Νέα

Αυτό που θέλουν οι γυναίκες...(τι στο δαίμονα είναι;)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα silver_bullet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΗΔΑΣ ΤΙ ΤΙΣ ΘΕΣ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ??

Λάθος φίλε....καλύτερη διαφήμιση για μία μπακουροπαρέα από το να έχει groupies δεν υπάρχει. Και τόσο βούρλα που είναι τα θηράματα, μόνο εάν σε δουν με άλλες αρχίζουν και ασχολούνται μαζί σου. Ειδικά εάν οι groupies είναι και τίποτα ξέκωλλα?..ου ου, έδεσε η μαγιονέζα.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Λάθος φίλε....καλύτερη διαφήμιση για μία μπακουροπαρέα από το να έχει groupies δεν υπάρχει. Και τόσο βούρλα που είναι τα θηράματα, μόνο εάν σε δουν με άλλες αρχίζουν και ασχολούνται μαζί σου. Ειδικά εάν οι groupies είναι και τίποτα ξέκωλλα?..ου ου, έδεσε η μαγιονέζα.
μεγαλη αληθεια..Πολλα προσωπικα παραδειγματα!
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Λάθος φίλε....καλύτερη διαφήμιση για μία μπακουροπαρέα από το να έχει groupies δεν υπάρχει. Και τόσο βούρλα που είναι τα θηράματα, μόνο εάν σε δουν με άλλες αρχίζουν και ασχολούνται μαζί σου. Ειδικά εάν οι groupies είναι και τίποτα ξέκωλλα?..ου ου, έδεσε η μαγιονέζα.
Εδω με την γκομενα -γυναικα βγαινεις και βλεπεις να σε παιζουνε παρα πολλες
και αμα βγεις μονος η αντροπαρεα συνηθως παιρνεις δουλεια για το σπιτι!!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τζεπετο θες να μας πεις οτι εσεις δεν αναφερετε ακραια παραδειγματα? σε ολα αυτα που εχω διαβασει κατα καιρους δεν εχω αναγνωρισει οχι τον εαυτο μου αλλα και καμια φιλη μου....θα μου πεις αν ηταν ετσι δεν θα ηταν και φιλες μου πιθανον.....δεν ξερω.....αυτο που βλεπω ειναι οτι οποτε καποιος θελει να διαμαρτυρηθει ακουω τα πιο τρελα πραγματα και αδυνατω να τα πιστεψω καποιες φορες.......
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Μπαιτ γιατι αναφερεις παντα καποια ακραια παραδειγματα.Να σου πω και εγω ενα παραδειγμα
Αν εσυ θελεις να πας διακοπες στο Μιλανο και ο δικος σου δεν θελει να πατε εκει αλλα θελει Βερολινο και  τελικα πατε Μιλανο τι σημαινει?Και σε αυτην την περιπτωση εκανε κατι οχι επειδη το γουσταρες αλλα επειδη το ζητησες.
στα παραδειγματα σου λογικο ειναι να εχεις αυτον τον τροπο σκεψης αλλα επειδη τις περισσοτερες φορες τα ζευγαρια χωριζουν απο πολλα μικρα ατοπηματα τα οποια λειτουργουν συσσωρευτικα και φτανει να ξεχειλισει το μπουκαλι.
Οσον αφορα το θεμα ιδιοκτησιας σιγουρα κανενας δεν ειναι ιδιοκτησια κανενος.

εγω θα πηγαινα μαζι του στο βερολινο γιατι το προτιμω απο το να τον υποχρεωσω να παει στο μιλανο... θα ενιωθα κ ασχημα να τον τραβηξω στο μιλανο αν τοσο δεν ηθελε να παει
εν τελει για να μιλησουμε για κατι πιο απλο... δεν λεω οτι σε μια σχεση δεν σ ενοχλουν καποια πραγματα.. κανεις δεν ειναι τελειος κ συμβιβαζεσαι αν μπορεις
αν δεν μπορεις.. κ ειναι υπερανω των δυναμεων σου ε φευγεις!
αν σε χαλαει κατι το λες.. εαν ο αλλος το κατανοησει κ το αλλαξει επειδη ο ιδιος το θελει τοτε οκ, αν οχι κ το κανει επειδη το ζητησες την επομενη φορα παλι το ιδιο πραγμα που σ ενοχλει θα κανει, αρα ειτε το ανεχεσαι οτι κ αν ειναι αυτο κ προχωρας ειτε δεν μπορεις να το ανεχτεις κ φευγεις
τις σκηνες κ τις γκρινιες κ τις αναλυσεις επι αναλυσεων ειναι που δεν καταλαβαινω για ποιο λογο να γινονται.


κ συμφωνω με τη νιτσα... οταν μιλατε με ακραια παραδειγματα ολοι σας εδω μεσα... ε κ μεις με ακραια θα μιλησουμε...
 

cosyle

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
εγω θα πηγαινα μαζι του στο βερολινο γιατι το προτιμω απο το να τον υποχρεωσω να παει στο μιλανο... θα ενιωθα κ ασχημα να τον τραβηξω στο μιλανο αν τοσο δε ηθελε να παει

εγω ξερω τουλαχιστον 23,378 γυναικες που αν δεν πηγαινανε Μιλανο (η οπουδηποτε αλλου προτιμουσανε) θα κανανε τρελα μουτρα και σκηνες. Αυτα
 

Επισκέπτης
Πιστεύω είμαι σαφής ώς προς το τι θέλουν
 

Συνημμένα

  • pic1.jpg
    pic1.jpg
    55,7 KB · Εμφανίσεις: 32
  • pic2.jpg
    pic2.jpg
    46 KB · Εμφανίσεις: 23

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
(Μιλάμε πάντα για Ελληνίδες, δλδ αμά δώσεις οτιδήποτε παίρνεις δυσανάλογα ολιγότερα)
Και αφού πάρουν τα παραπάνω, μια π..α 30cm, μετα 2 π..ς 30cm, μετά έρωτα τρελλό και σημασία, μετά κοινωνική καταξίωση και δοξά και πάει
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
τι να πω cosyle... εχω κ λιγο ανδρικο μυαλο η αληθεια ειναι χαχαχα
παντως μου ετυχε κατι παρομοιο κ οκ υπεκυψα κ δεν επαθα κ τπτ, σιγα μην τσακωνομουν γι αυτο  το πραγμα, αντι μιλανου πηγαμε σε μια αλλη πολη στην ιταλια κ πηραμε ενα rc nitro car κ ολα καλα... :cheesy:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εγω πάντως που με ιδιαιτερο ενδιαφερον παρακολουθω τις συγκεκριμενες συζητήσεις και μαι και λογω δουλειας διαβαζω συνεχεια ερευνες συμπεριφιρας καταναλωτη εχω να πω το εξης:

Dear friends ειστε (οι περισσότεροι) σε καταναλωτικο αδιεξοδο. Ειναι η Ελληνιδα δυσκολη? Ειναι κομπλεξικη και ξυνη... Ειναι ευκολη ? ειναι παρταλι και πουτανα... Θελει δωρα ? ειναι παραδοπιστη και εμμεση πουτανα... Εγω ενα ξερω αμα ξοδευατε για μια γκομενα οσα δινετε σε φραπεδες cg, ct, και lapdance , μια χαρα θα την βγαζατε και εσεις και η γκομενα...ας παρουμε ενα παραδειγμα απλο:

1 ανθοδεσμη Ε 50
Φαγητο σε καλο εστιατοριο Ε 120
2-3 ποτα  σε κλαμπ της παραλιακης 35
και 5 εσεις 60
βαλε και 15-20 σε βενζινες

Εχουμε τα λεφτα που θα διναμε σε 1 city tour (φτηνο) για μια ωρα

Λογικα εαν η γκομενα σας γουσταρει... γιατι εαν δεν σας γουσταρει τοτε ειστε μαλακες που βγηκατε απο την αρχη... θα εχετε ενα ΣΚ με καλο πολυ καλο σεξ.

Τωρα τα λεφτα που ξοδευετε ενα βραδι σε ενα στριπαδικο μην μου πειτε οτι ειναι λιγοτερα απο μια καλη εξοδο ( που μετα θα πηδηξετε κιολας) και οχι απλα φραπεδακι.

Νομιζω οτι τα πραγματα ειναι πολυ απλα: O αντρας ο σωστος θελει τις πουτανες του και τις στριπτιζουδες του οχι για να καλυπτει συναισθηματικα κενα ( γιατι τοτε ειναι χειροτερο θυμα, και αυτα τα μικρα αντολικα βαμπιρ τα μυριζονται αμεσως) αλλα για να ξεδινει και να γεμιζει μπαταριες ευκολα γρηγορα και προπαντως χωρις δεσμευση.

Γιατι η πουτανα κανει τα παντα αναλογα πως θα την πληρώσεις. Και σ'αγαπω θα σου πει και καλυνηχτα τζουτζουκο μου θα πει φτανει να τρεχει το ταξιμετρο.

Αυτο να λεγεται... τωρα η καθεμια φτανει εκει οπου την παιρνει αλοιως γινεται γελοια... Το ιδιο ισχυρι και για εμας... Γιατι δηλαδη η μουναρα 25+_ με την κορμαρα και τις βυζαρες - και αν της κοβει κιολας ακομα καλυτερα- να παει με τον οποιο ωραιο και αντρακλα 35αρη αφου υπαρχουν πολλοι ωραιοι 35αρηδες και με λεφτα και με αισθηματα για να διαλεξει??? γιατι να παει με τον ωραιο κουριερ αντι με τον ωραιο στελεχαρα της πολυεθνικης? Γιατι οποιος αντρας ειναι επιτυχημενος και με λεφτα να ειναι και φλουφλης? Γιατι μονο τα φτωχαδακια με το παπι ειναι μαγκες? Δεν το καταλαβαινω. Οι γυναικες πανε με τον δυνατοτερο απο κτισεως κοσμου... Οι υπολοιποι παιρνουν οτι περισσευει... Η νομιζετε οτι αν οι Ταυλανδες ειχαν την αγοραστικη δυναμη των Ελληνων θα εδιναν σημασια στους μισους απο εδω μεσα που πανε στην Ταυλανδη και πινουν φραπεδες και ακουνε βανδη??? Και μαζευονται σαν τους βλαχους στο "Μυκονος " στο Πουκετ και μιλανε για τον Θρυλο και την Παναθα???
Η νομιζετε οτι οι αν οι  Ουκρανες η οι Ρωσιδες ηταν στο επιπεδο της υπολοιπης Δυτ Ευρωπης, η οταν η Μοσχα γινει η Νεα Υορκη της Ευρωπης - που θα γινει συντομα - νομιζετε οτι η Μοσχοβιτισσα που κανει μπαλετο απο τα 5 και ακουει οπερα θα ΓΥΡΝΑΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ απο το χχχχχ προαστειο της αθηνας με το Σκοντα η το ασπρο Χιουνται που νομιζει οτι με 3 πριβε θα την βγαλει γκομενα? και θα του εχει και υποχρεωση???


Ευτυχως μαγκες που  για ολους τους ανασφαλεις και ταλαιπωρους Ελληναρες που φοβουνται να ορθωσουν αναστημα θα ερθουν σε λιγα χρονια οι Κινεζες ( ηδη η Κυπρος γεμιζει) και εδω θαμαστε να λεμε , γιατι χαλασαν οι Ρωσιδες και οι Ουκρανες αλλα ευτυχως που υπαρχουν τα κινεζακια που ειναι καλα και χαμογελανε οχι σαν τις αλλες τις μουλαρες κτλ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ  ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΥΣ , ΜΟΥΝΑΚΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΘΟΜΟΥΝΗΔΕΣ , ΑΥΤΟΙ ΕΙΤΑΙ ΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΑΡΘΕΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΧΕΡΙ!

μετά από αυτό, απλά κάντε τον κόμη τιμημένο :dancing:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
1 ανθοδεσμη Ε 50
Φαγητο σε καλο εστιατοριο Ε 120
2-3 ποτα  σε κλαμπ της παραλιακης 35
και 5 εσεις 60
βαλε και 15-20 σε βενζινες


ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ  ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΥΣ , ΜΟΥΝΑΚΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΘΟΜΟΥΝΗΔΕΣ , ΑΥΤΟΙ ΕΙΤΑΙ ΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΑΡΘΕΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΧΕΡΙ!

  Πολυ σωστος ο φίλος αλλα εχω 3 ενστασεις

  1)  μουνόδουλοι εχουμε γίνει ολοι μας τουλαχιστον 1 φορα στη ζώη (και ειναι πολύ καλη φασή αλλα αν δεν προσέξεις μπορει να καταληξεις με στεφανι ή να φας κανα σουτ απροειδοποιητο)
  2) Σιγα μην δωσω ανθοσεσμη 50?
  3) μπορει να βγεις και μια και 2 και τρεις φορες με μια γκομενα και να στα ΠΡΗΖΕΙ με τον πρωην της πχ αν την στησεις 5 λεπτα και ο Τασος την εστηνε 15 αν δεν την στησεις "οχι σαν τον Τασο που με εστηνε μιση ωρα" και αφου στα πρήζει  σε ξενερωνει δεν της την πεφτεις και παει και λεει στις φίλες της "ο μαλακας δεν με πήδηξε".

  Απλα της εχουμε μπερδεψει τις γκομενες αν πέσουν με την μια ειναι ψολες αν πεφτουν δύσκολα το εχουν μπεταρει.

  Οποτε σου πεταν ενα Τασο σου καθονται και σου πετανε ενα "αχ δεν επερεπε και με βρηκες αδυναμη μετα το χωρισμο με τον Τασο" αν αλλαξουν γνωμη.

  Μην αρχισω και λέω για το ειμαι μεθυσμενη ειμαι ζαλισμενη (και οπως ελεγα τοτε ειμαι ερωτευμενη Mambo απτην καρδια μου...............).

  με λιγα λογια σιγουρα εμεις δεν ξερουμε να φερθουμε σε μια γκομενα αλλα και αυτες δεν ξερουν να μας δωσουν τα καταλληλα σηματα οτι γουσταρουν (μην με περασει και για πουτανα)

  Για αυτο χουφτωνεις και αν δεν γουσταρει η γκόμενα λες ωπα λαθος (και optional ηπια λίγο παραπάνω) και μην το παρεις ετσι παρτο αλλιως κλπ κλπ
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Fleshforfantasy ευχαριστώ για την τιμη. Αντε και ειμαι επιρρεπης στην δοξα και την δημοσιότητα!
Σοβαρα τωρα ειναι αυτο που λενε "αποσταγμα πειρας" αλλα και μια πιο ξυχραιμη ματια μετα απο χρονια στην "μαχη"

Troueno δεν θα διαφωνησω... απλα να προσθεσω σε αυτα που ποσταρισα οτι το budget αυτο ειναι ενδεικτικο για μια γυναικα μεσης ανωτερης ταξης και σχετικα καλης εμφανισης ( που εχει δλδ προτασεις)

Το σιγουρο δεν ρειναι οτι δεν ξερουμε να φερθουμε αλλα δεν ξερουμε αυτο που στον στρατο λενε
"display determination" kai "select and lock target"

dld { πρωτα εισαι αποφασιστικος δλδ χαρασεις στρατηγικη χωρίς να παρεκκλινεις ΠΟΤΕ και δευτερον οργανωνεις την μαχη και την επιθεση αναλογα με το τι ειναι ο στοχος)

Αυτα ισχυουν παντα για αντρες που εχουν πηδηξει καλα στην ζωη τους και δεν ειναι λιγουρια...
και οταν δεν εχεις δαγκωσει γερα την λαμαρινα για την γκομενα οποτε τυφλωνεσαι και κανεις τα παντα... Αλλα αυτο εινα θεμα αλλου ποστ!!!
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
εγω θα πηγαινα μαζι του στο βερολινο γιατι το προτιμω απο το να τον υποχρεωσω να παει στο μιλανο... θα ενιωθα κ ασχημα να τον τραβηξω στο μιλανο αν τοσο δεν ηθελε να παει
εν τελει για να μιλησουμε για κατι πιο απλο... δεν λεω οτι σε μια σχεση δεν σ ενοχλουν καποια πραγματα.. κανεις δεν ειναι τελειος κ συμβιβαζεσαι αν μπορεις
αν δεν μπορεις.. κ ειναι υπερανω των δυναμεων σου ε φευγεις!
αν σε χαλαει κατι το λες.. εαν ο αλλος το κατανοησει κ το αλλαξει επειδη ο ιδιος το θελει τοτε οκ, αν οχι κ το κανει επειδη το ζητησες την επομενη φορα παλι το ιδιο πραγμα που σ ενοχλει θα κανει, αρα ειτε το ανεχεσαι οτι κ αν ειναι αυτο κ προχωρας ειτε δεν μπορεις να το ανεχτεις κ φευγεις
τις σκηνες κ τις γκρινιες κ τις αναλυσεις επι αναλυσεων ειναι που δεν καταλαβαινω για ποιο λογο να γινονται.


κ συμφωνω με τη νιτσα... οταν μιλατε με ακραια παραδειγματα ολοι σας εδω μεσα... ε κ μεις με ακραια θα μιλησουμε...
Πιστεψεμε αποτελεις εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα.
Αν και να σου πω την αληθεια αυτο με φοβιζει γιατι πολλες φορες μπορει  μετα να αρχισουν γκρινιες του στυλ και εγω που τοτε πηγαμε εκει που ηθελες.Η ακομα χειροτερα αν κατι παει στραβα στο ταξιδι.Προσοχη δεν λεω να γινονται μονοπλευρα υποχωρησεις αλλα αμοιβαια.
Να αναφερω και ενα παραδειγμα.Κατευθυνομενος προς ηπειρο μολις εχω περασει το φερρυ μποτ ριο αντιριο και ειμαι στο κατεβασμα της παλιοβουνας.ειχε τρομερη κινηση λογω επιστροφης 3ημερου και καποιας απεργιας η κατι τελος παντων ειχε γινει και ηταν μονο 6 με 7 καραβια.Σε καποια φαση βλεπω κατι περιπολικα κοιταζω και δεν εχει γινει ατυχημα.Κατεβαινω ως γνησιος ελλην και να ξεπιαστω κιολας και ακουω τα πηγαδακια που λεγαν οτι την εσπασε στο ξυλο επειδη του φωναζε γιατι ξεκινησαν αργα.Η κοπελλα ειχε δικιο επρεπε να ξεκινησουν νωριτερα αλλα την χειροτερη στιγμη και εκει που τα νευρα ειναι τεντωμενα εκανε ακριβως αυτο που δεν επρεπε να κανει.Αυτο το παραδειγμα το αναφερω σχετικα με τις υποχωρησεις.Εκανε μια πηγε κατι στραβα και εγινε της ΠΟΥΤΑΝΑΣ.

Αληθεια θα ηθελα να ρωτησω εσενα και την μουνιτσα αν και κατα ποσο εχει αλλαξει η εικονα που βλεπεται τους αντρες πριν απο την εισοδο σας στο σαιτ και τωρα.

 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
καλος μλκας αυτος...
ενταξει η γκρινια ειναι χτυπημα στα νευρα αλλα οχι κ ετσι...

εμενα δεν αλλαξε καθολου η γνωμη μου παντως :P
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μπα δεν αλλαξε....το μονο που με ανησυχει ειναι μη γινω σαν αυτα που κοροιδευω με οσα διαβαζω εδω μεσα :2funny: (αμφιβαλλω αλλα για το φοβο των ιουδαιων...χαχαχα)
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
πουτσο θελουν........και απαιτω respsect σε αυτη την αποψη γιατι την εχει αναφερει ετσι ευθεως απο γυναικα μορφωμενη ιδιοκτητρια φροντιστηριου 60 και κατι χρονων...η εξης αποψη αναιρειται μονο απο γυναικα μεγαλυτερης ιλικιας.ΤΕΛΟΣ
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
τι είπε ο φιλόσοφος!  :idiot:  :helpplea:
βάλτον τωρα στο club με τον Νίτσε και τον Αριστοτέλη!!!  :2funny:

Τί έχουμε εδώ; Μπορεί να πέρασαν 24 αιώνες, αλλά φαίνεται πως η μετεμψύχωση του Πλάτωνα έλαβε σάρκα και οστά στην εποχή μας...γράφει, μάλιστα, και  στο bourdela.com, με το username bordelman  :2funny: :2funny: :2funny:
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Eπισης φιλε flesh γιατι με τον Νιτσε και τον Αριστοτελη, και οχι με τον Πυθαγορα και τον Σοπεναουερ? Ας μας διαφωτίσει ο Πλατων-bordelman παρακαλω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom