Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 617
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geooeo

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
90
Like
234
Πόντοι
20
Εννοείται έχει γίνει το αγαπημένο μου νήμα!
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.890
Like
520
Πόντοι
36
Συγγνώμη που πετάγομαι... Αλλά θέλω να μάθω κάτι που είχα πάντα απορία. Όταν ξεφτιλίζετε μια κοπέλα θέλετε να της αρέσει ή να μην της αρέσει;
Καλη ερωτηση. Εγω θα προτιμουσα να της αρεσει.
 

vaggelis 80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
670
Like
2.682
Πόντοι
446
Πηδάω μια παντρεμένη εν διαστάσει Ολλανδέζα τους τελευταίους 9 μήνες, έρχεται στην Ελλάδα για να την γαμήσω άγρια και εξευτελιστικά, την πηδάω σχεδόν αποκλειστικά στα τέσσερα, συχνά με παρατεταμένο μαλλιοτράβηγμα, της χαστουκίζω τον κώλο όσο δυνατά θέλω, μου παίρνει βαθιά λαρυγγωτά τσιμπούκια, την βάζω να μου γλύφει τα αρχίδια, της χώνω δάχτυλα στον κώλο, με αποκαλεί ''Daddy'' και ''Boss'', γουστάρει πολύ το ξεφτίλισμα, γίνεται μούσκεμα. Μου έχει πει πως λέει τα πάντα, όλα όσα κάνουμε στις φιλενάδες της και στην αδερφή της (που είναι μουνάρα, μου έχει δείξει φωτογραφίες) και αυτό με φτιάχνει πολύ:rockon:
Αιντε με το καλό να χωρίσει από τον σύζυγό της να παντρευτεί εμένα:D::confused:
Ξύπνα όνειρο ειναι
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
274
Like
1.246
Πόντοι
201
Συγγνώμη που πετάγομαι... Αλλά θέλω να μάθω κάτι που είχα πάντα απορία. Όταν ξεφτιλίζετε μια κοπέλα θέλετε να της αρέσει ή να μην της αρέσει;
Προφανώς και της αρέσει, αν και μου έχει τύχει να ζοριστεί στην πορεία αλλά να ρίξει ένα χυσίδι στο καπάκι, που δεν το πίστευα. Τώρα, το έκανε τεχνητά και σαν παιχνίδι δεν μου το είπε ποτέ. Άβυσσος η γυναίκα, γιαυτό πρέπει να σας ωθούμε στα άκρα σας
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
143
Like
828
Πόντοι
81
Πριν κάποια χρόνια με μια συνάδελφο αρκετά μικρότερη. Είχε σχέση και κάποια στιγμή παντρεύτηκε. Συνεχίσαμε και μετά εννοείται. 2 ακραία πράγματα θυμάμαι. Το εν α ήταν ότι κάποια στιγμή που είχε αρραβωνιαστεί και φορούσε βερα , τον βγάζω για να χύσω, παίρνω την βερα από το κομοδίνο που την είχε βγάλει την βάζω στην κοιλιά της και χύνω επάνω της… το 2ο είναι οτι την γαμησα μια μέρα πριν τον γάμο της, και ήμουν ο πρώτος που την γαμησε μετά τον γάμο της γιατί ο άντρας της αρρώστησε, και δεν μπορούσε να κάνει τπτ. Φυσικά ήθελα να την πηδήξω και στο γλέντι του γάμου με το νυφικό αλλά αυτή δεν ήθελε. Φοβόταν μην μας πιάσουνε. Τέλος θυμάμαι ένα πρωινό που είχα πάει σπίτι της ενώ έλειπε ο άλλος στην δουλειά , γαμηθηκαμε στον καναπέ επάνω , και σε κάποια φάση την πήρα και από κωλο ενώ δεν πολύ ήθελε. Θα ελεγα ήταν κάτι σε εξαναγκασμένο σεξ. Δεν ήθελε γιατί μάλλον δεν ήθελε να καταλάβει ο άλλος ότι κάποιος την άνοιξε από πίσω. Λοιπόν μετά από 3 χρόνια σχεδόν που πηδιόμασταν πήρε μετάθεση πήγε σε άλλη πόλη και τώρα ζει με τον άντρα της και το παιδάκι που έκαναν αρκετά μετά .
Μετάνοιωσα που δεν την παντρεύτηκα. Ταιριάζαμε απίστευτα την αγάπησα ο άντρας της ήταν ένας εγωιστής Μαλακας ξερόλας που την μείωνε όλη την ώρα. Αλλά τότε δεν ήμουν σε φάση και ήμουν κότα να παραδεχθώ ότι αυτή ήταν η κατάλληλη για μένα.

Mtv Awards Snake GIF by MTV Movie & TV Awards


Ωραίος, από τα πιο δυνατά μυθιστορήματα που γράφτηκαν στις τελευταίες σελίδες.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.806
Κριτικές
40
Like
22.742
Πόντοι
26.096
Συγγνώμη που πετάγομαι... Αλλά θέλω να μάθω κάτι που είχα πάντα απορία. Όταν ξεφτιλίζετε μια κοπέλα θέλετε να της αρέσει ή να μην της αρέσει;
Διατυπώσετε μια ερώτηση σε νήμα του Φανταστικού, κυρία.

Η Φαντασία όμως όλα τα βολεύει.
Διαλέξτε λοιπόν όποια απάντηση προτιμάτε. :hi:
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
143
Like
828
Πόντοι
81
Τύπε είναι αληθινές ιστορίες πονεμένες καί βγαλμένες από τη ζωή :confused:

Έχουν δίκιο όσοι λένε ότι το πορνό έχει καταστρέψει τον εγκέφαλο των αντρών.
Νόμιζα πως είναι μαλακίες των ψυχολόγων, όμως τελικά αυτές τις σελίδες να διαβάσει κάποιος, καταλαβαίνει την ψυχασθένεια και την αρρώστεια που υπάρχει εκεί έξω.

Κάτι αντίστοιχο είναι και οι μυθομανείς στα θέματα με τις φωτογραφίες (φώτο από τις γυναίκες σας, τις μάνες σας κ.λπ.). Τους κάνουν τσακωτούς τα λαγωνικά του site και αυτοί συνεχίζουν να προσποιούνται πως οι φωτογραφίες που βρίσκουν σε πορνοsites του internet είναι δικές τους.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
34
Like
3.146
Πόντοι
5.355
Ημασταν fuck buddies για κανα 3μηνο, οπου εριξα απο τις καλυτερες πουτσες της ζωης μου. Τσιμπουκια με τις ωρες να αραζω στον καναπε ενω ειναι απο πανω μου στα 4 και να ρουφαει, γλειφει, φιλαει τον πουτσο μου ενω τις δαχτυλωνω μουνι και κωλο, σκληρα γαμησια στα 4 με δυνατες σφαλιαρες στην κωλαρα της, τσιμπουκι σε σοκακι αργα το βραδυ κλπ.... Ολη μερα καναμε sexting, μου λεγε πως ηθελε να κανουμε παρτουζα με αλλη γκομενα (δυστυχως ποτε δεν εγινε), η τυπισσα ηταν τρελο νυμφιδιο.

Γουσταρα να τη χυνω στη μαπα και καυλωνε κι εκεινη... Μια μερα της λεω δε θα χυσω για 3 μερες να μαζεψω πραγμα και να στο δωσω στη μουρη κι ετσι κι εγινε. Βρεθηκαμε ενα βραδυ στο αμαξι οπου με τσιμπουκωσε και μου τον ειχε κανει πετρα. Μετα ηρθε γαμηθηκε πανω μου για κανα 10λεπτο και εχυσε, εγω να εχω πρηστει τοσο απο τα φλωκια που εχουν μαζευτει τρεις μερες, που μετα βιας κρατιομουν. Μου λεει "εχεις πρηστει τοσο που πιαστηκε το σαγονι μου στο τσιμπουκι απο το πολυ ανοιγμα...". Την ξαπλωνω ανασκελα μετα και ερχομαι απο πανω της, Μου γλειφε αρχιδια και πουτσο μεχρι που δεν αντεξα και της εδωσα ενα πορονοσταρικο χυσιμο στη μαπα και τα βυζια και η πουτανα αναστεναζε απο καυλα, τα φλωκια να πεταγονται σαν πιδακας... Αραξαμε λιγο και μετα καπακι της δινω κι αλλο τσιμπουκι και την ξαναχυνω στη μαπα. Ωραιες εποχες...
Καλημέρα, τι έγινε και το διαλυσατε, τύπε?
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
145
Like
18.950
Πόντοι
26.316
Ακολουθεί το ξεφτιλικι της Ρουμανας καθαρίστριας μου ...

Είμαι Βουκουρεστι για δουλειές μένω καιρό εκεί και μόλις έκλεισα σπίτι

Ζητάω από την agent να μου βρει μια καθαρίστρια για να φροντίζει το σπίτι... ... να μην ασχολουμε με τίποτα γενικώς...

Σκαει λοιπόν μια Ρουμάνα ξανθια 35 ετών αδύνατη με ένα κοντό φόρεμα γόβες, απίστευτα πόδια και ένα κωλο ποίημα...

Της λέω, θα έρχεσαι 2 φορές την εβδομάδα θα φροντίζεις τα πάντα... αλλά θα είσαι ντυμένη έτσι ακριβώς ... με γόβες και κοντά φορέματα ... γελασε δέχτηκε... εφυγα για τη δουλειά μου ...και την άφησα στο σπιτι ...

Την επόμενη φορά έρχεται όπως την ήθελα... κοντο φόρεμα, γόβες ... της λέω ότι είναι πολύ sexy ... μου λέει ότι είναι παντρεμένη και μου δείχνει το δαχτυλίδι...


αρχίζω να την φιλαω ... να της χουφτώνω την κωλαρα της και να της βάζω δάχτυλα παντου ...

Στήθηκε στα τέσσερα όπου η απίστευτη κωλοτριπιδα της παραδόθηκε στην γλώσσα μου ... την έγλειφα βαθειά και της άνοιγα την σουφρα ... και αυτή γουσταρε


αποφασίζω να την πάρω κατευθείαν από τον κωλο ... αντιστάθηκε ...
την αρπάζω από το μαλι και την αρχίζω άγρια κωλοσκαμπιλα ...


I am your Master bitch ... you will serve my needs ...!

Ακολούθησε ανελέητο κωλογαμισι ...
την επερνα από τον κωλο και την χαστούκιζα ... τρελάθηκε η καριόλα...

την εχυσα βαθια μεσα στον κωλο ... και συνέχισα να τη γαμαω ...
την εχυσα μετα στο μουνι ... και συνέχισα να την γαμαω ...
την εχυσα για τριτη φορα στη μούρη της ...


Πήγε στο μπάνιο κοιτώντας την κατάντια της στον καθρέφτη με δέος ...
δεν πιστευε την ποσότητα σπέρματος που έσταζε από παντού ...

Από τότε υποτάχθηκε απόλυτα ... έγινε σκλαβα ...

Την ξεκωλιαζα , τις έχυνα ολες στις τρύπες , και την έστελνα στον άντρα της ξεφτυλισμενη και ψωλοχυμενη ...
Πόσα πλήρωνες για το καθάρισμα;
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
746
Πόσα πλήρωνες για το καθάρισμα;
150 Lei = 30 EUR ... κανονικά δηλαδη

Τώρα κάθε Χριστούγεννα και στην γιορτή της τις έδινα πακετάκι για ψωξια χωρίς να το ζητάει... δεν είμαστε και αχάριστοι ...

Τώρα πέρα από αυτήν είχα παραληλα και άλλες ...
πουτανακια ... σπονσορετες ... και "σοβαρή σχεση" ...

Η Ρουμανία είναι παράδεισος... λευτα και καυλες να έχεις...!
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
16
Like
4.185
Πόντοι
2.727
Συγγνώμη που πετάγομαι... Αλλά θέλω να μάθω κάτι που είχα πάντα απορία. Όταν ξεφτιλίζετε μια κοπέλα θέλετε να της αρέσει ή να μην της αρέσει;
Αν δεν της αρέσει δεν είναι συναινετικό σεξ είναι βιασμος
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
145
Like
18.950
Πόντοι
26.316
150 Lei = 30 EUR ... κανονικά δηλαδη

Τώρα κάθε Χριστούγεννα και στην γιορτή της τις έδινα πακετάκι για ψωξια χωρίς να το ζητάει... δεν είμαστε και αχάριστοι ...

Τώρα πέρα από αυτήν είχα παραληλα και άλλες ...
πουτανακια ... σπονσορετες ... και "σοβαρή σχεση" ...

Η Ρουμανία είναι παράδεισος... λευτα και καυλες να έχεις...!
30 ευρώ μεροκάματο να υποθέσω.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
746
30 ευρώ μεροκάματο να υποθέσω.

Συναγωνιστή μην το ζαλίζουμε...

Όλα έχουν το τοπο και το χρόνο τους και όλα προϋποθέτουν χρήμα...

Δεν νομιζω να μπορούσα να κανω στην Ελλαδα τη ζωή που έκανα στο Ανατολικό μπλοκ ( Ρουμανία, Ουκρανία) και Ασια ...όσα λευτα και να είχα...

Αν σας φένονται όλα άυτα ανέφικτα ... ειναι διότι οι περισοτεροι είστε αναγκασμένοι να παίζεται στην Ελλάδα ... δεν υπάρχει το κατάλληλο υλικο σε αυτή τη χωρα
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
145
Like
18.950
Πόντοι
26.316
Συναγωνιστή μην το ζαλίζουμε...

Όλα έχουν το τοπο και το χρόνο τους και όλα προϋποθέτουν χρήμα...

Δεν νομιζω να μπορούσα να κανω στην Ελλαδα τη ζωή που έκανα στο Ανατολικό μπλοκ ( Ρουμανία, Ουκρανία) και Ασια ...όσα λευτα και να είχα...

Αν σας φένονται όλα άυτα ανέφικτα ... ειναι διότι οι περισοτεροι είστε αναγκασμένοι να παίζεται στην Ελλάδα ... δεν υπάρχει το κατάλληλο υλικο σε αυτή τη χωρα
Ρε τύπε μήπως έχεις περίοδο και βγάζεις νεύρα;;
Ρώτησα κάτι απλό, ούτε ειρωνευτηκα ούτε σε είπα ψεύτη, ούτε ανεφικτα αυτά που γράφεις.
Και επειδή έχεις περάσει ωραία στο Ανατολικό μπλοκ και μπράβο σου, αυτό σημαίνει ότι όλοι οι υπόλοιποι μένουμε στο χωριό μας και δεν έχουμε ταξιδέψει πουθενά;;; Εδώ πιτσιρίκια 20χρονα να ρωτήσεις έχουν πάει 10 ταξίδια στο εξωτερικό, πόσο μάλλον οι μεγαλύτεροι.
Συνέλθετε λίγο και προσγειωθείτε στην πραγματικότητα.
Δεν γίνατε Bilzerian ξαφνικά, ούτε οι πρώτοι που μείνατε ή ταξιδέψατε στο εξωτερικό.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
60
Like
24.119
Πόντοι
20.486
Πριν απο 10 χρόνια ακριβώς, τέτοιες μέρες, έχω κάνει ματσ στο τίντερ με γκομενάκι τότε ετών 27, ψυχολόγο, κάτοικο Νοτίων Προαστίων. Της εξηγώ ότι θα βρίσκομαι στο εξοχικό μου στην Κω για εργασίες ανακαίνισης μετά απο κάποιες ζημιές της σαιζόν, και της κάνω τα αεροπορικά να έρθει και φυσικά εκεί δεν θα ανοιξει πορτοφόλι, κάτι που δέχτηκε. Το λες και βίζιτα. Ερχεται λοιπόν, πάμε σπίτι, μπανάκι, να πάμε να φάμε, κλπ έχει πάει βραδάκι. Πέφτουμε στο κρεββάτι, στην αρχή μια χαρά, πιπες, γλυφομούνια, 69, στο τέλος περνάω σκούφο και της τον καρφώνω ιεραποστολικά. Επειδή ήταν πολύ όμορφη δεν την άλλαξα στάση και σταδιακά ανέβαζα στροφές. Μετά απο 40 περίπου λεπτά μου λέει το αξέχαστο "Ρε φίλε γαμάς κοντά μία ώρα, τι θα γίνει, θα χύσεις επιτέλους να κοιμηθούμε?". Παγωμάρα. Βγαίνω, "Ναι, πως φυσικά, καληνύχτα" σβήνω το λαμπατέρ και την αφήνω να κοιμηθεί. Παίρνω τηλέφωνο στην Ολυμπιακή και αλλάζω το εισιτήριό της, το οποίο ήταν πληρωμένο απο εμένα, απο την πιστωτική μου, για την επόμενη πτήση που έφευγε ξημερώματα (επρόκειτο να κάτσει αρκετές μέρες), και μαζεύω τα πράγματά της. Μετά απο λίγο πηγαίνω την ξυπνάω απότομα, μέσα στη θολούρα της αρχίζει μουρμούρα "τί ειναι πάλι, τι έγινε" "θα πάμε εκδρομή, έκπληξη βρε, σε μια παραλία που έχει πολύ οδήγηση και πρέπει να φτάσουμε νωρίς". Τη φορτώνω στο αμάξι, μισοκοιμισμένη αυτή, φούλ για τις αναχωρήσεις του αεροδρομίου. Ανοίγω πρώτα το καπώ, βγάζω την τσάντα της και την πετάω στο πεζοδρόμιο. Πάει να αναφωνήσει ένα "τι συμβαίνει", την τραβάω έξω απο το αυτοκίνητο, και της λέω "η πτήση σου φεύγει σε μία ώρα, προλαβαίνεις να πιείς ένα καφέ. Αντε γαμήδια". Μπαίνω στο αυτοκίνητο και αλέκος. Να μάθει να σέβεται τη φιλοξενία και τα χρήματα των άλλων.
snake GIF


:coffee: :coffee:
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
746
Ρε τύπε μήπως έχεις περίοδο και βγάζεις νεύρα;;
Ρώτησα κάτι απλό, ούτε ειρωνευτηκα ούτε σε είπα ψεύτη, ούτε ανεφικτα αυτά που γράφεις.
Και επειδή έχεις περάσει ωραία στο Ανατολικό μπλοκ και μπράβο σου, αυτό σημαίνει ότι όλοι οι υπόλοιποι μένουμε στο χωριό μας και δεν έχουμε ταξιδέψει πουθενά;;; Εδώ πιτσιρίκια 20χρονα να ρωτήσεις έχουν πάει 10 ταξίδια στο εξωτερικό, πόσο μάλλον οι μεγαλύτεροι.
Συνέλθετε λίγο και προσγειωθείτε στην πραγματικότητα.
Δεν γίνατε Bilzerian ξαφνικά, ούτε οι πρώτοι που μείνατε ή ταξιδέψατε στο εξωτερικό.

Δεν βγάζω νεύρα τυπε ... απλα εξηγώ μια πραγματικότητα ...

Η αλήθεια είναι ότι αν δεν είχα την δυνατότητα να βγαίνω έξω ...
τίποτα από αυτά δεν θα είχε συμβεί ...

Μπορει εσύ να το αντιλαμβάνεσαι ... κάποιοι άλλοι οχι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom