Νέα

Άρχισαν να βαράνε μύγες τα στούντιο και τα μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egelados
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Οι τιμές θα παρουσιάσουν διόρθωση, μόνο όταν ικανός αριθμός πελατών μειώσει τόσο τις καταθέσεις του ώσπου τα έσοδα των μαγαζιών να τείνουν να πλησιάσουν τα έξοδά τους.
έχουν ακόμα περισσότερα έσοδα από έξοδα ?  :think:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
έχουν ακόμα περισσότερα έσοδα από έξοδα ?  :think:

Όπως δείχνει η πραγματικότητα, ναι. Έχει υπάρξει ελάχιστη διόρθωση τιμών, και αυτά που έχουν σταματήσει να προσφέρουν τις υπηρεσίες τους μετριούνται στα δάκτυλα.

2.500.000 (περίπου) άνδρες είναι πολύς για τέτοιο αριθμό μαγαζιών.
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Μπορεί απλά να τρώνε από όσα είχαν αποταμιεύσει τα καλά χρόνια
 

aouale

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
99
Κριτικές
13
Like
490
Πόντοι
291
Τα έχουμε επισημάνει και σε άλλα νήματα αυτά.......

Οι τιμές θα παρουσιάσουν διόρθωση, μόνο όταν ικανός αριθμός πελατών μειώσει τόσο τις καταθέσεις του ώσπου τα έσοδα των μαγαζιών να τείνουν να πλησιάσουν τα έξοδά τους.

Παρ'ότι είμαι κι' εγώ ένας από αυτούς που πλέον δεν μοιράζω αφειδώς σπέρμα και χρήμα και έχω ακολουθήσει το πνεύμα των καιρών, βλέπω γύρω μου ότι ακόμη υπάρχει λίπος/μαύρο χρήμα προς διοχέτευση/πλούτος (όπως θέλετε πείτε το).
σωστοτατος ο τυπος  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
εγω την βρισκω με το μεταξι και το 10ευρω και σπανια φυλης πλεον..
τωρα αμα σε κανα μπουρδελακιστο μεταξι βαλουν κανα καλο κοριτσι και ακουω και την τσατσα να λεει only greek
τοτε θα γινω μονιμος πελατης του 10ευρου
Σωστός. Και τα 10 πολλά είναι. Ένα 5ευρω πρέπει να γίνει και στο Μετάξι και στην Φυλής. Εγώ στην Φυλής έχω να πατήσω εξάμηνο και βάλε, ενώ πήγαινα κατά μέσω όρο δύο φορές την εβδομάδα.
Για τα call girl και studios ούτε λόγος να γίνεται. Εκεί μόνο οι κλέφτες πλούσιοι μπορούν να πηγαίνουν. Εννοείται ότι από τα Χριστούγεννα και μετά, ούτε στο Μετάξι θα μπορούμε να πηγαίνουμε αφού τα δωροεπιδόματα δεν θα υπάρχουν πια.
Άντε καιρός για σταθερές γκόμενες
 

use_your_brain

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τα πράγματα είναι δύσκολα και έρχονται επιπλέον μέτρα, οπότε να είστε σίγουροι ότι οι τιμές θα πέσουν. Όσους γνωρίζω πάνε πλέον πολύ λιγότερες φορές. (εγώ πήγαινα 1-2 φορές studio το μήνα και τώρα 1 τους 2-3 μήνες)
Ήδη οι τιμές έχουν πέσει σε κάποια studio στα 40 (που θα έπρεπε ήδη σε όλα) και στα cgs η πτώση τιμών είναι πολύ μεγαλύτερη. Για όσους δεν θυμούνται τιμές ας δούνε παλιότερες κριτικές. Είναι μέχρι να κάνουν κάποια studio η μπουρδέλα την αρχή. Επίσης βγαίνουν περισσότερα κορίτσια στην δουλειά...ανεργία βλέπεις...Ελληνίδα πχ έβλεπες με τα κιάλια πριν 2 χρόνια στην δουλειά (επίσημα :) ) ...Τώρα ξεφυτρώνουν παντού...Έπονται αλλαγές...η αγορά πάντα προσαρμόζεται
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
:2funny:Ελάτε ρε! Τη κλαίγεστε? Και η ΛΟΥΓΚΡΕΣ! να δεις χαρά που θα έχουν τώρα. :kissass2: Εγώ να πω την Αλήθεια. Τσάμπα την βρίσκω στα τσοντάδικα. :pipa2: Με ωραία αγοράκια. Κάτη,Τσιμπούκια! Γαμώ! Τώρα μην κρυβόμασται, και μεταξύ μας. Όλοι γουστάρουμε!!!ΚΩΛΑΡΑΚΙ!!! :kissass2:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τώρα μην κρυβόμασται, και μεταξύ μας. Όλοι γουστάρουμε!!!ΚΩΛΑΡΑΚΙ!!! :kissass2:

Πρέπει να είσαι του κόμματος "όλοι οι κώλοι είναι ίδιοι"! :o Αλλά δεν το υιοθετούν όλοι αυτό. :birdman:
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Τα πράγματα είναι δύσκολα και έρχονται επιπλέον μέτρα, οπότε να είστε σίγουροι ότι οι τιμές θα πέσουν. Όσους γνωρίζω πάνε πλέον πολύ λιγότερες φορές. (εγώ πήγαινα 1-2 φορές studio το μήνα και τώρα 1 τους 2-3 μήνες)
Ήδη οι τιμές έχουν πέσει σε κάποια studio στα 40 (που θα έπρεπε ήδη σε όλα) και στα cgs η πτώση τιμών είναι πολύ μεγαλύτερη. Για όσους δεν θυμούνται τιμές ας δούνε παλιότερες κριτικές. Είναι μέχρι να κάνουν κάποια studio η μπουρδέλα την αρχή. Επίσης βγαίνουν περισσότερα κορίτσια στην δουλειά...ανεργία βλέπεις...Ελληνίδα πχ έβλεπες με τα κιάλια πριν 2 χρόνια στην δουλειά (επίσημα :) ) ...Τώρα ξεφυτρώνουν παντού...Έπονται αλλαγές...η αγορά πάντα προσαρμόζεται

Όλοι έχουμε ρίξει τις επισκέψεις,ειδικά οι πολλοί τακτικοί. Εγώ κάποια περίοδο είχα φτάσει τις 3 επισκέψεις την εβδομάδα, τώρα πια μία και σε λίγο καιρό....

:2funny:Ελάτε ρε! Τη κλαίγεστε? Και η ΛΟΥΓΚΡΕΣ! να δεις χαρά που θα έχουν τώρα. :kissass2: Εγώ να πω την Αλήθεια. Τσάμπα την βρίσκω στα τσοντάδικα. :pipa2: Με ωραία αγοράκια. Κάτη,Τσιμπούκια! Γαμώ! Τώρα μην κρυβόμασται, και μεταξύ μας. Όλοι γουστάρουμε!!!ΚΩΛΑΡΑΚΙ!!! :kissass2:

Φίλος τι σημαίνει η λέξη "Κάτη";
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Έλα ρε sorry, έλεγα μήπως είναι καμιά ορολογία απο τα τσοντάδικα, καθώς δεν τα κατέχω αυτά...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Μιλαμε για μια "αγορα" που ειναι ευελικτη αν μη τι αλλο και ευπροσαρμοστη στις αλλαγες στο γενικοτερο κλιμα της αγορας και της οικονομιας. Για να επιβιωσουν οι οικοι θα προσαρμοστουν και μπορουν να ειναι ευελικτοι σα χελια.
Δεν εχουν τις ακαμψιες αλλων τομεων τις αγορας. Στο πι και φι μπορουν να κανουν 2-3 κινησεις .
Η επιβιωση χρειαζεται προσαρμογη, οχι στενοκεφαλια. Και επειδη το μπουρδελακι ηταν παντα το "λαικο" μερος για να ξεδιδει καποιος, θα παρακολουθουν παντα τις δυνατοτητες του λαου, ωστε παντα να μη ξεμενουν απο πελατεια.

 
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
21
Κριτικές
16
Like
69
Πόντοι
10
:2funny:Ελάτε ρε! Τη κλαίγεστε? Και η ΛΟΥΓΚΡΕΣ! να δεις χαρά που θα έχουν τώρα. :kissass2: Εγώ να πω την Αλήθεια. Τσάμπα την βρίσκω στα τσοντάδικα. :pipa2: Με ωραία αγοράκια. Κάτη,Τσιμπούκια! Γαμώ! Τώρα μην κρυβόμασται, και μεταξύ μας. Όλοι γουστάρουμε!!!ΚΩΛΑΡΑΚΙ!!! :kissass2:

Πηγαίνω και εγώ τελευταία σε τσοντάδικα, μιλάμε για τις τέλειες πίπες, έμπειρες πουτάνες ωχριούν μπροστά τους, πάντα με καπότα εννοείται. Η αρχή έγινε πριν μερικά χρόνια σε μπουρδέλο, γάμησα τον τσάτσο επειδή η πουτάνα αργούσε να πάει στη δουλειά, και δεν κρατιόμουν.  :dancing:
Έχω περιορίσει τα μπουρδέλα και στούντιο σε 6 φορές το μήνα, κυκλοφορώ και με χρήμα, δεν έχω νιώσει για τα καλά ακόμα τη κρίση.
Να πληρώνεις 40 η 50  ευρόπουλα για δέκα λεπτά (η συντριπτική πλειοψηφία των στουντιοσυνευρέσεων τόσο διαρκεί), μάλλον με απάτη μοιάζει στην εποχή που ζούμε.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Μιλαμε για μια "αγορα" που ειναι ευελικτη αν μη τι αλλο και ευπροσαρμοστη στις αλλαγες στο γενικοτερο κλιμα της αγορας και της οικονομιας. Για να επιβιωσουν οι οικοι θα προσαρμοστουν και μπορουν να ειναι ευελικτοι σα χελια.
Δεν εχουν τις ακαμψιες αλλων τομεων τις αγορας. Στο πι και φι μπορουν να κανουν 2-3 κινησεις .
Η επιβιωση χρειαζεται προσαρμογη, οχι στενοκεφαλια. Και επειδη το μπουρδελακι ηταν παντα το "λαικο" μερος για να ξεδιδει καποιος, θα παρακολουθουν παντα τις δυνατοτητες του λαου, ωστε παντα να μη ξεμενουν απο πελατεια.
:thumbsup: :thumbsup:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Πηγαίνω και εγώ τελευταία σε τσοντάδικα, μιλάμε για τις τέλειες πίπες, έμπειρες πουτάνες ωχριούν μπροστά τους, πάντα με καπότα εννοείται. Η αρχή έγινε πριν μερικά χρόνια σε μπουρδέλο, γάμησα τον τσάτσο επειδή η πουτάνα αργούσε να πάει στη δουλειά, και δεν κρατιόμουν.  :dancing:
Έχω περιορίσει τα μπουρδέλα και στούντιο σε 6 φορές το μήνα, κυκλοφορώ και με χρήμα, δεν έχω νιώσει για τα καλά ακόμα τη κρίση.
Να πληρώνεις 40 η 50  ευρόπουλα για δέκα λεπτά (η συντριπτική πλειοψηφία των στουντιοσυνευρέσεων τόσο διαρκεί), μάλλον με απάτη μοιάζει στην εποχή που ζούμε.

Νεοπλουτοι καποιοι γνωστοι ειχαν και γουσταν αμα δεν πληρωνανε 400-500 ευρα λεγανε οτι οι γκομενα δεν ηταν καλη .


για πολλη μαλακες μιλαμε    :uglystupid: :uglystupid:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Άντε καιρός για σταθερές γκόμενες

:P

Βλεπεις τελικα οτι η Λαγκαρτ αρχιζει να μας φτιάχνει?  :P

Κοβουμε τις πολλες πουτανες.... αρα μειωνεται και η φοροδιαφυγη.
Γιατι ουσιαστικα το αφα καντε αυτο ολο κλεβει τη χωρα σου
ετσι? Εχει ερθει στη χωρα σου , καποιες φορες και παρανομα και την κλεβει συστηματικα
και μέγιστα  :P

Ειναι ενα θεμα αυτο. Οτι δεν υπαρχει μεριμνα με την πορνεια στην Ευρωπη δεν ξερω
αν το έχουν φτιαξει και φορολογουνται.

Θα αποφευγεις και τις αρρωστιες

μια δυο φορες το μηνα ειναι οι πουτανες. Αυτη ειναι η γνωμη μου
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μιλαμε για μια "αγορα" που ειναι ευελικτη αν μη τι αλλο και ευπροσαρμοστη στις αλλαγες στο γενικοτερο κλιμα της αγορας και της οικονομιας. Για να επιβιωσουν οι οικοι θα προσαρμοστουν και μπορουν να ειναι ευελικτοι σα χελια.
Δεν εχουν τις ακαμψιες αλλων τομεων τις αγορας. Στο πι και φι μπορουν να κανουν 2-3 κινησεις .

Ακόμη δεν έχει δείξει το βαθμό ευλιξίας της.
Έτσι κι' αλλιώς έχουμε ακόμη δρόμο μέχρι τον πάτο του βαρελιού, σε αντίθεση με ότι μας λένε οι υπεύθυνοι ή μας σερβίρουν τα παπαγαλάκια τους.

Η επιβιωση χρειαζεται προσαρμογη, οχι στενοκεφαλια. Και επειδη το μπουρδελακι ηταν παντα το "λαικο" μερος για να ξεδιδει καποιος, θα παρακολουθουν παντα τις δυνατοτητες του λαου, ωστε παντα να μη ξεμενουν απο πελατεια.

Από το στόμα σου......και στης πουτάνας το μουνί. ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom