Νέα

Ετεροφυλική Στο καμπινγκ με τη γυναικα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fanis55555
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 623K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Γιατί μερικοί πιστεύετε οτι τα γουρούνια είναι αθώοι ;

  • Γιατί ειμαι ασχετος και απάντησα στην τύχη.

    Ψήφοι: 7 8,0%
  • Γιατι στην αρχη της το εκαναν με το ζορι αλλα μετα της άρεσε πάρα πολύ.

    Ψήφοι: 19 21,8%
  • Γιατί η γυναίκα σου ήθελε να κάνει σεξ με κάποιον απο τα γουρούνια και ετσι εκατσε και

    Ψήφοι: 51 58,6%
  • Γιατί η γυναίκα σου δεν ήθελε να το κανει μαζι τους αλλά καλά της έκαναν τα γουρούνια γιατι τ

    Ψήφοι: 10 11,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    87

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Εγώ τυχαίνει να γνωρίζω καλά τον Μάκη και από εκεί επειδή εκείνο το διάστημα γυροεφερναν τη Λένα μήπως και καταφέρουν να την παρουν έστω λίγο μάτι αλλά τιποτα. Έτσι και γω έτυχε να γνωριστω μαζί της. Μια μέρα συζητουσα με το Μάκη έχοντας μια διαφωνία. Αυτός είχε άλλες αποψεις και ήταν αντιθέτως με το γάμο και τη μονογαμία. έλεγε ότι κάθε γυναίκα μπορεί να κερατωσει τον άντρα της και εγώ έλεγα το ίδιο και οι άντρες. Ο Μάκης τότε μου είπε εξαρτάται τον άντρα. Παράδειγμα αν παρουμε από τον πανο με τη Λένα είναι φως φαναρι ότι δεν ισχυει. Γιατί ; τον ρώτησα εγώ. Γιατί αυτή φαίνεται και απ το ντυσιμο της το στυλ κλπ ότι αποκλείεται να ικανοποιείται μια τέτοια γυναίκα μόνο με αυτόν τον άντρα και ότι σίγουρα το κάνει και με άλλους και ότι τον κερατωνει. Ενώ αυτός δε θα μπορούσε ποτε να την κερατωσει τον έχει του χεριου της άλλωστε που θα βρει καλυτερη απ τη Λένα. Εγώ απ την άλλη είχα αντίθετη αποψη
Τώρα περιττο να σας πω ότι από κει και περα ο Μάκης προτεινε να βάλουμε στοίχημα, εγώ στην αρχή δε δεχτηκα, όμως έβαλε μέσα πολλα λεφτ@ αν κερδίσω ενώ αν χάσω δεν θα εχανα ουσιαστικά κάτι και όντως έτσι ήταν πράγμα που δεν κατάλαβα τότε ότι το έκανε για άλλο λόγο και όχι για εμένα η τα λεφτά. Έτσι λόγο κακης οικονομικής κατάστασης, δεχτηκα το στοίχημα. Μου είπε αν την πεσω στον πανο και ενδώσει κέρδισα αλλιώς θα χάσω τα χρήματ@
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.337
Κριτικές
94
Like
46.643
Πόντοι
17.311
Εγώ τυχαίνει να γνωρίζω καλά τον Μάκη και από εκεί επειδή εκείνο το διάστημα γυροεφερναν τη Λένα μήπως και καταφέρουν να την παρουν έστω λίγο μάτι αλλά τιποτα. Έτσι και γω έτυχε να γνωριστω μαζί της. Μια μέρα συζητουσα με το Μάκη έχοντας μια διαφωνία. Αυτός είχε άλλες αποψεις και ήταν αντιθέτως με το γάμο και τη μονογαμία. έλεγε ότι κάθε γυναίκα μπορεί να κερατωσει τον άντρα της και εγώ έλεγα το ίδιο και οι άντρες. Ο Μάκης τότε μου είπε εξαρτάται τον άντρα. Παράδειγμα αν παρουμε από τον πανο με τη Λένα είναι φως φαναρι ότι δεν ισχυει. Γιατί ; τον ρώτησα εγώ. Γιατί αυτή φαίνεται και απ το ντυσιμο της το στυλ κλπ ότι αποκλείεται να ικανοποιείται μια τέτοια γυναίκα μόνο με αυτόν τον άντρα και ότι σίγουρα το κάνει και με άλλους και ότι τον κερατωνει. Ενώ αυτός δε θα μπορούσε ποτε να την κερατωσει τον έχει του χεριου της άλλωστε που θα βρει καλυτερη απ τη Λένα. Εγώ απ την άλλη είχα αντίθετη αποψη
χαιρομαι ιδιαιτερα που ειχες-εχεις αντιθετη αποψη, αλλα πεσμας το πιο σημαντικο για να παρει ενδιαφερον το στορυ.
μηπως εισαι και εσυ σαν την λενα τη μουναρα... βυζαρες κωλαρα κτλπ κτλπ ?
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
χαιρομαι ιδιαιτερα που ειχες-εχεις αντιθετη αποψη, αλλα πεσμας το πιο σημαντικο για να παρει ενδιαφερον το στορυ.
μηπως εισαι και εσυ σαν την λενα τη μουναρα... βυζαρες κωλαρα κτλπ κτλπ ?
Για να είμαι ειλικρινής όχι δεν θα έλεγα ότι μοιάζουμε στο σωματότυπο η κάθε γυναίκα έχει τη δική της ομορφιά , η Λένα γενικά έχει περισσοτερες καμπυλες , εγώ είμαι πιο σκινι αλλά έχω πιο ωραίο προσωπο απ τη Λένα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.337
Κριτικές
94
Like
46.643
Πόντοι
17.311
Για να είμαι ειλικρινής όχι δεν θα έλεγα ότι μοιάζουμε στο σωματότυπο η κάθε γυναίκα έχει τη δική της ομορφιά , η Λένα γενικά έχει περισσοτερες καμπυλες , εγώ είμαι πιο σκινι αλλά έχω πιο ωραίο προσωπο απ τη Λένα.
ειμαστε ο ενας για τον αλλον τοτε... τελος
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Αν και έχω δει πολλες γυναίκες με αυτό το σωματότυπο σαν της Λένας να τις θαυμάζουν οι άντρες πολυ παρολα αυτά είναι κάτι πολυ εφήμερο οι περισσοτερες μετά τα τριάντα βάζουν πολλα κιλά και χαλάει το σώμα τους και γεμίζουν πιο ευκολα κυτταρίτιδα απ ότι μια πιο λεπτή γυναίκα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lnotou

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.337
Κριτικές
94
Like
46.643
Πόντοι
17.311
Αν και έχω δει πολλες γυναίκες με αυτό το σωματότυπο σαν της Λένας να τις θαυμάζουν οι άντρες πολυ παρολα αυτά είναι κάτι πολυ εφήμερο οι περισσοτερες μετά τα τριάντα βάζουν πολλα κιλά και χαλάει το σώμα τους και γεμίζουν πιο ευκολα κυτταρίτιδα απ ότι μια πιο λεπτή γυναίκα.
εσυ μου κανεις εμενα σου ειπα, ασε την λενα τωρα.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
εσυ μου κανεις εμενα σου ειπα, ασε την λενα τωρα.
Δεν γίνεται να μην ξεκαθαρίσω το θέμα με τη Λένα γιατί πολλα έχουν ακουστεί και απ την πλευρα του πανου και απ την πλευρα του Μάκη και των φίλων του. Γι αυτό πρεπει κάποια στιγμή να το ξεκαθαρισω
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Αν θυμαμαι καλά είχα μείνει εκεί που έβαλα στοιχημα με το Μάκη. Έτσι ξεκίνησα αργά και προσεκτικα να προσπαθω να πλησιασω τον πανο. Ο οποίος δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο σαν άντρας και εμφανισιακά δεν έλεγε πολλα , απ τη μια είχαν δίκιο ο Μάκης και οι υπόλοιποι που έλεγαν τι του βρήκε η Λένα γιατί όντως του έπεφτε πολυ . Αλλά απ την άλλη ήταν σίγουρα πιο εμφανίσιμο απ τον Μάκη και την παρεα του.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Σαν χαρακτήρας ο πανος ήταν πολυ δειλός και γενικά το στυλ του ψηλοταιριαζε με το χαρακτήρα του κοντός αρκετά και με λίγο κοιλιτσα, η Λένα τον έκανε ότι ήθελε τον έσερνε απ τη μύτη. Ο Μάκης απ την άλλη ήταν λίγο πιο ψηλός αλλά με πολλα περιτα κιλά σε όλο το σώμα , ήταν σχεδόν το άλλο άκρο. Η Λένα ήταν λίγο περιεργη φάση δεν μπορουσε κάποιος να την ψηχολογισει ευκολα. Είχε σίγουρα φοβερό σώμα αλλά ντυνόταν σχετικά σεμνά όταν είχε έρθει χωρίς να επιδεικνύει τις καμπυλες τις ιδιαίτερα, οχι ότι και παλι δεν φαινόταν ότι έχει ωραίο σώμα αλλά δεν μπορείς να πεις ότι προκαλουσε.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Τις πρωτες φορές που την πλησιασαν ο Μάκης και οι φίλοι του αυτή και αναγκαστικά και τον πανο , αυτή ήταν πολυ απόμακρη έως και σνομπ θα μπορουσαμε να πουμε μαζί τους, ενώ ο πανος ήταν νορμαλ ουτε ιδιαίτερα ευγενικός αλλά ουτε και σνομπ. Αργότερα όμως όταν ο Μάκης άρχισαν να την πεφτουν έστω και διακριτικά στη Λένα τότε ο πανος αν και αφελής γενικά τους κατάλαβε κι αυτός και άρχισε να είναι κι αυτός απόμακρος. Εκείνες τις μέρες ο Μάκης δοκίμασαν διάφορους τρόπους για να πλησιασουν περισσοτερο η να κεντρικου το ενδιαφέρον της Λένας αραδιαζοντας διάφορες μπαρουφες.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Ενώ εγώ λόγο συγγένειας με τον Μάκη δυστηχως μερικες φορες με έβαζε να την πλησιασω και να μάθω για αυτήν . Μετά από λίγες μέρες γίναμε φίλες δεν ήταν και ο πιο χαρουμενος ανθρώπος αλλά γενικά φαινόταν σχετικά καλή κοπέλα αν και με τον πανο δεν φαινόταν να τα πηγαινουν πολυ καλα ήταν συχνά όλο νευρα μαζί του. Τέλος παντων μέσα σ όλα αφου έμαθα για αυτήν κάποια πραγματα οπως κι αυτή για εμενα, ο Μάκης με έπαιζε να του λέω διαφορά που έχω μάθει ενώ του τράβηξε πολυ το ενδιαφέρον όταν του είπα ότι η Λένα μεταξυ άλλων ενδιαφερόταν να ασχοληθεί με την τηλεόραση μιας και είχε κάνει μαθήματα υποκριτικής και νομίζω είχε βγάλει απ οτιβθυμαμαι και μια δραματική σχολή κάτι τέτοιο. Ο Μάκης μαθαίνοντας αυτό το τι παραμυθια ξεφουρνισε μέχρι και ότι γνωρίζει κάποιον γνωστό σκηνοθέτη, ότι κολλητός του φίλος είναι ένας παραγωγος στην τηλεόραση και αλλά τέτοια. Η αλήθεια είναι ότι με τόσα ψέματα και τόσο πειστικα που τα έλεγε αν δεν τον ήξερα θα το πιστευα και γω ποσο μάλλον η Λένα που δεν ήταν και πρωτυπο ευφυΐας. Μόνο τότε όταν της μιλουσε γι αυτά φέρνοντας το θέμα απ εξω απ εξω η Λένα φάνηκε να αρχίζει να ψηλοδιχνει κάποιο ενδιαφέρον σε αυτά που έλεγε.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.573
Κριτικές
12
Like
6.428
Πόντοι
2.646
Ενώ εγώ λόγο συγγένειας με τον Μάκη δυστηχως μερικες φορες με έβαζε να την πλησιασω και να μάθω για αυτήν . Μετά από λίγες μέρες γίναμε φίλες δεν ήταν και ο πιο χαρουμενος ανθρώπος αλλά γενικά φαινόταν σχετικά καλή κοπέλα αν και με τον πανο δεν φαινόταν να τα πηγαινουν πολυ καλα ήταν συχνά όλο νευρα μαζί του. Τέλος παντων μέσα σ όλα αφου έμαθα για αυτήν κάποια πραγματα οπως κι αυτή για εμενα, ο Μάκης με έπαιζε να του λέω διαφορά που έχω μάθει ενώ του τράβηξε πολυ το ενδιαφέρον όταν του είπα ότι η Λένα μεταξυ άλλων ενδιαφερόταν να ασχοληθεί με την τηλεόραση μιας και είχε κάνει μαθήματα υποκριτικής και νομίζω είχε βγάλει απ οτιβθυμαμαι και μια δραματική σχολή κάτι τέτοιο. Ο Μάκης μαθαίνοντας αυτό το τι παραμυθια ξεφουρνισε μέχρι και ότι γνωρίζει κάποιον γνωστό σκηνοθέτη, ότι κολλητός του φίλος είναι ένας παραγωγος στην τηλεόραση και αλλά τέτοια. Η αλήθεια είναι ότι με τόσα ψέματα και τόσο πειστικα που τα έλεγε αν δεν τον ήξερα θα το πιστευα και γω ποσο μάλλον η Λένα που δεν ήταν και πρωτυπο ευφυΐας. Μόνο τότε όταν της μιλουσε γι αυτά φέρνοντας το θέμα απ εξω απ εξω η Λένα φάνηκε να αρχίζει να ψηλοδιχνει κάποιο ενδιαφέρον σε αυτά που έλεγε.
Θα μας πεις προγραμμα και τιμές;
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Αλλά τίποτα το σπουδαίο. Απλά του μιλουσε πιο ευγενικά όχι κάτι ιδιαίτερο. Εγώ απ την άλλη προσπαθουσα να βρω ευκαιρία να μην είναι ο πανος μαζί με τη Λένα για να του την πεσω. Σπάνια έβρισκα ευκαιρία. Αλλά ο πανος δεν ανταποκρίνονταν φαινόταν πως ήταν κολλημένος αλλά και πιστος στη Λένα τελικά. Εδώ και λίγες μέρες ο Μάκης προσπαθουσε με το ρενο να πησουν τον πανο για μια νυχτα να βγουμε αντροπαρέα, προσπαθουσε να τον τσιγκλισει οτι η Λένα τον κάνει ότι θέλει και τον σέρνει απ τη μυτη για να τον κάνει να δεχτεί. Αλλά ο πανος δεν ήθελε με τίποτα και δεν ήθελε να αφήσει μόνη τη γυναίκα του η οποία πολλες φορες κοιμόταν από νωρίς οπότε δεν θα ήταν προβλημα. Αλλά ο πανος τίποτα, μια μέρα δεν κατάλαβα τότε το λόγο αλλά ο Μάκης μου ζήτησε όταν θα πρωτυνει στον πανο να βγουν αντροπαρέα να πω και γω στη Λένα να βγουμε οι δυο μας για να μην είναι μόνη της. Έτσι μια μέρα όπως κάνοντας στο μπιτσ μπαρ που όλος τυχαίως δουλευα εγώ εκείνη την περιοδο ο Μάκης εντελώς τυχαία περιμενε να φέρω τους καφέδες τους και τότε είπε στον πανο να βγουμε εκείνη τη μέρα μόνο άντρες και όταν αυτός άρχισε να αρνείται ξανά εγώ προτεινα στη Λένα να βγουμε οι δυο μας το βράδυ .η Λένα δεν φαινόταν πολυ ορεξατηωελεγε ότι έχει πονοκεφαλο και μπορει να μη βγει.αλλα με λίγο πιεση δέχτηκαν σαν αποχαιρετιστήριο μιας και σε δυο τρεις μερες έφευγαν. Η Λένα τις τελευταίες δυο μερες είχε αλλάξει λίγο ντυσιμο αν και δεν είχα δώσει ιδιαίτερη σημασία αλλά ντυνόταν πιο αναλαφρα πιο προκλητικα . Φαινόταν τις τελευταίες εκείνες μερες σαν να είχε κάτι μαζί μου ενώ με το Μάκη ήταν πλεον λίγο πιο φιλική . Αρχισα να αναρωτιέμαι μήπως με είδε να την πεφτω στον πανο αδυνατον προσεχα παραπολυ , να της είπε κάτι ο ίδιος τον είχα για αφελή αλλά όχι και τόσο. Τελικά αφου βγήκαμε σε διαφορετικά κλαμπ εγώ με τη Λένα και ο πανος με τον Μάκη και τους υπόλοιπους ο Μάκης μου είπε ότι σε κάποια φάση θα περασουν απ το μαγαζί που θα είμαστε.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.337
Κριτικές
94
Like
46.643
Πόντοι
17.311
Δεν γίνεται να μην ξεκαθαρίσω το θέμα με τη Λένα γιατί πολλα έχουν ακουστεί και απ την πλευρα του πανου και απ την πλευρα του Μάκη και των φίλων του. Γι αυτό πρεπει κάποια στιγμή να το ξεκαθαρισω
τον φανη τονε ξερεις ?
 

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
149
Like
24.198
Πόντοι
25.186
εσυ φιλε μου εισαι εντελως ανωμαλος για να σκεφτεις καταρχας τετοιο ψεμα κ κατα δευτερον να κατσεις 2 ωρες να το γραψεις..
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Αλλά να μην πω τίποτα στη Λένα. Ενώ μου είπε να πεισω τη Λένα να ντυθεί όσο πιο προκλητικα γινεται η να της δώσω καλυτερα κάποιο από τα δικά μου ρουχα. Με λίγο δυσκολία την έπεισα λέγοντας της ότι εχεξ τόσο ωραίο σώμα ποιος ο λόγος να το κρυβει. Ενώ μετά την προκαλεσα λίγο ότι και καλά είμαι πιο αδυνατη από αυτή και ότι τα τάδε ρουχα μου δεν θα τη χώρου σαν, αυτό φάνηκε να έπιασε αν και έκανε τη δυσκολη στην αρχή μετά τα φόρεσε και η αλήθεια ήταν ότι αν σε εμένα αυτά τα ρουχα ήταν προκλητικα στη Λένα ήταν δέκα φορές πιο προκλητικα μιας και τόνιζαν παραπολυ τις καμπυλες της τα στήθη της ήταν σε μεγάλο βαθμό έξω αλλά και αρκετά πιεσμενα μεταξυ τους λόγο του ανοιχτου ντεκολτέ που είχε η αμανικη μπλουζα που της έδωσα, ενώ από κάτω η στενή μίνι φουστα δεν τόνιζε απλώς τους γλουτούς της αλλά εφάρμοζε τόσο που σχεδόν διαγραφονταν τα παντα από μέσα οι γλουτοι και ακόμα λίγο και θα διαγραφονταν και το εσώρουχο. Ήταν φανερό ήθελε ένα νουμερο μεγαλυτερο για παντρεμενη γυναίκα, αλλά για γυναίκα που θέλει και τις αρέσει να προκαλει και να τραβάει τα βλέμματα ήταν το πιο κατάλληλο νουμερο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τον φανη τονε ξερεις ?
Εκεί τον γνώρισα στο κάμπινγκ
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Η Λένα στην αρχή είχε κάποιους ενδιασμους για το ντυσιμο της μήπως είναι πολυ προκλητικο και ειμαστε παντρεμενη κλπ. Αλλά τελικά τα κράτησε και δεν άλλαξε ενώ και γω της είπα ότι είναι μια χαρά.
αφου πηγαμε στο κλαμπ είχε πολυ κόσμο, πηγαμε στο μπαρ να πιουμε ένα ποτο ενώ θυμήθηκα ότι ο Μάκης μου είπε πιειτε όσο θέλετε κερνάω εγώ, έτσι και γω δεν εβαλα φρένο κερνούσε και τη Λένα η οποία στην αρχή δεν έπινε πολυ αλλά με λίγη παροτρθνση ειπιε και δευτερο ποτο. Ενώ σε μια δόση παρηγγειλα και τρίτο αλλά δεν το έπινε. Μετά απο αρκετή ώρα και αφου μας την επεσαν αρκετοι άντρες ειδικά στη Λένα, αυτή δεν έδινε ιδιαίτερη σημασία τους μιλουσε ευγενικά και τους έλεγε ότι είναι παντρεμενη και σε άλλες περιπτωσεις ψηλοφλερταρε αλλά δεν το άφηνε να προχωρησει.σε μια φάση μου ήρθε μήνυμα στο κινητό, ήταν ο Μάκης και μου έλεγε ότι σχεδόν έφτασαν στο μαγαζί και να βρω μια προφαση να αφήσω λίγο τη Λένα και να παω στις τουαλέτες γιατί έχουν προβλημα έχουν τον πανι σε κακά χάλια και δεν θέλουν να τον δει η Λένα έτσι. Τότε και γω είπα στη Λένα ότι θα παω εξω να παρω ένα τηλέφωνο μισό λεπτό και θα γυρίσω γρήγορα. Έτσι πήγα προς τις τουαλέτες εξω στον προθαλαμι πριν τις αντρικές και γυναικείες τουαλέτες ήταν ο Μάκης με το ρενο και κρατουσαν τον πανο σε ημιλιποθυμη κατάσταση. Μου είπαν ότι ειπιε δυο ποτα παραπανω ότι έπινε κι αυτοί και έγινε τυφλα κ μου είπαν να τους βοηθήσω να τον παμε στις αντρικές τουαλέτες. Αφου μπήκαμε μέσα ο Ρένος έφυγε μια στιγμή να παει εξω στο αυτοκίνητο ενώ ο πανος έβρισκε τις αισθήσεις του αλλά ήταν εκτός τόπου και χρόνου και ήθελε έλεγε να ξερασει ενώ πλεον πατουσε στα ποδια του, τότε όταν προσπαθουσε να κάνει εμετό αλλά δεν μπορουσε ο Μάκης μου είπε να τον βοηθήσω ξεκουμπωνοντας λίγο τα πρωτα κουμπιά απ το πουκαμισο του. Εγώ το έκανα ενώ ένα φως σαν φλας σαν να άστραψε επάνω μας και γυρισα είδα το Μάκη να με βγάζει φωτο χαμογελώντας και μου είπε ότι τραβάει για πλακα να το θυμάται τελικά ο πανος έκανε λίγο εμετό αλλά δεν φαμηκε να συνήλθε πολυ ενώ ο Μάκης μου είπε να βοηθήσω τον πανο να τον παμε εξω στο αυτοκίνητο που περιμενει ο ντίνος να τον πανε άλλου να ξέμεθυστοι και μετά στο καμπινγκ και ότι θα έρθει και αυτός αργότερα . Εγώ τον ρώτησα για τη Λένα και είπε θα το αναλάβει αυτός. Έτσι αυτός έφυγε πρωτος ενώ μετά από λίγο πηγα να βοηθήσω τον πανο να βγει απ τις τουαλέτες αλλά τότε του ξαναρθε να ξεράσει και αφου έκανε λίγο μετά τον βοήθησα να βγουμε εξω , όπως βγήκαμε απ'τις τουαλέτες κοίταξα προς το μπαρ μη μας δει η λενα ευτυχώς κοιτουσε απ'την άλλη ενώ της είχαν πιασει την κουβεντα δυο τυποι όταν είδα καλυτερα ο ένας ήταν ο Ρένος ο άλλος άγνωστος ενώ εκείνη την ώρα είδα τον μακη να τους πλησιαζει με ποτα στα χέρια. Εγώ βοήθησα τον πανο να πάμε μέχρι εξω εκεί ήταν ο ντίνος και με βοήθησε να βάλουμε τον πανο στο αμάξι και φυγαμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom