Νέα

ΔΥΣΗ & ΙΣΛΑΜ: Ο νέος Ιερός Πόλεμος.. Ανίερη βαρβαρότητα εκατέρωθεν;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 532
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Δεν απαντάω στους παραπάνω ψυχοπαθείς ναζιστές και δεν είμαι και υποχρεωμένος, αλλά θα πω κάποια πράγματα επειδή γνωρίζω τα της Σουηδίας.

Έχει δεχθεί τόσους πολλούς μετανάστες και χωρίς όρια με αποτέλεσμα πολλοί από αυτούς να μην εντάσσονται και να έχει ανέβει η εγκληματικότητα κατακόρυφα.Οι δε Σουηδοί νιώθουν πλέον να απειλούνται και πολιτισμικά αλλά και φυλετικά να γίνουν μειοψηφία μέσα στη χώρα τους.

Δεύτερον υπάρχει ομοφυλολαγνεία η οποία έχει πανίσχυρα λόμπι, δύναμη στον τύπο και στο κράτος και θέλει να αντιμετωπίζονται ως κάτι ανώτερο από τους υπόλοιπους στο όνομα της διαφορετικότητας.

Και η παραμικρή αντίθετη άποψη σε όλη αυτή την υπερβολή ποινικοποιείται, ακόμα και αν δεν είναι ρατσιστική, και κανιβαλίζεται, σε μια ιδιότυπη δικτατορία της πολιτικής ορθότητας και του πολυπολιτισμού. Τα ίδια και με τις φεμινίστριες που είναι όσο ισχυρή είναι εδώ η εκκλησία και πάνω από το κράτος. Αν πηδήξεις πόρνη σε κλείνουν φυλακή και σε διασύρουν στα ΜΜΕ. Αντίθετα αν είσαι γκεϊ, τρανς ή τραβεστί είναι υποχρεωμένοι να σε προσκυνούν όλοι. Τα βλέπουν αυτά οι Σουηδοί και ακόμα και παλιότεροι μετανάστες και αγανακτούν δικαιολογημένα.

Αντίθετα η Δανία και η Νορβηγία είναι πολύ πιο λογικά και ισορροπημένα κράτη.

Δε το πιστεύω πως η Σουηδία αποτυγχάνει! Η παντογνωσία σας συνέχεια μεγαλώνει και αυξάνει τους ορίζοντες όλου του κόσμου ο οποίος γυρίζει προφανώς γύρω απ' το μαροκινό κορμί σας, ενώ το μαροκινό μυαλό σας ίπταται πάνω απ' τον κόσμο ώστε να μπορεί να τον δει ολόκληρον, ώστε έτσι και τον γνωρίζει εις την ουσία του! Προσκυνώ εσάς και την μαροκινότητά σας, εγώ ένας τιποτένιος δούλος σας ο οποίος φοβάται την όψη σας γιατί άμα σας δει θα καψει ο ομορφιά σας τα μάτια μου!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Εγω πρασινισα γιατι ξεφτελισα με επιχειρηματα
και ο Runar που προχθες γαμουσε μανουλες δυο μελων τιποτα
ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Εχουν πέσει πολλες κατραπακιές -- Αυστρία, Κάτω Χωρες, trumpcare, Συρία τώρα..και έπονται και αλλες !Τελικά ο ΤΡΑΜΠΙΑΣ αποδείχτηκε νενέκος και οι "αεροψεκασμενοι"πατριώτες θα μείνουν με ΠΟΥΤΙΝ που τα έκανε πλακάκια με τον Σουλτάνο!!!!
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306

Αφέντη μου! Μη τον ακούε αυτόν τον κακό άνθρωπο! Που 'στε κουβά και χάπι για το στομάχι να σας φέρω! Μην μ' αρωστήσετε! Αφήστε τους φασίστες να σας φέρω κάποιο πάκι, έναν μαύρο κάποιο μαυριδερό γιουσουφάκι να σας φτιάξει τη διάθεση γιατί εμένα με φτύνετε κι εγώ κολάω και λυγώνω και μελώνω και κάποτε θα καταφέρω να σας κάνω να χειροδικήσετε με το κορμί σας πάνω στο θλιβερό μου σαρκίο!
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Δε το πιστεύω πως η Σουηδία αποτυγχάνει! Η παντογνωσία σας συνέχεια μεγαλώνει και αυξάνει τους ορίζοντες όλου του κόσμου ο οποίος γυρίζει προφανώς γύρω απ' το μαροκινό κορμί σας, ενώ το μαροκινό μυαλό σας ίπταται πάνω απ' τον κόσμο ώστε να μπορεί να τον δει ολόκληρον, ώστε έτσι και τον γνωρίζει εις την ουσία του! Προσκυνώ εσάς και την μαροκινότητά σας, εγώ ένας τιποτένιος δούλος σας ο οποίος φοβάται την όψη σας γιατί άμα σας δει θα καψει ο ομορφιά σας τα μάτια μου!

Ρε τύπε μας τρολάρεις ή έχεις τρελόχαρτο ?? Ειλικρινά τώρα...Παίζει να είστε και πολλά άτομα μαζί και να τρολάρετε. Δε γίνεται να υπάρχουν τόσο ψυχοπαθείς εκτός ψυχιατρείου...
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Ρε τύπε μας τρολάρεις ή έχεις τρελόχαρτο ??

Μην ανησηχείται θα 'με δίπλα σας αμα με χρειαστείτε.
Θα ξεφίγω που να πάει απ' το άγρυπνο μάτι της κα. Ματίνας που μας προσέχει εδώ στο ίδρυμα!
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Μην ανησηχείται θα 'με δίπλα σας αμα με χρειαστείτε.
Θα ξεφίγω που να πάει απ' το άγρυπνο μάτι της κα. Ματίνας που μας προσέχει εδώ στο ίδρυμα!
Πάει ο φίλος σου...εμένα έλεγε θα διώξει και μιουταρίστηκε ο ίδιος...μήπως τον στεναχώρησα ?
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Πάει ο φίλος σου...

Ποιος φίλος μου; Εσείς είστε όλη μου η ζωή! Αφέντη Μαροκινέ θέλω μόνο να δοξάζω μ' όλο μου το είναι τη μαροκινότητά σας μήπως και μια μέρα δεχτείτε να με μαροκινοποιήσετε!
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Πάει ο φίλος σου...εμένα έλεγε θα διώξει και μιουταρίστηκε ο ίδιος...μήπως τον στεναχώρησα ?

Πείτε τώρα πιος κακός άνθρωπος σας πρασίνισε! Ποιος τόλμησε να σας στενοχωρήσει! Δεν είναι σωστό να κινδυνεύει το φόρουμ να χάσει όλη τη σόφία που 'χετε να του δώσετε!
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
γεμισε βαζελους το σαιτ  :2funny:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Πείτε τώρα πιος κακός άνθρωπος σας πρασίνισε! Ποιος τόλμησε να σας στενοχωρήσει! Δεν είναι σωστό να κινδυνεύει το φόρουμ να χάσει όλη τη σόφία που 'χετε να του δώσετε!
Εγώ πενθώ για τον ισλαμοκτόνο φίλο σου, δε με νοιάζει ο εαυτός μου !!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.885
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
πολλα μουταρισματα εδώ τελευταια  :coffee:

ηρεμιστε λιγάκι ερχεται μεγαλη εβδομαδα  :S
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
πολλα μουταρισματα εδώ τελευταια  :coffee:

ηρεμιστε λιγάκι ερχεται μεγαλη εβδομαδα  :S

Πρέπει έστω τη Μεγάλη βδομάδα να νηστεύουμε και μεταξύ άλλων να κόψουμε και το σάιτ!
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Ερώτηση. Αυτή η προειδοποίηση που πήρα μένει μόνιμα ή φεύγει μετά από ένα διάστημα. Και ο άλλος που μιουταρίστηκε μπορεί να επανέλθει κάποια στιγμή ή όχι ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom