Νέα

Άρχισαν να βαράνε μύγες τα στούντιο και τα μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egelados
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
κανουν την μπαζα τους,και μετα φευγουν

εκτος βεβαια εαν την κανουν για αλλες χωρες (σαν πουτανες παλι),και αλλα κολπα,(τσοντες,εσκορτς κλπ).διαφορετικα γυριζουν οντως σε μια κανονικη ζωη και μια κανονικη δουλεια.

τότε να τις βρούμε αυτές που το κατάφεραν αυτό ,και να τις παρουσιάσουμε σε κάποιο διεθνές συνέδριο ψυχιατρικής και νευρολογίας ,και θα τις ρωτήσουμε τον τρόπο που το κάνανε, μπάς και ανακαλυφθεί το φάρμακο που καταπολεμεί τον εθισμό

θα πάρουμε νόμπελ φίλε  ;)

...αλλά δε νομίζω να δίνονται έτσι τόσο εύκολα ,τα νόμπελ  :'(
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
τότε να τις βρούμε αυτές που το κατάφεραν αυτό ,και να τις παρουσιάσουμε σε κάποιο διεθνές συνέδριο ψυχιατρικής και νευρολογίας ,και θα τις ρωτήσουμε τον τρόπο που το κάνανε, μπάς και ανακαλυφθεί το φάρμακο που καταπολεμεί τον εθισμό

θα πάρουμε νόμπελ φίλε  ;)

...αλλά δε νομίζω να δίνονται έτσι τόσο εύκολα ,τα νόμπελ  :'(

και σιγουρα οχι στους μπουρδελιαρηδες :grin: ;)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Χτες πήγα μια βόλτα το απόγευμα αρχικά από λέλας καραγιάννη για χριστίνα. Δυστηχώς είχε άδεια και ήταν η λόλα, αμφιταλαντεύτηκα αλλά δεν μπήκα, αλλά το κλου ήταν η τσατσά που με πήγε καροτσάκι μέχρι την είσοδο για να περάσω και μετά μου έκλεισε και την πόρτα με το σώμα της για να μη βγω. Τέλος πάντων κατάφερα και έφυγα, και η τσατσα άψογη δεν ειρωνεύτηκε, σε περιμένουμε όποτε θες ήταν η επωδός της. Πάω μετά φωκαίας που έχει 4 5 μαζεμένα μπουρδέλα και εκεί τα ίδια, όχι βέβαια σε τέτοιο βαθμό, αλλά όλοι και όλες οι τσατσα ένα παρακάλι και ένα γλύψιμο και καμμία δόση ειρωνίας όταν έφευγα όπως παληά. Πρόσφεραν κάποια από αυτά και φουλ υπηρεσίες (ακάποτο, cim,  69) που μου έκανε εντύπωση.
Αυτό που θέλω να επισημάνω είναι ότι έχουν αρχίσει και βαράνε μύγες τα μαγαζιά. Σε άλλη περίπτωση θα είχα μπει έτσι κι αλλοιώς σε κάποιο από τα μπουρδέλα. Τώρα επειδή δε μου έκανε κλικ κάποια από τις κοπέλες την έκανα για να απολαύσω την χούφτα μου και να ρίξω τα λίγα λεφτά μου σε κάποια από τις καμμιά 15αριά άλλες υποχρεώσεις που έχω.   

3of61a.jpg
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
και σιγουρα οχι στους μπουρδελιαρηδες :grin: ;)

και γιατί όχι ? στο κατούρι πηγαδήσαμε εμείς ?  :2funny:

τέλοσπάντων, αν μου βρείς πόρνη που σταμάτησε και πλέον δουλεύει σε δουλειά των 400ευρώ το μήνα(όντας ανειδίκευτη προφανώς)
και παντρέυτηκε έναν εργατάκο και έκανε μια happy family , τότε δεν το γλιτώνεις το νόμπελ φίλε , θα στο δώσουν με το ζόρι , γιατί θα είχε επιστημονικό ενδιαφέρον το περιστατικό , άσε που μπορεί και να το εκμεταλευτούν και οι παπάδες (τη μετάνοια)  :2funny:

υγ: sorry για το offtopic, σταματάω εδώ  ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μάγκες κι εγώ ήμουν στουντιάκιας 4 φορές τον μήνα ψιλόστανταρ και κατέληξα πια 1 φορά τον μήνα και αν. Δεν παίζει πια χρήμα. Θα πρεπε ίσως να κάνουν κάτι με τις τιμές. Και μην μας πούν οι καλοθελητές ότι δεν θα έχουνε καλή απόδοση τα κορίτσια...κλπ Γιατι εκεί που έφτασε πιά όλοι στη δουλειά μας έχουμς καλύτερη απόδοση και με τα μισά λεφτά
δεν θα σου πω αυτό γιατί δεν ισχύει
αλλά θα σου πω πως δεν υπάρχει περίπτωση να πέσει η τιμή, μόνο να ανέβει κάπως η υπηρεσία η παρεχόμενη στο ποσό αυτό.
Στην Ουγγαρία και στη Ρουμανία οι μισθοί είναι σαν τους τωρινούς ελληνικούς (και ήταν χειρότεροι, τώρα ανεβαίνουνε πιο πάνω από τους δικούς μας), αλλά το τίμημα είναι στάνταρ ίδιο με της Ελλάδας. Απλά εκεί πας σε μια πολυκατοικία και βρίσκεις από 2 έως 5-6 κοπέλες που διαλέγεις και πας σε δωμάτιο και κάνεις τη δουλειά σου - με κάποιες για μία ώρα με 2 η 3 εκτονώσεις.

δεν είναι θέμα μισθών οι τιμές, δεν πάνε ανάλογα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
έτσι, η καθεμιά θα κάνει ό,τι μπορεί να γυρίσει στη χώρα της με κάποια χρήματα. Στη Ρουμανία π.χ. τα 500 ευρώ το μήνα είναι πολλά. Εάν μαζέψει χρήματα και πληρώσει τις σπουδές της, 1 σπίτι, ένα μαγαζί, ένα αμάξι στον τόπο της ψιλοκαθάρισε (καταρχήν). Σού λέει δεν θα φροντίσει κανένας για μένα μόνο εγώ η ίδια.
στη Ρουμανία τα 500 ευρώ είναι καλά αν είσαι στο Κλουζ. Γιατί αν πας Τιμισοάρα ή Βουκουρέστι....ούτε μπρεκφαστ
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
Δεν ξερω εαν βαρανε μυγες γιατι ρε παιδια εδω που το λεμε ποιο φτηνο ειναι να πας σε πουτανα απο το να εχεις γκομενα (και συνηθως δεν στα πρηζει κιολας)
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
ο βασικοτερος παραγοντας που εχουν αναδουλειες ειναι οτι τα νεα κοριτσια το δινουν ευκολα στη σημερινη εποχη οποτε δεν εχει νοημα να πληρωσει καποιος για κατι που το εχει τσαμπα...η σεξουαλικη απελευθερωση των ελληνιδων ειναι που σκοτωνει την πορνεια σιγα σιγα και οχι η κριση
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΑ

Θα γίνει αναδιάρθωση
και λίγο αναβάθμιση
μπορεί μιά επιμήκυνση
και υπο νέα διεύθυνση !

ΚΑι θα προσαρμοστούνε
θα υποχρεωθούνε
σε προσφορές πακέτο
πριν βάλουνε λουκέτο !

Οσο κι αν έχει κρίση
δεν κόβεις το γαμήσι
τη μαλακία όμως, εκτιμάς
και τα λεφτά σου δεν πετάς !

Αμα δεν έχεις φράγκα
θα πας και σε παράγκα
κι όταν θα κονομήσεις
σε στούντιο θα γαμήσεις !

ΜΑσάζ για παραλήδες
κολ γκέρλ για μερακλήδες
κι αμα φυσάς τα γιούργια*
θα πας με σιτυτούρια !

Προσωπικά μιλάω για μένα
δεν πάω σε κανένα !
Μη με ρωτήσετε γιατίς,
η απάντηση είναι προφανής !






 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Δεν ξερω εαν βαρανε μυγες γιατι ρε παιδια εδω που το λεμε ποιο φτηνο ειναι να πας σε πουτανα απο το να εχεις γκομενα (και συνηθως δεν στα πρηζει κιολας)
+1000 και εκτός αυτού, σήμερα θες ξανθιά... αύριο μελαχροινή βυζαρού, μεθαύριο μιλφ, έχεις επιλογές να διαλέξεις.  :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Δεν ξερω εαν βαρανε μυγες γιατι ρε παιδια εδω που το λεμε ποιο φτηνο ειναι να πας σε πουτανα απο το να εχεις γκομενα (και συνηθως δεν στα πρηζει κιολας)
λάθος εξήγηση , δεν είναι θέμα χρηματικού κόστους η γκόμενα (τουλάχιστον όχι αμιγώς)

σήμερα θες ξανθιά... αύριο μελαχροινή βυζαρού, μεθαύριο μιλφ, έχεις επιλογές να διαλέξεις. 
αυτό είναι σωστό

Ναι αλλα την γκομενα σου την εχεις οποτε θελεις τζαμπα!.....Ενω για να γαμησεις πουτανα θα πληρωσεις!
Τωρα τα λουσα τα ρουχα και τα δωρα δεν τα μετραμε εδω!
και πάλι λάθος εξήγηση,
την γκόμενα δεν την γαμάς , ακόμα και στην χειρότερη περίπτωση έχεις κάποιο συναίσθημα γι'αυτήν,
την πουτάνα όντως την γαμάς , αυτός είναι και ο προορισμός της εξάλλου
(άλλο άδειασμα και εκτόνωση και άλλο συναισθηματικό σέξ)

απλά απ'ότι καταλαβαίνω έχουμε μπλέξει τις έννοιες
και βρίσκουμε υποκατάστατα της γκόμενας στις πουτάνες
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Rigormortis με τις τελευταίες 2 σειρές τα είπες όλα..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Eσυ ρε δικε μου ριγομορτης κανεις ηθικο κυρηγμα σε μας να μη πηγαινουμε σε πουτανες? Στις πουτανες να μην ειναι πουτανες? Τι ειναι αυτο που σε κατατρωει δικε μου , δεν το χεις καταστησει σαφες :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Eσυ ρε δικε μου ριγομορτης κανεις ηθικο κυρηγμα σε μας να μη πηγαινουμε σε πουτανες? Στις πουτανες να μην ειναι πουτανες? Τι ειναι αυτο που σε κατατρωει δικε μου , δεν το χεις καταστησει σαφες :grin:
τίποτα απ'όλα αυτά, αν είναι δυνατόν...

απλά λέω ότι σκέφτομαι , ελπίζω να έχω αυτό το δικαίωμα

.Οτι οταν πας με πουτανα πληρωνεις!!...

πάντα πληρώνεις κάτι οπουδήποτε και αν πάς
με την φίλη σου όμως πληρώνεις αλλιώς
και με την πουτάνα αλλιώς
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
τίποτα απ'όλα αυτά, αν είναι δυνατόν...

απλά λέω ότι σκέφτομαι , ελπίζω να έχω αυτό το δικαίωμα

πάντα πληρώνεις κάτι οπουδήποτε και αν πάς
με την φίλη σου όμως πληρώνεις αλλιώς
και με την πουτάνα αλλιώς

Αυτο προσπαθουμε να καταλαβουμε ρε τυπε τι σκεφτεσαι... μπερδευεις το ακροατηριο
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ρε παιδιά , οι γκόμενες δεν είναι θέμα "οικονομικού κόστους" είναι θέμα "συναισθηματικού κόστους"

δεν έχουν σημασία τα χρήματα , έχει σημασία η προσωπικότητα
οι (σοβαρές)γυναίκες αυτό εκτιμούν πρωτίστως, τον χαρακτήρα
οι πουτάνες μόνο , εκτιμούν το χρήμα
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
ρε παιδιά , οι γκόμενες δεν είναι θέμα "οικονομικού κόστους" είναι θέμα "συναισθηματικού κόστους"

δεν έχουν σημασία τα χρήματα , έχει σημασία η προσωπικότητα
οι (σοβαρές)γυναίκες αυτό εκτιμούν πρωτίστως, τον χαρακτήρα
οι πουτάνες μόνο , εκτιμούν το χρήμα

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

δεν υπαρχουν σοβαρες κοπελες

ολες ειναι πουτανες
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
υπαρχουν ελληνες που πανε στα μπουρδελα?

εγω νομιζα οτι πλεον μονο οι πακιστανοι τα επισκεπτονται
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom