Νέα

Άρχισαν να βαράνε μύγες τα στούντιο και τα μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egelados
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

use_your_brain

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα. Τώρα τρέχουν οι πιο δυνατές εξελίξεις. Εκλογές στην Αμερική. Εμείς περάσαμε τα νέα μέτρα (ναι ναι ξέρω τα τελευταία είναι και αυτά χαχα). Οι συνταξιούχοι τσακίζονται και είναι αυτοί που στήριζαν οικονομικά πολλές οικογένειες. Το πετρέλαιο έχει φτάσει στα ύψη και έρχεται χειμώνας. Και η ΔΕΗ ετοιμάζει αυξήσεις.. Αλλά για να επανέλθω και στο θέμα, στα περισσότερα studio μπαίνω με 40ε. Βασικά μέχρι τώρα δεν μου έχει πει κανένα όχι. Και βλέπω πλέον πολλές κοπέλες που κάνουν ειδικές τιμές για να κρατήσουν κάποιον σαν τακτικό πελάτη (που τον ξέρουν καιρό και δεν θέλουν να τον χάσουν). Φίλος που δυσκολευόταν και είχε τακτικά μια Ρουμάνα 28 ετών του κάνει τιμή 50€ την ώρα. Τι να κάνει η κοπέλα τα έξοδα τρέχουν, έχουν βγει και νέες σειρές από μποτάκια για το χειμώνα :)
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Τα πραγματα εχουν δυσκολεψει αλλα οι τιμες εχουν παραμεινει σταθερες. Προσπαθουν να διατηρησουν το παλιο πρεστιζ του 50ρικου. Το 40ρι ειναι καθαρη ξεπετα για οποιον το επιλεγει και δεν αξιζει. Θα επρεπε για να αναθερμανθει ξανα η αγορα οι υπηρεσιες του 50ρικου να πανε στο 30ρι. Αυτο το βλεπω δυσκολο ομως. Ισως το καταλαβουν καποια στιγμη.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Στα μπουρδελα σχεδον το 90% των νεων κοπελων ειναι ΞΕΠΕΤΕΣ οι δεν λενε μια κ φαινεται η κριση που εχουν με το που μολις μπεις μεσα βλεπεις καμια 10αρια ατομα να περιμενουν κ να φευγουν ΟΛΟΙ. Οπως επισης εαν τυχει και εισαι 2-3 ατομα σε αρπαζουν απο τα @@ για να σε κρατησουν. Αυτα δεν γινοντουσαν περσυ.Τωρα οσο για τα studio ειναι δικοπο μαχαιρι για μενα. Να ρισκαρω 2 αποτυχημενες καταθεσεις 40 ευρω...η μια σχεδον πετυχημενη με 50??? Αλλα κ αυτο ειναι σαν της δοσεις...αλλο 50 μπαμ κ αλλο 20+20..ειναι καθαρα ψυχολογικο.!Παντως οι τιμες στα studio εαν δεν πεσουν στα 40 το βασικο προγραμμα θα πεσει πεινα απο το νεο ετος με τα χαρατσια..>!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Στα μπουρδελα σχεδον το 90% των νεων κοπελων ειναι ΞΕΠΕΤΕΣ

απο την αντίστροφη οπτική το έχει δεί κανένας?

δηλαδή  το ότι, : "το 90% των στουντιοπελατών εκσπερματώνουν αργά και με την υποβοήθηση αρκετών καυλαντών"
το έχει σκεφτεί κανείς ?  :think:

προσωπικά εγώ ξέρω ότι είναι άλλος ο ρόλος της πόρνης , άλλος της γκόμενας και άλλος της συζύγου
δεν μπορούμε να απαιτούμε απο την πόρνη να παίζει το ρόλο της γκόμενας ή το αντίστροφο
έκαστη στο είδος της και ο λουμίδης στους καφέδες
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
απο την αντίστροφη οπτική το έχει δεί κανένας?

δηλαδή  το ότι, : "το 90% των στουντιοπελατών εκσπερματώνουν αργά και με την υποβοήθηση αρκετών καυλαντών"
το έχει σκεφτεί κανείς ?  :think:

προσωπικά εγώ ξέρω ότι είναι άλλος ο ρόλος της πόρνης , άλλος της γκόμενας και άλλος της συζύγου
δεν μπορούμε να απαιτούμε απο την πόρνη να παίζει το ρόλο της γκόμενας ή το αντίστροφο
έκαστη στο είδος της και ο λουμίδης στους καφέδες
Αυτο που λες το ακουω και στα μπουρδελα...ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΑΚΟΜΑ?? να φωναζουν μερικοι στο σαλονι. Το ερωτημα ειναι ΕΑΝ ΕΣΥ ησουν μεσα θα σου αρεσε να φωναζουν ετσι?Ξεπετες δεν ειναι μονο οσες βιαζονται....αλλα ειναι κ αυτες που δεν ξερουν να γαμιουνται αεροπιπες,ενα τονο αλοιφη κ οτι σημενει ξεπετα για τον καθενα..!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
μαγκες εγω οποτε εχω περασει φυλης μεσημερι η νωρις το  βραδυ, δεν πεφτει  μυγα..


μιλαμε ετσι και ετσι και μπεις μονος σου την γαμησες, σε τραβανε τσατσα και πουτανα με το ζορι... < ρε δεν θελω> , ρε θα μπεις... ρε δεν θελω, με το ζορι..  :jerking:
αλλα εγω οτι και να κανουν την κανω, στα αρχιδια μου, δεν με βλεπουν σαν ανθρωπο, αλλα σαν χαρτονομισμα, οπως και εμεις πρεπει να της βλεπουμε σαν προιον...εκανε μια πως νευριασε..την επομενη μερα που την πετυχα στο δρομο με τα καθημερινα ρουχα να αλλαζει βαρδια ουτε που με γνωρισε.. οποτε..
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
μαγκες εγω οποτε εχω περασει φυλης μεσημερι η νωρις το  βραδυ, δεν πεφτει  μυγα..


μιλαμε ετσι και ετσι και μπεις μονος σου την γαμησες, σε τραβανε τσατσα και πουτανα με το ζορι... < ρε δεν θελω> , ρε θα μπεις... ρε δεν θελω, με το ζορι..  :jerking:
αλλα εγω οτι και να κανουν την κανω, στα αρχιδια μου, δεν με βλεπουν σαν ανθρωπο, αλλα σαν χαρτονομισμα, οπως και εμεις πρεπει να της βλεπουμε σαν προιον...εκανε μια πως νευριασε..την επομενη μερα που την πετυχα στο δρομο με τα καθημερινα ρουχα να αλλαζει βαρδια ουτε που με γνωρισε.. οποτε..
Συμφωνο σε ολα εκτος απο το οτι πρεπει να της βλεπουμε σαν προιον.Πρεπει να σεβονται τον πελατη οπως πρεπει να της σεβομαστε και εμεις...!Υπαρχουν κ τα ζωα βεβαια και απο της 2 πλευρες εκει πρεπει να εχουν την συμπεριφορα που αρμοζει.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
απο την αντίστροφη οπτική το έχει δεί κανένας?

δηλαδή  το ότι, : "το 90% των στουντιοπελατών εκσπερματώνουν αργά και με την υποβοήθηση αρκετών καυλαντών"
το έχει σκεφτεί κανείς ?  :think:

προσωπικά εγώ ξέρω ότι είναι άλλος ο ρόλος της πόρνης , άλλος της γκόμενας και άλλος της συζύγου
δεν μπορούμε να απαιτούμε απο την πόρνη να παίζει το ρόλο της γκόμενας ή το αντίστροφο
έκαστη στο είδος της και ο λουμίδης στους καφέδες

Δεν ισχύει. Το 90% των αντρών χύνει πανεύκολα με ελάχιστη προσπάθεια από οποιαδήποτε γυναίκα. Απλά οι ξεπέτες θέλουν να χύνεις ακόμη πιο γρήγορα και αντί να αφιερώσουν την ενέργεια τους στο να σε ικανοποιήσουν και να πάνε όλα καλά την αφιερώνουν στο να σε ξεπετάξουν μην τυχόν και τους φας κανα λεπτό της ώρας. Κάτι αντίστοιχο με τον τύπο που προτιμάει να οργανώσει μια ληστεία απο το να δουλέψει παρόλο που το πρωτο απαιτεί περισσότερη δουλειά. Με λίγα λόγια  δεν κάνουν την δουλειά τους σωστα.

Σίγουρα είναι άλλος ο ρόλος της γυναίκας της πόρνης της γκόμενας κ.λπ. αλλά δεν υπάρχει καμία συνάρτηση με τον χρόνο.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Αυτο που λες το ακουω και στα μπουρδελα...ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΑΚΟΜΑ?? να φωναζουν μερικοι στο σαλονι. Το ερωτημα ειναι ΕΑΝ ΕΣΥ ησουν μεσα θα σου αρεσε να φωναζουν ετσι?Ξεπετες δεν ειναι μονο οσες βιαζονται....αλλα ειναι κ αυτες που δεν ξερουν να γαμιουνται αεροπιπες,ενα τονο αλοιφη κ οτι σημενει ξεπετα για τον καθενα..!
δεκτό το κομμάτι με τα κόκκινα

Δεν ισχύει. Το 90% των αντρών χύνει πανεύκολα με ελάχιστη προσπάθεια από οποιαδήποτε γυναίκα. Απλά οι ξεπέτες θέλουν να χύνεις ακόμη πιο γρήγορα και αντί να αφιερώσουν την ενέργεια τους στο να σε ικανοποιήσουν και να πάνε όλα καλά την αφιερώνουν στο να σε ξεπετάξουν μην τυχόν και τους φας κανα λεπτό της ώρας. Κάτι αντίστοιχο με τον τύπο που προτιμάει να οργανώσει μια ληστεία απο το να δουλέψει παρόλο που το πρωτο απαιτεί περισσότερη δουλειά. Με λίγα λόγια  δεν κάνουν την δουλειά τους σωστα.

Σίγουρα είναι άλλος ο ρόλος της γυναίκας της πόρνης της γκόμενας κ.λπ. αλλά δεν υπάρχει καμία συνάρτηση με τον χρόνο.

άν ίσχυε το ότι το "90% εκσπερματώνει πανεύκολα με οποιαδήποτε γυναίκα στη μονάδα του χρόνου"
τότε αφενός οι γιατροί που ασχολούνται με τις στυτικές δυσλειτουργίες (ουρολόγοι , σεξολόγοι ψυχίατροι) θα λιμοκτονούσαν και αφετέρου όλοι, αφού θα πήδαγαν στο φτερό στο μετάξι  μετά θα χτύπαγαν πίτα του παππού και  μπύρες (άσχετο  :grin: )...οπότε δε θα χαν ανάγκη για την "συναισθηματική υποβοήθηση εκσπερμάτισης" που θα πρόσφερε η "γκόμενα" ή τη "συντροφικότητα" ή την "οικείοτητα με την ερωτική παρτενέρ" ή όπως αλλιώς θέλει να το πεί ο καθένας...θα ταν όλοι "μεταξένιοι λαγοί της εκσπερμάτισης" !

τέλοσπάντων το ζήτημα είναι ότι ακόμα και οι "ξεπέτες πουτάνες" είναι ένα φαινόμενο που έχει δημιουργηθεί απο τους βραδύνοους και βραδυεκσπερματίζοντες πιρφόρους των πορνείων που τις έχουνε καλομάθει , οπότε "φταίνε και δυό" που λέει και το τραγούδι...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
δεκτό το κομμάτι με τα κόκκινα

άν ίσχυε το ότι το "90% εκσπερματώνει πανεύκολα με οποιαδήποτε γυναίκα στη μονάδα του χρόνου"
τότε αφενός οι γιατροί που ασχολούνται με τις στυτικές δυσλειτουργίες (ουρολόγοι , σεξολόγοι ψυχίατροι) θα λιμοκτονούσαν και αφετέρου όλοι, αφού θα πήδαγαν στο φτερό στο μετάξι  μετά θα χτύπαγαν πίτα του παππού και  μπύρες (άσχετο  :grin: )...οπότε δε θα χαν ανάγκη για την "συναισθηματική υποβοήθηση εκσπερμάτισης" που θα πρόσφερε η "γκόμενα" ή τη "συντροφικότητα" ή την "οικείοτητα με την ερωτική παρτενέρ" ή όπως αλλιώς θέλει να το πεί ο καθένας...θα ταν όλοι "μεταξένιοι λαγοί της εκσπερμάτισης" !

τέλοσπάντων το ζήτημα είναι ότι ακόμα και οι "ξεπέτες πουτάνες" είναι ένα φαινόμενο που έχει δημιουργηθεί απο τους βραδύνοους και βραδυεκσπερματίζοντες πιρφόρους των πορνείων που τις έχουνε καλομάθει , οπότε "φταίνε και δυό" που λέει και το τραγούδι...
Δλδ για να καταλαβω..ο λογος που δινεις 20 ευρω για ποιο λογο τα δινεις εαν ειναι να μην χυσεις? Οταν καποιος δεν χυνει (ενω δεν εχει προβλημα) φταιει η ξεπετα πουτανα που ειναι σαν επιπλο..!Κ εμενα μου εχει τυχει με γκομενα μου να μην μπορω να χυσω οκ..αλλα η κοπελα κατεβαλε προσπαθειες.Εαν ειναι να δινω 20 ευρω να μου στηνετε καλυτερα να ανοιξω μια τρυπα στον τοιχο κ να τον χωνω εκει..!Ιδιο πραγμα ειναι
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
.Εαν ειναι να δινω 20 ευρω να μου στηνετε καλυτερα να ανοιξω μια τρυπα στον τοιχο κ να τον χωνω εκει..!Ιδιο πραγμα ειναι
καλή ιδέα  :2funny:

τέλοσπάντων προσωπικά αποδίδω το πρόβλημα στους πιρφόρους εντός και εκτός μπουρδέλων
γιατί δημιουργούν ακριβές ξεπετοπουτάνες και γκόμενες προσβεβλημένες με τον ιό της παντρειάς , αντίστοιχα

 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
καλή ιδέα  :2funny:

τέλοσπάντων προσωπικά αποδίδω το πρόβλημα στους πιρφόρους εντός και εκτός μπουρδέλων
γιατί δημιουργούν ακριβές ξεπετοπουτάνες και γκόμενες προσβεβλημένες με τον ιό της παντρειάς , αντίστοιχα

  Πες τα Χρυσόστομε!  κι εγώ τέτοιος πυρφόρος ήμουνα. Παντρευτηκα ο μαλάκας...

Οι πυρφόροι καταστρέψαμε την Ελλάδα. Καιρός να επανορθωσω.

Ζητω οι πουτάνες!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
  Πες τα Χρυσόστομε!   κι εγώ τέτοιος πυρφόρος ήμουνα. Παντρευτηκα ο μαλάκας...

Οι πυρφόροι καταστρέψαμε την Ελλάδα. Καιρός να επανορθωσω.

Ζητω οι πουτάνες!

κάνω λάθος?: άλλος ο πιρφόρος, και άλλος ο πυρφόρος.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
κάνω λάθος?: άλλος ο πιρφόρος, και άλλος ο πυρφόρος.


  Έλα μωρέ ΙΚΑΡΕ.... Για ένα γιώτα κάνεις έτσι;


  Δεν γαμιέται.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

  Σήμερα έχω μεγάλα κεφια.... Είδες άμα πηδάει ο άνθρωπος.... Είναι ευτυχισμένος. Τυχεροί αυτοί που γαμούν κάθε μέρα.

  Ααααααχ έρημά μου νειάτα.... Που τσαλακωθήκατε....
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
  Πες τα Χρυσόστομε!   κι εγώ τέτοιος πυρφόρος ήμουνα. Παντρευτηκα ο μαλάκας...

Οι πυρφόροι καταστρέψαμε την Ελλάδα. Καιρός να επανορθωσω.

Ζητω οι πουτάνες!
:2funny: :2funny:

αφού συνειδητοποίησες το λάθος σου , σε δεχόμαστε σαν άσωτο ιό ,πίσω στην εργένικη ελευθέρια πορνοκοινότητα  ;)

υγ: αλλά αυτό το πράγμα με τις γκόμενες που θέλουν σχέση / αποκλειστικότητα / αποκατάσταση κτλ για να κάνουν σέξ
δεν το καταλαβαίνω καθόλου
πρέπει να είναι μόνο στην ελλάδα αυτό το φαινόμενο , γιατί στον υπόλοιπο κόσμο (ευρώπη , αμερική) τα ήθη πιστεύω ότι είναι πιο λάσκα...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
:2funny: :2funny:

αφού συνειδητοποίησες το λάθος σου , σε δεχόμαστε σαν άσωτο ιό ,πίσω στην εργένικη ελευθέρια πορνοκοινότητα  ;)

υγ: αλλά αυτό το πράγμα με τις γκόμενες που θέλουν σχέση / αποκλειστικότητα / αποκατάσταση κτλ για να κάνουν σέξ
δεν το καταλαβαίνω καθόλου
πρέπει να είναι μόνο στην ελλάδα αυτό το φαινόμενο , γιατί στον υπόλοιπο κόσμο (ευρώπη , αμερική) τα ήθη πιστεύω ότι είναι πιο λάσκα...

  Thanks dad...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
:2funny: :2funny:

υγ: αλλά αυτό το πράγμα με τις γκόμενες που θέλουν σχέση / αποκλειστικότητα / αποκατάσταση κτλ για να κάνουν σέξ
δεν το καταλαβαίνω καθόλου
πρέπει να είναι μόνο στην ελλάδα αυτό το φαινόμενο , γιατί στον υπόλοιπο κόσμο (ευρώπη , αμερική) τα ήθη πιστεύω ότι είναι πιο λάσκα...
Στην Ελλαδα θελει πονηρια βρε..!Δες την κυβερνηση θα σας γαμησω λιγο αλλα θα εχουμε αναπτυξει θα θα θα....!Αποτελεσμα? ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΣΑ ΠΕΦΤΕΙ..!Ετσι και οι γκομενες..τι θες αγαπη μου σχεση αποκλειστικότητα αποκατασταση? ΝΑΙ θα πηδηχτουμε τωρα και θα θα θα θα θα.......!
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Ένα κομμάτι του προβλήματος είναι οι Ελληνίδες (δεν κάθονται, ζητάνε παπάδες, πέφτουν σαν πτώματα στο κρεβάτι).
Άλλο πρόβλημα η αρπα-κόλλα του επαγγέλματος, η άλλη λέει ήρθα στην Ελλάδα από τα Τίρανα, σε 2 χρόνια θα τρώω με χρυσά κουτάλια (φυσικά δεν πάει έτσι). Το site βοηθάει στο Knowledge Management (τιμωρούμαι την κακή ποιότητα, ζητάει καλυτέρευση της καλής σε λογική τιμή πάντα).
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
άκουσε και κάτι τελευταίο γιέ μου , γιατί πρέπει να πάω για ύπνο

γάμος επιτρέπεται μόνο αν υπάρχει παιδί στη μέση (ή επίκειται)
αλλιώς ουτέ αυτό το χαζοσυμβόλαιο έχει νόημα
ούτε ο προάγγελός του δλδ η "σχέση"

"ελευθεριότητα" λοιπόν ή "τεκνοποιία"
όλα τα άλλα είναι πιρφορισμοί και μαλακίες

χαιρετώ  ;)
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Στην Ελλαδα θελει πονηρια βρε..!Δες την κυβερνηση θα σας γαμησω λιγο αλλα θα εχουμε αναπτυξει θα θα θα....!Αποτελεσμα? ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΣΑ ΠΕΦΤΕΙ..!Ετσι και οι γκομενες..τι θες αγαπη μου σχεση αποκλειστικότητα αποκατασταση? ΝΑΙ θα πηδηχτουμε τωρα και θα θα θα θα θα.......!
εδώ η πλειοψηφία των αντρών επιδιώκει την σοβαρή σχέση , τι να λέμε τώρα...

ο πιρφορισμός έχει καταστρέψει όλο το σύστημα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom