Νέα

ΔΥΣΗ & ΙΣΛΑΜ: Ο νέος Ιερός Πόλεμος.. Ανίερη βαρβαρότητα εκατέρωθεν;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 532
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
URL]]
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ισλαμολάγνοι τι έχετε να πείτε για το νέο συμβάν στην Σουηδία ?
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
ισλαμολάγνοι τι έχετε να πείτε για το νέο συμβάν στην Σουηδία ?

... Ασήμαντο
... Κανάς τρελός θα 'ταν
... Μη ξεχνάτε τι κάνουμε 'μεις στη χώρα του


... Περιμένετε κ. Τραμουντάν σοβαρή απάντηση;
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
... Ασήμαντο
... Κανάς τρελός θα 'ταν
... Μη ξεχνάτε τι κάνουμε 'μεις στη χώρα του


... Περιμένετε κ. Τραμουντάν σοβαρή απάντηση;

Φταιει το ρατσιστικο σουηδικο κρατος που δε φροντισε να δωσει ισες ευκαιριες στους ακολουθους της θρησκειας της αγαπης και να τους αφομοιωσει.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
βασικα,καλα να παθουν και αυτοι οπως ολες οι ευρωπαιες καριολες.εμεις τα λεμε για περισσοτερα απο 500 χρονια αλλα οταν αγοραζουμε οπλα για να αμυνθουμε απο το κρατος τρομοκρατη,μας λενε σπαταλους.κριμα για τους αθωους αλλα σμπουτσα μου για τη γαμωευρωπη.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
βασικα,καλα να παθουν και αυτοι οπως ολες οι ευρωπαιες καριολες.εμεις τα λεμε για περισσοτερα απο 500 χρονια αλλα οταν αγοραζουμε οπλα για να αμυνθουμε απο το κρατος τρομοκρατη,μας λενε σπαταλους.κριμα για τους αθωους αλλα σμπουτσα μου για τη γαμωευρωπη.

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
εγω δεν καταλαβα γιατι μιλας εσυ για ισλαμολαγνους.εσεις οι τζημεροφιλελεδες ειστε οι μεγαλυτεροι ισλαμολαγνοι και οι πολιτικες σους φερνουν τους ισλαμιστες στην ευρωπη.λουστειτε τους.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
εγω δεν καταλαβα γιατι μιλας εσυ για ισλαμολαγνους.εσεις οι τζημεροφιλελεδες ειστε οι μεγαλυτεροι ισλαμολαγνοι και οι πολιτικες σους φερνουν τους ισλαμιστες στην ευρωπη.λουστειτε τους.
Φίλε, μην ξεχνάς ότι μιλάς με νεοφιλελεύθερο θαυμαστή του κομμουνιστή Μιλόσεβιτς και εθνικιστή που δεν θεωρεί τους πελοπονήσιους Έλληνες !! Τα λόγια περιτεύουν :) :)
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
δεν το ξεχναω,απορω...εξοχοτατη τη μερκελ την αποκαλεσε ο τζημερος και ειναι θαυμαστης των πολιτικων της.την αιγυπτο,τη λιβυη,το ιρακ,τη συρια κτλ,τη διελυσαν οι φιλελεδες.στην ουκρανια με τους νεοναζι,μιλουν οι φιλελεδες.ας λουστουν ολα τα κατακαθια λοιπον και να βουλωσουν το στομα τους.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Φίλε, μην ξεχνάς ότι μιλάς με νεοφιλελεύθερο θαυμαστή του κομμουνιστή Μιλόσεβιτς και εθνικιστή που δεν θεωρεί τους πελοπονήσιους Έλληνες !! Τα λόγια περιτεύουν :) :)

Eξω οι λαθρομετανάστες από την Ελλάδα...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Άντε βρες κανένα Πάκη να σε γαμήσει μωρή Λουλού!
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnwarn.gif[/img[/URL]] [color=green][/color]
[/quote]

Αντισθένη που τα βρήκες αυτά τα τεφαρίκια που έβαλες εσχάτως ως mods?
Ο τύπος με έβριζε ένα δίωρο (κι όχι μόνο εμένα!), χωρίς να παρεμβαίνει κανένας να τον σταματήσει, πριν τον βρίσω εγώ ΜΙΑ φορά!
Ακολούθως έβρισε την μακαρίτισσα τη μάνα μου, αντί να τον μπανάρετε γι αυτό απλά σβήσατε τα ποστ του (πάλι καλά δηλαδή) και στο τέλος κονομάμε από ένα πράσινο ο καθένας;!!
Κάτι να να τον μούτζωσα εγώ να με μαχαίρωσε αυτός, "Από ένα χρόνο φυλακή εξαγοράσιμη έκαστος!"

Μάζεψέ τα τα παιδάκια που έχεις βάλει, δεν την ξέρουν τη ρημάδα τη δουλειά! Και ξέρεις κάτι, 8 μήνες απείχα από το σάιτ και να με μπανάρει ο υφιστάμενός σου δεν θα σκάσω, τη δική σου αξιοπιστία απλά χαλάει...
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Αντισθένη που τα βρήκες αυτά τα τεφαρίκια που έβαλες εσχάτως ως mods?
Ο τύπος με έβριζε ένα δίωρο (κι όχι μόνο εμένα!), χωρίς να παρεμβαίνει κανένας να τον σταματήσει, πριν τον βρίσω εγώ ΜΙΑ φορά!
Ακολούθως έβρισε την μακαρίτισσα τη μάνα μου, αντί να τον μπανάρετε γι αυτό απλά σβήσατε τα ποστ του (πάλι καλά δηλαδή) και στο τέλος κονομάμε από ένα πράσινο ο καθένας;!!
Κάτι να να τον μούτζωσα εγώ να με μαχαίρωσε αυτός, "Από ένα χρόνο φυλακή εξαγοράσιμη έκαστος!"

Μάζεψέ τα τα παιδάκια που έχεις βάλει, δεν την ξέρουν τη ρημάδα τη δουλειά! Και ξέρεις κάτι, 8 μήνες απείχα από το σάιτ και να με μπανάρει ο υφιστάμενός σου δεν θα σκάσω, τη δική σου αξιοπιστία απλά χαλάει...
τυπε το πρασινισμα δεν ειναι ποινη....προσθετος τιτλος ειναι
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Και εν τέλει δηλαδή τζάμπα κι ο κόπος μου να τσακώνομαι εδώ μέσα με τον κάθε βλαμμένο, σ' ένα θρεντ που το το διαβάζουν 4 μέλη, μαζί μ' εμένα!
Δεν γράφω τα ίδια στο επίσημο μου προφίλ στο f/b να πάρω 80 likes σε 3 ώρες που χάνω εδώ μέσα το χρόνο μου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom