Νέα

Έχετε δάνεια - κάρτες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 421
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
δε γαμιεται θα το ξεπερασουμε και αυτο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μία πιστωτική, σε υγιέστατη κατάσταση και πληρωμένη ΠΑΝΤΑ στο σύνολο του χρεωστούμενου μηνιαίου ποσού. Ταυτόχρονα κάνω χρήση ΟΛΩΝ των προνομίων/ευεργετημάτων που απορρέουν από την κατοχή της.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Μία πιστωτική, σε υγιέστατη κατάσταση και πληρωμένη ΠΑΝΤΑ στο σύνολο του χρεωστούμενου μηνιαίου ποσού. Ταυτόχρονα κάνω χρήση ΟΛΩΝ των προνομίων/ευεργετημάτων που απορρέουν από την κατοχή της.
Εσύ δεν είσαι καλός πελάτης!!!
Αιντε πάνε χρέωσε τις κάρτες σου και ξανα έλα
για να δούμε πως θα σε βοηθήσουμε με τις χρεωμένες πιστωτικές σου που εαν δεν ήταν χρεωμενες δεν θα σε βοηθούσαμε  :tooth:
Επιτόκια καταθέσεων εως 5% μικτά (ανάλογα του ποσού)
Επιτόκια χορηγήσεων εως 21%+εφτε+φκε+ + +
Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! δεν γαμιώσαστε μουνόσκυλα  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εσύ δεν είσαι καλός πελάτης!!!
Αιντε πάνε χρέωσε τις κάρτες σου και ξανα έλα
για να δούμε πως θα σε βοηθήσουμε με τις χρεωμένες πιστωτικές σου που εαν δεν ήταν χρεωμενες δεν θα σε βοηθούσαμε  :tooth:

Το γνωρίζω ότι δεν είμαι καλός πελάτης γι'αυτούς! Και ότι μπορούν και κερδίζουν, είναι ΜΟΝΟ το ποσό προμήθειας από τη συναλλαγή με την επιχείρηση που ψωνίζω, και μόνο. Δεν μου έχουν πάρει ούτε ένα ευρωλεπτό για τόκους.
(Άσε που όταν μου τηλεφωνάνε από άλλες τράπεζες για μεταφορά υπολοίπου, τους λέω τη μαγική φράση και καταλαβαίνουν: "Η πιστωτική μου κάρτα είναι σε υγιέστατη κατάσταση και δεν έχει κανένα απολύτως υπόλοιπο για να μεταφέρω στο δικό σας ίδρυμα")! :bounce-glasses:
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
2
Like
773
Πόντοι
96
νιωθω μαλακας... δε χρωσταω τιποτα, μια καρτα εχω ολη και ολη με οριο τα 25 χιλιαρικα νομιζω και αν εχω χρησιμοποιησει 1-2 χιλιαρικα ειναι ζητημα... παντως απο αυτα που διαβασα εδω και απο αυτα που βλεπω και ακουω γυρω μου... μαλλον ειμαι σε αλλον πλανητη!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
νιωθω μαλακας... δε χρωσταω τιποτα, μια καρτα εχω ολη και ολη με οριο τα 25 χιλιαρικα νομιζω και αν εχω χρησιμοποιησει 1-2 χιλιαρικα ειναι ζητημα... παντως απο αυτα που διαβασα εδω και απο αυτα που βλεπω και ακουω γυρω μου... μαλλον ειμαι σε αλλον πλανητη!
25 χιλιαρικα οριο?
τι ειναι ? πλατινουμ βιζα?
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Τα θερμά μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ η περίπτωση σας είναι μοναδική είς τα χρονικά των χρηματοπιστωτικών ιδρυμάτων εν Ελλάδι
Το γνωρίζω ότι δεν είμαι καλός πελάτης γι'αυτούς! Και ότι μπορούν και κερδίζουν, είναι ΜΟΝΟ το ποσό προμήθειας από τη συναλλαγή με την επιχείρηση που ψωνίζω, και μόνο. Δεν μου έχουν πάρει ούτε ένα ευρωλεπτό για τόκους.
(Άσε που όταν μου τηλεφωνάνε από άλλες τράπεζες για μεταφορά υπολοίπου, τους λέω τη μαγική φράση και καταλαβαίνουν: "Η πιστωτική μου κάρτα είναι σε υγιέστατη κατάσταση και δεν έχει κανένα απολύτως υπόλοιπο για να μεταφέρω στο δικό σας ίδρυμα")! :bounce-glasses:
 

Συνημμένα

  • 20Balloons%20Congratulation.jpg
    20Balloons%20Congratulation.jpg
    21,1 KB · Εμφανίσεις: 38

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
2
Like
773
Πόντοι
96
25 χιλιαρικα οριο?
τι ειναι ? πλατινουμ βιζα?

Am.Ex. ειναι μαυρη και το οριο ειναι το μικροτερο που μου επετρεπαν να εχω, κανονικα ειναι unlimited αλλα δεν ηθελα εγω... μην γινει και χαθει και αντε να βρεις την ακρη. Την πηρα πριν απο 3-4 χρονια μονο και μονο για τα ταξιδια, εισητιρια κτλ κτλ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Am.Ex. ειναι μαυρη και το οριο ειναι το μικροτερο που μου επετρεπαν να εχω, κανονικα ειναι unlimited αλλα δεν ηθελα εγω... μην γινει και χαθει και αντε να βρεις την ακρη. Την πηρα πριν απο 3-4 χρονια μονο και μονο για τα ταξιδια, εισητιρια κτλ κτλ...

πεινάς φιλαράκο ε;
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
1
Like
1.616
Πόντοι
216
1 πιστωτική χωρίς συνδρομή , πάντα πληρωμένη στην ώρα της , με όριο τα 15000 ζήτημα άμα έχω κάνει 2000 αγορές τα τελευταία χρόνια.

(Η κάρτα είχε βγει πριν 4 χρόνια διότι έπρεπε να πληρωθούν έξοδα νοσοκομείου)

 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Am.Ex. ειναι μαυρη και το οριο ειναι το μικροτερο που μου επετρεπαν να εχω, κανονικα ειναι unlimited αλλα δεν ηθελα εγω... μην γινει και χαθει και αντε να βρεις την ακρη. Την πηρα πριν απο 3-4 χρονια μονο και μονο για τα ταξιδια, εισητιρια κτλ κτλ...
να προσέχεις  γιατί αν στην κλεψουν θεψρητικά έχει δυνατότητα χρέωσης μέχρι του ποσού του ορίου. Καλύτερες είναι όσες έχουν ενημέρωση με σμσ για τις χρεώσεις σε πραγματικό χρόνο
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
2
Like
773
Πόντοι
96
πεινάς φιλαράκο ε;

Δε θα το ελεγα :) αλλα εχω φυγει απο ελλαδα εδω και 7 χρονια :( ακριβως γιατι δεν ηθελα να πεινασω.

να προσέχεις  γιατί αν στην κλεψουν θεψρητικά έχει δυνατότητα χρέωσης μέχρι του ποσού του ορίου. Καλύτερες είναι όσες έχουν ενημέρωση με σμσ για τις χρεώσεις σε πραγματικό χρόνο

Εχει αυτοματη ενημερωση για τα παντα γενικα η τραπεζα μου... οτι γινει στο λογαριασμο και οτι ειναι σε συνδεση με αυτον ερχεται στο κινητο με SMS
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom