Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
904
Πόντοι
96
  :fart-in-bed:Επίτελους μετα το στρατό να αναλυσουμε τα κάλα του θεσμου του Γαμου!!!!
Συγκερινεται με τίποτα το αισθημα ασφαλειας διπλα στον ανθρωπο ΣΟΥ!!! Ενας ανθρωπος με αγαπη και ανυσυχίες γιοα σενα που εκφραζονται τόσο τρυφερα με ερωτησεις "Που πας???" "Που ησουν??" "Γιατ αργησες??" "Ποιος Κωστας???" κοκ!! Αυτα τα χαρουμενα τιτιβισματακαι οι εκφρασεις αγαπης θα σε συνοδευουν "σε αυτο το ανηφορι που λένε ζωη" αλλα που εσενα θα φαινεται πλατωμα και  λεωφορος

  ολος χαρας θα κοιμασαι και θα ανυπομονεις να ξυπνησεις το πρωι οπου ολο γλυκαδες η συντροφος θα σου ζητησει να αλλαξεις την λαμπα ή με ναζι θα σου θυμισει οτι απο χθες επρεπε να ειχες πεταξει τα σκουπιδια!!!!

  Τελος ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ το σεξ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ το σεξ θα γινεται τοσο απολαυστικο και μεστο που για να μην παρακανεις στην δινη του ερωτα θα το κανεις ολο και πιο αραια!!!! Μια φορα το μηνα-το τριμηνο-το εξαμηνο --την Ανασταση στις 12 παρα 2 ωστε να "ερθεις μαζι με τα βαρελότα!!!!!!!!

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Ερως ανικατε μαχαν ............(καρδουλες που ανεβαινουν και γεμιζουν όλο το ποστ και μετα την οθονη)

 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Σε τσάκωσα!!! Άλλος ο heellover και άλλος ο Heelover!!! Mε ένα l και H κεφαλαίο!!! :2funny:
Σωστός.Πάντα υπήρχε μπέρδεμα με αυτούς τους δυό.Και το αστείο είναι ότι έχουν και avatar με κοινό περιεχόμενο και είναι και οι δύο τιμημένοι.Άξιοι και οι δύο πάντως.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Επικήδειος:
Αγαπητοί συναγωνιστές,
θα καταχραστώ λίγο του χρόνου και του χώρου για να πω δυο πραγματάκια.
Σήμερα είναι μεγάλη μέjavascript:void(0);
Πλάγιαρα, διότι πήτα την απόφαση να εγκαταλείψω την 23ετή ενασχόλησή μου
με το πληρωμένο σεξ πάσης φύσεως και να αφιερωθώ σε μια κοπέλα με την οποία και θα παντρευτώ.
Η απόφαση αυτή επικυρώθηκε με την τελευταία μου τσάρκα σε στούντιο, μασατζίδικα και λοιπά ιδρύματα. Μετά από μια μεγάλη γύρα αποφάσισα να τελείώσω την καριέρα μου με τη Δέσποινα από Σολωμού που είναι από τις αγαπημένες μου ώστε να αποχωρήσω με μια γλυκειά ανάμνηση.
Θα πάω λίγο πίσω στα 1984 όταν ξεκίνησα στη Φυλής όταν ακόμα τα γαμήσια ήταν ακάποτα, να απολαμβάνω τις βόλτες, την επαφή με τα χρώματα και τις μυρωδιές της νύχτας, με τις φάτσες και τους τύπους που εκεί εσύχναζαν  και φυσικά με την ποικιλία από κοπέλες. Σύντομα η κατάρρευση του ανατολικού μπλοκ επέφερε και τη δική μου κατάρρευση, οικονομική και σωματική. Τι να πρωτοθυμηθώ από τα δεκάδες στούντιο που είχαν ανοίξει στην Κεφαληνίας, στη Ζαϊμη, στη Μάρνη, στην Κηφισιά κοντά στον ανέμελο τροχονόμο, στο Χαλάνδρι και πάει λέγοντας. Δέκα δέκα μέσα οι κοπέλες με ότι πρόγραμμα ήθελες. Μετά ήρθαν τα χρόνια του κυνηγητού. Αλλά πάλι ανακάλυπτες κρυφά στούντιο, στόμα με στόμα σε διάφορες μεριές της Αθήνας. Δεν έλειψε και το Άμστερνταμ και το Λονδίνο με τις άκρες τους. Μετά έσκεσε μύτη το Bourdella.com, χάρη στο οποίο και πολύ χρήμα και πολύ περπάτημα γλίτψσα. Αν σκάλιζες τις σελίδες πάντα εύρισκες αναφορές που σε κατεύθυναν στο σωστό δρόμο. Και τον τελευταίο χρόνο πέρασα σε έναν νέο κόσμο αυτόν των μασάζ (Thanx to the priest & ΖeroTolerance). Όταν τα πράγματα στα στούδιο είχαν τυποποιηθεί άνοιγε ένα νέο παράθυρο στον κόσμο των απολαύσεων. Και για΄καλή μου τύχη στα μασαζ οι κοπέλες φοράγαν καλσόν, ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα, τουλάχιστον πιο συχνά απότι στα στούδιο που έλεγε και η Σιμόν. Σε όλη αυτή την πορεία δοκίμασα πολλά, cim, A-level, cif κανονικά, αυταρχικά (δεν έγινα γκέι)ποδολαγνεία, μπουρδέλα, στούντιο, Σωκράτους, call-girls, μασατζίδικα, σπίτια και πάει λέγοντας. Αν μου μείνουν κάποιες εμπειρίες σαν σταθμοί θα ήταν το πρώτο μου διπλο στη Ζαϊμη, η πρώτη μου ασιάτισα σε ένα υπόγειο στην Πλατεία Κολιάτσου, το πρώτο μου καλό A-level στην Κεφαληνίας 99 και μετά τα υπόλοιπα στη Δευκαλίωνος όταν ήταν στα φόρτε της, το πρώτο ξεσκούφωτο με τη Μαρίνα την Τσέχα στη Λεμπέση και η γνωριμία μου με τη Δέσποινα στη Σολωμού. Αυτά θυμάμαι τώρα αν και είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν και άλλες κοπέλες που άφησαν ιστορία.
Σας εύχομαι καλή συνέχεια, θα σας παρακολουθώ που και που ως επισκέπτης. Να προσέχετε την υγεία σας και να απολαμβάνετε όσο μπορείτε.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ZeroTolerance, Observer, Vasos & Giorgospapas για τη βοήθεια και τις πληροφορίες.
Κλαψ κλαψ!
Γειά σας μάγκες!
Παρακαλώ τον admin υπηρεσίας να με διαγράψει.
Heellover (r.i.p)   ;)

ναι εισαι καλα φιλτατε και να ζεις ευτυχισμενος οπου και αν εισαι!θα εισαι παντα στις καρδιες μας αγαπητε.Ησουν ενα τεραστιο κεφαλαιο για αυτο το σαιτ και οτι και να πει κανεις ειναι ελαχιστο μπροστα στην προσφορα σου!
 

Επισκέπτης
να εισαι ευτυχης μιας κ ειχες πολυ χαβαλε φανηκε αυτο κ πρεπει να εισαι γαμω τα ατομα ενα πραγμα θελω να σε ρωτησω

[size=18pt]ποσο θα παει η λυπητερη του γαμου?[/size]  :2funny: :2funny:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
μπααα μολις μεινει εγκυος η γυναικα σου παλι στην δεσποινα θα τρεχεις  :2funny: :2funny: :2funny:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Άξιο μέλος της κοινότητας στο καλό και όλα να σού έρθουν όπως επιθυμείς.
Ακόμη και αν αποφάσισες να βγείς από το μαγικό δωματιάκι του πληρωμένου έρωτα μην σκεφτείς σε καμμιά περίπτωση να κλείσεις την πόρτα πίσω σου.
Όταν νοιώσεις πραγματικά την ανάγκη άσε πάλι τον λαγό να σε παρασύρει στην τρύπα που οδηγεί στη χώρα των θαυμάτων.
Στις δύσκολες στιγμές του βίου σου να ξέρεις οτι πάντα υπάρχει λύση η οποία αντικατοπτρίζεται στα λόγια των θεών Iron Maiden : "...run to the heels, run for your life..."




 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μπααα μολις μεινει εγκυος η γυναικα σου παλι στην δεσποινα θα τρεχεις  :2funny: :2funny: :2funny:
ποσο καιρο ειπαμε εισαι εσυ εδω ????


μαθαινεις..  :)


edit: δημοφιλες το δεσποινακι ΚΑΙ στο γυναικειο πληθυσμο. ο υγιης ανταγωνισμος που ωφελει τον καταναλωτη..
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Ooooouuuupsss. Για μία δόση σε πέρασα για αυτόν τον Heelover

48434234hf0.png


Τέσπα να περνάς καλά και ευτυχισμένο γάμο.. www.crazypics.de/] [/url]

Υ.Γ. Δεν αντέχω τους αποχωρισμούς... :'( :'(
www.crazypics.de/] [/url]
www.crazypics.de/] [/url]

 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Ειλικρινώς δεν βλέπω ουδένα λόγο αποχωρήσεως του φιλτάτου κ. Heellover και ελπίζω να αναθεωρήση την απόφασίν του.
Παλι με χρονους με καιρους παλι κοντα μας θα εισαι heelover αλλωστε το χουι πεθαινει τελευταιο!!

Νομίζω ότι οι δύο παραπάνω παραθέσεις με καλύπτουν πλήρως φίλε heel.
Nα σαι καλά πάντως , ότι και να κάνεις
 

Επισκέπτης
πορνοσιγκινιθικα....αλλοσ ενασ δοξασμενος μπουρδελοβιοσ αποχορει απο τιν παρεα μασ...
heelover ι σινισφορα σου στο foroum ιταν πανμεγιστι!
οι χρισες πορνοπλιροφοριες σου ειμαι σιγουροσ ποσ βοιθισαν πολουσ σινεμπουρδελιαριδεσ να βρουν το δρομο τισ καυλας!
ισουν ενασ απο τουσ χρισουσ οδιγουσ τισ μπουρδελιαρασ αθινασ μας!

ι επιλογι ομοσ δικι σου φιλε μου!
σου ευχομαι να εισαι παντα ευτιχισμενοσ!
αλλα να θιμασαι κατι....οποσ ειπε και ενασ σιναγονιστισ πιο πανο...το dna σου ειναι διαφορετικο αποτουσ αλουσ ανθροπουσ!ανικεισ στιν κατιγορια τον μπουρδελιαριδον και πρεπει να εισαι περιφανοσ γιαυτο!

καλα να περνασ αρχοντα και καλα πιτσιλισματα!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πορνοσιγκινιθικα....αλλοσ ενασ δοξασμενος μπουρδελοβιοσ αποχορει απο τιν παρεα μασ...
heelover ι σινισφορα σου στο foroum ιταν πανμεγιστι!
οι χρισες πορνοπλιροφοριες σου ειμαι σιγουροσ ποσ βοιθισαν πολουσ σινεμπουρδελιαριδεσ να βρουν το δρομο τισ καυλας!
ισουν ενασ απο τουσ χρισουσ οδιγουσ τισ μπουρδελιαρασ αθινασ μας!

ι επιλογι ομοσ δικι σου φιλε μου!
σου ευχομαι να εισαι παντα ευτιχισμενοσ!
αλλα να θιμασαι κατι....οποσ ειπε και ενασ σιναγονιστισ πιο πανο...το dna σου ειναι διαφορετικο αποτουσ αλουσ ανθροπουσ!ανικεισ στιν κατιγορια τον μπουρδελιαριδον και πρεπει να εισαι περιφανοσ γιαυτο!

καλα να περνασ αρχοντα και καλα πιτσιλισματα!
αυτο μονο.. ΤΕΛΟΣ !!!!
 

Επισκέπτης
Αδελφέ εν μπουρδέλω κοινωνία bakalhs άλλος ο heellover (r.i.p) και άλλος ο Heellover που συνεχίζει κανονικά το έργο της ηδονής.

Ναι, ναι τον ίδιον έχομεν υπ' όψιν. Εκ παραδρομής εγράφη με κεφαλαίον.

Ανεξαρτήτως αυτού, ο συνάδελφος κ. heellover είναι απαραίτητος εις τον ιστότοπον διότι αι κριτικαί του διέπονται υπό μέτρου και νηφαλιότητος.
 

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
Επικήδειος:
Αγαπητοί συναγωνιστές,
θα καταχραστώ λίγο του χρόνου και του χώρου για να πω δυο πραγματάκια.
Σήμερα είναι μεγάλη μέjavascript:void(0);
Πλάγιαρα, διότι πήτα την απόφαση να εγκαταλείψω την 23ετή ενασχόλησή μου
με το πληρωμένο σεξ πάσης φύσεως και να αφιερωθώ σε μια κοπέλα με την οποία και θα παντρευτώ.
Η απόφαση αυτή επικυρώθηκε με την τελευταία μου τσάρκα σε στούντιο, μασατζίδικα και λοιπά ιδρύματα. Μετά από μια μεγάλη γύρα αποφάσισα να τελείώσω την καριέρα μου με τη Δέσποινα από Σολωμού που είναι από τις αγαπημένες μου ώστε να αποχωρήσω με μια γλυκειά ανάμνηση.
Θα πάω λίγο πίσω στα 1984 όταν ξεκίνησα στη Φυλής όταν ακόμα τα γαμήσια ήταν ακάποτα, να απολαμβάνω τις βόλτες, την επαφή με τα χρώματα και τις μυρωδιές της νύχτας, με τις φάτσες και τους τύπους που εκεί εσύχναζαν  και φυσικά με την ποικιλία από κοπέλες. Σύντομα η κατάρρευση του ανατολικού μπλοκ επέφερε και τη δική μου κατάρρευση, οικονομική και σωματική. Τι να πρωτοθυμηθώ από τα δεκάδες στούντιο που είχαν ανοίξει στην Κεφαληνίας, στη Ζαϊμη, στη Μάρνη, στην Κηφισιά κοντά στον ανέμελο τροχονόμο, στο Χαλάνδρι και πάει λέγοντας. Δέκα δέκα μέσα οι κοπέλες με ότι πρόγραμμα ήθελες. Μετά ήρθαν τα χρόνια του κυνηγητού. Αλλά πάλι ανακάλυπτες κρυφά στούντιο, στόμα με στόμα σε διάφορες μεριές της Αθήνας. Δεν έλειψε και το Άμστερνταμ και το Λονδίνο με τις άκρες τους. Μετά έσκεσε μύτη το Bourdella.com, χάρη στο οποίο και πολύ χρήμα και πολύ περπάτημα γλίτψσα. Αν σκάλιζες τις σελίδες πάντα εύρισκες αναφορές που σε κατεύθυναν στο σωστό δρόμο. Και τον τελευταίο χρόνο πέρασα σε έναν νέο κόσμο αυτόν των μασάζ (Thanx to the priest & ΖeroTolerance). Όταν τα πράγματα στα στούδιο είχαν τυποποιηθεί άνοιγε ένα νέο παράθυρο στον κόσμο των απολαύσεων. Και για΄καλή μου τύχη στα μασαζ οι κοπέλες φοράγαν καλσόν, ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα, τουλάχιστον πιο συχνά απότι στα στούδιο που έλεγε και η Σιμόν. Σε όλη αυτή την πορεία δοκίμασα πολλά, cim, A-level, cif κανονικά, αυταρχικά (δεν έγινα γκέι)ποδολαγνεία, μπουρδέλα, στούντιο, Σωκράτους, call-girls, μασατζίδικα, σπίτια και πάει λέγοντας. Αν μου μείνουν κάποιες εμπειρίες σαν σταθμοί θα ήταν το πρώτο μου διπλο στη Ζαϊμη, η πρώτη μου ασιάτισα σε ένα υπόγειο στην Πλατεία Κολιάτσου, το πρώτο μου καλό A-level στην Κεφαληνίας 99 και μετά τα υπόλοιπα στη Δευκαλίωνος όταν ήταν στα φόρτε της, το πρώτο ξεσκούφωτο με τη Μαρίνα την Τσέχα στη Λεμπέση και η γνωριμία μου με τη Δέσποινα στη Σολωμού. Αυτά θυμάμαι τώρα αν και είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν και άλλες κοπέλες που άφησαν ιστορία.
Σας εύχομαι καλή συνέχεια, θα σας παρακολουθώ που και που ως επισκέπτης. Να προσέχετε την υγεία σας και να απολαμβάνετε όσο μπορείτε.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ZeroTolerance, Observer, Vasos & Giorgospapas για τη βοήθεια και τις πληροφορίες.
Κλαψ κλαψ!
Γειά σας μάγκες!
Παρακαλώ τον admin υπηρεσίας να με διαγράψει.
Heellover (r.i.p)   ;)
Εγώ θα παρακαλούσα τους admin  να μην κάνουν διαγραφή γιατί είναι κρίμα τόσα post (που είναι λίρα 100) να βρεθούν στον κάλαθο.
Επίσης να ευχηθώ ότι καλύτερο στην νέα φάση της ζωής σου.

Υ.Γ. Σαν μέλος του club των παντρεμένων σου λέω ότι το ξένο (μετά από αρκετά χρόνια γάμου) τονώνει και αναζωογονεί την σχέση. Γνωρίζοντας πάντα ότι αυτό που κάνεις, επειδή  το πληρώνεις με χρήματα, δεν έχει καθόλου συναίσθημα, αλλά μόνο απόλαυση.
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
γεια σου φιλε ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ σου ευχομαι καθε ευτυχια στον δρομο σου
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
904
Πόντοι
96
  Στον ανεμελο τροχονομα (που καποτε τρανταξε συθεμελα μια ανεμελη οδηγος) ποτε ειχε υποψία "σπιτιου"????

  Κατα τα αλλα βρηκα πάγια συμβουλη!!

  Να πάω φανταρος?: Αργοτερα!!!!
  Να παντρευτω?: Τωρα πήγαινε φανταρος!!!

Παντως η ωρα η καλη αν παντρευεσαι!
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Θα ήθελα να ευχηθώ κι εγώ ό,τι καλύτερο στον φίλο που έγραφε στο thread για τα μασάζ.

 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Να περνας καλα οτι και αν κανεις φιλε. Καλη συνεχεια.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Επικήδειος:
Αγαπητοί συναγωνιστές,
θα καταχραστώ λίγο του χρόνου και του χώρου για να πω δυο πραγματάκια.
Σήμερα είναι μεγάλη μέjavascript:void(0);
Πλάγιαρα, διότι πήτα την απόφαση να εγκαταλείψω την 23ετή ενασχόλησή μου
με το πληρωμένο σεξ πάσης φύσεως και να αφιερωθώ σε μια κοπέλα με την οποία και θα παντρευτώ.
Η απόφαση αυτή επικυρώθηκε με την τελευταία μου τσάρκα σε στούντιο, μασατζίδικα και λοιπά ιδρύματα. Μετά από μια μεγάλη γύρα αποφάσισα να τελείώσω την καριέρα μου με τη Δέσποινα από Σολωμού που είναι από τις αγαπημένες μου ώστε να αποχωρήσω με μια γλυκειά ανάμνηση.
Θα πάω λίγο πίσω στα 1984 όταν ξεκίνησα στη Φυλής όταν ακόμα τα γαμήσια ήταν ακάποτα, να απολαμβάνω τις βόλτες, την επαφή με τα χρώματα και τις μυρωδιές της νύχτας, με τις φάτσες και τους τύπους που εκεί εσύχναζαν  και φυσικά με την ποικιλία από κοπέλες. Σύντομα η κατάρρευση του ανατολικού μπλοκ επέφερε και τη δική μου κατάρρευση, οικονομική και σωματική. Τι να πρωτοθυμηθώ από τα δεκάδες στούντιο που είχαν ανοίξει στην Κεφαληνίας, στη Ζαϊμη, στη Μάρνη, στην Κηφισιά κοντά στον ανέμελο τροχονόμο, στο Χαλάνδρι και πάει λέγοντας. Δέκα δέκα μέσα οι κοπέλες με ότι πρόγραμμα ήθελες. Μετά ήρθαν τα χρόνια του κυνηγητού. Αλλά πάλι ανακάλυπτες κρυφά στούντιο, στόμα με στόμα σε διάφορες μεριές της Αθήνας. Δεν έλειψε και το Άμστερνταμ και το Λονδίνο με τις άκρες τους. Μετά έσκεσε μύτη το Bourdella.com, χάρη στο οποίο και πολύ χρήμα και πολύ περπάτημα γλίτψσα. Αν σκάλιζες τις σελίδες πάντα εύρισκες αναφορές που σε κατεύθυναν στο σωστό δρόμο. Και τον τελευταίο χρόνο πέρασα σε έναν νέο κόσμο αυτόν των μασάζ (Thanx to the priest & ΖeroTolerance). Όταν τα πράγματα στα στούδιο είχαν τυποποιηθεί άνοιγε ένα νέο παράθυρο στον κόσμο των απολαύσεων. Και για΄καλή μου τύχη στα μασαζ οι κοπέλες φοράγαν καλσόν, ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα, τουλάχιστον πιο συχνά απότι στα στούδιο που έλεγε και η Σιμόν. Σε όλη αυτή την πορεία δοκίμασα πολλά, cim, A-level, cif κανονικά, αυταρχικά (δεν έγινα γκέι)ποδολαγνεία, μπουρδέλα, στούντιο, Σωκράτους, call-girls, μασατζίδικα, σπίτια και πάει λέγοντας. Αν μου μείνουν κάποιες εμπειρίες σαν σταθμοί θα ήταν το πρώτο μου διπλο στη Ζαϊμη, η πρώτη μου ασιάτισα σε ένα υπόγειο στην Πλατεία Κολιάτσου, το πρώτο μου καλό A-level στην Κεφαληνίας 99 και μετά τα υπόλοιπα στη Δευκαλίωνος όταν ήταν στα φόρτε της, το πρώτο ξεσκούφωτο με τη Μαρίνα την Τσέχα στη Λεμπέση και η γνωριμία μου με τη Δέσποινα στη Σολωμού. Αυτά θυμάμαι τώρα αν και είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν και άλλες κοπέλες που άφησαν ιστορία.
Σας εύχομαι καλή συνέχεια, θα σας παρακολουθώ που και που ως επισκέπτης. Να προσέχετε την υγεία σας και να απολαμβάνετε όσο μπορείτε.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ZeroTolerance, Observer, Vasos & Giorgospapas για τη βοήθεια και τις πληροφορίες.
Κλαψ κλαψ!
Γειά σας μάγκες!
Παρακαλώ τον admin υπηρεσίας να με διαγράψει.
Heellover (r.i.p)  ;)
Δεν ενδιαφερει κανεναν ουσιαστικα ειτε μπεις ειτε δεν ξαναμπεις με αυτο το νικνεημ η με αλλο.
Ολα εδω ειναι ψευτικα και ποτε δεν αντιπροσωπευουν αυτο που νομιζεις εσυ για "εαυτο" σου.
Κατα τα αλλα,καλη τυχη στη νεα σου ζωη,αν και παλι ποσος ενδιαφερει κανεναν να μαθει τι εισαι,τι κανεις
και το τι θα κανεις,γιατι πολυ απλα δεν ΥΠΑΡΧΕΙΣ στην πραγματικοτητα
φιλε με το νικνεημ και το παπουτσι για φωτο.
Θα τα λεγα και λιγο πιο ωμα ας οψεται το warned.
Καλη συνεχεια,στην  πραγματικη ζωη.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.737
Πόντοι
606
Heelover καλη τυχη στο μελλον αν και πιστευω οτι θα επιστρεψεις...Το site αυτο ειναι εθιστικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom