Νέα

Δημοτικές εκλογές 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.090
Like
74.574
Πόντοι
12.756
Αυτα τα λεγαμε στο δημοτικο ρε,εσυ τα μαθαινεις τωρα στα γεραματα απο τα σαη,αλλα μαλλον θα πηγαινες σε κανα κολεγιο με αλλους βουτυρομπεμπεδες
Γι αυτο σου λεω μεχρι Αλεκο σε παιρνει
ααα τωρα τα λεγατε στο δημοτικο ,.. πάει το "αναποδα ειναι το σωστο" , το εβαλες στο κωλο σου , τυπου Αλεξ μηνυμα , με λενε Ριζο και οπως θελω τα γυρίζω ..

Με τον Στεκα βρε μαλάκα μιλαγα , εναν νοητικα καθυστερημενο , τι ηθελες να του γραψω πέρα απο κατι του δημοτικου που μπορει να καταλαβει ;; Μαλακα στοκε και εσυ

Προσπαθεις να βγεις και απο πανω μαλάκα τωρα
 
Τελευταία τροποποίηση:

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.272
Πόντοι
8.006
Αντε βρε λαμογιο που θα μας πεις και πως θα εκφράστουμε.
Καραγκιοζη του σαιτ.
Εσύ ρε μπαγλαμά Κωλογλυφτη, που μας ζαλίζεις τα αρχιδια με την προπαγάνδα του γαμοσογου, θεωρείς ότι είσαι ανώτερος?
Σκατο από το βόθρο είσαι.
Οτι πει το κόμμα βολεμενε.
Αφου με ρωτας, ναι, θα σου απαντησω οτι προφανως θεωρω τον εαυτο μου πολυ ανωτερο, απο καποιον που σε καθε ποσταρισμα του βριζει και μιλαει για κωλους και σκατα. Παρα πολυ ανωτερο. Και λυπαμαι αν σε στενοχωρω....αλλά δεν το θεωρω απλως οτι ειναι πολυ ανωτερος, αλλά ειναι και η αληθεια.
Την καλησπερα μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εγώ τύπε άλεξ νόμιζα ότι ο κόσμος δεν αποφασίζει την ψήφο του μετά από καταστροφές και θεομηνίες :sunglasses:
Απο θεομηνίες οχι. Αλλά απο καθυστερησεις και μη αμεση αναποκριση, ναι.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.342
Like
35.276
Πόντοι
9.931
Για τις 4 σημερινες χαμενες περιφερειες απο τους ανταρτες, εχω ηδη τοποθετηθει απο νωρις.
Αντι για περισπούδαστες αναλυσεις, η Πειραιως πρεπει να μας εξηγησει για ποιον λογο στηριζε τη σαρα και τη μαρα, αντι για τους ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ "ανταρτες", που ολοι ηξεραν οτι θα βγουν περιφερειαρχες.
Με το ζόρι ηθελε να χρεωθει ηττα σε 4 περιφερειες ανευ λογου?
Εν τελει, 12 περιφερειες εχουν σημερα περιφερειαρχη που ειτε προερχεται απο τη ΝΔ είτε στηριχθηκε απο τη ΝΔ.
Και μονο η Θεσσαλια χαθηκε ως ειδικη περιπτωση.
Και αντι σημερα να εχει 12/13, καθονται και απολογουνται για τις 4 χαμενες περιφερειες λογω ανταρτων. Να συνελθουν εκει στην Πειραιως.
Εγω εχω καταλάβει οτι απο της εκλογες και μετα κομμα και κυβερνηση την έχουν χάσει την μπαλα και πρεπει να την βρουν επειγόντος.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.313
Πόντοι
1.056
Πηραν το κυπελο Χριστουγεννων και χαιρονται:confused:
Τύπε οι δήμοι Αθηνών και Θεσσαλονίκης για τουλάχιστον μία τετραετία θα διοικούνται από Πασοκους. Αυτό είναι κάτι παραπάνω από κύπελλο Χριστουγέννων :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.115
Κριτικές
184
Like
44.856
Πόντοι
22.266
@sex volcano :tooth::tooth::tooth:

Ελα να διαβαζεις τον φιλο σου να ριξεις το γελιο της ζωης σου :tooth::tooth:
ο συμπεριφορικά 5χρονος , με τα καπριτσια χαζογκομενας κανει και μαθηματα

Που φτασαμε ρε μαλακα :tooth::tooth:
Naι αλλά ψήφισε Δούκα :confused:φσινεται ξεκάθαρα απ' το ποστ του
 

kyrpoutsos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2021
Μηνύματα
439
Like
709
Πόντοι
81
Για τις 4 σημερινες χαμενες περιφερειες απο τους ανταρτες, εχω ηδη τοποθετηθει απο νωρις.
Αντι για περισπούδαστες αναλυσεις, η Πειραιως πρεπει να μας εξηγησει για ποιον λογο στηριζε τη σαρα και τη μαρα, αντι για τους ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ "ανταρτες", που ολοι ηξεραν οτι θα βγουν περιφερειαρχες.
Με το ζόρι ηθελε να χρεωθει ηττα σε 4 περιφερειες ανευ λογου?
Εν τελει, 12 περιφερειες εχουν σημερα περιφερειαρχη που ειτε προερχεται απο τη ΝΔ είτε στηριχθηκε απο τη ΝΔ.
Και μονο η Θεσσαλια χαθηκε ως ειδικη περιπτωση.
Και αντι σημερα να εχει 12/13, καθονται και απολογουνται για τις 4 χαμενες περιφερειες λογω ανταρτων. Να συνελθουν εκει στην Πειραιως.
Πάντως οι δήμοι χάθηκαν πανηγυρικά.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.272
Πόντοι
8.006
το ειπε Βοριδης και Κυρανακης ΟΜΩΣ στο τελος ειπαν δεν ειναι ακριβως δικοι μας γιατι στηριξαμε αλλους...
Ε ενταξει, μπορει να το παιζουν τρελιτσα, αλλά εξηγησεις οφείλουν. Και θα τις δωσουν
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.141
Κριτικές
4
Like
9.226
Πόντοι
2.306
Αφου με ρωτας, ναι, θα σου απαντησω οτι προφανως θεωρω τον εαυτο μου πολυ ανωτερο, απο καποιον που σε καθε ποσταρισμα του βριζει και μιλαει για κωλους και σκατα. Παρα πολυ ανωτερο. Και λυπαμαι αν σε στενοχωρω....αλλά δεν το θεωρω απλως οτι ειναι πολυ ανωτερος, αλλά ειναι και η αληθεια.
Την καλησπερα μου
Είσαι μέγας καραγκιόζης.
ΜΕΓΑΣ.
Σε πονά η αλήθεια ρε λαμογιο?
Ντρεπεσαι να πεις ότι σε είσαι κοπρίτης γλυφτης?
Ενα ανώτερο σκουπίδι είσαι.
Που έχεις και άποψη τι είναι η άλλοι..
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.647
Like
52.036
Πόντοι
12.756
σε επικοινωνιακο επιπεδο ειδικα χασαμε πανηγυρικα
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.827
Like
6.464
Πόντοι
1.406
Τύπε οι δήμοι Αθηνών και Θεσσαλονίκης για τουλάχιστον μία τετραετία θα διοικούνται από Πασοκους. Αυτό είναι κάτι παραπάνω από κύπελλο Χριστουγέννων :confused:
μια χαρα ειναι οι πασοκοι, Ζαιοι να μην ειναι
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.072
Like
14.617
Πόντοι
3.656
Απο θεομηνίες οχι. Αλλά απο καθυστερησεις και μη αμεση αναποκριση, ναι.
Τώρα αφού πας για ύπνο να μην κάτσω να σου ανοίξω κουβέντα για το πως τότε έλεγες οτι δεν υπήρχε καμία καθυστέρηση και πως την προηγούμενη βδομάδα έλεγες ότι είναι απολύτως λογικό να βγει ο αγοραστός :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.115
Κριτικές
184
Like
44.856
Πόντοι
22.266
Δικηγόρος του καραγκιόζη είσαι?
Δεν απαντά γλυφτης γιατί του πήραν το κουλούρι?
Όξω από δω με τα κωλογλυφτρονια.
Πες του να γλυφει καλά τον κωλο του γαμια του για να παίρνει μεροκάματο.
Εσύ είσαι στην ignore list του;;:confused::confused::think:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.272
Πόντοι
8.006
Εγω εχω καταλάβει οτι απο της εκλογες και μετα κομμα και κυβερνηση την έχουν χάσει την μπαλα και πρεπει να την βρουν επειγόντος.
Και γιατι να ασχοληθουν ρε τύπε? Τους πιεζει κανενας?
Ο Συριζα πηγε και εβγαλε αρχηγο τη Μαγια τη μελισσα, απο πού να νιωσουν ελεγχο και πιεση?
Αλλά καποια στοιχειωδη πραγματα επρεπε να γινουν.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.090
Like
74.574
Πόντοι
12.756
Τώρα αφού πας για ύπνο να μην κάτσω να σου ανοίξω κουβέντα για το πως τότε έλεγες οτι δεν υπήρχε καμία καθυστέρηση και πως την προηγούμενη βδομάδα έλεγες ότι είναι απολύτως λογικό να βγει ο αγοραστός :confused:
ela-den-to-pistevo-%CF%84%CE%B9%CF%88%CF%85%CF%87%CE%B7%CE%B8%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B4%CF%89%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82%CE%BC%CF%89%CF%81%CE%B7.gif
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.142
Like
11.367
Πόντοι
2.606
Δικηγόρος του καραγκιόζη είσαι?
Δεν απαντά γλυφτης γιατί του πήραν το κουλούρι?
Όξω από δω με τα κωλογλυφτρονια.
Πες του να γλυφει καλά τον κωλο του γαμια του για να παίρνει μεροκάματο.
Κάλμα ρε τυπε,πήρες φόρα....σου θύμισα απλώς τι μας έγραφε συνέχεια πριν την σημερινή πουτσα με ρόζους που έφαγε...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.272
Πόντοι
8.006
Είσαι μέγας καραγκιόζης.
ΜΕΓΑΣ.
Σε πονά η αλήθεια ρε λαμογιο?
Ντρεπεσαι να πεις ότι σε είσαι κοπρίτης γλυφτης?
Ενα ανώτερο σκουπίδι είσαι.
Που έχεις και άποψη τι είναι η άλλοι..
Ε, με την αδεια σου, εχω αποψη.
Μονο εσυ θα εχεις για μενα?
Εχω κι εγω για σενα. Γιατι πικραινεσαι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom