Νέα

Διάρκεια στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s6775951
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
195
Like
387
Πόντοι
21
οποιος θελει αναφερει διαρκεισ στο σεξ με την γυναίκα του..γκόμενα του η call girl την ηλικία του και βεβαια εαν είναι καθαρος η εχει παρει βοηθεια απο καποιο μαγικο χαπακι,,,
Σας ευχαριστώ για την συμμετοχή ..
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
κανα 10-15 λεπτα...Γερασαμε πλεον....οταν εννοεις διαρκεια εννοεις και τα "προκαρτακτικα"(φιλια αγγιγματα κλπ) η μονο την "δεισδυση"???
 
OP
OP
S

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
195
Like
387
Πόντοι
21
κανα 10-15 λεπτα...Γερασαμε πλεον....οταν εννοεις διαρκεια εννοεις και τα "προκαρτακτικα"(φιλια αγγιγματα κλπ) η μονο την "δεισδυση"???
οχι τα εισαγωγικα ειναι light...10-15..λεπτα...καπου εκει ,,,μιλαμε καθαρα για την δειδυση,...εκει που θελει στροφες..και βεβαια εαν υπαρχει και δευτερος γυρος...
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
4
Like
9.095
Πόντοι
2.306

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.684
Κριτικές
46
Like
5.447
Πόντοι
5.646
οχι τα εισαγωγικα ειναι light...10-15..λεπτα...καπου εκει ,,,μιλαμε καθαρα για την δειδυση,...εκει που θελει στροφες..και βεβαια εαν υπαρχει και δευτερος γυρος...
Δεύτερος γύρος μετά από σχετική χαλάρωση όχι στα καπάκια
 

harry273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
77
Κριτικές
7
Like
136
Πόντοι
280
40 χρονών χωρίς φάρμακα και μέσος όρος 2-4 λεπτά. Παραπάνω χρόνος επιτυγχάνεται αν επαναλυφθεί η πράξη σύντομα σαφώς αλλά κατώτερης ποιότητας σεξ όπως πιο χαλαρός πούτσος ή ακόμα και τελική πτώση πριν το χύσιμο.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.159
Κριτικές
16
Like
1.782
Πόντοι
4.655
40 χρονών χωρίς φάρμακα και μέσος όρος 2-4 λεπτά. Παραπάνω χρόνος επιτυγχάνεται αν επαναλυφθεί η πράξη σύντομα σαφώς αλλά κατώτερης ποιότητας σεξ όπως πιο χαλαρός πούτσος ή ακόμα και τελική πτώση πριν το χύσιμο.
Μικρός είσαι για τέτοιες επιδόσεις. Κάνεις καθιστική ζωή? Η γκόμενα/σύντροφός σου σε "φτιάχνει"?

Π
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
οποιος θελει αναφερει διαρκεισ στο σεξ με την γυναίκα του..γκόμενα του η call girl την ηλικία του και βεβαια εαν είναι καθαρος η εχει παρει βοηθεια απο καποιο μαγικο χαπακι,,,
Σας ευχαριστώ για την συμμετοχή ..
Εδώ ένα χθεσινό σχετικό αρθράκι
Σεξ - Διάρκεια: Πόσα λεπτά θεωρούνται ιδανικά; Η απάντηση θα σας εκπλήξει

Κι εδώ ένα λίγο πιο παλιό με το ευκταίο και το πραγματικό.

Προκαταρκτικά – Γυναίκες (λεπτά της ώρας)

  • Ιδανική διάρκεια: 19
  • Πραγματική διάρκεια: 11

Προκαταρκτικά – Άντρες

  • Ιδανική διάρκεια: 18
  • Πραγματική διάρκεια: 13

Σεξουαλική επαφή (συνουσία) – Γυναίκες

  • Ιδανική διάρκεια: 14
  • Πραγματική διάρκεια: 7

Σεξουαλική επαφή (συνουσία) – Άντρες

  • Ιδανική διάρκεια: 19
  • Πραγματική διάρκεια: 8
Οι παραπάνω αριθμοί απεικονίζουν το τι απάντησε (κατά μέσο όρο) ο κάθε συμμετέχων και η κάθε συμμετέχουσα ότι συμβαίνει κατά την σεξουαλική επαφή, κατά την δική του/της προσέγγιση (πραγματική διάρκεια) και επιθυμία (ιδανική διάρκεια).
Οι παραπάνω αριθμοί απεικονίζουν το τι απάντησε (κατά μέσο όρο) ο κάθε συμμετέχων και η κάθε συμμετέχουσα ότι συμβαίνει κατά την σεξουαλική επαφή, κατά την δική του/της προσέγγιση (πραγματική διάρκεια) και επιθυμία (ιδανική διάρκεια).
Διάρκεια στο σεξ: Πόση είναι ιδανική για άντρες και πόση για γυναίκες
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
40 χρονών χωρίς φάρμακα και μέσος όρος 2-4 λεπτά. Παραπάνω χρόνος επιτυγχάνεται αν επαναλυφθεί η πράξη σύντομα σαφώς αλλά κατώτερης ποιότητας σεξ όπως πιο χαλαρός πούτσος ή ακόμα και τελική πτώση πριν το χύσιμο.
2 λεπτά είσαι στα όρια της πρόωρης. Τσέκαρέ το με κάποιον ειδικό.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
παει καιρος κι εχω ξεχασει...
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
4
Like
9.095
Πόντοι
2.306
Μικρός είσαι για τέτοιες επιδόσεις. Κάνεις καθιστική ζωή? Η γκόμενα/σύντροφός σου σε "φτιάχνει"?

Π
Συμφωνώ.. Εγώ στα σαράντα μου αν η γκόμενά με έφτιαχνε κρατούσα άνετα εικοσάλεπτο..
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Οκ τι να πω εγώ τώρα δεν θα με πιστέψετε....μπορεί μερικοί λόγο φωτογραφίες που ακολουθούν χω ανεβάσει από την γυναίκα μου να με ξέρετε....εγώ 50χ και χαλαρά μπορώ εύκολα 1 ώρα ...όταν πάω με πουτανα παίρνουν σοκ από το σφυροκόπημα...πέρυσι ... με νο αυτό θα πω ....όσοι την ξέρουν θα καταλάβουν ....με την μαρίνα 60 ...το κάναμε μια ώρα συνεχώς έκανε 3-4 φορές σκουιρτ....τα επςξε το σκυλί του πολέμου ....την επόμενη φορά δωρεάν ήταν το γαμισει έτσι έκανε ....και φυσικά με την γυναίκα μου όταν φοράει τα ξεκωλα...μια ώρα σίγουρα
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
766
Κριτικές
8
Like
901
Πόντοι
366
Οκ τι να πω εγώ τώρα δεν θα με πιστέψετε....μπορεί μερικοί λόγο φωτογραφίες που ακολουθούν χω ανεβάσει από την γυναίκα μου να με ξέρετε....εγώ 50χ και χαλαρά μπορώ εύκολα 1 ώρα ...όταν πάω με πουτανα παίρνουν σοκ από το σφυροκόπημα...πέρυσι ... με νο αυτό θα πω ....όσοι την ξέρουν θα καταλάβουν ....με την μαρίνα 60 ...το κάναμε μια ώρα συνεχώς έκανε 3-4 φορές σκουιρτ....τα επςξε το σκυλί του πολέμου ....την επόμενη φορά δωρεάν ήταν το γαμισει έτσι έκανε ....και φυσικά με την γυναίκα μου όταν φοράει τα ξεκωλα...μια ώρα σίγουρα
50 χρονων τυπε μια ωρα σερι,δυσκολα..κουμπωσες τπτ;;
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
50 χρονων τυπε μια ωρα σερι,δυσκολα..κουμπωσες τπτ;;
Όχι ποτέ δεν έχω πάρει ....οποίος θέλει πιστεύει οποίο θέλει δεν πιστεύει...δεν έχω να αποδείξω κάτι ....στο νήμα την γνώμη μου είπα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
15-20 λεπτά αν την γουστάρω τρελά και έχω ήδη χύσει τις προηγούμενες 2-3 μέρες.
5 λεπτά αν την γουστάρω τρελά και έχω να χύσω καμία βδομάδα.

Στα 40 μου, με γυμναστ΄ήριο 3 φορε΄ς τη βδομάδα, καλή διατροφή, αλλά καθιστική δουλειά.
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
τύπε νηματοθετη βαλε και ψηφοφορία με κλίμακα πχ 30 -60 δευτερολεπτα ; 60-120 δευτερολεπτα κλπ :undecided: :undecided: :undecided:
Ε ναι! Θα ήθελα μια ειλικρινή απαντήση από τα μέλη του σαιτ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom