Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
λες εσυ....και μπορεις να λες (οπως ακριβως ΚΑΙ ΕΓΩ)οτι θελεις.....
δεν ειμαι εδω να γνωρισω ΚΑΝΕΝΑΝ προσωπικα παρα μονο ιντερνετικα.....
Αυτο που εγραψες αν ολοι τοχαν καταλαβει,θρεντ οπως αυτο δε θα υπηρχαν.

Μη ξεχνας εξαλλου οτι ενα φορουμ θεωρειται επιτυχημενο απο τα μελη που βαρανε 8ωρο και το στηριζουν οπως μπορουν.
Μοναχικα ατομα με μεγαλα κενα και πολυ ελευθερο χρονο.
Λυπηρο να καλυπτεις τη μοναξια σου αναζητωντας αγνωστους με ψευδωνυμα που σε εκφραζανε,
οπως λυπηρο επισης το να εισαι θυμα εκμεταλλευσης για πλουτιζουν 3οι απο τον χαμενο χρονο της ζωης σου στα πληκτρα λογω της μοναξιας σου.
Ολα γυρω στο τρυπακι της εξαρτησης του ιντερνετ που ολοι πεφτουμε καποια στιγμη.

Διχως να προσβαλλω προσωπικα κανεναν,χλευαζω καθε ανθρωπινο συναισθημα αλληλεγγυης και αγαπης εκφραζεται ανωνυμα και ηλεκτρονικα σε ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ με ψευδωνυμα.

Παω να λογκαρω τορα το "vasos is in the house" nickname να ξεκαβλωσουν τα πρεζακια των χιλιαδων ποστ του φορουμ.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.665
Πόντοι
606
φιλε μπορει εσυ να το καταλαβαινεις αλλα δυστυχως αλλοι δεν μπορουν
καλα παιχδια ειναι ΟΛΟΙ οσοι ειναι εξω....
οι κακοι ειναι μεσα...λαθος;;;;; :think: :think: :think: :think:
ΜΕΓΑΛΟ!!Οι ρουφιανοι ειναι εξω ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αυτο που εγραψες αν ολοι τοχαν καταλαβει,θρεντ οπως αυτο δε θα υπηρχαν.

Μη ξεχνας εξαλλου οτι ενα φορουμ θεωρειται επιτυχημενο απο τα μελη που βαρανε 8ωρο και το στηριζουν οπως μπορουν.
Μοναχικα ατομα με μεγαλα κενα και πολυ ελευθερο χρονο.
Λυπηρο να καλυπτεις τη μοναξια σου αναζητωντας αγνωστους με ψευδωνυμα που σε εκφραζανε,
οπως λυπηρο επισης το να εισαι θυμα εκμεταλλευσης για πλουτιζουν 3οι απο τον χαμενο χρονο της ζωης σου στα πληκτρα λογω της μοναξιας σου.
Ολα γυρω στο τρυπακι της εξαρτησης του ιντερνετ που ολοι πεφτουμε καποια στιγμη.

Διχως να προσβαλλω προσωπικα κανεναν,χλευαζω καθε ανθρωπινο συναισθημα αλληλεγγυης και αγαπης εκφραζεται ανωνυμα και ηλεκτρονικα σε ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ με ψευδωνυμα.

Παω να λογκαρω τορα το "vasos is in the house" nickname να ξεκαβλωσουν τα πρεζακια των χιλιαδων ποστ του φορουμ.

σεφχαριστώ και σένα είσαι καλό παιδί ιντερνετικός αδερφός με μαθαίνεις ωραία πράγματα για το νετ.
μη χάνεσαι να μας γράφεις συχνότερα να μαθαίνουμε πιο πολλά για την κοινωνία μας και το νετ.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Που είναι ο αμετανόητος φίλος μας και άρρωστος στριπόφιλος vasos?
Τα έμπλεξε με στριπτιζού?
Τα βρήκε με τον βοθρατζή του Baby Gold?
Τον φίμωσε η Μαρίνα με τον ιδρωμένο στρίγκο της?
Φραπεδιάστηκε μόνος στο Original Baby O στην Πειραιώς και η Επιστήμη τον μπινελίκωσε?
Μήπως η Αναστασία του γνώρισε την κόρη της και πήγε στην Ουκρανία απο το Ρασπούτιν να βρει τον ίσιο δρόμο του πανηδονιστή ιερέα?
Αληθεύει ότι η Τζένη είδε τι έκανε με την φίλη της και έγινε βυζοβεντέτα Καζακστάν vs Σιβηρίας?

Που είναι οεο ο Φραπεδιάρης μας?

Φήμες λένε πως τον χειροτόνησε ο Πάτερ μας  :priest: :priest: :priest: στη Μονή και θέλει να αφιερωθεί...

Όταν πηγαίνω Λίντο το βλέπω άδειο το μαγαζί.Κοιτάω λίγο το πριβέ με τους καναπέδες μπας και δω τον κουστουμαρισμένο με το χρυσό το ρόλεξ να βγαίνει με πεσμένα τα παντελόνια απο τους καφέδες και τίποτα.Σημαίνει ότι αφιερώθηκε όντως στην Μονή. :boobies:

βρυκολακα, αφου τον υποδεχθηκαμε στη μονη οπως σωστα επεσημανε ο soli, μολις εμαθε οτι το κελι του δεν υποστηριζει 24 μεγκαμπιπι-ες, αυτομόλησε και πηδηξε απ το παραθυρο που ανοιξε με τα ιδια του τα χερια.

πεταξε λοιπον τα κουστουμια και τα ρολογια και κυκλοφορει στα ιδρυματα ρακένδυτος ωσάν άστεγος, στην υστατη προσπαθεια να ριξει τις τιμες του καφε εν μεσω οικονομικης κρισης..
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
σεφχαριστώ και σένα είσαι καλό παιδί ιντερνετικός αδερφός με μαθαίνεις ωραία πράγματα για το νετ.
μη χάνεσαι να μας γράφεις συχνότερα να μαθαίνουμε πιο πολλά για την κοινωνία μας και το νετ.
να τονε προσλαβο και αφτον γαι δασκαλο μου,να παρι τι θεσι σου δασκαλε?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
βαλε τον αντισθενη ρε αρχιμαλακα και εαν ειμαι κλωνος του βασου θα κατσω να με γαμισεις πανηλιθιε.. :jerking:


φχαριστώ και σένα φίλε είσαι σπάθος παπάς, μας κοινωνάς και μας αντιδωρίζεις με λιτανείες και ψαλμούς χριστιανικούς.
 

Επισκέπτης
Διχως να προσβαλλω προσωπικα κανεναν,χλευαζω καθε ανθρωπινο συναισθημα αλληλεγγυης και αγαπης εκφραζεται ανωνυμα και ηλεκτρονικα σε ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ με ψευδωνυμα.

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΠΟΣΤ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΡΕΝΤ.

Προφανώς δεν έχεις γνωρίσει κανέναν από εδώ και ούτε είσαι σε θέση να το κάνεις. ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ.

ΕΜΕΙΣ όμως που γνωριζόμαστε, θα λέμε ό,τι γουστάρουμε και θα εκφράζουμε κάθε αίσθημα αγάπης και αλληλεγγυης θέλουμε.

ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ, ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΡΕΝΤ.

 

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
μη χάνεσαι να μας γράφεις συχνότερα να μαθαίνουμε πιο πολλά για την κοινωνία μας και το νετ.
Εδω θα ειμαι και θα σε στηρζω να φτασεις συντομα τα 13000 ,τα 16000 και τα 200000 ποστ.
Βαστα αδερφε,κουραγιο..
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
να τονε προσλαβο και αφτον γαι δασκαλο μου,να παρι τι θεσι σου δασκαλε?
αυτός είναι καλός, εγώ νόμιζα ότι ήμουνα προφέσσορας αλλά τα παιδιά εδώ στο μπου είναι όλοι δάσκαλοι και μαστεράδες της ζωής και του νετ και κατάλαβα πόσο μικρός και αμόρφωτος είμαι. Με έμαθαν πολλά πράγματα ποιοτικά και σωστά και έβαλα μυαλό και μαθαίνω συνέχεια.
 

Επισκέπτης
βρυκολακα, αφου τον υποδεχθηκαμε στη μονη οπως σωστα επεσημανε ο soli, μολις εμαθε οτι το κελι του δεν υποστηριζει 24 μεγκαμπιπι-ες, αυτομόλησε και πηδηξε απ το παραθυρο που ανοιξε με τα ιδια του τα χερια.

πεταξε λοιπον τα κουστουμια και τα ρολογια και κυκλοφορει στα ιδρυματα ρακένδυτος ωσάν άστεγος, στην υστατη προσπαθεια να ριξει τις τιμες του καφε εν μεσω οικονομικης κρισης..


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΠΟΣΤ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΡΕΝΤ.

Προφανώς δεν έχεις γνωρίσει κανέναν από εδώ και ούτε είσαι σε θέση να το κάνεις. ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ.

ΕΜΕΙΣ όμως που γνωριζόμαστε, θα λέμε ό,τι γουστάρουμε και θα εκφράζουμε κάθε αίσθημα αγάπης και αλληλεγγυης θέλουμε.

ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ, ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΡΕΝΤ.



[size=30pt]ΑΚΡΙΒΩΣ [/size]

 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.665
Πόντοι
606
βρυκολακα, αφου τον υποδεχθηκαμε στη μονη οπως σωστα επεσημανε ο soli, μολις εμαθε οτι το κελι του δεν υποστηριζει 24 μεγκαμπιπι-ες, αυτομόλησε και πηδηξε απ το παραθυρο που ανοιξε με τα ιδια του τα χερια.

πεταξε λοιπον τα κουστουμια και τα ρολογια και κυκλοφορει στα ιδρυματα ρακένδυτος ωσάν άστεγος, στην υστατη προσπαθεια να ριξει τις τιμες του καφε εν μεσω οικονομικης κρισης..
πςςςςςςςςςςςςςς,τι ειπε ο κληρος :o
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΠΟΣΤ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΡΕΝΤ.

Προφανώς δεν έχεις γνωρίσει κανέναν από εδώ και ούτε είσαι σε θέση να το κάνεις. ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ.

ΕΜΕΙΣ όμως που γνωριζόμαστε, θα λέμε ό,τι γουστάρουμε και θα εκφράζουμε κάθε αίσθημα αγάπης και αλληλεγγυης θέλουμε.

ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ, ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΡΕΝΤ.
αντε κανε τσισακια ρε .....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εδω θα ειμαι και θα σε στηρζω να φτασεις συντομα τα 13000 ,τα 16000 και τα 200000 ποστ.
Βαστα αδερφε,κουραγιο..

φχαριστώ δάσκαλε άνοιξε και θρεντ για μένα... Είμαι μόνος, νιώθω μοναξιά, εχω προβλήματα, δεν έχω φίλους, είμαι χαμένο κορμί, οι δικοί μου με πέταξαν στο δρόμο, γκόμενα δεν βλέπω ούτε με κυάλι, έχω νευρικό κλονισμό, καταστρέφομαι κάθε μέρα.
Οτι μπορείς αδερφέ θα στο χρωστάω μια ζωή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom