Νέα

Έχετε γαμήσει πουτάνα χωρίς καπότα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

έχετε χύσει μέσα σε μουνί ιερόδουλης ακάποτα

  • ναι

    Ψήφοι: 78 50,6%
  • όχι

    Ψήφοι: 76 49,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    154
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δεν νομιζω να ξενερωνε κανεις για κατι που προσφερουν αδρα τα 2/3 των επισκεπτων σε χρηματα στης ιεροδουλες για να το αποκτησουν,δηλαδη ακαποτο γαμησι,εσυ μπορει να εισαι σκληρος παικτης και θες δυσκολια ,με κουβεντα που εχω με αρκετες,περα απο τα πολλα λεφτα που πληρωνουν διαφοροι πελατες για σαδομαζοχιστικα,υπαρχουν και πελατες που πληρωνουν παρανομα μεσα στο δωματιο για ακαποτο γαμησι..Φυσικα παραδεχομαι το μονο σε μενα το ειχα σαν ψευδαισθηση,δεν μπορεις να ξερεις και να ξερω τι κανει μια εμφανισημη ιεροδουλη στα 20-30 ραντεβου την ημερα μεσα στο δωματιο στα αληθεια,η ξερω γω στα 30-40 ραντεβου μια βραδια σαββατου η παρασκευης..Μπορει εσενα και εμενα να μην δινει φιλια στο στομα και να παει στον διπλα και να δωσει γλωσοφυλλα μεχρι να σκασει,δεν εχει να κανει με τρολαρισμα εδω περα...Και αρκετοι απο το παρελθον εχουν παραδεχτει ακαποτα γαμησια και τσαμπα κιολας,και γνωστα μελη,τωρα τι ειναι αληθεια και τι τρολαρισμα δεν μπορω να ξερω...
Υγ ρε παιδια θυμαστε μια σακιρα απο φυλης με κατσαρα μαλλια? Αυτη ειχε την φημη για ακαποτα γαμησια με γνωστα μελη εδω μεσα,και εναν πολυ γνωστο,πως τον λεγανε μωρε...

Ούτε σκληρός ούτε μαλακός ειμαι.
Ούτε το κυνηγάω μπορώ να πω. Απλώς ξενερωνω με δηθενιλίκια εννοώντας το άμεσο κλικ χημείας. Δεν το τρώω αυτό.
Τρολάρισμα εννοώ σαν χιούμορ επειδή είπες ότι μόνο με εσένα. Και όσον αφορά τα cg εννοώ ότι άλλο είναι να είσαι cg player που τα παιδιά μιλάνε με καμιά διακοσαριά και δεν μπορούν να εκφραστούν εύκολα
Κι άλλο εμείς που οι δικές μας δεν έχουν (τοσους) λογαριασμούς.
Έτσι νομίζω από ότι έχω παρατηρήσει.
Δεν βλέπω μπουρδελιαρες...

 

DIMIGAS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2019
Μηνύματα
434
Like
227
Πόντοι
21
Πολλές φορές, το ποιο εύκολο ειναι να πάρεις σουίτα με τζακούζι και στα φιλάκια και χαδάκια τσουπ τον γλυστράς μέσα, λες για λίγο δεν πειράζει με το ωερό και μετά είναι αργά για μετάνοιες.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Δεν νομιζω να ξενερωνε κανεις για κατι που προσφερουν αδρα τα 2/3 των επισκεπτων σε χρηματα στης ιεροδουλες για να το αποκτησουν,δηλαδη ακαποτο γαμησι,εσυ μπορει να εισαι σκληρος παικτης και θες δυσκολια ,με κουβεντα που εχω με αρκετες,περα απο τα πολλα λεφτα που πληρωνουν διαφοροι πελατες για σαδομαζοχιστικα,υπαρχουν και πελατες που πληρωνουν παρανομα μεσα στο δωματιο για ακαποτο γαμησι..Φυσικα παραδεχομαι το μονο σε μενα το ειχα σαν ψευδαισθηση,δεν μπορεις να ξερεις και να ξερω τι κανει μια εμφανισημη ιεροδουλη στα 20-30 ραντεβου την ημερα μεσα στο δωματιο στα αληθεια,η ξερω γω στα 30-40 ραντεβου μια βραδια σαββατου η παρασκευης..Μπορει εσενα και εμενα να μην δινει φιλια στο στομα και να παει στον διπλα και να δωσει γλωσοφυλλα μεχρι να σκασει,δεν εχει να κανει με τρολαρισμα εδω περα...Και αρκετοι απο το παρελθον εχουν παραδεχτει ακαποτα γαμησια και τσαμπα κιολας,και γνωστα μελη,τωρα τι ειναι αληθεια και τι τρολαρισμα δεν μπορω να ξερω...
Υγ ρε παιδια θυμαστε μια σακιρα απο φυλης με κατσαρα μαλλια? Αυτη ειχε την φημη για ακαποτα γαμησια με γνωστα μελη εδω μεσα,και εναν πολυ γνωστο,πως τον λεγανε μωρε...
Σε μένα πάντως δεν έτυχε ποτέ να μου προτεινει ιερόδουλη ακάπωτο για παραπάνω λεφτά , αρα υποθέτω οτι τα ακάπωτα γίνονται πάντα (η σχεδόν πάντα) μετά απο πρόταση του πελάτη , και φυσικά αν δεχτεί η ιερόδουλη .. δηλαδη μπορει να πεσεις σε κάποια που δεν κάνει με τίποτα .. και το με τίποτα βέβαια σχετικό είναι , ανάλογα και τι είναι διατεθειμένος να δώσει παραπάνω ο άλλος.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Σε μένα πάντως δεν έτυχε ποτέ να μου προτεινει ιερόδουλη ακάπωτο για παραπάνω λεφτά , αρα υποθέτω οτι τα ακάπωτα γίνονται πάντα (η σχεδόν πάντα) μετά απο πρόταση του πελάτη , και φυσικά αν δεχτεί η ιερόδουλη .. δηλαδη μπορει να πεσεις σε κάποια που δεν κάνει με τίποτα .. και το με τίποτα βέβαια σχετικό είναι , ανάλογα και τι είναι διατεθειμένος να δώσει παραπάνω ο άλλος.

Για να κάνει μια πουτάνα ακάποτο γαμήσι μαζί σου πρέπει είτε να είναι πολύ καυλωμένη, είτε πολύ βλαμμένη, είτε πολύ στερημένη, είτε πολύ άρρωστη!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Σε μένα πάντως δεν έτυχε ποτέ να μου προτεινει ιερόδουλη ακάπωτο για παραπάνω λεφτά , αρα υποθέτω οτι τα ακάπωτα γίνονται πάντα (η σχεδόν πάντα) μετά απο πρόταση του πελάτη , και φυσικά αν δεχτεί η ιερόδουλη .. δηλαδη μπορει να πεσεις σε κάποια που δεν κάνει με τίποτα .. και το με τίποτα βέβαια σχετικό είναι , ανάλογα και τι είναι διατεθειμένος να δώσει παραπάνω ο άλλος.

Πιστεύω ότι δεν στο λένε ποτέ
η έστω το λένε πολύ δύσκολα.
Πιστεύω ότι γίνεται έτσι γιατί θα σκέφτονται μην στρωθεί ο μαλάκας
κι έρχεται συνέχεια. Επίσης πιστεύω ότι αν είναι γκασμας ο άλλος θα του πάρει μπολικα ενώ ξαναπιστεύω ότι συνήθως γίνεται μόνο του χωρίς χρέωση και μετα λένε τι έγινε χαζογελώντας.
Και βέβαια πιστεύω ότι υπάρχουν ορισμένες που όντως δεν κάνουν με κάποιους γιατί το κάνουν με άλλους κι όχι με άλλον.
Έτσι πιστεύω...

 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
627
Κριτικές
9
Like
1.055
Πόντοι
86
Εμενα μια φορα μου ετυχε ακαποτη πιπα τελειωτικη με γκομενα απο Σολωνος η οποια οπως μου ειχε πει δεν το εκανε συνεχεια το επαγγελμα αλλα ηταν αναγκη για να ταισει το μωρο της και να παρει παμπερς... Ολα αυτα στο μακρυνο 2011... Για γαμησι δεν το εχω επιδιωξει ποτε και ουτε προκειται...
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
Προφανως δεν καταλαβες το νοημα ,ειναι ευκολο να βγαλεις τον ανθρωπο απο το χωριο,αλλα ειναι πολυ δυσκολο να βγαλεις το χωριο απο τον ανθρωπο!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αλλο ενα μηνυμα για το 10.

Οσοι τολμηροι πατε ακαποτα να λετε ποιες ειναι ωστε μερικοι "φοβιτσιαρηδες" να τις αποφευγουν..

 :fuck2: με  :coolcondom:

Όσοι πάνε δεν πρέπει ποτέ να το γράφουν γιατί μεταξυ όσων δεν πάμε και το αποφεύγουμε
υπάρχουν πολλοί που το κυνηγούν πορωμένα αλλά δεν πάει έτσι. Πάει βάση τυχαιότητας, σχεδίου, συγκυριών κτλ.
Σε όλους αρέσει αυτό με γυναίκα όπως και στις γυναίκες αλλά με πουτάνες καλύτερα να αποφεύγεται.
Τουλάχιστον να σε γουστάρει μια γυναίκα κι εσύ αυτή, να το καταλάβω μέχρι ένα σημείο το ρίσκο.
Οι πουτάνες το βλέπουν σαν δουλειά. Δεν έχει νόημα.
Επίσης δεν διασταυρώνεται ποτέ κάτι τέτοιο 100%.
Πιστεύω ότι σε όλους μας κάτι θα έχει τύχει αλλά τα περισσότερα περίεργα
γίνονται στα απλά προγράμματα η σε ηλικίες που η πουτάνα
δεν μπορεί να κοντρολάρει καλά τον εαυτό της ακόμα.
Οι πιο μεγάλες ηλικίες αυτών όταν το κάνουν, είναι κάλπικο, εντοπίσιμο κι ακόμα πιο επικίνδυνο.
Η αποφυγή είναι ο μόνος κανόνας. Επίσης ορισμένοι θέλουν την πουτάνα να διατηρείται
όσο μπορούν πιο ανέγγιχτη από άλλους (συνήθως ναυάγια μεγάλων ηλικιών που κάνουν ταααααα αίσχη)
για να πηγαίνουν μόνο αυτοί, νομίζοντας ότι έτσι μειώνεται κατά πολύ ο κίνδυνος
ή εξαλείφεται. Κινέζικα μαθηματικά αυτά! Αν ο άλλος καταπιεί το παραμύθι, δικαίωμά του.
Για να είμαι όμως κι εντελώς δίκαιος, δεν πιστεύω ότι υπάρχει ούτε μια πουτάνα στην γη
που να έχει τηρήσει τους κανόνες στο έπακρο σε όλη της την καριέρα.
Η θα πήρε μαρούλι ή θα της βγήκε ή αφέθηκε για χ,ψ λόγους. Και θα συνέβη συχνά σε μια καριέρα.
Δηλαδή εμείς αν ήμασταν θα τηρούσαμε για πάντα τους κανόνες;
Αυτό είναι το μόνο σημείο που καταλαβαίνω τις πουτάνες.

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Λοιπόν...

από τις πουτάνες που πήρα φέτος
το 30% όλων σκάει βαθιά γλωσσόφιλα
το 20% όλων περιορίζεται σε τσιμπητά
το 30% όλων κάνει ελ.τρομπόνι
το 95% ολων κάνει 69
το 30% όλων μουνοδακτυλιάζεται
το 40% όλων πουτσομουνουτρίβεται

Αν προχωρούσα πιο πολύ, ποιος ξέρει;

Πρώτη φορά λοιπόν που το πουτσοτρίψιμο καβάλησε το γλωσσόφιλο το οποίο γλωσσόφιλο δεν ανακοινώνεται εύκολα.
Οι πουτανες είναι από ζενίθ μέχρι ναδήρ
άρα το δείγμα είναι ισχυρό.

Ας βγει ένας να πει ότι θυμάται περίοδο που το πουτσοτρίψιμο ήταν πάνω του γλωσσόφιλου ως ποσοστό.
Το οποίο γλωσσόφιλο είναι υπηρεσία που δύσκολα ανακοινώνεται ευθέως όπως γνωρίζουμε. Και τελικά παρόλα αυτά δεν περνάω και πολυ καλά γιατί οι περισσότερες δεν ξερουν να γαμηθούν.
Πιστεύετε ακόμα στην χημεία ή απλά έχει χαθεί η μπάλα λόγω αναδουλειάς;

εκτός αν είμαι υπερμοντέλο
(που δεν είμαι).

Συμπερασμα δικό μου:

Μπαίνεις δωμάτιο και βουρ!
Αν μιλάς, ρωτάς και χαζογελάς, πουτσες blue.

 

Επισκέπτης
Εγω ακουμπησα λιγο τον κοκκυγα μιας χωρις καποτα και μονο δε με εδειρε. Δεν ηξερα οτι ο κοκκυγας μπορει να γαμηθει...

Αλλη πριν κανα χρονο ειχε βγαλει πολυ μουνοζουμο και με αφησε να χυσω πανω στα μουνοχειλα της. Αυτη κανονικα εκανε αυστηρα απλο προγραμμα. Μετα σκουπιστηκε με κωλοχαρτο και πηγε στον διπλα.  :S

Η γνωμη μου ειναι οτι αυτες οι πορνοσταρικες φασεις δεν προσφερουν μεγαλυτερη ηδονη. Καλυτερα να φοραμε καποτα και να γαμαμε πιο συχνα. Φορωντας καποτα δε χρειαζεται να φοβασαι για μικροβια ουτε να αποφευγεις πουτανες με τη σκεψη οτι δεν ειναι καθαρες ή οτι πανε με νεγρους.

Οσο για την αναδουλεια... Μου φαινεται οτι εχει σταθεροποιηθει η κατασταση. Ισως να ειναι και λιγο ανοδικη τελευταια με την αυξηση των προσφυγων. Οι πουτανες φαινονται ικανοποιημενες απο το τζιρο




 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Εγω ακουμπησα λιγο τον κοκκυγα μιας χωρις καποτα και μονο δε με εδειρε. Δεν ηξερα οτι ο κοκκυγας μπορει να γαμηθει...

Αλλη πριν κανα χρονο ειχε βγαλει πολυ μουνοζουμο και με αφησε να χυσω πανω στα μουνοχειλα της. Αυτη κανονικα εκανε αυστηρα απλο προγραμμα. Μετα σκουπιστηκε με κωλοχαρτο και πηγε στον διπλα.  :S

Η γνωμη μου ειναι οτι αυτες οι πορνοσταρικες φασεις δεν προσφερουν μεγαλυτερη ηδονη. Καλυτερα να φοραμε καποτα και να γαμαμε πιο συχνα. Φορωντας καποτα δε χρειαζεται να φοβασαι για μικροβια ουτε να αποφευγεις πουτανες με τη σκεψη οτι δεν ειναι καθαρες ή οτι πανε με νεγρους.

Οσο για την αναδουλεια... Μου φαινεται οτι εχει σταθεροποιηθει η κατασταση. Ισως να ειναι και λιγο ανοδικη τελευταια με την αυξηση των προσφυγων. Οι πουτανες φαινονται ικανοποιημενες απο το τζιρο
Ναι αλλα εσενα δεν σε προβληματιζει οτι δεχονται προσφυγες που μενουν στο δρομο και κανουν μπανιο μια φορα στο τοσο και περιμενουν το επιδομα των 150 ευρω το μηνα να την περασουν?
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εγω ακουμπησα λιγο τον κοκκυγα μιας χωρις καποτα και μονο δε με εδειρε. Δεν ηξερα οτι ο κοκκυγας μπορει να γαμηθει...

Αλλη πριν κανα χρονο ειχε βγαλει πολυ μουνοζουμο και με αφησε να χυσω πανω στα μουνοχειλα της. Αυτη κανονικα εκανε αυστηρα απλο προγραμμα. Μετα σκουπιστηκε με κωλοχαρτο και πηγε στον διπλα.  :S

Η γνωμη μου ειναι οτι αυτες οι πορνοσταρικες φασεις δεν προσφερουν μεγαλυτερη ηδονη. Καλυτερα να φοραμε καποτα και να γαμαμε πιο συχνα. Φορωντας καποτα δε χρειαζεται να φοβασαι για μικροβια ουτε να αποφευγεις πουτανες με τη σκεψη οτι δεν ειναι καθαρες ή οτι πανε με νεγρους.

Οσο για την αναδουλεια... Μου φαινεται οτι εχει σταθεροποιηθει η κατασταση. Ισως να ειναι και λιγο ανοδικη τελευταια με την αυξηση των προσφυγων. Οι πουτανες φαινονται ικανοποιημενες απο το τζιρο

Καπότα να φοράμε, ναι.
Αλλά βλέπω ότι οι υπηρεσίες παρέχονται πιο εύκολα σε όλη την γκάμα οπότε σκέφτεσαι και λες τι γίνεται εδώ πέρα.
Γιατί αν παρέχονται όλα τόσο άνετα με ένα βουρ στο δωμάτιο, σημαίνει ότι έχει αναδουλειά. Και έχει.


 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Λοιπόν...

από τις πουτάνες που πήρα φέτος
το 30% όλων σκάει βαθιά γλωσσόφιλα
το 20% όλων περιορίζεται σε τσιμπητά
το 30% όλων κάνει ελ.τρομπόνι
το 95% ολων κάνει 69
το 30% όλων μουνοδακτυλιάζεται
το 40% όλων πουτσομουνουτρίβεται

Αυτες ειναι σε μπουρδελα, μασαζερι ή cg? Ρωταω μπας και το καθε group εχει αλλα ποσοστα αφου και τιμολογιακα διαφερουν πολυ.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
969
Like
4.050
Πόντοι
446
πριν δυο μηνες πηδηξα πουτανα σε studio με προφυλακτικο. οταν ημουν ετοιμος να τελειωσω εβγαλα το προφυλακτικο να μου τον παιξει να χυσω στα βυζια της και χωρις να της το ζητησω εφτυσε το πουτσοκεφαλο μου μια φορα κ μου τον επαιξε. λετε να κολλησα κατι? μην κανετε πλακα. μου φανηκε καθαρη παντως γιατι οταν τελειωσα πλακωθηκε στα μωρομαντηλα κ πηγε κ πλυθηκε αμεσως, αλλα ανυσηχω. ποια η γνωμη σας?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
πριν δυο μηνες πηδηξα πουτανα σε studio με προφυλακτικο. οταν ημουν ετοιμος να τελειωσω εβγαλα το προφυλακτικο να μου τον παιξει να χυσω στα βυζια της και χωρις να της το ζητησω εφτυσε το πουτσοκεφαλο μου μια φορα κ μου τον επαιξε. λετε να κολλησα κατι? μην κανετε πλακα. μου φανηκε καθαρη παντως γιατι οταν τελειωσα πλακωθηκε στα μωρομαντηλα κ πηγε κ πλυθηκε αμεσως, αλλα ανυσηχω. ποια η γνωμη σας?


3339.jpg
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
969
Like
4.050
Πόντοι
446
ρε συ ιακωβε τι να σου πω ρε φιλε
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αυτες ειναι σε μπουρδελα, μασαζερι ή cg? Ρωταω μπας και το καθε group εχει αλλα ποσοστα αφου και τιμολογιακα διαφερουν πολυ.

Μόνο μπουρδελα. 80% Μεταξουργείο.

Και παρόλα αυτά δεν πέρασα πολύ καλά γιατί εχει ναυαγήσει η περιοχή.

Φαντάσου να μην έκαναν κι αυτά δηλαδή...

Χο-χο!

Εγώ απορώ με την ευκολία των υπηρεσιών
που  παρέχονται.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
πριν δυο μηνες πηδηξα πουτανα σε studio με προφυλακτικο. οταν ημουν ετοιμος να τελειωσω εβγαλα το προφυλακτικο να μου τον παιξει να χυσω στα βυζια της και χωρις να της το ζητησω εφτυσε το πουτσοκεφαλο μου μια φορα κ μου τον επαιξε. λετε να κολλησα κατι? μην κανετε πλακα. μου φανηκε καθαρη παντως γιατι οταν τελειωσα πλακωθηκε στα μωρομαντηλα κ πηγε κ πλυθηκε αμεσως, αλλα ανυσηχω. ποια η γνωμη σας?

Σχεδόν αδύνατον να έχεις πάθει κάτι.
Αλλά εδώ δεν είναι ιατρείο.
Το πιο σύνηθες με λίγη ατυχία που μπορεί να κολλήσει κάποιος είναι κονδυλώματα επειδή αυτά και προφυλακτικό να φοράς αν τα έχει η πουτανα πιθανόν θα στα κοτσαρει.
Αυτά δύσκολα φαίνονται με γυμνό μάτι και μόνο γιατρος μπορεί να σε διαβεβαιώσει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Μόνο μπουρδελα. 80% Μεταξουργείο.

Και παρόλα αυτά δεν πέρασα πολύ καλά γιατί εχει ναυαγήσει η περιοχή.

Φαντάσου να μην έκαναν κι αυτά δηλαδή...

Χο-χο!

Εγώ απορώ με την ευκολία των υπηρεσιών
που  παρέχονται.

Μαλιστα οκ... με cg παντως ρωσιδια, εχω παιξει αρκετα pussyjobs, κωλοτριψιματα, κτλ... που δεν ειναι υποχρεωμενες να τα κανουν, ουτε τα ζηταω απαραιτητα, και αυτο ειναι στα plus... δλδ παιρνεις θετικα συναισθηματα οτι εισαι πιο "ποθητος" ας το πουμε...  και οταν ειμαστε αγκαλιτσα face-to-face μου εχει τυχει καποιες φορες να τον πιασουν και να τον τριβουν* πανω στο μουνι τους. Αλλες παλι σφιγγουν τα ποδια να κανουν μπλοκο μη τυχον και ακουμπησει :2funny:

*Θυμαμαι μια που ηταν λιγο επωδυνο γιατι ηταν αξυριστη και ηταν σαν να μου τον ετριβε σε γυαλοχαρτο :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom