Νέα

Αυνανισμός για γνωστή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george398
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 360
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
Εγω σημερα ειδα την Κουλιανου στην Πλακα,σκεφτηκα να της πω ποσες φορες τον εχω παιξει για παρτη της αλλα συνοδευοταν απο διμετρο καραφλα που ισως να ζηλευε που γι αυτον δεν εχω αφιερωσει ουτε κατουρημα :tooth: :tooth: :tooth: :tooth::tooth:
Το πολυ πολυ θα της ελεγες οτι κανεις πλακα!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556
Τύπε μου είναι ότι πιο όμορφο να τιμάς με αυνανιστικές σκέψεις και πράξεις το γυναικείο κάλος...

Μου θύμισες μια ιστορία στην παλιά μου γειτονιά που από κάτω μου έμενε μια πολύ καυλιάρα μιλφ που συχνά έβγαινε με το κομπινεζόν της και πότιζε...

Εγώ τα βράδια έβγαινα στο μπαλκόνι μου τον έπαιζα και έχυνα από κάτω

Τα χύσια μου έπεφταν και πότιζαν μια γλάστρα με μια τριανταφυλλιά η οποία με τον καιρό άνθισε και φούντωσαν τα άνθη της.

Την παρακολουθούσα πως απέκτησε ιδιαίτερη αδυναμία σε αυτή την τριανταφυλλιά...

Ένα πρωί την άκουσα να μιλά με μια γριά κοινή μας ένοικο πως κάνει καλό στην αντί γήρανση της επιδερμίδας να κάνει αφρόλουτρο και να λούζεται με ροδόνερο που η ίδια έφτιαχνε από τα πέταλα της τριανταφυλλιάς της...

'Ετσι τόσο εκείνη όσο και η γριά λουζόταν με το ροδόνερο που παραγόταν από τα ροδοπέταλα της τριανταφυλλιάς που εγώ πότιζα....:bigdick::erection::erection::2on1:
:tooth: πτυχίο ανθοκομίας να πουμε :wanker:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Για βοηθηστε με ενα θεμα που αρχισε να με ταλανιζει τελευται. Πριν καμια 10ετια εριξα την πρωτη μαλακια σε ενα δυνατο καυλακι που γνωρισα μεσω κοινων γνωστων. Απο τοτε εχει γινει συνηθεια και την τιμαω τακτικα οταν ερθει η αναγκη. Πλεον εφτασα σε σημειο να θελω μα βλεπω φωτογραφιες της για να τον παιζω η να σκεφτομαι ποτε θα ερεθι η ωρα να ανοιξω καμια φωτο της και να καυλωσω.
Μου φαινεται οτι εχει γινει εθισμος οποτε ειμαι καλα γιατρε; Φυσικα τη βλεπω μονο απο φωτο και σιγουρα αδυνατον να παιξει το οτιδηποτε γιατι ειναι μακρυα, παντρεμενη κλπ και δε την εχω γαμησει ποτε, ελαχιστα εχουμε συναντηθει στο παρελθον αλλα τα βυζακια της με τρελαινουν, εχει κορμαρα και γαμω τα προσωπα. Και η αληθεια ειναι οτι μου αρεσει η φαση ''τον παιζω με την .....''

Και αν αυτο δεν ειναι τιποτα ανησυχητικο δωστε καμια ιδεα να τη φαντασιωθω σημερα μιας που την ανεφερα:cheesy:
Θα δώσω τη δική μου εξήγηση, όχι τόσο επιστημονική βέβαια αλλά τουλάχιστον δε θα νιώθεις μόνος.
Από τις πρώτες ταινίες πορνό που θυμάμαι από κοριτσάκι (περίπου 8-9, πολύ μικρή), υπάρχουν μεταξύ άλλων κάτι σιχαμένες σκηνές: θυμάμαι συγκεκριμένα μια πολύ σάπια γερμανική τσόντα με χοντρούς και χοντρές, σιχασιά όχι αστεία. Τότε αυτήν είχα βρει κρυφά σε βιντεοκασέτα, αυτήν έβλεπα.
Μεγαλώνοντας, έχοντας πια κάποιο μέτρο σύγκρισης κατάλαβα ότι αυτό που έβλεπα και καύλωνα μικρή ήταν μια μαλακία και μισή.
Αν με βάλεις να το δω τώρα, μπορεί να τελειώσω σε δευτερόλεπτα.
Δεν ξέρω τι είδους αρρώστια είναι αυτή αλλά επειδή συμβαίνει και με άλλες ταινίες που είδα μικρή και συνάντησα κάπου στο σκοτεινό διαδίκτυο μεγαλύτερη, πιστεύω ότι παίζει μεγάλο ρόλο ότι ήταν όπως λες, από τα πρώτα σου ερεθίσματα σε μικρότερη ηλικία. Το ίδιο που παθαίνεις αν φας ίσως ένα σνακ που λάτρευες μικρός ενώ ξέρεις ότι μεγαλώνοντας έφαγες και καλύτερα.
Δεν ξέρω, γνώμη μου.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
Θα δώσω τη δική μου εξήγηση, όχι τόσο επιστημονική βέβαια αλλά τουλάχιστον δε θα νιώθεις μόνος.
Από τις πρώτες ταινίες πορνό που θυμάμαι από κοριτσάκι (περίπου 8-9, πολύ μικρή), υπάρχουν μεταξύ άλλων κάτι σιχαμένες σκηνές: θυμάμαι συγκεκριμένα μια πολύ σάπια γερμανική τσόντα με χοντρούς και χοντρές, σιχασιά όχι αστεία. Τότε αυτήν είχα βρει κρυφά σε βιντεοκασέτα, αυτήν έβλεπα.
Μεγαλώνοντας, έχοντας πια κάποιο μέτρο σύγκρισης κατάλαβα ότι αυτό που έβλεπα και καύλωνα μικρή ήταν μια μαλακία και μισή.
Αν με βάλεις να το δω τώρα, μπορεί να τελειώσω σε δευτερόλεπτα.
Δεν ξέρω τι είδους αρρώστια είναι αυτή αλλά επειδή συμβαίνει και με άλλες ταινίες που είδα μικρή και συνάντησα κάπου στο σκοτεινό διαδίκτυο μεγαλύτερη, πιστεύω ότι παίζει μεγάλο ρόλο ότι ήταν όπως λες, από τα πρώτα σου ερεθίσματα σε μικρότερη ηλικία. Το ίδιο που παθαίνεις αν φας ίσως ένα σνακ που λάτρευες μικρός ενώ ξέρεις ότι μεγαλώνοντας έφαγες και καλύτερα.
Δεν ξέρω, γνώμη μου.
Δηλαδή παρόλο που η τσόντα είναι μαλακία καυλώνεις ακόμα? Δεν νομίζω να ισχύει αυτό που λες περί "ερεθίσματα σε μικρότερη ηλικία". Η πιο απλή εξήγηση είναι ότι τη βρίσκεις με τέτοιου είδους ταινίες. Θα σου πω ένα παράδειγμα: μικρός έτρωγα φέτα, όταν μεγάλωσα σταμάτησα να την τρώω γιατί δε μου άρεσε σα γεύση. Δεν είναι ότι το κάνω από συνήθεια (όπως λέει και ο φίλος περί αυνανισμού με τη γνωστή της) ούτε ότι έλαβα άλλο ερέθισμα (να μην μου άρεσε εξαρχής, άρα δεν μου άρεσε και μετέπειτα).
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Δηλαδή παρόλο που η τσόντα είναι μαλακία καυλώνεις ακόμα? Δεν νομίζω να ισχύει αυτό που λες περί "ερεθίσματα σε μικρότερη ηλικία". Η πιο απλή εξήγηση είναι ότι τη βρίσκεις με τέτοιου είδους ταινίες. Θα σου πω ένα παράδειγμα: μικρός έτρωγα φέτα, όταν μεγάλωσα σταμάτησα να την τρώω γιατί δε μου άρεσε σα γεύση. Δεν είναι ότι το κάνω από συνήθεια (όπως λέει και ο φίλος περί αυνανισμού με τη γνωστή της) ούτε ότι έλαβα άλλο ερέθισμα (να μην μου άρεσε εξαρχής, άρα δεν μου άρεσε και μετέπειτα).
Όχι ακριβώς γιατί αναγνωρίζω ότι αυτή η τσόντα είναι απαράδεκτη, και αν την είχα δει για πρώτη φορά τώρα, θα γελούσα. Αλλά θεωρώ λειτουργεί πολύ το υποσυνείδητο. Γλυκιά, παιδική ανάμνηση! ?
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.742
Πόντοι
456
Απλά ο φίλος είναι μέγιστος αυνάνας σε βαθμό εθισμού. Καλό είναι να βρει μια ασχολία να περνάει η ώρα να ξεχνιέται και θα την ξεπεράσει αργά ή γρήγορα.
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.742
Πόντοι
456
Όχι ακριβώς γιατί αναγνωρίζω ότι αυτή η τσόντα είναι απαράδεκτη, και αν την είχα δει για πρώτη φορά τώρα, θα γελούσα. Αλλά θεωρώ λειτουργεί πολύ το υποσυνείδητο. Γλυκιά, παιδική ανάμνηση! ?
Εμείς έχουμε το post nut clarity πάντως που αναγνωρίζουμε την σαπίλα της τσόντας με την οποία την παίζουμε αφού τελειώσουμε(όχι οτι θα μας σταματήσει στο μέλλον αυτό, αλλά λέμε τώρα)...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Όχι ακριβώς γιατί αναγνωρίζω ότι αυτή η τσόντα είναι απαράδεκτη, και αν την είχα δει για πρώτη φορά τώρα, θα γελούσα. Αλλά θεωρώ λειτουργεί πολύ το υποσυνείδητο. Γλυκιά, παιδική ανάμνηση! ?


Τελικά τα κατάφερες και έκανες τον Μουνιβαγόνι να τον παίζει για την πάρτη σου.

Δεν ήταν και τόσο δύσκολο βέβαια, γιατί αυτός τον παίζει και για θηλυκή κατσαρίδα, αλλά αυτά πρέπει να καταγράφονται.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
Όχι ακριβώς γιατί αναγνωρίζω ότι αυτή η τσόντα είναι απαράδεκτη, και αν την είχα δει για πρώτη φορά τώρα, θα γελούσα. Αλλά θεωρώ λειτουργεί πολύ το υποσυνείδητο. Γλυκιά, παιδική ανάμνηση! ?
Ελπίζω να μην είναι του στυλ Two Girls One Cup, One Man One Jar, Blue Waffle και άλλα "ενδιαφέροντα" βιντεάκια....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Ελπίζω να μην είναι του στυλ Two Girls One Cup, One Man One Jar, Blue Waffle και άλλα "ενδιαφέροντα" βιντεάκια....
ΟΧΙ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ελπίζω να μην είναι του στυλ Two Girls One Cup, One Man One Jar, Blue Waffle και άλλα "ενδιαφέροντα" βιντεάκια....
Είχε ένα golden shower. Μπροστά σε αυτά που λες εσύ αυτό ήταν απαλό χαδάκι στο μάγουλο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Τελικά τα κατάφερες και έκανες τον Μουνιβαγόνι να τον παίζει για την πάρτη σου.

Δεν ήταν και τόσο δύσκολο βέβαια, γιατί αυτός την παίει και για θηλυκή κατσαρίδα, αλλά αυτά πρέπει να καταγράφονται.
Να παίρνετε σειρά σιγά σιγά. Ο Prince το μωρό μου που είναι; Μου έλειψε
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Τότε στείλε το λινκ :cheesy:
Θα προτείνω μια κατά τ’ άλλα ποιοτικότατη vintage ταινία του Joe D’amato, που για ιδεολογικούς πια λόγους ντρέπομαι να δω. Μικρή βέβαια είχα παπαριάσει τα χέρια μου.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δε νομίζω να έχει κολλήσει κανείς με τα Tutti Frutti του RTL στα 80s.Αν και οι τσόντες του 70 είχαν αισθησιασμό,συνήθως ήταν ηθοποιοί εμφανίσιμες που το έκαναν επειδή τις απέρριπταν στις κανονικές ταινίες.Υπήρχε κάποιο συναίσθημα τότε ή έστω ηθοποιία.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
ο joe d amato γυρναγε και ωραια θριλερ τρομου οπως το κλασσικο

beyond h from beyond

δεν θυμαμαι πως ακριβως παιχτηκε

ηταν μια πολυ μαυρη ταινια σοκ που ειχε απαγορευτει σε πολλες χωρες

ηταν νομιζω στα περιφημα βρετανικα video nasties με βαρυα απαγορευμενες και λογοκριμενες ταινιες

σαν υποθεση ειχε εναν που πεθαινει η γυναικα του νεοτατη και αυτος βρισκει γυναικες τις σκοτωνει και μετα κατι κανει

ειχε μσα νεκροφιλια και σκοτωμους βιασμους

μετα καπου το εχασε και γυρναγε αμιγως τσοντες αλλα και τσοντες τρομου με κανιβαλους η την εμμανουελλα

ητανε ιταλος και εχω εντρυφυσει στο ιταλικο bmovie giallo του 70-80
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τελικά τα κατάφερες και έκανες τον Μουνιβαγόνι να τον παίζει για την πάρτη σου.

Δεν ήταν και τόσο δύσκολο βέβαια, γιατί αυτός τον παίζει και για θηλυκή κατσαρίδα, αλλά αυτά πρέπει να καταγράφονται.
απο που προκυπτει αυτο???
 

William Wallace

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
0

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Δε νομίζω να έχει κολλήσει κανείς με τα Tutti Frutti του RTL στα 80s.Αν και οι τσόντες του 70 είχαν αισθησιασμό,συνήθως ήταν ηθοποιοί εμφανίσιμες που το έκαναν επειδή τις απέρριπταν στις κανονικές ταινίες.Υπήρχε κάποιο συναίσθημα τότε ή έστω ηθοποιία.
Εχω πετυχει γερμανικες τσοντες των 80-90's.. Απιστευτα μουνια οι γερμανιδες τοτε.. Ajna Laval μια απο τις αγαπημενες μου αν και μεταγενεστερη, αρχες μιλενιουμ επαιξε σε ταινιες
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Beyond2D_1400x.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

την βρηκα



images
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom