Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Καλό θα ήταν πάντως το σάϊτ να έβρισκε μία φόρμουλα ώστε παλιά και καλά μέλη σαν τον Αρίωνα να μην εξαναγκάζονται σε αποχώρηση.
Και ευελπιστώ οτι θα βρεθεί αυτή η φόρμουλα.
Αρίωνα, παραμένω φίλος σου.
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
Καλό θα ήταν πάντως το σάϊτ να έβρισκε μία φόρμουλα ώστε παλιά και καλά μέλη σαν τον Αρίωνα να μην εξαναγκάζονται σε αποχώρηση.
Και ευελπιστώ οτι θα βρεθεί αυτή η φόρμουλα.
Αρίωνα, παραμένω φίλος σου.
το καλύτερο μέτρο είναι η άμεση αποβολή των σκουπιδιών από εδώ μέσα αλλά μερικές φορές έχω και κάποιες ενστάσεις αν πρώτα πρέπει να πάρουν μερικοί απ τα υψηλά κλιμάκια για την ανοχή τους προς τα σκουπίδια?

επίσης λόγο το ότι εδώ γίνεται πολλές φορές παρέλαση φασιστοειδών θα παρακαλούσα τους μοντ να ρίξουν μια ματιά στο σύνταγμα αυτής της χώρας όπως διαμορφώθηκε αυτό για το πολιτειακό ζήτημα μετά την πτώση της χούντας και ας δούνε τα δικαιώματα της δημοκρατίας σε σχέση με τον φασισμό.
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
βεβαια σ´αυτο που γραφεις εχεις περα για περα δικιο

σαφως ο αριωνας εδωσε παρα πολλα στο σιτε

και σιγουρα θα λειψει απο το σιτε 
ο αρίωνας θα είναι δίπλα στους καλούς του φίλους και σύντομα θα ανοίξουν και άλλοι δρόμοι επικοινωνίας μαζί τους αλλά και σε κάθε καλοπροαίρετο.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Σωστα. γιατι ηταν το μελος με τα περισσοτερα ισως post 14000+ .Και σε μενα θα λειψει αλλα οπως ειπαμε για ολα υπαρχει λυση αρκει να υπαρχει θεληση.
Αυτα απο μενα.
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
αυτος που εβριζε τον αριωνα και που δεν ΕΙΧΕ τα παντελονια

να τον βριζει και να τον προκαλει με το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ του νικ

ποιος να ηταν αραγε;

Μόλις τώρα μπήκα στο σάιτ μέτα το Σ/Κ.
Και είδα το θρέντ.
Αρίωνα μη μασάς.
και μη φύγεις.
Τα απειλιτικά πμ....δεν είναι κάτι καινούργιο, έχει ξαναγίνει.
Εσύ μείνε εδώ.....να τους σπάς τα ####δια.
Κατα τα άλλα....συμφωνώ με την Orca.

+1000
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.769
Πόντοι
19.505
Επικήδειος:
Αγαπητοί συναγωνιστές,
θα καταχραστώ λίγο του χρόνου και του χώρου για να πω δυο πραγματάκια.
Σήμερα είναι μεγάλη μέjavascript:void(0);
Πλάγιαρα, διότι πήτα την απόφαση να εγκαταλείψω την 23ετή ενασχόλησή μου
με το πληρωμένο σεξ πάσης φύσεως και να αφιερωθώ σε μια κοπέλα με την οποία και θα παντρευτώ.
Η απόφαση αυτή επικυρώθηκε με την τελευταία μου τσάρκα σε στούντιο, μασατζίδικα και λοιπά ιδρύματα. Μετά από μια μεγάλη γύρα αποφάσισα να τελείώσω την καριέρα μου με τη Δέσποινα από Σολωμού που είναι από τις αγαπημένες μου ώστε να αποχωρήσω με μια γλυκειά ανάμνηση.
Θα πάω λίγο πίσω στα 1984 όταν ξεκίνησα στη Φυλής όταν ακόμα τα γαμήσια ήταν ακάποτα, να απολαμβάνω τις βόλτες, την επαφή με τα χρώματα και τις μυρωδιές της νύχτας, με τις φάτσες και τους τύπους που εκεί εσύχναζαν  και φυσικά με την ποικιλία από κοπέλες. Σύντομα η κατάρρευση του ανατολικού μπλοκ επέφερε και τη δική μου κατάρρευση, οικονομική και σωματική. Τι να πρωτοθυμηθώ από τα δεκάδες στούντιο που είχαν ανοίξει στην Κεφαληνίας, στη Ζαϊμη, στη Μάρνη, στην Κηφισιά κοντά στον ανέμελο τροχονόμο, στο Χαλάνδρι και πάει λέγοντας. Δέκα δέκα μέσα οι κοπέλες με ότι πρόγραμμα ήθελες. Μετά ήρθαν τα χρόνια του κυνηγητού. Αλλά πάλι ανακάλυπτες κρυφά στούντιο, στόμα με στόμα σε διάφορες μεριές της Αθήνας. Δεν έλειψε και το Άμστερνταμ και το Λονδίνο με τις άκρες τους. Μετά έσκεσε μύτη το Bourdella.com, χάρη στο οποίο και πολύ χρήμα και πολύ περπάτημα γλίτψσα. Αν σκάλιζες τις σελίδες πάντα εύρισκες αναφορές που σε κατεύθυναν στο σωστό δρόμο. Και τον τελευταίο χρόνο πέρασα σε έναν νέο κόσμο αυτόν των μασάζ (Thanx to the priest & ΖeroTolerance). Όταν τα πράγματα στα στούδιο είχαν τυποποιηθεί άνοιγε ένα νέο παράθυρο στον κόσμο των απολαύσεων. Και για΄καλή μου τύχη στα μασαζ οι κοπέλες φοράγαν καλσόν, ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα, τουλάχιστον πιο συχνά απότι στα στούδιο που έλεγε και η Σιμόν. Σε όλη αυτή την πορεία δοκίμασα πολλά, cim, A-level, cif κανονικά, αυταρχικά (δεν έγινα γκέι)ποδολαγνεία, μπουρδέλα, στούντιο, Σωκράτους, call-girls, μασατζίδικα, σπίτια και πάει λέγοντας. Αν μου μείνουν κάποιες εμπειρίες σαν σταθμοί θα ήταν το πρώτο μου διπλο στη Ζαϊμη, η πρώτη μου ασιάτισα σε ένα υπόγειο στην Πλατεία Κολιάτσου, το πρώτο μου καλό A-level στην Κεφαληνίας 99 και μετά τα υπόλοιπα στη Δευκαλίωνος όταν ήταν στα φόρτε της, το πρώτο ξεσκούφωτο με τη Μαρίνα την Τσέχα στη Λεμπέση και η γνωριμία μου με τη Δέσποινα στη Σολωμού. Αυτά θυμάμαι τώρα αν και είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν και άλλες κοπέλες που άφησαν ιστορία.
Σας εύχομαι καλή συνέχεια, θα σας παρακολουθώ που και που ως επισκέπτης. Να προσέχετε την υγεία σας και να απολαμβάνετε όσο μπορείτε.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ZeroTolerance, Observer, Vasos & Giorgospapas για τη βοήθεια και τις πληροφορίες.
Κλαψ κλαψ!
Γειά σας μάγκες!
Παρακαλώ τον admin υπηρεσίας να με διαγράψει.
Heellover (r.i.p)  ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν κοβεις τ αστεια ????  :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :)
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Επικήδειος:
Αγαπητοί συναγωνιστές,
θα καταχραστώ λίγο του χρόνου και του χώρου για να πω δυο πραγματάκια.
Σήμερα είναι μεγάλη μέρα, διότι πήτα την απόφαση να εγκαταλείψω την 23ετή ενασχόλησή μου
με το πληρωμένο σεξ πάσης φύσεως και να αφιερωθώ σε μια κοπέλα με την οποία και θα παντρευτώ.
Η απόφαση αυτή επικυρώθηκε με την τελευταία μου τσάρκα σε στούντιο, μασατζίδικα και λοιπά ιδρύματα. Μετά από μια μεγάλη γύρα αποφάσισα να τελείώσω την καριέρα μου με τη Δέσποινα από Σολωμού που είναι από τις αγαπημένες μου ώστε να αποχωρήσω με μια γλυκειά ανάμνηση.
Θα πάω λίγο πίσω στα 1984 όταν ξεκίνησα στη Φυλής όταν ακόμα τα γαμήσια ήταν ακάποτα, να απολαμβάνω τις βόλτες, την επαφή με τα χρώματα και τις μυρωδιές της νύχτας, με τις φάτσες και τους τύπους που εκεί εσύχναζαν  και φυσικά με την ποικιλία από κοπέλες. Σύντομα η κατάρρευση του ανατολικού μπλοκ επέφερε και τη δική μου κατάρρευση, οικονομική και σωματική. Τι να πρωτοθυμηθώ από τα δεκάδες στούντιο που είχαν ανοίξει στην Κεφαληνίας, στη Ζαϊμη, στη Μάρνη, στην Κηφισιά κοντά στον ανέμελο τροχονόμο, στο Χαλάνδρι και πάει λέγοντας. Δέκα δέκα μέσα οι κοπέλες με ότι πρόγραμμα ήθελες. Μετά ήρθαν τα χρόνια του κυνηγητού. Αλλά πάλι ανακάλυπτες κρυφά στούντιο, στόμα με στόμα σε διάφορες μεριές της Αθήνας. Δεν έλειψε και το Άμστερνταμ και το Λονδίνο με τις άκρες τους. Μετά έσκεσε μύτη το Bourdella.com, χάρη στο οποίο και πολύ χρήμα και πολύ περπάτημα γλίτψσα. Αν σκάλιζες τις σελίδες πάντα εύρισκες αναφορές που σε κατεύθυναν στο σωστό δρόμο. Και τον τελευταίο χρόνο πέρασα σε έναν νέο κόσμο αυτόν των μασάζ (Thanx to the priest & ΖeroTolerance). Όταν τα πράγματα στα στούδιο είχαν τυποποιηθεί άνοιγε ένα νέο παράθυρο στον κόσμο των απολαύσεων. Και για΄καλή μου τύχη στα μασαζ οι κοπέλες φοράγαν καλσόν, ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα, τουλάχιστον πιο συχνά απότι στα στούδιο που έλεγε και η Σιμόν. Σε όλη αυτή την πορεία δοκίμασα πολλά, cim, A-level, cif κανονικά, αυταρχικά (δεν έγινα γκέι)ποδολαγνεία, μπουρδέλα, στούντιο, Σωκράτους, call-girls, μασατζίδικα, σπίτια και πάει λέγοντας. Αν μου μείνουν κάποιες εμπειρίες σαν σταθμοί θα ήταν το πρώτο μου διπλο στη Ζαϊμη, η πρώτη μου ασιάτισα σε ένα υπόγειο στην Πλατεία Κολιάτσου, το πρώτο μου καλό A-level στην Κεφαληνίας 99 και μετά τα υπόλοιπα στη Δευκαλίωνος όταν ήταν στα φόρτε της, το πρώτο ξεσκούφωτο με τη Μαρίνα την Τσέχα στη Λεμπέση και η γνωριμία μου με τη Δέσποινα στη Σολωμού. Αυτά θυμάμαι τώρα αν και είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν και άλλες κοπέλες που άφησαν ιστορία.
Σας εύχομαι καλή συνέχεια, θα σας παρακολουθώ που και που ως επισκέπτης. Να προσέχετε την υγεία σας και να απολαμβάνετε όσο μπορείτε.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ZeroTolerance, Observer, Vasos & Giorgospapas για τη βοήθεια και τις πληροφορίες.
Κλαψ κλαψ!
Γειά σας μάγκες!
Παρακαλώ τον admin υπηρεσίας να με διαγράψει.
Heellover (r.i.p)   ;)
Αρχηγε σου ευχομαι οτι κανεις να το γουσταρεις και αν μια στο τοσο βαριεσαι(εστω μια στο 1.000.0000.0000)περνα καμια βολτα και απο δω

Have Fun and Survive
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Τα thread 'Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο' και 'Μασατζίδικα που γαμάς' χάνουν ένα άξιο μέλος.Εύχομαι ότι καλύτερο heellover στην όποια σου απόφαση.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
oχι ρε heelover δεν ειναι δηλωσεις αυτες,ο γνησιος bourdeliaris παραμενει παντα bourdeliaris,δεν μπορει ν ανηκει σε μια γυναικα,σε καμια γυναικα,δεν μπορει να ειναι συναισθηματικος και το ξερεις,και στη γυναικα σου ακομα στη ψυχη σου θα ρεει το αιμα του bourdeliari και ας την αγαπας και ας της εισαι πιστος,δεν μπορεις να κοροιδεψεις το DNA σου
 

fernando

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Παλι με χρονους με καιρους παλι κοντα μας θα εισαι heelover αλλωστε το χουι πεθαινει τελευταιο!!
 

Επισκέπτης
Ειλικρινώς δεν βλέπω ουδένα λόγο αποχωρήσεως του φιλτάτου κ. Heellover και ελπίζω να αναθεωρήση την απόφασίν του.
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει; :think:

Α ναι... Χμμμμ!!
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Τα thread 'Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο' και 'Μασατζίδικα που γαμάς' χάνουν ένα άξιο μέλος.Εύχομαι ότι καλύτερο heellover στην όποια σου απόφαση.
Heel οτι και να κανείς ...να είσαι καλα man...

Θα συμφωνήσω με το φιλο Panos...Η κοινότητα μας χάνει ενα απο ολες τις πλευρές ενα άξιο μέλος..
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
καλη τυχη στην ζωη σου!!και αν παντρευτεις!!βιον ανθοσπαρτον!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ειλικρινώς δεν βλέπω ουδένα λόγο αποχωρήσεως του φιλτάτου κ. Heellover και ελπίζω να αναθεωρήση την απόφασίν του.
Αδελφέ εν μπουρδέλω κοινωνία bakalhs άλλος ο heellover (r.i.p) και άλλος ο Heellover που συνεχίζει κανονικά το έργο της ηδονής.
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Αδελφέ εν μπουρδέλω κοινωνία bakalhs άλλος ο heellover (r.i.p) και άλλος ο Heellover που συνεχίζει κανονικά το έργο της ηδονής.
Σε τσάκωσα!!! Άλλος ο heellover και άλλος ο Heelover!!! Mε ένα l και H κεφαλαίο!!! :2funny:

Ποιον να εννοεί ο bakalhs;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom