Νέα

Άρχισαν να βαράνε μύγες τα στούντιο και τα μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egelados
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δυστυχως σε οτι εγραφα δυο χρονια τωρα επεσα μεσα....αλλα ακομα δεν εχετε δει τιποτα!!!Τα σπουδαια ερχονται μετα τις Αμερικανικες εκλογες!!!...Δεν θα κανω αναλυση...απλα θα γραψω...οσοι μπορειτε σηκωθειτε ταχιστα και φυγετε για την επαρχια!!!!....Τωρα οσον αφορα το παρον θρεντ.....ενα θα γραψω...προχτες με πηρε τηλεφωνο ενα γραφειο που καλουσα παλια call-girls!!!...Ειχα να καλεσω σημαντικο χρονικο διαστημα....και μου εκανε εντυπωση που με θυμηθηκαν!!!!...Μου ανακοινωσαν οτι επειδη διαμενω στο κεντρο θα εχω σημαντικη μειωση στις τιμες....70 ευρω για μια ωρα....και εχουν νεαρες απο Ρουμανια και Ρωσια!!!Τους απαντησα...με το γνωστο μου σλογκαν..."κωλοι υπαρχουν.... λεφτα δεν υπαρχουν πλεον"..αλλα τους ειπα οτι οποτε θα δυναμαι θα τους εχω στα υποψη!!!...Τωρα για τα στουντιο και τα μπουρδελα....καθηστε και θα δειτε την συνεχεια....θα αρχισουν τα λουκετα το ενα μετα το αλλο!!!!...Ηδη εχουν κλεισει πολλα!!!!......Καθενας απο μας θα εχει τα στανταρακια του...πλεον!!!!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Το τί θα γίνει το Νοέμβρη είναι όντως πολύ ενδιαφέρον
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Για τα call girl και studios ούτε λόγος να γίνεται. Εκεί μόνο οι κλέφτες πλούσιοι μπορούν να πηγαίνουν.

Κάτσε ρε φίλε. Δηλαδή εγώ που πηγαίνω με call girls είμαι κλέφτης; Για μαζέψου σε παρακαλώ.
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Σε λιγο καιρο που θα κανει ψοφοκρυο..!! (και θα εχουν μπει και ολα τα νεα μετρα :grin:) Και δεν θα εχει μυγες και κουνουπια :2funny:.. θα βαρανε παλαμακια μεταξυ τους  :grin::2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Κάτσε ρε φίλε. Δηλαδή εγώ που πηγαίνω με call girls είμαι κλέφτης; Για μαζέψου σε παρακαλώ.

Έλα ρε δεν σε είπε και καμπούρη... Μην τρελλαίνεσαι...

 ΌΛα είναι θέμα σκέψης. Εγώ δεν δίνω 10 και 20 ευρώ σήμερα να γαμήσω στο Μετάξι και στη Φυλής που πάνε και τα Πάκια. Ασε που είναι κοροιδία για πέντε λεπτά με το ρολόι η κοπέλα στο δωμάτιο...
Με αυτή τη λογική όλα τα κωλ γκερλς έπρεπε να παίρνουν 20 Χ 12 πεντάλεπτα = 240 ευρώ ακατέβατα!
  Παλιότερα και πιο νέος πήγαινα και στα μπουρδέλα. Τώρα προτιμώ τη λύση κωλ γκερλ.

 Καθένας όπως βολεύεται... Όσο για το αν είμαι κλέφτης.... ας μην παίζουν στα χρηματιστήρια οι μαλάκες... όσο θα υπάρχουν μαλάκες εγώ θα κονομάω.
Στα αρχίδια μου να με πουν όπως θέλουν.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Έλα ρε δεν σε είπε και καμπούρη... Μην τρελλαίνεσαι...

  ΌΛα είναι θέμα σκέψης. Εγώ δεν δίνω 10 και 20 ευρώ σήμερα να γαμήσω στο Μετάξι και στη Φυλής που πάνε και τα Πάκια. Ασε που είναι κοροιδία για πέντε λεπτά με το ρολόι η κοπέλα στο δωμάτιο...
Με αυτή τη λογική όλα τα κωλ γκερλς έπρεπε να παίρνουν 20 Χ 12 πεντάλεπτα = 240 ευρώ ακατέβατα!
  Παλιότερα και πιο νέος πήγαινα και στα μπουρδέλα. Τώρα προτιμώ τη λύση κωλ γκερλ.

  Καθένας όπως βολεύεται... Όσο για το αν είμαι κλέφτης.... ας μην παίζουν στα χρηματιστήρια οι μαλάκες... όσο θα υπάρχουν μαλάκες εγώ θα κονομάω.
Στα αρχίδια μου να με πουν όπως θέλουν.

Φυλής και Μεταξουργείο δεν έχω πάει ποτέ. Σε στούντιο έχω πάει λίγες φορές και πάντα στοχευμένα, δηλ. για συγκεκριμένη κοπέλα. Η προτίμησή μου στα cg και τα μασάζ έχει να κάνει με τη μεγαλύτερη άνεση χρόνου που δίνεται. Και βέβαια, να σημειώσω ότι δεν θα μού άρεσε να γαμάω σε ένα βρώμικο περιβάλλον (από όσα λέγονται, βγάζω το συμπέρασμα αυτό -ξαναλέω δεν έχω προσωπική εμπειρία), όπως αυτό της Φυλής και του Μεταξουργείου
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
όσο θα υπάρχουν μαλάκες εγώ θα κονομάω.
Στα αρχίδια μου να με πουν όπως θέλουν.
επικών διαστάσεων μέγιστο φιλοσοφικό νόημα

πάντα κάποιος τα κονομάει απο τους μαλάκες

υγ: μιλάω σε συμβολικό-αφαιρετικό επίπεδο , όχι μόνο στο χαμηλό-κυριολεκτικό

Ευγε
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
επικών διαστάσεων μέγιστο φιλοσοφικό νόημα

πάντα κάποιος τα κονομάει απο τους μαλάκες

υγ: μιλάω σε συμβολικό-αφαιρετικό επίπεδο , όχι μόνο στο χαμηλό-κυριολεκτικό

Ευγε
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Φυλής και Μεταξουργείο δεν έχω πάει ποτέ. Σε στούντιο έχω πάει λίγες φορές και πάντα στοχευμένα, δηλ. για συγκεκριμένη κοπέλα. Η προτίμησή μου στα cg και τα μασάζ έχει να κάνει με τη μεγαλύτερη άνεση χρόνου που δίνεται. Και βέβαια, να σημειώσω ότι δεν θα μού άρεσε να γαμάω σε ένα βρώμικο περιβάλλον (από όσα λέγονται, βγάζω το συμπέρασμα αυτό -ξαναλέω δεν έχω προσωπική εμπειρία), όπως αυτό της Φυλής και του Μεταξουργείου


  Εχεις χάσει τα καλύτερα...
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Από πολύ παλιά τα μπουρδέλα ήταν ακριβά!!!!Το λέει και ο συναγωνιστής στο κάτωθι βίντεο


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

johnt7

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
14
Πόντοι
0
με τετοιες τιμες πως να μην βαραν μηγες εχω να πατησω σε στουντιο δυο μηνες λογο ανεργιας παλια πηγενα τουλαχιστον
3 φορες το μηνα τορα με την κριση με  χιλια ζωργια
πηγενω και παντα παζαρευο 50 μου λενε οχι 40 εχω να περασω αν και τα 40
πολλα ειναι για σημερα που για να βγαλω εγω ενα πενηνταρικο πρεπει
να δουλευο 2 μερες και αυτες τα βγαζουνε στα 20 λεπτα
παντως οι τιμες θελουνε δεν θελουνε θα τις ριχουνε
για να ξαναδουν πελατη.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Συμφωνώ ότι οι τιμές είναι δυσπρόσιτες.

ΔΕΝ τα παίρνουν όλα οι γυναίκες!
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
ας προσέχαν....
ας μην μας βλεπαν μόνο 20ευρω
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Αν δεν ρίξουν τις τιμές, δεν θα έχουν ΚΑΘΟΛΟΥ δουλειά το 2012. Δεν υπάρχουν έτοιμα πια, για να τα φάνε.
Ιδού:  Από στοιχεία των τραπεζών, το 82% των καταθετών έχουν μέχρι 2,000 ευρώ, 10,5% απο 2,000 μέχρι 10,000, το 6% έχει 10-50,000 ευρώ, το 1% έχει 50-100,000 ευρώ, το 0,5% έχει πάνω απο 100,000 ευρώ και μόνον το 8,5% αυτών έχουν ξένο νόμισμα 12-60,000 δολλάρια(προφανώς το μετέτρεψαν απο ευρώ σε δολλάρια ή το κέρδισαν έκτός ΕΕ).
Άρα, η πελατειακή βάση περιορίζεται πολύ..
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Αν δεν ρίξουν τις τιμές, δεν θα έχουν ΚΑΘΟΛΟΥ δουλειά το 2012. Δεν υπάρχουν έτοιμα πια, για να τα φάνε.
Ιδού:  Από στοιχεία των τραπεζών, το 82% των καταθετών έχουν μέχρι 2,000 ευρώ, 10,5% απο 2,000 μέχρι 10,000, το 6% έχει 10-50,000 ευρώ, το 1% έχει 50-100,000 ευρώ, το 0,5% έχει πάνω απο 100,000 ευρώ και μόνον το 8,5% αυτών έχουν ξένο νόμισμα 12-60,000 δολλάρια(προφανώς το μετέτρεψαν απο ευρώ σε δολλάρια ή το κέρδισαν έκτός ΕΕ).
Άρα, η πελατειακή βάση περιορίζεται πολύ..

Μην ορκιζεσαι οτι οντως ετσι ειναι τα νουμερα
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Από τον οικονομικό τύπο τα βρήκα. Τα έχουν πει οι ίδιες οι τράπεζες στην Ένωση Ελλην. Τραπεζών. Δικά τους στοιχεία είναι..
Μπορείς να δεις κ τον πίνακα στο bankingnews.gr
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
γι αυτό αγώνιζοντε να μην καταρεύσει το τραπεζικό σύστημα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom