Νέα

Έχετε γαμήσει πουτάνα χωρίς καπότα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

έχετε χύσει μέσα σε μουνί ιερόδουλης ακάποτα

  • ναι

    Ψήφοι: 78 50,6%
  • όχι

    Ψήφοι: 76 49,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    154
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
51
Like
745
Πόντοι
4.530
Καποτε εποχες δεκαετιας 80 στου Ψειρη στον οροφο πανω τους "Μεθυστανες" κοντα στο θεατρο ΑΠοθηκη, ηταν η Τζενη. Μιλφαρα της εποχης, κοντουλα με ξανθο μαλλι και σωμα αναλογο της ηληκιας της. Εκανε πολυ καλο κρεβατι κι αμα ησουν πελατης ειχες και τα τυχερα σου. Μια απο της επισκεψεις μου ηρθε μεσα με ενα βιβλιαριο στο χερι, να μου δειξει την ημερομηνια εξετασης και μετα ηρθε μεσα και ζητησε να γαμηθουμε ακα! Μικρος και καυλωμενος οι αναστολες λιγες ! Εγινε η φαση μια φορα αλλα ηταν σε φαση σκομενας κι οχι πουτανογαμηση! Επειτα μου εκανε αλλα τυχερα! Σε αλλο thread τα εχω αναφερει. Ειπαμεεεε .. αλλες εποχες. Τωρα ουτε για σκεψη δεν παιζει!
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
51
Like
745
Πόντοι
4.530
Σορυ γαι το ορθγραφικο "γκομενας" ηθελα να πω οχι "σκομενας"! Επισης να συμπληρωσω για τους παλιους, αν θυμουνται το υπογειακι στην Αγησιλαου, μια τυπισα που με ενα 500 δρχ εξτρα εκανε οτι ζηταγες απο ακα μεχρι παρτυ με καμμια δεκαρια!
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
οκ... Λοιπόν έχει συμβεί μία φορά και σε εμένα σε στιγμή αδυναμίας (κάβλας) με call girl που είχαμε φοβερή χημεία. Εγιναν εξετάσεις με την μία στα καπάκια. Απλή απορεία απλά να εκθέσω κύριοι.. Πιστεύετε ότι αν πάρουμε κάποια κοπελίτσα σε ONS και παίξει πιπούλα και γλυφομούνι ακάποτο τα πράγματα θα είναι καλύτερα ; Δεν θα πω στο αν προχωρήσουμε περισσότερο. Γνώμη μου είναι πως περισσότερες πιθανότητες έχεις δυστυχώς λόγω παιδείας να κολλήσεις από κάτι τέτοιο παρά από ιερόδουλη. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.082
Πόντοι
25.015
αμα τον ξεπλυνες με fanta μετα ολα καλα.

Fanta τι ειναι? Μια φορα ειχα παρει τζακουζι με μια τανα και ειχα μπει ακαποτα μεσα στο μουνι της μεσα στο νερο πανω στην καυλα. Εχυσα μεσα της αλλα αυτη μου ειπε να μην ανυσηχω γισ τιποτα και οτι θα πιει fanta. Ειχα τρομοκρατηθει.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους.....Dionisiake μηπως αναφερεσαι στο υπογειο μετα το Φαρμακειο με την μπλε πορτα που κατεβαινες τα σκαλοπατακια?δεξια οπως ανεβαινεις?αν θυμαμαι καλα,{λογο ηλικιας απωλειας μνημης,}πρεπει να ειχε και ενα αριστερα αν δεν κανω λαθοςμε μπεζ πορτα στο ιδιο υψος....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Αν θυμαμαι καλα στην Αγησιλαου ειχε 6-7.......
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Καποτε εποχες δεκαετιας 80 στου Ψειρη στον οροφο πανω τους "Μεθυστανες" κοντα στο θεατρο ΑΠοθηκη, ηταν η Τζενη. Μιλφαρα της εποχης, κοντουλα με ξανθο μαλλι και σωμα αναλογο της ηληκιας της. Εκανε πολυ καλο κρεβατι κι αμα ησουν πελατης ειχες και τα τυχερα σου. Μια απο της επισκεψεις μου ηρθε μεσα με ενα βιβλιαριο στο χερι, να μου δειξει την ημερομηνια εξετασης και μετα ηρθε μεσα και ζητησε να γαμηθουμε ακα! Μικρος και καυλωμενος οι αναστολες λιγες ! Εγινε η φαση μια φορα αλλα ηταν σε φαση σκομενας κι οχι πουτανογαμηση! Επειτα μου εκανε αλλα τυχερα! Σε αλλο thread τα εχω αναφερει. Ειπαμεεεε .. αλλες εποχες. Τωρα ουτε για σκεψη δεν παιζει!
Σιγουροτατα άλλες εποχές τότε δεν ήταν αρρώστιες όπως στην τωρινή εποχή.
Πραγματικά όμως απορώ..
για ποιο λόγο να το επιδιώξει να το κάνει η κοπελιά ακαποτα δεν αφήνω υπόνοια για δολιοφθορά..καλοπροαιρετα πάντα από την πλευρά της..
αλλα τι θα κέρδιζε; τόσο της έλειπε;
για την απόλαυση της;
Διάβαζα μια έρευνα ότι στις περισσότερες γυναίκες όχι εκδιδομενες κυρίες αλλά τις καθημερινότητας το τελειοτικο-εκσπερμάτιση δεν τους αρέσει να γίνεται ούτε ούτε πάνω τους στήθος, ούτε κοιλιά, ούτε κωλο..με τίποτα μα με τίποτα στο στόμα κ στο πρόσωπο..
κ απεναντίας το θέλουν κολπικά μέσα στο μουνι crempie, αφού πρώτα εξασφαλίσουν ότι δεν θα συμβεί μια ενεπιθυμιτη εγκυμοσύνη εφόσον δεν το επιθυμούν.
Ίσως να ειναι από την φύση έτσι για να εξαπλώνεται το ανθρώπινο είδος..
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
Σιγουροτατα άλλες εποχές τότε δεν ήταν αρρώστιες όπως στην τωρινή εποχή.
Πραγματικά όμως απορώ..
για ποιο λόγο να το επιδιώξει να το κάνει η κοπελιά ακαποτα δεν αφήνω υπόνοια για δολιοφθορά..καλοπροαιρετα πάντα από την πλευρά της..
αλλα τι θα κέρδιζε; τόσο της έλειπε;
για την απόλαυση της;
Διάβαζα μια έρευνα ότι στις περισσότερες γυναίκες όχι εκδιδομενες κυρίες αλλά τις καθημερινότητας το τελειοτικο-εκσπερμάτιση δεν τους αρέσει να γίνεται ούτε ούτε πάνω τους στήθος, ούτε κοιλιά, ούτε κωλο..με τίποτα μα με τίποτα στο στόμα κ στο πρόσωπο..
κ απεναντίας το θέλουν κολπικά μέσα στο μουνι crempie, αφού πρώτα εξασφαλίσουν ότι δεν θα συμβεί μια ενεπιθυμιτη εγκυμοσύνη.
Ίσως να ειναι από την φύση έτσι για να εξαπλώνεται το ανθρώπινο είδος..

φίλε διαφωνώ με τη έρευνα που λες ότι διάβασες.
εγώ με όσες έχω πάει (όχι εκδιδόμενες) γουστάρανε φουλ στα κλασσικά σημεία (πρόσωπο- στόμα-βυζιά κώλο κοιλιά) και αποφεύγαν όπως και εγώ φυσικά μέσα στο μουνί για να μην έχουμε καμία περιπέτεια.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
φίλε διαφωνώ με τη έρευνα που λες ότι διάβασες.
εγώ με όσες έχω πάει (όχι εκδιδόμενες) γουστάρανε φουλ στα κλασσικά σημεία (πρόσωπο- στόμα-βυζιά κώλο κοιλιά) και αποφεύγαν όπως και εγώ φυσικά μέσα στο μουνί για να μην έχουμε καμία περιπέτεια.
Τώρα που το λες έτσι είναι,
κ εμένα η πραγματικότητα αυτό μου έχει δείξει μέχρι στιγμής,
ότι από προσωπική εμπειρία οι πιο πολλές αποφεύγουν τους κρεμπιεδες όπως κ εγώ για να  μην έχουμε ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες, μην με τρέχουν κ μου λένε γαμπρός η μακαρίτης.
Αλλά από την άλλη δεν μπωρο να ακυρώσω την έρευνα για να αναρτηθεί κάποια βάση θα έχει, κάπου θα στέκει.
Ίσως να ανάφερετε σε γαμισια κατω από άλλες συνθήκες ελεγχόμενης εγκυμοσύνης με αντισυληπτικα δισκια η εμφύτευση spiral στο βλεννογόνο του τραχηλου κ ακόμα αμοιβαίας εμπιστοσύνης για σεξουαλικα μεταδιδομενα νοσήματα.
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Πιτσιρικάς μέσα της δεκαετίας του 80 τότε που η κάβλα χτύπαγε κόκκινο, σε μπουρδέλα των εξαρχείων, του μεταξουργείου και του θησείου, σε τρεις περιπτώσεις θυμάμαι, ελληνίδες όλες, τότε που κάποιες πουτάνες το έκαναν χωρίς και σου το έλεγαν εξαρχής αν ήθελες. Οι δυο από αυτές ήταν μεγάλης ηλικίας (50+), η τρίτη πιο μικρή και μάλλον με ελαφριά καθυστέρηση ή ψυχοπάθεια.
Μετά στα μέσα της 10ετίας του '90 με μια πιτσιρίκα που κάναμε και σχέση τελικά για δυο χρόνια και με μια άλλη μεγαλύτερη πολύ ωραία γυναίκα που έκαναν μαζί πιάτσα στο LITO αλλά έπινε και τη ζήλευε, ουκρανές και οι δυο (τότε που έβρισκες τουλάχιστον 10-15 εκδιδόμενες μέσα στο ξενοδοχείο).
Μετά με 2 cg ασιάτισσες στο εξωτερικό και αργότερα με δυο ρουμάνες στη πιάτσα της 3ης Σεπτεμβρίου.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.706
Κριτικές
6
Like
11.134
Πόντοι
3.936
εχω γαμησει τραβελοκωλοτρυπιδα ακαποτα
αντε γεια σας γαμαω ολους...
τι λε ρε τύπε, με κωλομπαρίσιο κρεμπιέ και υπερηφανεύεσαι; έσπρωξες αντρικό κώλο δηλαδή και νομίζεις ότι έκανες κάτι ουάου.. και εις κατώτερα..  :S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εχω γαμησει τραβελοκωλοτρυπιδα ακαποτα
αντε γεια
σας γαμαω ολους...
βασικα μολις δηλωσες ομοφυλόφιλος, να το θυμασαι αυτό αρειανε, θα στο θυμιζουμε και εμεις στα αθλητικα ομοφυλοφιλε αρειανε, όπως και την προβλεψη σου τον ιανουαριο για το πρωταθλημα χαχαχα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Βασικα οσοι γαμαμε κωλους στα σκατα τον βαζουμε,τωρα αντρικος ή γυναικειος δεν εχει σημασια για τα σκατα!
εχει σημασια για το αν εισαι ομοφυλόφιλος ή όχι. εσυ μπορει να εισαι πολύ προχωρημένος και να μην σε πειραζει να σε πουνε πουστη, αδερφη, γκεη, κουνιστο, ντικιντανγκα, στο δικο μου το χωριο και για την πλειοψηφια είναι υποτιμητικα και βρισιες. τοσο καιρο πως το εχασα αυτό το ιστορικο ποστ του γαμαικανου να τον κοροϊδεύουμε και γι αυτό να γελαμε
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
να ρωτησω εσεις οι σχεσακιδες που γαματε ακα και το εχετε για φυσικο επακολουθο της σχεσης .... και οι γκομενες κανουν κουτσουκελες πλεον... μονο λιγοτερες πιθανοτητες εχετε να αρπαξετε κατι .

Όλα έχουν την λογική τους.
Την γκόμενα την έχεις γκόμενα επειδή την γουστάρεις όπως και την γυναίκα σου.
Ισχύει και αντίστροφα. Από την στιγμή λοιπόν που γουστάρετε ο ένας τον άλλον, δεν είναι επακόλουθο αλλά προαπαιτούμενο.
Βέβαια δεν αυγοκόβεις αβερτα αλλά μόνο όταν κι οι δυο θέλετε το επόμενο βήμα.
Επίσης αν το γκομενάκι δίνει κώλο εξυπακούεται ότι ξεκινάς έρευνα λίγων φορών με καπότα για να δεις τι ρόλο παίζει και μετά βαρας κανονικά. Ασε που το επιδιώκεις.
Η ηδονή ακάποτου πρωκτικού με τελείωμα είναι τουλάχιστον 3-4 φορές πανω. Εγώ χλιμιντριζω από καυλα. Δεν συγκρίνεται καν. Βέβαια αν το κάνεις έστω και μία φορά μαγκωνει το μυαλό και μαγκώνει πολύ άσχημα. Μιλαμε για τρελλή πρέζα και θες συνέχεια.
Με την πουτάνα δεν είναι ότι σιχαίνεσαι εκτός αν είναι ναυάγιο αλλά δεδομένου ότι γνωρίζεις πως γαμιέται αβερτα, ξέρεις και γνωρίζεις ήδη οτι μεσα στα τόσα γαμησια δεν υπάρχει περίπτωση να μην τον πάρει ακαποτα και μάλιστα πολλές φορές στην καριέρα της. Αυτά τώρα ότι όλες γαμιούνται μόνο με καποτα ας τα πουν
σε κανέναν μαλάκα.
Τον κάνουν τον μαλάκα εις γνώσιν τους πιστεύω καποιοι επειδή ορισμένες διαβάζουν και το παίζουν βαρυ πεπονι
αν γράψουν με αναποδο τιμονι
και τον ξέρουν.
Εγώ έχω γνωρισει λίγες στην ζωή μου που πάνω στο γαμήσι ή στην τρέλλα της στιγμής ή του άγχους ή τι στον πούτσο τις πιάνει, τον μασανε μέχρι την ρίζα. Και σε πληροφορω τα υγρά γκολακια (αυτό δεν το δέχομαι με τίποτα) στο πλεκτό είναι συχνά γιατί παίρνουν χάπια κάργα χωριά ένα σωρό σκατά. Έτσι λένε, εγώ δεν ξέρω.
Το σωστό είναι όμως εκεί να μην πηγαίνεις χωρις καποτα γιατί το θέμα είναι ιδεολογικό. Δεν γουσταρει γιατί δουλεύει άρα στον πουτσο σου όλη η φαση.
Τώρα αν σκάσει και κανένα περίεργο αμόρε καμία φορά το τσεκαρεις και βαρας οπως πολλοί πού ξέρουμε και δήθεν ξαφνιαζόμαστε αλλά το σωστό είναι όχι.


 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Ναι προσωπικα, με 2,μια ρουμανα μοντελαρα για τα μπουρδελα εποχες 2010-12,μια ντανιελα ηταν (ηταν πολλες ντανιελες τοτε) Και μια τελευταια φορα φωκαιας με μια μολδαβη,που ειχε χαρακτηριστικα και προφορα αλβανιδας,αυτη το κανε μονη της,και εγω στης καυλες μου δεν αρνηθηκα ,δεν δουλευει ποια πλεον,μπορει να επιστρεψει καποια στιγμη,εκανα εξετασεις και δεν κολλησα τιποτα ευτηχως..παντως παιδια μερα με την νυχτα καποτα και χωρις καποτα,τωρα αυτη μπορει να το κανε και με αλλους,εμενα μου ειπε οτι το κανε μονο με εμενα επειδη την τραβαγα σαν ανθρωπος..τωρα δεν ξερω..φυσικα ονομα δεν θα πω για διαφορους λογους,ουτε ποια ηταν..3η βαρδια δουλευε παντως της περισσοτερες φορες...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μήτσο γράφω απο κινητό τωρα και πήγε να μου πέσει από τα γέλια. Τι μονο με εσένα; μπουρδελιαρη σε νομίζω στην συμμετοχή.
Να ήσουν cg player να σεβομουν το τρολάρισμα.
Γιατί αυτό είναι τρολάρισμα.
Εκτός αν βρε κατεργαρακο ήσουν πελαταρα σταθερό βουνό και για να μην χάσει ματαχρι, στο έβαλε στο μενού.
Βέβαια τελευταία βλέπω σε καποια δωμάτια λίγο να παίξεις φουλ επίθεση, αχνοφαινονται σημάδια. Δεν ξερω μητσο αυτα τα φοβάμαι και τα διωχνω αλλα αν η άλλη στο δώσει αβερτα δεν ξενερωνεις; Είναι το ίδιο με το να βγει στην πορεια υπό την προϋπόθεση ότι όντως βγηκε στην πορεία και δεν τον μασησε τεχνηέντως;
Απλή ερώτηση...
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Μήτσο γράφω απο κινητό τωρα και πήγε να μου πέσει από τα γέλια. Τι μονο με εσένα; μπουρδελιαρη σε νομίζω στην συμμετοχή.
Να ήσουν cg player να σεβομουν το τρολάρισμα.
Γιατί αυτό είναι τρολάρισμα.
Εκτός αν βρε κατεργαρακο ήσουν πελαταρα σταθερό βουνό και για να μην χάσει ματαχρι, στο έβαλε στο μενού.
Βέβαια τελευταία βλέπω σε καποια δωμάτια λίγο να παίξεις φουλ επίθεση, αχνοφαινονται σημάδια. Δεν ξερω μητσο αυτα τα φοβάμαι και τα διωχνω αλλα αν η άλλη στο δώσει αβερτα δεν ξενερωνεις; Είναι το ίδιο με το να βγει στην πορεια υπό την προϋπόθεση ότι όντως βγηκε στην πορεία και δεν τον μασησε τεχνηέντως;
Απλή ερώτηση...

Δεν νομιζω να ξενερωνε κανεις για κατι που προσφερουν αδρα τα 2/3 των επισκεπτων σε χρηματα στης ιεροδουλες για να το αποκτησουν,δηλαδη ακαποτο γαμησι,εσυ μπορει να εισαι σκληρος παικτης και θες δυσκολια ,με κουβεντα που εχω με αρκετες,περα απο τα πολλα λεφτα που πληρωνουν διαφοροι πελατες για σαδομαζοχιστικα,υπαρχουν και πελατες που πληρωνουν παρανομα μεσα στο δωματιο για ακαποτο γαμησι..Φυσικα παραδεχομαι το μονο σε μενα το ειχα σαν ψευδαισθηση,δεν μπορεις να ξερεις και να ξερω τι κανει μια εμφανισημη ιεροδουλη στα 20-30 ραντεβου την ημερα μεσα στο δωματιο στα αληθεια,η ξερω γω στα 30-40 ραντεβου μια βραδια σαββατου η παρασκευης..Μπορει εσενα και εμενα να μην δινει φιλια στο στομα και να παει στον διπλα και να δωσει γλωσοφυλλα μεχρι να σκασει,δεν εχει να κανει με τρολαρισμα εδω περα...Και αρκετοι απο το παρελθον εχουν παραδεχτει ακαποτα γαμησια και τσαμπα κιολας,και γνωστα μελη,τωρα τι ειναι αληθεια και τι τρολαρισμα δεν μπορω να ξερω...
Υγ ρε παιδια θυμαστε μια σακιρα απο φυλης με κατσαρα μαλλια? Αυτη ειχε την φημη για ακαποτα γαμησια με γνωστα μελη εδω μεσα,και εναν πολυ γνωστο,πως τον λεγανε μωρε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom