Νέα

Δίλημμα χωρισμού...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FireHead_69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 262
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Σκυλι του πολεμου ,μου εκανε στριπτιζ, ηθελε να τη βγαζω βιντεο να μου κανει τσιμπουκι και η μονιμη φαντασιωση της ηταν να την παρτουζωνω με αλλους. Σε βαρετο σημειο ομως ,καθε φορα το ιδιο. Αν δεν της ελεγα οτι τη γαμαω με αλλους δυο, δεν μπορουσε. Η γυναικα ηθελε να την παρω παρτουζα και προσπαθουσε να μου το πει μαλλον,αλλα εγω στον κοσμο μου. Απ την αλλη ομως ο γαμος, γαμος και να σου τα τραπεζωματα με αδελφια και γονεις στο σπιτι,γνωριμιες με συγγενεις, φιλους κλπες παπαριες.Στο τελος χωρισαμε επεισοδιακα. Τελικα μετα απο λιγο παντρευτηκε εναν κακομοιρη πρωην της.
ο γάμος - γάμος και η παρτούζα - παρτούζα... χαχαχαχ ( στην πορεία μπορεί να έφερνε πολύ χρήμα στο σπίτι...δεν ξέρεις..)
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Θα την βρεις και εσύ τη ντάμα σου, δεν θα γλυτώσεις:smiling-face-with-heart-eyes:
στην παρούσα φάση θα προτιμούσα να ήξερα να παίζω χαρτιά και να κέρδιζα.. ( φάση Νικ δε γκρικ ..) θα γινόμουν σουγκαρντάντις σε κανά μωρό..
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.951
Κριτικές
2
Like
21.228
Πόντοι
6.236
Τελευταία τροποποίηση:

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
300
Κριτικές
4
Like
408
Πόντοι
301
Τα φώτα σας αδέρφια,

Είμαι σε τρελό προσωπικό δίλημμα τώρα τελευταία και γι αυτό ζητώ την γνώμη σας..

Είμαι με μια κοπέλα 3 χρόνια τώρα σε σχέση εξ αποστάσεως κυρίως.. Ήμασταν εξωτερικό και οι δύο, εγώ το τελευταίο χρόνο γύρισα Ελλάδα, αυτή έμεινε εκεί και μας βόλευε λίγο πολύ και τους 2 από θέμα ελευθερίας προτεραιοτητων κλπ.

Τον τελευταίο χρόνο πέρασε δύσκολα προσωπικά, έχασε την μητέρα της πριν 4 5 μήνες και επειδή δεν την στήριξαν από την δουλειά στις δύσκολες αυτές στιγμές, παραιτήθηκε και θέλει να γυρίσει Ελλάδα μιας και είμαι εγώ εδώ να ΜΕΙΝΟΥΝΕ ΜΑΖΙ αν και δεν της αρέσει το εργασιακό περιβάλλον της Ελλάδος.

Ελα όμως που εγώ δε θέλω, δεν είμαι έτοιμος και γενικά σκεφτόμουν και σκέφτομαι να χωρίσω.

Να τονίσω ότι το κορίτσι είναι καλό σαν άτομο και σαν ψυχή, δεν είναι κάνα ξεκολλο. Ίσως είναι αυτό μάλλον που μ έχει κρατήσει τόσο καιρό μαζί της και δεν έχω χωρίσει..

Στο σεξουαλικο κομμάτι, τα πάμε οκ, τπτ το ιδιαίτερο και είναι ένας από τους λόγους που θέλω να χωρίσω.. Δεν περνάω καλά, δεν νοιώθω άνετα.. Μου λείπουν πράγματα όπως πιπα πχ που κάνει μια στο τόσο και με χαλάει, κωλο με τπτ, και γι αυτό αναγκάζομαι να πηγαίνω με γυναίκες του κλάδου εδώ μέσα ?

Για να μην κουράσω κι αλλο, το ερώτημα είναι απλό... Κάθεσαι και δίνεις μια ευκαιρία στη σχέση να δεις πως θα πάει με την συγκατοίκηση βάζοντας στην άκρη αυτά που θες και σ αρέσουν να κάνεις, ή δίνεις ένα τέλος πριν γίνει πιο περίπλοκο το θέμα απ όσο είναι..

Σημειωτέον, είμαι Δίδυμος στο ζώδιο και αυτή είναι Αιγόκερως με ότι αυτό συνεπάγεται... :evil:
Εχεις φύγει ,άμα κάτσεις θα χτυπάς το κεφάλι σου μετά από χρόνια , καλά όλα τα "καλά" της, αλλά ΕΣΥ δεν θα είσαι ευχαριστημένος ποτέ και θα κάνεις αγγαρεία σε όλα στην ζωή σου με αποτέλεσμα να την ακούς κιόλας από πάνω ... Παθών ...
 
OP
OP
FireHead_69

FireHead_69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
263
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
301
Ακου μια συμβουλή... κάνε οικογένεια με καλή κοπέλα και πήδα καβλιάρες πόρνες.... στο μοναδικό που έχω ένσταση είναι οτι απο τώρα η κοπέλα σου κάνει κακό σεξ., φαντάσου δηλαδη όταν την παντρευτεις. Θα κτυπάς απο την αγαμία και την μαλακία το κεφάλι σου στον τοίχο.
Δεν κάνει κακό σεξ, απλώς έχει καταντήσει να είναι αδιάφορο πλέον... 3.5 χρόνια τώρα, ίδια ρουτίνα, βαριέσαι ρε αδερφέ. Θέλει παιχνίδι το πράγμα. Να πάρει καμιά πρωτοβουλία, να σε τρελάνει λίγο. Αλλιώς ξενερώνεις...
Υπήρχαν κάτι στιγμές που ένιωθα σαν 50ρης, και της το πα... Αλλά το απέδωσε στην κακιά ψυχολογία που ήταν λόγω του θανάτου της μάνας της το οποίο το καταλαβαίνω και είναι λογικό... Αλλά όλα αυτά επηρεάζουν εμένα εν τέλει.. Πρέπει και εγώ να τα υπομένω. Και δεν νιώθω και είμαι 50αρης με τπτ ρε γαμωτ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.439
Κριτικές
62
Like
45.147
Πόντοι
9.297
OP
OP
FireHead_69

FireHead_69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
263
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
301
Εκτός κι αν της πρότεινες εσύ ή την πίεσες ν αφήσει την δουλειά της για να έρθει "για σενα", σε καμία άλλη περίπτωση δεν θα έπρεπε να αισθάνεσαι υπόχρεος.
Επίσης, αν ήδη νοιώθεις υποχρέωση απέναντί της, φαντάσου να την παντρευτείς και να κάνεις παιδιά μαζί της. Δεν νομίζω θα βρεις ποτέ την δύναμη και να τους αφήσεις όλους μαζί για να ξαναφτιάξεις την ζωή σου. Επίσης, θα είναι αρκετά πιο δύσκολο να "ξαναφτιάξεις" την ζωή σου αν ήδη έχεις μια οικογένεια την οποία με κάποιο τρόπο, ακόμα θα υποστηρίζεις (εκτός κ αν είσαι ο Μπιλ Γκειτς ή κάποιος εφάμιλλος)
Άποψή μου είναι πως εφόσον δεν είσαι ευτυχισμένος μαζί της τώρα, ούτε και αργότερα θα γίνεις. Και αργότερα θα "χρωστάς" ακόμη περισσότερα.
Πρώτα πρέπει να βρεις μια κοπέλα με την οποία θα νοιώθεις ευτυχισμένος, πριν σκεφτείς τον γάμο. Ξεφορτώσου το "συναίσθημα" της πίεσης για να κάνεις "οικογένεια" και ψάξε πρώτα να βρεις έναν άνθρωπο με τον οποίο θα ένοιωθες ωραία να περάσεις μαζί, το υπόλοιπο της ζωής σου. Τα άλλα, θα έρθουν μετά και θα το ξέρεις όταν έρθουν.
Όχι φίλε ούτε καν.. Δεν την στήριξαν από την δουλειά της όταν αυτή ζήτησε να δουλέψει online απο την Ελλάδα όσο ήταν στα τελευταία η μανα της και γι αυτό σπάστηκε...Και όχι άδικα. Εγώ αντιθέτως της στάθηκα αρκετά και μάλιστα της είπα χεσε την δουλειά, υπάρχουν άπειρες.. Μανα δυστυχώς μόνο μια.. Εν τέλει το κατάλαβε αλλά ήταν αργά λίγο πια...
Στα υπόλοιπα δε διαφωνώ. Αν δεν αισθάνομαι καλά δεν υπάρχει λόγος να προχωρήσω ναι.. Γτ θα το βρω μπροστά μου σίγουρα πράγματα.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.222
Like
34.690
Πόντοι
9.931
ο γάμος - γάμος και η παρτούζα - παρτούζα... χαχαχαχ ( στην πορεία μπορεί να έφερνε πολύ χρήμα στο σπίτι...δεν ξέρεις..)
Απο τι εχω καταλάβει η παρτουζα παίζει πολύ ως φαντασίωση στις γυναίκες.
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Τα φώτα σας αδέρφια,

Είμαι σε τρελό προσωπικό δίλημμα τώρα τελευταία και γι αυτό ζητώ την γνώμη σας..

Είμαι με μια κοπέλα 3 χρόνια τώρα σε σχέση εξ αποστάσεως κυρίως.. Ήμασταν εξωτερικό και οι δύο, εγώ το τελευταίο χρόνο γύρισα Ελλάδα, αυτή έμεινε εκεί και μας βόλευε λίγο πολύ και τους 2 από θέμα ελευθερίας προτεραιοτητων κλπ.

Τον τελευταίο χρόνο πέρασε δύσκολα προσωπικά, έχασε την μητέρα της πριν 4 5 μήνες και επειδή δεν την στήριξαν από την δουλειά στις δύσκολες αυτές στιγμές, παραιτήθηκε και θέλει να γυρίσει Ελλάδα μιας και είμαι εγώ εδώ να ΜΕΙΝΟΥΝΕ ΜΑΖΙ αν και δεν της αρέσει το εργασιακό περιβάλλον της Ελλάδος.

Ελα όμως που εγώ δε θέλω, δεν είμαι έτοιμος και γενικά σκεφτόμουν και σκέφτομαι να χωρίσω.

Να τονίσω ότι το κορίτσι είναι καλό σαν άτομο και σαν ψυχή, δεν είναι κάνα ξεκολλο. Ίσως είναι αυτό μάλλον που μ έχει κρατήσει τόσο καιρό μαζί της και δεν έχω χωρίσει..

Στο σεξουαλικο κομμάτι, τα πάμε οκ, τπτ το ιδιαίτερο και είναι ένας από τους λόγους που θέλω να χωρίσω.. Δεν περνάω καλά, δεν νοιώθω άνετα.. Μου λείπουν πράγματα όπως πιπα πχ που κάνει μια στο τόσο και με χαλάει, κωλο με τπτ, και γι αυτό αναγκάζομαι να πηγαίνω με γυναίκες του κλάδου εδώ μέσα ?

Για να μην κουράσω κι αλλο, το ερώτημα είναι απλό... Κάθεσαι και δίνεις μια ευκαιρία στη σχέση να δεις πως θα πάει με την συγκατοίκηση βάζοντας στην άκρη αυτά που θες και σ αρέσουν να κάνεις, ή δίνεις ένα τέλος πριν γίνει πιο περίπλοκο το θέμα απ όσο είναι..

Σημειωτέον, είμαι Δίδυμος στο ζώδιο και αυτή είναι Αιγόκερως με ότι αυτό συνεπάγεται... :evil:
καπως ετσι καταληγεις παντρεμενος και με παιδι χωρις να το καταλαβεις οποτε κατα την ταπεινη γνωμη μου προτεινω να χωρισεις αμεσα κ χωρις ενδιασμους. Καταθετω ως παθων
 

maiktsi

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5
Like
15
Πόντοι
0
Αφού μόνος σου το λες ότι δεν είσαι έτοιμος και δεν περνάς καλά τι το συζητάς;;; Δεν πρόκειται να αλλάξει αυτό μετά. Με τα καθημερινά προβλήματα και τη φυσιολογική φθορά χειρότερα θα νοιώθεις.
Τρία χρόνια έχεις σχέση, μην περιμένεις ότι μετά από πέντε χρόνια θα τρελαθεί στις πίπες και στο πρωκτικό.
Αν ήταν η σχέση της ζωής σου θα το ήξερες. Πίστεψέ με.
Εξάλλου μικρός είσαι και εσύ και αυτή΄.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Τα φώτα σας αδέρφια,

Είμαι σε τρελό προσωπικό δίλημμα τώρα τελευταία και γι αυτό ζητώ την γνώμη σας..

Είμαι με μια κοπέλα 3 χρόνια τώρα σε σχέση εξ αποστάσεως κυρίως.. Ήμασταν εξωτερικό και οι δύο, εγώ το τελευταίο χρόνο γύρισα Ελλάδα, αυτή έμεινε εκεί και μας βόλευε λίγο πολύ και τους 2 από θέμα ελευθερίας προτεραιοτητων κλπ.

Τον τελευταίο χρόνο πέρασε δύσκολα προσωπικά, έχασε την μητέρα της πριν 4 5 μήνες και επειδή δεν την στήριξαν από την δουλειά στις δύσκολες αυτές στιγμές, παραιτήθηκε και θέλει να γυρίσει Ελλάδα μιας και είμαι εγώ εδώ να ΜΕΙΝΟΥΝΕ ΜΑΖΙ αν και δεν της αρέσει το εργασιακό περιβάλλον της Ελλάδος.

Ελα όμως που εγώ δε θέλω, δεν είμαι έτοιμος και γενικά σκεφτόμουν και σκέφτομαι να χωρίσω.

Να τονίσω ότι το κορίτσι είναι καλό σαν άτομο και σαν ψυχή, δεν είναι κάνα ξεκολλο. Ίσως είναι αυτό μάλλον που μ έχει κρατήσει τόσο καιρό μαζί της και δεν έχω χωρίσει..

Στο σεξουαλικο κομμάτι, τα πάμε οκ, τπτ το ιδιαίτερο και είναι ένας από τους λόγους που θέλω να χωρίσω.. Δεν περνάω καλά, δεν νοιώθω άνετα.. Μου λείπουν πράγματα όπως πιπα πχ που κάνει μια στο τόσο και με χαλάει, κωλο με τπτ, και γι αυτό αναγκάζομαι να πηγαίνω με γυναίκες του κλάδου εδώ μέσα ?

Για να μην κουράσω κι αλλο, το ερώτημα είναι απλό... Κάθεσαι και δίνεις μια ευκαιρία στη σχέση να δεις πως θα πάει με την συγκατοίκηση βάζοντας στην άκρη αυτά που θες και σ αρέσουν να κάνεις, ή δίνεις ένα τέλος πριν γίνει πιο περίπλοκο το θέμα απ όσο είναι..

Σημειωτέον, είμαι Δίδυμος στο ζώδιο και αυτή είναι Αιγόκερως με ότι αυτό συνεπάγεται... :evil:
Δεν διάβασα τι έγραψαν οι άλλοι, αλλά ένα θα σου πω....... σχέση από απόσταση, απλά δεν πιάνεται για σχέση. Η καθημερινή επαφή με ένα άτομο, είναι σχέση και μόνο έτσι μπορείς να κρίνεις. Αν δεν σε καλύπτει και στο ερωτικό...... ειλικρινά γιατί μπήκες στον κόπο να ανοίξεις θέμα εδώ? Προφανώς και χωρίζεις, φίλε μου. Αν σου φαίνεται δύσκολο, απλά πες ότι φεύγεις ξανά από την Ελλάδα για κάπου μακριά (Καναδά πχ, που πας και έρχεσαι κάθε τρίτο καλοκαίρι)
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.018
Πόντοι
27.261
Είμαι με μια κοπέλα 3 χρόνια τώρα σε σχέση εξ αποστάσεως κυρίως.. Ήμασταν εξωτερικό και οι δύο, εγώ το τελευταίο χρόνο γύρισα Ελλάδα, αυτή έμεινε εκεί και μας βόλευε λίγο πολύ και τους 2 από θέμα ελευθερίας προτεραιοτητων κλπ.


Ελα όμως που εγώ δε θέλω, δεν είμαι έτοιμος και γενικά σκεφτόμουν και σκέφτομαι να χωρίσω.


Στο σεξουαλικο κομμάτι,
τα πάμε οκ, τπτ το ιδιαίτερο και είναι ένας από τους λόγους που θέλω να χωρίσω.. Δεν περνάω καλά, δεν νοιώθω άνετα.. Μου λείπουν πράγματα όπως πιπα πχ που κάνει μια στο τόσο και με χαλάει, κωλο με τπτ, και γι αυτό αναγκάζομαι να πηγαίνω με γυναίκες του κλάδου εδώ μέσα ?
ρε παιχτη με ολα αυτα που μας λες, την απαντηση τη ξερεις μονος σου και ειναι και μονοδρομος.
ποιο διλημμα, εμας βρηκες ? :confused:
 
OP
OP
FireHead_69

FireHead_69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
263
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
301
ρε παιχτη με ολα αυτα που μας λες, την απαντηση τη ξερεις μονος σου και ειναι και μονοδρομος.
ποιο διλημμα, εμας βρηκες ? :confused:
Καλά λαρωσε λίγο φίλε μια δεύτερη τριτη αποψη ζητάω.. Εξάλλου αν ανατρέξεις σελίδες πίσω θα διαβάσεις πολλές απόψεις... Ο ένας λέει γκάστρωσε την, ο άλλος προχώρα κάνε το επόμενο βήμα να δεις τι γίνεται, ο άλλος χώρισε.. Δεν είναι όλα φως φανάρι
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.018
Πόντοι
27.261
Καλά λαρωσε λίγο φίλε μια δεύτερη τριτη αποψη ζητάω.. Εξάλλου αν ανατρέξεις σελίδες πίσω θα διαβάσεις πολλές απόψεις... Ο ένας λέει γκάστρωσε την, ο άλλος προχώρα κάνε το επόμενο βήμα να δεις τι γίνεται, ο άλλος χώρισε.. Δεν είναι όλα φως φανάρι
δε χρειαζεται ουτε να διαβασω τα προηγουμενα ασχετα προφανως, ουτε δευτερη αποψη μαστορα.
η περιπτωση σου ειναι φως φαναρι, συμφωνα με τα γραπτα σου παντα.
αν εσυ γουσταρεις να παιζεις κρυφτουλι με το μικρο σου δαχτυλακι, κατσε και περιμενε τι θα σου γραψουν και οι επομενοι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
46
Like
3.791
Πόντοι
4.365
Αν κανετε απο τωρα βαρετο σεξ(οπως ειπες)... φαντασου μετα τον γαμο.. κ τα παιδια τι θα γινει.....!!!!
Χωριζεις....
ζεις την ζωη σου 3-4 χρονακια ακομα.... την ευχαριστιεσαι... παιζεις.. κ γαμας ξεκολακια οσο μπορεις.... επι πληρωμη κ μη.....
και μετα το ξανασκεφτεσαι για γαμο.....!!!:wink::sunglasses:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Ξεμπέρδεψες και από την πεθερά. Αρνάκι θα την έχεις την κοπέλα. Σκέψου το καλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom