Νέα

Άρχισαν να βαράνε μύγες τα στούντιο και τα μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egelados
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
άκουσε και κάτι τελευταίο γιέ μου , γιατί πρέπει να πάω για ύπνο

γάμος επιτρέπεται μόνο αν υπάρχει παιδί στη μέση (ή επίκειται)
αλλιώς ουτέ αυτό το χαζοσυμβόλαιο έχει νόημα
ούτε ο προάγγελός του δλδ η "σχέση"

"ελευθεριότητα" λοιπόν ή "τεκνοποιία"
όλα τα άλλα είναι πιρφορισμοί και μαλακίες

χαιρετώ  ;)

  Ρε πατέρα, είσαι άψογος...  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εδώ η πλειοψηφία των αντρών επιδιώκει την σοβαρή σχέση , τι να λέμε τώρα...

ο πιρφορισμός έχει καταστρέψει όλο το σύστημα!
Κοιτα εαν βρουν το κελεπουρι πρεπει να ειναι μαλακες να το χασουν... ;)
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Οι μύγες δεν μας πειράζουν αρκεί να μην είναι τσε τσε.Τις κατσαρίδες να βαράνε με καμιά παντόφλα..
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Οι μύγες δεν μας πειράζουν αρκεί να μην είναι τσε τσε.Τις κατσαρίδες να βαράνε με καμιά παντόφλα..

:grin:
Με την αναδουλειά που έχουν σε λίγο μέχρι και ποντίκια θα αρχίσουν να κόβουν βόλτες!  :orchestra:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Αυτός ο ποδολάγγος ειλικρινές nick...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
εγω την βρισκω με το μεταξι και το 10ευρω και σπανια φυλης πλεον..
τωρα αμα σε κανα μπουρδελακιστο μεταξι βαλουν κανα καλο κοριτσι και ακουω και την τσατσα να λεει only greek
τοτε θα γινω μονιμος πελατης του 10ευρου

Τύπε μήπως από το 2012 έβρισκες 100ευρα στο Μετάξι και γι'αυτό σύχναζες εκεί και μετά μάς πουλούσες φίδια ότι το κάνεις και καλά λόγω οικονομίας;
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390

alapis

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
127
Κριτικές
9
Like
132
Πόντοι
1
ετσι πρεπει για να επαναπροσδιορισουνε την συμπεριφορα τους απεναντι στο πελατη και να τον σεβονται.να του προσφερουν περισσοτερες υπηρεσιες και με περισοτερη διαθεση.οχι βαριεστημενα και κοιταζοντας πως θα του τα αρπαξουν.γιατι κακα τα ψεμματα απο εμας ζουν και εξαρτωνται.εμεις τουλαχιστον και να μην γαμησουμε δεν θα πεθανουμε.


ποσο συμφωνω με αυτο το ποστ. μακαρι ολοι να σκεφτομασται ετσι, με το πανω κεφαλι.

χθες πηγα μια βολτα εκει που ειπαν 50 ειπα 40 εκει που ειπαν 40 ειπα 30 στο τελος οταν εφυγα και απο τα 2 με φωναξαν πισω.

εγω εφυγα. αυτο που ηθελα το πετυχα. πηγα για μπυρες με φιλαρακι να του τα πω. σημερα θα παμε βολτα και οι 2 απο τα ιδια. ψυχολογικος πολεμος. δημιουργικη ασαφεια να πεσουν οι τιμες!!!

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ποσο συμφωνω με αυτο το ποστ. μακαρι ολοι να σκεφτομασται ετσι, με το πανω κεφαλι.

χθες πηγα μια βολτα εκει που ειπαν 50 ειπα 40 εκει που ειπαν 40 ειπα 30 στο τελος οταν εφυγα και απο τα 2 με φωναξαν πισω.

εγω εφυγα. αυτο που ηθελα το πετυχα. πηγα για μπυρες με φιλαρακι να του τα πω. σημερα θα παμε βολτα και οι 2 απο τα ιδια. ψυχολογικος πολεμος. διμηουργικη ασαφεια να πεσουν οι τιμες!!!
Σε ποιά μαγαζιά συνέβη αυτό τύπε :think:
 

alapis

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
127
Κριτικές
9
Like
132
Πόντοι
1
ειναι απεναντι αριστοτελους στο 5 και στο 6
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ποσο συμφωνω με αυτο το ποστ. μακαρι ολοι να σκεφτομασται ετσι, με το πανω κεφαλι.

χθες πηγα μια βολτα εκει που ειπαν 50 ειπα 40 εκει που ειπαν 40 ειπα 30 στο τελος οταν εφυγα και απο τα 2 με φωναξαν πισω.

εγω εφυγα. αυτο που ηθελα το πετυχα. πηγα για μπυρες με φιλαρακι να του τα πω. σημερα θα παμε βολτα και οι 2 απο τα ιδια. ψυχολογικος πολεμος. δημιουργικη ασαφεια να πεσουν οι τιμες!!!
Xθες περασα μια βολτα απο ενα στουντιο.Δεν ειχα σκοπο να περασω αλλα για να δω 2 κοπελες πως ειναι στην φατσα γιατι στις φωτο ηταν μια χαρα...απο σωμα. Ελα ομως που αντικρισα 2 ΜΠΑΖΑ. Καλα κανουν και κρυβουν φατσες και κανουν ρετους σε φωτο. ΑΙΣΧΟΣ που θελουν και 50 ευρω τα ζωα.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.225
Κριτικές
81
Like
7.947
Πόντοι
7.865
Τα έχουμε χιλιοπεί...Αν δεν πηγαίνουμε ή αν κάνουμε παζάρια όταν πάμε,οι τιμές θα πέσουν.Κάποιοι κάνουν το λάθος να μην λένε ότι το πρόβλημα είναι η τιμή,για να μην τους χαρακτηρίσουν πτωχούς αμφιφυλόφιλους(φτωχμπινέδες) και απλά αποχωρούν απο το ίδρυμα.Λάθος.Μέγα λάθος.Πρέπει να το επισημαίνουμε και μετά να αποχωρούμε.Πλέον δεν μπορείς να ζητάς 50άρικα στην ξεφτίλα ή και 20άρικο για απλά προγράμματα.Το εισόδημα έχει πέσει πάρα πολύ,οι πόρνες είναι πολλές,ο ανταγωνισμός τεράστιος και μπορείς να βρείς καλό και φτηνό σεξ.Δεν είμαστε πλέον στην Ελλάδα του 2004 που και η κουτσή Μαρία καθάριζε 1500 ευρά τουλάχιστον το μήνα,χώρια τα δάνεια,οι κάρτες κτλ.Όπως όλοι κάναμε περικοπές στην καθημερινότητά μας,έτσι θα κάνουν και οι οίκοι ανοχής.Επισης θα πρέπει να υπάρχει μεγαλύτερος σεβασμός στον πελάτη,καθώς το έχουν παραξηλώσει κάποιες,οι οποίες μάλλον δεν ξέρουν τι γίνεται εκεί έξω και θα πρέπει να πεινάσουν λίγο ή να βρεθούν σε κανένα φτωχομέταξο να πηδιούνται με ρυπαρούς Πάκιδες για να διαμορφώσουν χαρακτήρα..
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Τα έχουμε χιλιοπεί...Αν δεν πηγαίνουμε ή αν κάνουμε παζάρια όταν πάμε,οι τιμές θα πέσουν.Κάποιοι κάνουν το λάθος να μην λένε ότι το πρόβλημα είναι η τιμή,για να μην τους χαρακτηρίσουν πτωχούς αμφιφυλόφιλους(φτωχμπινέδες) και απλά αποχωρούν απο το ίδρυμα.Λάθος.Μέγα λάθος.Πρέπει να το επισημαίνουμε και μετά να αποχωρούμε.Πλέον δεν μπορείς να ζητάς 50άρικα στην ξεφτίλα ή και 20άρικο για απλά προγράμματα.Το εισόδημα έχει πέσει πάρα πολύ,οι πόρνες είναι πολλές,ο ανταγωνισμός τεράστιος και μπορείς να βρείς καλό και φτηνό σεξ.Δεν είμαστε πλέον στην Ελλάδα του 2004 που και η κουτσή Μαρία καθάριζε 1500 ευρά τουλάχιστον το μήνα,χώρια τα δάνεια,οι κάρτες κτλ.Όπως όλοι κάναμε περικοπές στην καθημερινότητά μας,έτσι θα κάνουν και οι οίκοι ανοχής.Επισης θα πρέπει να υπάρχει μεγαλύτερος σεβασμός στον πελάτη,καθώς το έχουν παραξηλώσει κάποιες,οι οποίες μάλλον δεν ξέρουν τι γίνεται εκεί έξω και θα πρέπει να πεινάσουν λίγο ή να βρεθούν σε κανένα φτωχομέταξο να πηδιούνται με ρυπαρούς Πάκιδες για να διαμορφώσουν χαρακτήρα..
εγω συμφωνω μαζι σου,αλλα ειναι ολα θεμα νοοτροπιας..κ δυστηχως τα τσαρδια εχουν την χειριστη νοοτροπια για το 20 αρι,το 30 αρι,το 50 αρι κ παει λεγοντας...για αυτο κ οι πορνες κ τα τσαρδια γενικως που ''ιδρωνουν την φανελα'' ειναι λιγοστα εως ανυπαρκτα...
προχθες (με καπιτολ κοντρολ) πηγα σε επαρχιακο τσαρδι με απλο 30 ευρω ,το οποιο βαρουσε μυγες κ οταν πηγα κ οταν εφευγα...ε στο 10 λεπτο η πουτανα αρχισε τα ''αντε μουρο μου πρεπει να τελειωνεις,χυσε μουρω μου  κτλ...γνωστα σε ολους οι ατακες αυτες...οποτε καταλαβενεται το μεγεθος της μαλακιας που τους δερνει... :jerking:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.225
Κριτικές
81
Like
7.947
Πόντοι
7.865
εγω συμφωνω μαζι σου,αλλα ειναι ολα θεμα νοοτροπιας..κ δυστηχως τα τσαρδια εχουν την χειριστη νοοτροπια για το 20 αρι,το 30 αρι,το 50 αρι κ παει λεγοντας...για αυτο κ οι πορνες κ τα τσαρδια γενικως που ''ιδρωνουν την φανελα'' ειναι λιγοστα εως ανυπαρκτα...
προχθες (με καπιτολ κοντρολ) πηγα σε επαρχιακο τσαρδι με απλο 30 ευρω ,το οποιο βαρουσε μυγες κ οταν πηγα κ οταν εφευγα...ε στο 10 λεπτο η πουτανα αρχισε τα ''αντε μουρο μου πρεπει να τελειωνεις,χυσε μουρω μου  κτλ...γνωστα σε ολους οι ατακες αυτες...οποτε καταλαβενεται το μεγεθος της μαλακιας που τους δερνει... :jerking:
Δεν διαφωνώ ότι είναι μια πολύ δύσκολ δουλειά,τόσο σωματικά,όσο και ψυχικά και ψυχολογικά.Αλλά δεν μπορείς να τσιμπάς ένα μεροκάματο απο κάποιον για ένα δεκάλεπτο εργασίας και να ξινίζεις και την μούρη σου κιόλας.Εμείς έχουμε διάθεση να τα κάψουμε τα ρημάδια τα λεφτά μας,αλλά για να περάσουμε καλά και όχι να μας την σπάσουν.Βάραγαν μύγες και στο δεκάλεπτο σου βάραγαν πόρτες...Έλεος...Άσε που ξεσπάνε πάνω στον οποιονδήποτε λόγω αναδουλειάς.Κυρά μου,είτε μου την σπάει η πάρτη σου,είτε δεν μου αρέσει ο χώρος,είτε η εκδιδόμενη,είτε όλα τα παραπάνω μαζι.Δικαίωμά μου είναι να μην ψωνίσω.Αν έχεις πρόβλημμα,είτε λόγω χαμηλής επισκεψιμότητας ή εσόδων(σε περίπτωση υψηλής επισκεψιμότητας),τότε πρέπει να ψαχτείς...
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
πρέπει να γίνει -50 % εκπτωση στις τιμές ..........
για να ανεβάσουνε τους τζίρους ..........
κ για να μην μας φάει η μαλακία...........
μας εχουνε γαμήσει με τα βρωμόμουνα της ρουμανοβουλγαρίας.........
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.225
Κριτικές
81
Like
7.947
Πόντοι
7.865
πρέπει να γίνει -50 % εκπτωση στις τιμές ..........
για να ανεβάσουνε τους τζίρους ..........
κ για να μην μας φάει η μαλακία...........
μας εχουνε γαμήσει με τα βρωμόμουνα της ρουμανοβουλγαρίας.........
Δικέ μου,όσο βαθαίνει η κρίση,τόσο θα πέφτει και η μουνοποιότητα.Όταν έπεσε η ΕΣΣΔ οι ρωσίδες πόρνες που κατέβηκαν εδώ ήταν μουνάρες και έκαναν πολύ φιλότιμα και άγρια γαμήσια.Έμεναν εδώ,γιατί έπεφτε πολύ χρήμα απο διαφόρους μαλακοκαύληδες νεόπλουτους που με το που είδαν σλάβες,έχασαν την μπάλα.Και αυτό συνεχίστηκε για πολλά χρόνια.Πλέον,με την φτωχοποίηση της Ελλάδας,ελάχιστες εκδιδόμενες έχουν καλές απολαβές και απευθύνονται σε πιο παχιά πορτοφόλια.Η μάζα δεν μπορεί να εργαστεί ούτε στην ταρίφα του 20άρικου,πόσο μάλλον στο 50άρικο,γιατί κόπηκε η δυνατότητα απο πλευράς καταναλωτή-βατευτή.Έτσι,λοιπόν,οι πιο φιλότιμες και ικανες πόρνες είτε σταμάτησαν,είτε έφυγαν για άλλες αγορές,Γερμανία επι παραδείγματι,με καλύτερες συνθήκες εργασίας και ανθισμένο σεξοτουρισμό.Εδώ απο την άλλη έχουμε γεμίσει απο μπάζα,γύφτισσες και κακές ως προς τις υπηρεσίες,την συμπεριφορά,αλλά και την υγιεινή τους πόρνες,με τις ίδιες όμως τιμές.Και αυτό πρέπει να σταματήσει,γιατί δεν βγαίνει το χρήμα όπως έβγαινε,αφενός,αφετέρου δε,κοιτάμε και εμείς σαν πελάτες το μάξιμουμ αυτών που μπορούμε να αποκομίσουμε με το μίνιμους αυτών που θα δώσουμε,καθώς παλιά αν έτρωγες μια φόλα,θα πήγαινες και σε άλλες δύο να γαμίσεις σαν άνθρωπος.Τώρα με ένα θαλασσί θα πηδήξεις,γιατί δεν περισσεύουν,και θέλεις να το κάνεις καλά.Δεν είναι τυχαίο,επίσης,οτι παρα την κρίση οι φιλότιμες πουτάνες έχουν λαϊκό προσκύνημα.Οι υπόλοιπες αν δεν συμμορφωθούν,θα πεινάσουν.Έτσι είναι αυτά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom