Νέα

Έχετε γαμήσει πουτάνα χωρίς καπότα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

έχετε χύσει μέσα σε μουνί ιερόδουλης ακάποτα

  • ναι

    Ψήφοι: 78 50,6%
  • όχι

    Ψήφοι: 76 49,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    154
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μαλιστα οκ... με cg παντως ρωσιδια, εχω παιξει αρκετα pussyjobs, κωλοτριψιματα, κτλ... που δεν ειναι υποχρεωμενες να τα κανουν, ουτε τα ζηταω απαραιτητα, και αυτο ειναι στα plus... δλδ παιρνεις θετικα συναισθηματα οτι εισαι πιο "ποθητος" ας το πουμε...  και οταν ειμαστε αγκαλιτσα face-to-face μου εχει τυχει καποιες φορες να τον πιασουν και να τον τριβουν* πανω στο μουνι τους. Αλλες παλι σφιγγουν τα ποδια να κανουν μπλοκο μη τυχον και ακουμπησει :2funny:

*Θυμαμαι μια που ηταν λιγο επωδυνο γιατι ηταν αξυριστη και ηταν σαν να μου τον ετριβε σε γυαλοχαρτο :2funny:

Καταλαβαίνω φίλε μου.
Αλλά εσείς είστε άλλη κατηγορία
Άλλα τα σύν κι άλλα τα πλην.
Και σίγουρα έχετε κι εσείς πολλές καλές στιγμές αλλά βλεπονται.

Εμείς πρέπει να βρουμε ωραία με απλό πρόγραμμα και κάποια τυχερη παροχή, μετριατζα να κάνει την υπέρβαση ή μπάζο για πυρηνικές δοκιμές.
Ωραία με γαματο πρόγραμμα έχουμε να δούμε από την εποχή της δραχμής.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
πριν δυο μηνες πηδηξα πουτανα σε studio με προφυλακτικο. οταν ημουν ετοιμος να τελειωσω εβγαλα το προφυλακτικο να μου τον παιξει να χυσω στα βυζια της και χωρις να της το ζητησω εφτυσε το πουτσοκεφαλο μου μια φορα κ μου τον επαιξε. λετε να κολλησα κατι? μην κανετε πλακα. μου φανηκε καθαρη παντως γιατι οταν τελειωσα πλακωθηκε στα μωρομαντηλα κ πηγε κ πλυθηκε αμεσως, αλλα ανυσηχω. ποια η γνωμη σας?
Οτι είσαι βλάκας.

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
τον περασμένο Ιούλιο μέσα στην καρδιά του καλοκαιριού πήδηξα μια Ελληνίδα βιζιτού ακάποτα, εγώ δεν είχα σκοπό να την γαμήσω ακάποτα απλώς η συγκυρία το έφερε. Πήγαμε λοιπόν που λέτε ξενοδοχείο γύρω στις 4 η ώρα τα ξημερώματα. Παίρνουμε δωμάτιο ανεβαίνουμε κάνουμε το μπανάκι μας και όταν ήρθε η ώρα για σεξ μου λέει ωχ ξέχασα να πάρω προφυλακτικά και λέω τώρα τι θα γίνει; με ρωτάει αν έχω εγώ αλλά δεν είχα. Τις λέω καλά τώρα αντιλήφθηκες ότι δεν έχεις μαζί σου προφυλακτικά 4 η ώρα το πρωί; Μου είπε την δικαιολογία ότι ξέμεινε από προφυλακτικά λόγο της ημέρας και ότι είχε πολύ δουλειά και δεν κατάλαβε πότε της τελείωσαν οι καπότες. Για να μην τα πολυλογώ έπεσε ακάποτο σεξ, αφού πρώτα με τάραξε στην ανάκριση αν έχω κάτι και την κολλήσω κανένα παράσημο. Συν ότι μου είπε και τα γνωστά κλασικά που λένε οι πουτάνες ότι ποτέ δεν το κάνει χωρίς προφυλακτικό και ότι έτυχε τώρα αυτό και δεν έχει ξανά γίνει ποτέ. (καλά εννοείται ότι δεν την πίστεψα)
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
τον περασμένο Ιούλιο μέσα στην καρδιά του καλοκαιριού πήδηξα μια Ελληνίδα βιζιτού ακάποτα, εγώ δεν είχα σκοπό να την γαμήσω ακάποτα απλώς η συγκυρία το έφερε. Πήγαμε λοιπόν που λέτε ξενοδοχείο γύρω στις 4 η ώρα τα ξημερώματα. Παίρνουμε δωμάτιο ανεβαίνουμε κάνουμε το μπανάκι μας και όταν ήρθε η ώρα για σεξ μου λέει ωχ ξέχασα να πάρω προφυλακτικά και λέω τώρα τι θα γίνει; με ρωτάει αν έχω εγώ αλλά δεν είχα. Τις λέω καλά τώρα αντιλήφθηκες ότι δεν έχεις μαζί σου προφυλακτικά 4 η ώρα το πρωί; Μου είπε την δικαιολογία ότι ξέμεινε από προφυλακτικά λόγο της ημέρας και ότι είχε πολύ δουλειά και δεν κατάλαβε πότε της τελείωσαν οι καπότες. Για να μην τα πολυλογώ έπεσε ακάποτο σεξ, αφού πρώτα με τάραξε στην ανάκριση αν έχω κάτι και την κολλήσω κανένα παράσημο. Συν ότι μου είπε και τα γνωστά κλασικά που λένε οι πουτάνες ότι ποτέ δεν το κάνει χωρίς προφυλακτικό και ότι έτυχε τώρα αυτό και δεν έχει ξανά γίνει ποτέ. (καλά εννοείται ότι δεν την πίστεψα)
Μπουτι δεν έκλεισε όλη μέρα!!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
γιατι μιλας ετσι ρε μαγκα?τι τρεχει?
Εσύ δεν είσαι που πασάρεις την γυναίκα σου συνέχεια;Τα μισά να έχει κάνει εγω θα ανησυχουσα για την πουτάνα μην κολλήσει κάτι απο εσένα.
 

SJerry

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Νια φορα εσπασε το προφυλακτικο με ενα cg Ρωσιδακι...χεστικα...μου εβγαλε ενα χαρτι που φαινοταν σαν εξετασεις (Ρωσικα) και μου ειπε να μην ανυσηχω...ζω ακομα..
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
πριν δυο μηνες πηδηξα πουτανα σε studio με προφυλακτικο. οταν ημουν ετοιμος να τελειωσω εβγαλα το προφυλακτικο να μου τον παιξει να χυσω στα βυζια της και χωρις να της το ζητησω εφτυσε το πουτσοκεφαλο μου μια φορα κ μου τον επαιξε. λετε να κολλησα κατι? μην κανετε πλακα. μου φανηκε καθαρη παντως γιατι οταν τελειωσα πλακωθηκε στα μωρομαντηλα κ πηγε κ πλυθηκε αμεσως, αλλα ανυσηχω. ποια η γνωμη σας?
Φίλε επηδει στον έφτυσε απλά ανησυχείς αν κόλλησες κάτι ..άρα αν το σκεφτούμε μαθηματικως 9/10 τύποι του σαιτ έχουν κολλήσει νόσημα γιατί πολύ λογικά να το πάρεις όταν σου περνει ακαποτη πίπα εννοείται στον σαλιωνει κιόλας μέσα στο στόμα.. Δηλαδή έγραψες πολύ failed εμπειρία
 

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
362
Like
897
Πόντοι
81
Είχα κατέβει Πάτρα πριν 3 χρόνια να γαμησω μια πρώην{είχαμε χωρίσει από το 2012}... Τη γαμησα ακαποτα μετα από λίγο ζόρι και αφού τελείωσα και πήγα στο μπάνιο για καθαρισμό και ντους βρήκα 2 καποτες χυμενες στα σκουπίδια πάνω πάνω....
Και αυτή πουτανα ήταν απλά δεν ήταν έξυπνη να παιρνει λεφτά
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
τον περασμένο Ιούλιο μέσα στην καρδιά του καλοκαιριού πήδηξα μια Ελληνίδα βιζιτού ακάποτα, εγώ δεν είχα σκοπό να την γαμήσω ακάποτα απλώς η συγκυρία το έφερε. Πήγαμε λοιπόν που λέτε ξενοδοχείο γύρω στις 4 η ώρα τα ξημερώματα. Παίρνουμε δωμάτιο ανεβαίνουμε κάνουμε το μπανάκι μας και όταν ήρθε η ώρα για σεξ μου λέει ωχ ξέχασα να πάρω προφυλακτικά και λέω τώρα τι θα γίνει; με ρωτάει αν έχω εγώ αλλά δεν είχα. Τις λέω καλά τώρα αντιλήφθηκες ότι δεν έχεις μαζί σου προφυλακτικά 4 η ώρα το πρωί; Μου είπε την δικαιολογία ότι ξέμεινε από προφυλακτικά λόγο της ημέρας και ότι είχε πολύ δουλειά και δεν κατάλαβε πότε της τελείωσαν οι καπότες. Για να μην τα πολυλογώ έπεσε ακάποτο σεξ, αφού πρώτα με τάραξε στην ανάκριση αν έχω κάτι και την κολλήσω κανένα παράσημο. Συν ότι μου είπε και τα γνωστά κλασικά που λένε οι πουτάνες ότι ποτέ δεν το κάνει χωρίς προφυλακτικό και ότι έτυχε τώρα αυτό και δεν έχει ξανά γίνει ποτέ. (καλά εννοείται ότι δεν την πίστεψα)

Ύποπτη συμπεριφορά από μέρους της!

Στη θέση σου θα πήγαινα να κάνω ΟΛΕΣ τις εξετάσεις για ΣΜΝ!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ύποπτη συμπεριφορά από μέρους της!

Στη θέση σου θα πήγαινα να κάνω ΟΛΕΣ τις εξετάσεις για ΣΜΝ!

πολυ υποπτη η συμπεριφορα της οντως.

εκανα εξετασεις οπως συνηθιζω να κανω παντα 2 φορες τον χρονο
 

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
10
Like
830
Πόντοι
371
μια φορα μου εχει τυχει στην Κορεα. Μετα απο φαγητο και καραοκε (αυτα που πανε Κορεατες και κανουν παρελαση τα μουνια και διαλεγεις ποια θα σε περιποιηθει ολο το βραδυ) μας κερναει ο συνεργατης το μουνι που ειχαμε διαλεξει αν θελουμε, να το παρουμε στο ξενοδοχειο. Εννοειται δεν ειπα οχι, παιρνω την μικρα με το λευκο το δερματακι και επιστρεφουμε ξενοδοχειο. Ντουζακι και τα γνωστα, αγριο χαμουρεμα (που ειχε ξεκινησει ηδη απο το μπαρ), τρελη πιπα, γλυψιματα και τα σχετικα.
Και εκει που ειμαστε στα γλωσοφιλλα και την εχω κανει μουσκεμα, κανει ενα ακροβατικο κ με βαζει απο κατω και καβαλαει ακαποτα. Κοκκαλο εγω. Παω να τραβηχτω, κλειδωνει αυτη και αρχιζει ενα καβαλημα γαμησετα, μη τα πολυλογω σε χρονο dt τελειωσα μεσα της τελειωσε και αυτη. Σφαιρα για ντους με ο,τι ειχα σε απορρυπαντικο μιλαμε κοντεψα να τον ζεματισω. Μολις εφυγε πλακωθηκα σε αντισηπτικες αλοιφες και ο,τι αλλο ειχα. Τα ειδα κωλλυομενα. Την αλλη μερα λεω τη φαση στον κορεατη που ειμασταν μαζι κ ειπε οτι αμα γουσταρουν πολυ μπορει και να το κανουν ακαποτο. Ευχαριστω, αλλα δε θα ξαναπαρω. Ευτυχως τη βγαλαμε καθαρη εκεινη τη φορα..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Φυσικά και δεν το έχω κάνει και... ΜΗΝ κάνετε ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!! Κι όσο για τα χαρτιά και τους ελέγχους... δεν δίνω ΚΑΜΙΑ σημασία, φτιάχνεις ένα μόνος σου σε 10 λεπτά, σε ανάγλυφο χαρτί κιόλας!!! Μου έχει προτείνει CG αν θέλω να το κάνουμε ακάποτα αλλά να έχω εξετάσεις μαζί μου όπως είχε κι εκείνη, οι οποίες να είναι τουλάχιστον 6 μηνών πριν (γιατί λέει το ΑIDS φαίνεται μετά από 6 μήνες!!!). Της απαντάω "δηλαδή ρε μανούλα μου έχεις να πηδηχτείς 6 μήνες? Γιατί αν έχεις πηδηχτεί από τότε που τις έκανες, ποιος μου λέει εμένα ότι δεν έχεις πηδηχτεί στο ενδιάμεσο με κάναν AIDSιάρη!!!!". Και μου έκλεισε το τηλέφωνο :grin:
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Μία εύστοχη ερώτηση θα ήταν κι αν κάποιος έχει πάει με καπότα χωρίς πουτάνα.
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
Εγώ έχω κάνει. Βασικά είχα ξεχάσει να βάλω καποτα γιατί ήμουν τύφλα. Η γκομενα ήταν πιο τύφλα από μένα. Όταν συνειδητοποίησα τι είχα κάνει με έπιασε κρύος ιδρώτας. Και δεν φτάνει μόνο το ακαποτο αλλά τελείωσα και μέσα της. Την επόμενη μέρα που συνειδητοποίησε και η γκομενα τι είχε συμβεί πήγε να με "σκοτώσει". Και γω φοβήθηκα και έτρεξα αμέσως για εξετάσεις. Ευτυχώς δεν κόλλησα κανένα AIDS αλλά κόλλησα μύκητες στο σώμα μου. Οι μαλακιες πληρώνονται. Από τότε προσέχω πάρα πολύ.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.891
Like
522
Πόντοι
36
μια φορα μου εχει τυχει στην Κορεα. Μετα απο φαγητο και καραοκε (αυτα που πανε Κορεατες και κανουν παρελαση τα μουνια και διαλεγεις ποια θα σε περιποιηθει ολο το βραδυ) μας κερναει ο συνεργατης το μουνι που ειχαμε διαλεξει αν θελουμε, να το παρουμε στο ξενοδοχειο. Εννοειται δεν ειπα οχι, παιρνω την μικρα με το λευκο το δερματακι και επιστρεφουμε ξενοδοχειο. Ντουζακι και τα γνωστα, αγριο χαμουρεμα (που ειχε ξεκινησει ηδη απο το μπαρ), τρελη πιπα, γλυψιματα και τα σχετικα.
Και εκει που ειμαστε στα γλωσοφιλλα και την εχω κανει μουσκεμα, κανει ενα ακροβατικο κ με βαζει απο κατω και καβαλαει ακαποτα. Κοκκαλο εγω. Παω να τραβηχτω, κλειδωνει αυτη και αρχιζει ενα καβαλημα γαμησετα, μη τα πολυλογω σε χρονο dt τελειωσα μεσα της τελειωσε και αυτη. Σφαιρα για ντους με ο,τι ειχα σε απορρυπαντικο μιλαμε κοντεψα να τον ζεματισω. Μολις εφυγε πλακωθηκα σε αντισηπτικες αλοιφες και ο,τι αλλο ειχα. Τα ειδα κωλλυομενα. Την αλλη μερα λεω τη φαση στον κορεατη που ειμασταν μαζι κ ειπε οτι αμα γουσταρουν πολυ μπορει και να το κανουν ακαποτο. Ευχαριστω, αλλα δε θα ξαναπαρω. Ευτυχως τη βγαλαμε καθαρη εκεινη τη φορα..
πολυ ρισκο τυπε.
 

Pen3trator

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Εχω γεννηθει αρχες της δεκαετιας του '60 ....στα 15 μου και πριν ακομα τον "παιξω" εστω και μια φορα, εκανα σεξ με την πρωτη μου συντροφο που ήταν 17,5 χρονων.Η πρωτη επισης φορα και γι αυτην.
Ενημερωση για αφροδισια, εγκυμοσύνες κ.λ.π. σχεδον ανυπαρκτη,μονο κατι μαλακιες που λεγαμε με τους αλλους πιτσιρικαδες και καποιες πληροφοριες που πηρε αυτη απο την μεγαλυτερη αδελφη της κι αυτο 2-3 μηνες μετα την πρωτη φορα.
Στα 17 μου οταν τελειωσε η σχεση μπηκα πρωτη φορα σε μπουρδελο. Εννοειτε οτι με πεταξαν εξω, οπως και στην δευτερη επισκεψη, μολις μου φοραγαν το σκουφι δεν υπηρχε καμια ανταποκριση, ασε που το στρες βαραγε ταβανι.
Μεχρι το 1982 ακολουθησαν πολλες σχεσεις τοσο με δικες μας, οσο και με τουριστριες, οι περισσοτερες ταυτοχρονες και ολες χωρις προφυλακτικο. Και εκεινη τη χρονια σκαει η πρωτη βομβα, διαβαζω σε ενα ξενο περιοδικο για τον νεο ιο στην Αμερικη ...το AIDS.
Σχεδον ταυτοχρονα ξεκιναει και το πανηγυρι στην Ελλαδα με περιστασιακα δημοσιευματα.
1986 η κατασταση ειναι πια στο pic της.... εν τω μεταξυ εγω συνεχιζω να μην χρησιμοποιω προφυλακτικο τοσο στις σχεσεις μου, οσο και στις ξεπετες μου ...Το '86 λοιπον μια Ολλανδεζα εχει μαζι της προφυλακτικα και γινεται η πρωτη που "πηγα" με "κρανος" κι αυτο μονο δυο φορες, τις υπολοιπες η ιδια δεν ηθελε να χρησιμοποιησουμε ξανα "σκουφι"

Εδω θα ηθελα να κανω μια παρενθεση ειδικα για τους νεους

(Να λαβετε υπ' οψη σας οτι εκεινη την εποχη η μοναδικη ενημερωση ηταν μια δικαναλη τηλεοραση και τρισαθλιες εφημεριδες που ασχολουνταν μονο με πολιτικη και αθλητικα και ελαχιστα με την δημοσια υγεια,οι δε επιβεβαιωμενοι θανατοι απο AIDS αφορουσαν μονο ομοφυλοφιλους.)

Συνεχιζω λοιπον μεχρι το 1988 "να τραβαω λαχνους' ακαποτα με περισσια εμπειρια μονο στις συνθηκες υγιεινης και στο εγκαιρο "τραβηγμα" της αποφυγης τεκνοποιησης. Η τυχη δεν με προδωσε.
Αρχες του 1989 το παραμυθι τελειωσε.Οι τουριστριες κυκλοφοραγαν με τα προφυλακτικα κυριολεκτικα ανα χειρας και μας εφεραν και μια πληρη ενημερωση για το AIDS. Ωστοσο οι δικες μας ειχαν μεγαλο προβλημα με τα προφυλακτικα. Χωρισα με γκομενα γιατι οταν πηγα να φορεσω σκουφι την πρωτη μας φορα νομισε πως την θεωρησα ειτε βρωμιαρα, ειτε αρρωστη, ειτε οτι το εκανε με δολο για να με κανει πατερα και να την παντρευτω.
Αν και ο φοβος με ειχε πλεον κυριευσει συνεχισα με τις σχεσεις μου να μην χρησιμοποιω προφυλακτικο (Βεβαια εκεινη την εποχη οι δικες μας δεν φασωνοταν με τους σημερινους ρυθμους αλλα σιγουρα ποτε δεν ξερεις)

1991 η πρωτη ολοκληρωμενη μου επαφη με τον αγοραιο ερωτα. Ενας φιλος ασχολειτο με το αθλημα κατ' αποκλειστικοτητα και συνοδευοντας τον στις εξορμησεις του, μυηθηκα κι εγω.
Αναμεσα λοιπον στο σεξ με τις ντοπιες και τις αλλοδαπες προστεθηκαν και οι ιεροδουλες κυριως των οικων.
Μεχρι το 1996 ποτε σε οικο ανοχης δεν μου ειχαν κανει ακαποτο ουτε στοματικο. Οταν παλι ο φιλος που λεγαμε παραπανω με πηγε στην πασιγνωστη Ριτα στην Φυλης
Στην πρωινη βαρδια η Ριτα με ακαποτο τσιμπουκι και μουνι και στην απογευματινη -συγχωρεστε με για την αμνησια μου - με φουλ ακαποτο και στο κωλαρακι.
Η ουρα στο σαλονι του συγκεκριμενου οικου, που σημειωτεον υφισταται ακομη, εβγαινε στην κυριολεξια στο πεζοδρομιο.
Αν και ειχα περασει τα πρωτα αντα, αν και η ενημερωση που ειχα ηταν υπερπληρης, αν και καθε φορα δηλωνα πως θα ηταν η τελευταια πηγα παραπανω απο 50-60 φορες με καθε μια τους, με το συγκεκριμενο προγραμμα που προανεφερα.
Σταματησα πια οταν γνωρισα την γυναικα μου.
Στα 3 χρονια γαμου η μονογαμια σταματησε, μιας και οπως ξερουμε ολοι το αθλημα του αγοραιου ερωτα ειναι ενας ιος που ακομη δεν εχει βρει μαστορα (ισως οι ψυχολογοι να ξερουν την μεθοδο, αλλα δεν τα εχω καλα μαζι τους). Συνεχισα λοιπον, παντα με προφυλαξη και πολλα ντουζ ημερησιως ...λογω οικογενειας.
Οσπου μεσα της δεκαετιας του 2000 ξαναμπηκα στο τριπακι της extra γυναικας στην ζωη μου.
Το τριτο προσωπο στην δευτερη-τριτη συνευρεση αφαιρεσε την καποτα. Επειδη βεβαιωμενα δεν επαιζε και τεταρτος στο κρυφο τριο που ειχα δημιουργησει συνεχισα μεχρι το τελος της παρανομιας χωρις καποτα.
Το τελος της δεκαετιας του 2000 με βρισκει σε διασταση και με πληρη ελευθερια. Στο προγραμμα ηδη ειχαν μπει οι πιατσες και υπηρξαν περιστασιακα ακαποτα εκει 2-3 Τα οποια ηταν φρεσκαδουρα (χωρις αυτο να σημαινει τιποτα)
Και ενω τραβαω απο 20 για να βγαλω 21 επι 30 χρονια ... ερχεται το αναπόφευκτο. Χτυπαω μια μικρη αρραβωνιασμενη και αρπαζω κονδυλωματα. Πιθανοτατα ο δικος της εκανε κι αυτος αλλου παιχνιδια (ισως και η ιδια) και εγινε το κακο.
Κρεμουλα πλυσιμο, κρεμουλα πλυσιμο, σε δυο μηνες και παλι ετοιμοπολεμος !!!
Μπαινω σε σχεση 8 χρονια, μωρο 20 χρονια μικροτερη κατασταση μοντελε,κοβω τα παντα για τρια χρονια, στον τεταρτο χρονο ξεκιναω παλι τα μπουρδελα, τον πεμπτο και τις πιατσες.
Ακαποτα παντα με την μικρη Φουλ προφυλάξεις στις εξορμησεις εντος και εκτος Ελλαδας.
Τελειωσα την σχεση πριν δυο χρονια για να βρει αυτη το δρομο της κι εγω ενα καλο ψυχολογο ή ψυχιατρο.
Τα τελευταια δυο χρονια μου εχουν κατσει 4 ακαποτα σε μπουρδελα 1 ακαποτο σε πιατσα, 3 σε κολωμπαρο της επαρχιας (με την ιδια) και 2 στο εξωτερικο (Ιταλια και Ισπανια). Ζιρο με Call Girls (Ευτυχως ειναι πολυ επαγγελματιες) Ζιρο σε ουαν σταντ (Ευτυχως φοβουνται πολυ).
Σημερα εχω μια ζωντοχηρα 12 χρονια μικροτερη μου με την οποια δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε προφυλακτικο και μια παντρεμενη με την οποια οποτε παω φοραω το προφυλακτικο απ' το σπιτι (LOL)
Σιγουρα εχω θεμα με τα σκουφια λογω παιδικης ηλικιας. 8 στις 10 φορες πηγαινω σε τσιμπουκαδικα για ελευθερο στοματικο. Δεν μπορω να λειτουργησω με μεγαλυτερες γυναικες απο μενα.(Ευτυχως ηδη μεγαλωσα πολυ).
Συμπερασματικα:
Το οτι εγω ειμαι του γιατρου (του ψυχιατρου)δεν σημαινει απολυτως τιποτα
Το οτι μεχρι σημερα η κωλοφαρδια μου βρισκεται σε πολυ καλο επιπεδο, παλι τιποτα δεν σημαινει
Το οτι μπροστα στο μουνι το πανω κεφαλι μου ειναι εντελως αβουλο επισης τιποτα δεν σημαινει.
Γνωριζω οτι οι πραγματικοι μπουρδελιαρηδες εδω μεσα με καταλαβαινουν, αλλα κι αυτο τιποτα δεν σημαινει.
ΣΚΟΥΦΟ μαγκες.... ΣΚΟΥΦΟ !!!
ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ !!!

ΥΓ 1. Παρα την παρανοια μου ποτε δεν εχω γλυψει ή φιλησει ιεροδουλη στο στομα, πραγμα που οπως ξερετε προσφερεται απο τις ιδιες.
ΥΓ 2. Επειδη ανεφερα πολυ γαμησι και καποιοι θα μου την "πεσουν" .... Μαγκες εγω δεν αναφερθηκα σε επιδοσεις, πιστευω πως στο σεξ ο καθενας κανει ο,τι θελει, ο,τι του αρεσει και ο,τι μπορει. Κανεναν δεν ενδιαφερει πλην των παρτενερ του.
Εγραψα το κατεβατο για καποιες απο τις εμπειριες μου για να καταλαβουν καποιοι οτι δεν εχουμε την ιδια κουλτουρα και τα βιωματα της δικης μου εποχης εχουν να κανουν με την τρισαθλια σεξουαλικη μας αγωγη και την ανυπαρκτη ενημερωση στην μετεφηβεια μας !!!
ΥΓ 3. Ενημερωθειτε, διαβαστε στο internet, διαβαστε ιατρικα περιοδικα, επιλεγετε προσεκτικα τις συντροφους σας και καντε συχνες επισκεψεις στον γιατρο  !!!

Αυτα και συγγνωμη για οσους κουρασα με το σεντονι !!!



 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom