Νέα

ΔΥΣΗ & ΙΣΛΑΜ: Ο νέος Ιερός Πόλεμος.. Ανίερη βαρβαρότητα εκατέρωθεν;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 532
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Στοκχόλμη: 3 νεκροί και μία σύλληψη αμέσως μετά την επίθεση (Video)
Φορτηγό έπεσε λίγο πριν τις 15:00 (τοπική ώρα) επάνω σε πεζούς και στη βιτρίνα πολυκαταστήματος σε κεντρικό πεζόδρομο στην Στοκχόλμη. Η αστυνομία έχει επιβεβαιώσει πως πρόκειται για επίθεση από την οποία μέχρι στιγμής έχουν χάσει τη ζωή τους τρία άτομα και 8 έχουν τραυματιστεί.



Μαλλον βουδιστης θα ηταν :jerking: :jerking: :jerking:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Τι είναι αυτό το πράγμα; Θα ακούς μαρσάρισμα σε λίγο και θα κάνεις την προσευχή σου... Πάλι επίθεση με φορτηγό;  :( :( :(
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Καθόλου τυχαίο που στη Σουηδία έρχονται εκλογές και η ακροδεξιά είναι δημοσκοπικά στο 20 % ! Μιλάμε για μια μετριοπαθή Σουηδική ακροδεξιά όχι ρωσόφιλη, αλλά ευρωσκεπτικιστική, οπότε χρήσιμη στον Πούτιν ! Γελάνε και οι πέτρες και πέφτουν οι μάσκες σιγά,σιγά !
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Καθόλου τυχαίο που στη Σουηδία έρχονται εκλογές και η ακροδεξιά είναι δημοσκοπικά στο 20 % ! Μιλάμε για μια μετριοπαθή Σουηδική ακροδεξιά όχι ρωσόφιλη, αλλά ευρωσκεπτικιστική, οπότε χρήσιμη στον Πούτιν ! Γελάνε και οι πέτρες και πέφτουν οι μάσκες σιγά,σιγά !

Συνεχισε να αποδεικνεις ποσο σκουπιδια ειστε
οι λαθρολαγνες λούγκρες
Αυτοι που γουσταρεις να κουβαλιουνται μολις
σκοτωσαν και αλλους Ευρωπαιους μεσα στην χωρα τους

Το αιμα των νεκρων στα χερια των πολυπολιτισμικων καθικιων
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Το αίμα των νεκρών στο ίνδαλμά σου πουστράκι !!

URL]]
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Χτες δήλωσε το εξής--->

"Θα κάνω ένα ειδικό αφιέρωμα στα χειρότερα νεοελληνικά παρακμιακά σκουπίδια του site"

και μετά απο αυτό έχουμε χάσει τον ύπνο μας!!!
...θα παλέψω με όλες μου τις δυνάμεις να είμαι σε όσο πιο ψηλή θέση είναι δυνατόν! Ο ανταγωνισμός βέβαια είναι μεγάλος διότι έχει να κάνει με όλα τα μέλη!
Ευτυχώς έχεις αυτογνωσία τελικά !
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Συνεχισε να αποδεικνεις ποσο σκουπιδια ειστε
οι λαθρολαγνες λούγκρες
Αυτοι που γουσταρεις να κουβαλιουνται μολις
σκοτωσαν και αλλους Ευρωπαιους μεσα στην χωρα τους

Το αιμα των νεκρων στα χερια των πολυπολιτισμικων καθικιων

Πλάκα πλάκα είχα δει τη συνέντευξη της πασχαλίδου από τον Αρναούτογλου και συμπαίρανα ότι οι Έλληνες της Σουηδίας είναι από τα μεγαλύτερα σκουπίδια, αναφορικά τη χρησιμότητά τους για τη λευκή φυλή...
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Εγινε το χατήρι του φασισταριού του μαροκινού... ο Τράμπ χτύπησε στην Συρία...

θα χοροπηδάει από την χαρά του τώρα από συμπαράσταση στους μελαψούς γαμιάδες του...
Με είπε φασίστα ο θαυμαστής του Μιλόσεβιτς που πιστεύει ότι Ελληνες είναι μόνο πάνω από το αυλάκι ! Τι στεναχώρια κι΄αυτή !!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Δες μωρη πακοχυμενη γιατι παιρνει 20+% η ΧΑ Σουηδιας
μονο στο διεστραμενο σου μυαλο :huh: εμπλεκονται οι Ρωσοι :jerking: :jerking:

 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Το αίμα των νεκρών στο ίνδαλμά σου πουστράκι !!

http://[URL unfurl="true"]www.thetoc.gr/images/articles/2/article_63716/blantimir-poutin-i-mustiki-zwi-tou_12.w_hr.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Είμαι σίγουρος ότι είστε πλέον όσο αρενωπός όσο ο κ. Πούτιν! Μάλιστα νομίζω πως θα είναι άσχημος, αγύμναστος και χαζός μπροστά στην υψηλή ακατανόητη μαροκινή ομορφιά σας! Πράγματι πιστεύω πως το ιδανικό για την ανθρωπότητα θα 'ταν ν' αντιγράψει την δικιά σας εμφάνιση ώστε να 'ναι γεμάτη όμορφα, ευγενικά κι έξυπνα όντα!
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Είμαι σίγουρος ότι είστε πλέον όσο αρενωπός όσο ο κ. Πούτιν! Μάλιστα νομίζω πως θα είναι άσχημος, αγύμναστος και χαζός μπροστά στην υψηλή ακατανόητη μαροκινή ομορφιά σας! Πράγματι πιστεύω πως το ιδανικό για την ανθρωπότητα θα 'ταν ν' αντιγράψει την δικιά σας εμφάνιση ώστε να 'ναι γεμάτη όμορφα, ευγενικά κι έξυπνα όντα!
Tι είσαι πούστης σαν τον Πούτιν ?? Αυτό δεν είναι απαραίτητητα κακό..μη στεναχωριέσαι...
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Δες μωρη πακοχυμενη γιατι παιρνει 20+% η ΧΑ Σουηδιας
μονο στο διεστραμενο σου μυαλο :huh: εμπλεκονται οι Ρωσοι :jerking: :jerking:

Εσύ θα μου πεις ρε ψυχοπαθές χιτλερικό υβρίδιο γιατί παίρνει 20 % !! Τα ξέρω πολύ καλύτερα απο'σένα σκουπίδι ! Και δεν είναι Χ.Α. βλάκα. Είναι μετριοπαθείς εθνικιστές που δε δέρνουν και δε μαχαιρώνουν.Καμία σχέση με τη δική σου σκατοψυχία και παλιανθρωπιά. Άντε πάρε τα χάπια σου υπάνθρωπε !
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Tι είσαι πούστης σαν τον Πούτιν ?? Αυτό δεν είναι απαραίτητητα κακό..μη στεναχωριέσαι...

Δεν ήμουν, μέχρι να καταλάβω πως είστε εμφανισιακά! Όταν το κατάλαβα σας....

Ερωτεύτικα! Το μαροκινό σας DNA πρέπει να 'ταν!
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Δεν ήμουν, μέχρι να καταλάβω πως είστε εμφανισιακά! Όταν το κατάλαβα σας....

Ερωτεύτικα! Το μαροκινό σας DNA πρέπει να 'ταν!
Πούτσο δε θα σου έριχνα ποτέ,αξία θα σου έδινα αλλά θα μου τον έπαιρνες μια πίπα και μετά θα σε πλάκωνα στις σφαλιάρες όπως σου αξίζει !
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Η μεγάλη πλάκα είναι ότι τώρα τα ακροδεξιά σκουπίδια θα αρχίσουν να βρίζουν τον Τραμπ που μέχρι τώρα αποθέωναν, αφού αντιτάσσεται κάπως ςέστω και για τα μάτια του κομου στο ίνδαλμά τους Πούτιν !!  :2funny:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Δες μωρη πακοχυμενη γιατι παιρνει 20+% η ΧΑ Σουηδιας
μονο στο διεστραμενο σου μυαλο :huh: εμπλεκονται οι Ρωσοι :jerking: :jerking:



Τι να κάνουμε άμα έρχονται; Όλα τα 'χουν προετοιμάσει για την επέλασή τους! Αποκλείεται άμα δεν ήταν αυτοί οι άθλιοι άνθρωποι να θέλαμε να ψηφίσουμε, γκασπ, ΦΑΣΙΣΤΕΣ! Η χώρες μας είναι ασφαλείς, οι γειτονές μας μοιάζουν με 'μας και είναι πολύ φιλικοί, η εγκληματικότητα είναι μηδενική κι οι πόλεις μας καθαρές! Τι άραγε να πηγαίνει στραβά!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Η μεγάλη πλάκα είναι ότι τώρα τα ακροδεξιά σκουπίδια θα αρχίσουν να βρίζουν τον Τραμπ που μέχρι τώρα αποθέωναν, αφού αντιτάσσεται κάπως ςέστω και για τα μάτια του κομου στο ίνδαλμά τους Πούτιν !!  :2funny:

Εντάξει καταλάβαμε .. οι αμερικάνοι έχουν τον Τράμπ και εμείς στο μπου.κομ έχουμε εσένα τον Τρόμπ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom