε εργαζόμενη στο dept του σε εταιρία. Θεωρούσε ότι η φάση ήταν safe επειδή εκείνη πήγαινε για γάμο (μεγάλη καριόλα), τελικά μαθεύτηκε το πράγμα με ευθύνη της καριόλας και έγινε της πουτάνας.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.027
Like
34.006
Πόντοι
9.931
Συμφωνώ οτι δεν πρεπει να μπλεκεις ερωτικά με γυναίκες απο την δουλειά αλλα αντε να σου κωλοτριβεται καμια μουναρα και εσυ να πρέπει να ελέγξεις το κατω κεφαλι με το πανω κεφαλι...
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
336
Κριτικές
8
Like
2.461
Πόντοι
721
Κάπου είχα διαβάσει το εξής:

Δεν βάζεις το πουλί σου, εκεί που τρως το ψωμί σου.

Για κάποιο λόγο μου έχει μείνει και κάθε φορά που μπαίνουν ιδέες, το σκέφτομαι και καταλήγω εκεί. Με έχει γλυτώσει από διάφορα μπερδέματα. Οι άνθρωποι στις δουλειές μας έχουμε ένα προσωπείο. Όταν υπάρχουν διαπροσωπικές σχέσεις τέτοιου είδους, εμφανίζουμε άλλο πρόσωπο που μπορεί να μην είναι αρεστό. Εκεί ξεκινάει η αντίστροφη μέτρηση.
 

11ismynumber

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
449
Πόντοι
21
1998. Μούναρα παντρεμένη, ιδιαίτερα του Γενικού Διευθυντή.
Ξανθιά 1.80 τούμπανο .
Δεν θα σας πω πως κολλήσαμε...
Ένα ΣΚ θα έλειπε ο άντρας της ταξίδι . Παρασκευή πρωί μου λέει "Έχουμε ένα ΣΚ δικό μας "
Σάββατο πρωί φύγαμε για Εύβοια σε ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο.
Κάναμε sex όλο το ΣΚ . Δεν θα το ξεχάσω ποτέ αυτό το ΣΚ !!!!
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
373
Like
629
Πόντοι
21
Γειά σάς φίλοι μου έχετε στην δουλειά σας συνάδελφο που να την βλέπετε και να καυλωνετε τέρμα πόσοι από εσάς έχετε προσπαθήσει να την γαμησετε και πόσοι το έχετε καταφέρει.
επειδη αλλο θες να ρωτησεις κατα βαθος, δεν θα σου κατσει μη χαιρεσαι
 

Enter_Analman

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
105
Like
1.025
Πόντοι
81
Όταν δούλευα σε αποθήκη στην Amazon Αγγλία με έβαλαν να εκπαιδευσω μια παχουλή Βουλγάρα πιτσιρικά,την έβαλα αμέσως στο μάτι γιατί γουστάρω τέτοιες,πήρα αμέσως την αριθμό της και μετά από 1 ραντεβού ειμουν balls deep,ουτος η άλλος 2 εβδομάδες έκατσε.Δεν θα δοκίμαζα κάτι τέτοιο Ελλάδα εκτός αν η άλλη μου την έπεφτε άγρια
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.215
Κριτικές
81
Like
7.849
Πόντοι
7.865
Μακριά και αλάργα. Πάντα θα είναι ολα σκατά στο τέλος, αν είναι δουλειά μονιμη. Και μην παίρνετε δεδομένο τίποτε. Όλοι στις δουλειές μας έχουμε μια μάσκα που δνε δείχνει το πραγματικό μας πρόσωπο. Απο εκεί και πέρα δεν μπορείς να ξέρεις τι είναι ο άλλος και πως σκέφτεται ή τι στο διάστημα θέλει να κάνει. Μπορεί να λέμε εμείς "¨ελα μωρε, ήσυχη κοπέλα είναι αυτή και πάει για γάμο, οπότε ας χωθούμε" και η τύπισσα να είναι ψυχώ τελείως. Γενικά στις δουλειές δεν είναι κανένας φίλος μας και καμία επίδοξη ερωμένη. Καλό είναι γενικά στις δουλειές να μην λέτε τίποτε για τα προσωπικά σας, καμία απο τις επιτυχίες σας σε άλλα επίπεδα και τίποτε απο όσα κάνετε εκτός, πόσο μάλλον να πάτε να γαμάτε τις σάπιες στο μυαλό συναδέλφους σας, καθώς ολα αυτά θα χρησιμοποιηθούν εναντίον σας όταν και εφόσον χρειαστεί. Απλά να πάτε και να είστε τυπικοί και μέχρι εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom