Νέα

Άρχισαν να βαράνε μύγες τα στούντιο και τα μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egelados
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
εγω φιλε σε στουντιο δεν εχω παει ποτε....μονο μπουρδελα πηγαινα..και ξενοδοχειο με call girl...πλεον, με call girl, εχω να παω πανω απο 2 χρονια... :grin: και μπουρδελο κανα 6μηνο...ανεργος βλεπεις...και ο πατερας μου που δουλευει τους κοψανε αρκετα...ε...εκοψα και γω...

με τα cg έρχεται πανάκριβα, αφενός φεύγουν πιο πολλά λεφτά από τη τσεπη και αφετέρου δεν τηρείται το 60λεπτο στην ώρα (45-50 λεπτά), βάλε και κάτι ντουζ ή τσιγαρο ή ανασες ο ωφέλιμος χρόνος είναι το πολύ 20-30 λεπτά. Θα ήταν vfm μόνο εάν στην τιμή της 1 ώρα κάθονταν 1,5 ώρα και με τα παλιά δεδομένα. Τωρα με την κρίση ούτε έτσι.

έχω μικρή εμπειρία αλλά μόνο μιά κοπέλα δεν βιαζόταν (δεν λέω όνομα) για να τηρήσω το κύρος της αποψης μου.

Φίλε κάνε κουράγιο!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Αν δεν αναπροσαρμοσουν τις τιμες προς τα κατω προβλεπω να φευγουν και οι μυγες!

Εδω και καιρό καποιοι κατέβασαν. Ίσως ακολουθήσουν κι αλλοι.

Μπορεί να υπάρξει όμως και διαφοροποιηση, δηλ. να εμπλουτίσουν με υπηρεσίες το απλό. κάποιοι ήδη το έκαναν, π.χ χρέωναν το ισπανικό και τώρα όχι. Μπορούν να το προχωρήσουν κι άλλο.

ή μπορεί να γίνει συνδυασμός περισσότερων υπηρεσιών και χαμηλότερης τιμής.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
έχω μικρή εμπειρία αλλά μόνο μιά κοπέλα δεν βιαζόταν (δεν λέω όνομα) για να τηρήσω το κύρος της αποψης μου.

Θα το πω εγώ το όνομα. Η Nayomi είναι! Όντως δεν βιάζεται και δεν κοιτά το ρολόι της.
 
OP
OP
egelados

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
Το θέμα για μένα είναι ότι κανείς κακοπληρωμένος δεν κάνει καλή δουλειά και αν μια πουτάνα στη φυλής έχει σύνολο 10 πελάτες στη βάρδια της σημαίνει 10 € * 10 = 100 €. Αν βάλεις νταβατζήδες, προστασίες, αστυνομίες, ουσίες, εξετάσεις, κλπ κλπ δε νομίζω να της μένει ούτε 50άρικο. Αν και ειδικά στα μπουρδέλα έχω την αίσθηση ότι οι περισσότερες ούτε το 25% του εικοσάρικου δεν παίρνουν. Βάλε ότι πλέον τις αναγκάζουν να κάνουν ακάποτα, χυσιμο στο στόμα κλπ για να τραβήξουν κόσμο, δε ξέρω αλλά η κοπέλα στο πρώτο μπουρδέλο στη φωκαίας που μου τα πρότεινε σα ζόμπι ήτανε, στεναχωρήθηκα με αυτή την εμφάνιση.
Ένα άλλο αρνητικό είναι ότι οι γκόμενες πλέον, όσες μπορούν, κάνουν διπλοβάρδιες καθημερινά, μιλάμε για 12-16 ώρες, τι όρεξη να έχει και τι απόδοση. Τη χρονιά που πέρασε όπου πήγα και δεν ήταν στανταράκι η εμπειρία ήταν χάλια, όπου πήγα και έριξα την τιμή με παζάρι η εμπειρία ήταν δύο φορές χάλια, δυστηχώς η φτώχεια φέρνει γκρίνια και κακή απόδοση.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Εδω και καιρό καποιοι κατέβασαν. Ίσως ακολουθήσουν κι αλλοι.

Μπορεί να υπάρξει όμως και διαφοροποιηση, δηλ. να εμπλουτίσουν με υπηρεσίες το απλό. κάποιοι ήδη το έκαναν, π.χ χρέωναν το ισπανικό και τώρα όχι. Μπορούν να το προχωρήσουν κι άλλο.

ή μπορεί να γίνει συνδυασμός περισσότερων υπηρεσιών και χαμηλότερης τιμής.

παντως εγω το βλεπω δυσκολο.μην ξεχναμε οτι τα κοριτσια κανουν αυτην την δουλεια επειδη εχει πολλα λεφτα.και με το δεκαρικο βεβαια,βγαζουν λεφτα,αλλα εαν φτασουν στο σημειο να μην βγαζουν λεφτα στα μπουρδελα δεν θα εχει νοημα να την κανουν την δουλεια.η θα πανε να γινουν call girls/city tour,η θα τα παρατησουν τελειως.ετσι κι αλλιως τα 500 και τα 1000 ευρω μπορουν να τα βρουν και αλλου,οχι στην ελλαδα βεβαια,αλλα σε αλλη χωρα της ευρωπης σιγουρα με μια κανονικη δουλεια.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
παντως εγω το βλεπω δυσκολο.μην ξεχναμε οτι τα κοριτσια κανουν αυτην την δουλεια επειδη εχει πολλα λεφτα.και με το δεκαρικο βεβαια,βγαζουν λεφτα,αλλα εαν φτασουν στο σημειο να μην βγαζουν λεφτα στα μπουρδελα δεν θα εχει νοημα να την κανουν την δουλεια.η θα πανε να γινουν call girls/city tour,η θα τα παρατησουν τελειως.ετσι κι αλλιως τα 500 και τα 1000 ευρω μπορουν να τα βρουν και αλλου,οχι στην ελλαδα βεβαια,αλλα σε αλλη χωρα της ευρωπης σιγουρα με μια κανονικη δουλεια.

Eμ ελα που δε θα βρουν αλλου καμια δουλεια... Εκτος αν κατι αμεσα η εμεσα κατι τετοιο θα ειναι παλι...
 

ΤΖΟΟΟΝ1989

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
361
Like
4
Πόντοι
1
ναι ρε φιλε,αλλα κ ο κοσμος δεν εχει λεφτα...αναγκαστηκα θα προσαρμοστουν,αλλιως δε θα εχουν δουλεια
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Eμ ελα που δε θα βρουν αλλου καμια δουλεια... Εκτος αν κατι αμεσα η εμεσα κατι τετοιο θα ειναι παλι...

για μισθους πεινας υπαρχει ακομα δουλεια στην ευρωπη.εδω ασε,σε λιγο θα τρωει ο ενας τον αλλο
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ναι ρε φιλε,αλλα κ ο κοσμος δεν εχει λεφτα...αναγκαστηκα θα προσαρμοστουν,αλλιως δε θα εχουν δουλεια

τι να την κανουν αυτη τη δουλεια;να γαμιουνται για 1000 ευρω το μηνα;εδω ηρθαν δηθεν για να χτισουν σπιτια στην χωρα τους σπο τα φραγκα που θα εβγαζαν.οχι για να τα φερνουν τσιμα τσιμα
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
το κοβω οτι το μελλον της πορνειας ειναι η τσοντα.εκει θα το ριξουν ολες σε λιγο.στριπ και μπουρδελα εχουν αρχισει και εχουν προβλημα.ασε που ταα πολλα φραγκα ειναι στις τσοντες,γιατι σε βλεπει ολος ο κοσμος
 

ΤΖΟΟΟΝ1989

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
361
Like
4
Πόντοι
1
το κοβω οτι το μελλον της πορνειας ειναι η τσοντα.εκει θα το ριξουν ολες σε λιγο.στριπ και μπουρδελα εχουν αρχισει και εχουν προβλημα.ασε που ταα πολλα φραγκα ειναι στις τσοντες,γιατι σε βλεπει ολος ο κοσμος
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Οι τιμες θα πεσουν αλλα θα μεινουν μονο τα μπαζα. οι καλες θα την κανουν...
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
παντως εγω το βλεπω δυσκολο.μην ξεχναμε οτι τα κοριτσια κανουν αυτην την δουλεια επειδη εχει πολλα λεφτα.και με το δεκαρικο βεβαια,βγαζουν λεφτα,αλλα εαν φτασουν στο σημειο να μην βγαζουν λεφτα στα μπουρδελα δεν θα εχει νοημα να την κανουν την δουλεια.η θα πανε να γινουν call girls/city tour,η θα τα παρατησουν τελειως.ετσι κι αλλιως τα 500 και τα 1000 ευρω μπορουν να τα βρουν και αλλου,οχι στην ελλαδα βεβαια,αλλα σε αλλη χωρα της ευρωπης σιγουρα με μια κανονικη δουλεια.

έτσι, η καθεμιά θα κάνει ό,τι μπορεί να γυρίσει στη χώρα της με κάποια χρήματα. Στη Ρουμανία π.χ. τα 500 ευρώ το μήνα είναι πολλά. Εάν μαζέψει χρήματα και πληρώσει τις σπουδές της, 1 σπίτι, ένα μαγαζί, ένα αμάξι στον τόπο της ψιλοκαθάρισε (καταρχήν). Σού λέει δεν θα φροντίσει κανένας για μένα μόνο εγώ η ίδια.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Οι τιμες θα πεσουν αλλα θα μεινουν μονο τα μπαζα. οι καλες θα την κανουν...

ήδη πολλές κοπέλες που έβλεπα τα ονόματα τους στα προγράμματα παλιοτερα, τώρα πιά δεν υπάρχουν πουθενά.

Θα μείνουν και κάποιες καλές ίσως, αλλά με μικρότερη αγορά (λιγότεροι θαναι οι πελατες, τα κουδουνισματα κτλ.)
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ήδη πολλές κοπέλες που έβλεπα τα ονόματα τους στα προγράμματα παλιοτερα, τώρα πιά δεν υπάρχουν πουθενά.

Θα μείνουν και κάποιες καλές ίσως, αλλά με μικρότερη αγορά (λιγότεροι θαναι οι πελατες, τα κουδουνισματα κτλ.)

μπορει ρε παιδια,τι να πω;παντως ποτε το λιγοστεμα των χρηματων δεν εφερε την ποιοτητα.π.χ. τσοντες:παιζουν οι καλυτερες γκομενες γιατι δινουν πολλα λεφτα.ποια μουναρα θα πηγαινε να ξεσκιζεται μονο για ενα μεροκαματο;μονο κατι τελειωμενες που δεν θα ειχαν αλλη ελπιδα.οι πολυ ομορφες θα προτιμισουν ολες να κανουν πουτανια με αλλο τροπο,πλουσιο γαμο κλπ.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Eμ ελα που δε θα βρουν αλλου καμια δουλεια... Εκτος αν κατι αμεσα η εμεσα κατι τετοιο θα ειναι παλι...

σωστός , ή θα κάνουν κάτι συναφές ή θα πάρουν μεταγραφή σε άλλη πόλη της ελλάδας ή σε άλλη χώρα
(τις νοικιάζουν απο ιδιοκτήτη σε ιδιοκτήτη πορνικών μαγαζιών)
δεν το λέω με την έννοια του trafficking γιατί στην ουσία  και οι ίδιες θέλουν να πουλιούνται απο δώ και απο κεί
αρκεί να ρέει το μπαγιόκο
για μισθους πεινας υπαρχει ακομα δουλεια στην ευρωπη.εδω ασε,σε λιγο θα τρωει ο ενας τον αλλο
για τις κοπέλες αυτές είναι one way δρόμος , δεν υπάρχει επιστροφή
γιατί είναι αδύνατον πλέον να δουλέψουν σε σούπερ-μάρκετ ή σε fast food βγάζοντας 400ευρώ το μήνα
ενώ αυτά τα λεφτά είχαν συνηθίσει να τα βγάζουν σε μια μέρα

έτσι, η καθεμιά θα κάνει ό,τι μπορεί να γυρίσει στη χώρα της με κάποια χρήματα. Στη Ρουμανία π.χ. τα 500 ευρώ το μήνα είναι πολλά. Εάν μαζέψει χρήματα και πληρώσει τις σπουδές της, 1 σπίτι, ένα μαγαζί, ένα αμάξι στον τόπο της ψιλοκαθάρισε (καταρχήν). Σού λέει δεν θα φροντίσει κανένας για μένα μόνο εγώ η ίδια.
που μυαλό για σπουδές φίλε μου , είναι δυνατόν ?
μαγαζί ? να πουλάει μπρόκολα και μαιντανά ?

θα γυρνάει την ευρώπη πουλώντας το σωματάκι της , στην καλύτερη γι'αυτήν προσφορά

είναι δυνατόν να βολευτεί με κάποιον εργατάκο και να κάνει οικογένεια ?
και ποιός σοβαρός θα την έπαιρνε εξάλλου ? ( εκτός και αν βρεί κανά μαλάκα , αυτό δεν το αποκλείω)
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
πρεπει το γαμηση να πεσει στα 5 ευρω για καλο μουνη.. και το ποτο μπυρα σε κωλομπαρο τιμι κοστους.. ΑΛΛΙΩς θα γαμανε μονο οι λαγοι.. Οταν σε εργοστγασιο στα μερη μου το 8ωρο καλοκαιρι ηταν 18 ευρω και πιγενες πιπα κωλο εμπλοκι για 8 ωρες το γαμηση πρεπει να παει στα 5..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom