Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Paparionas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
έχω ενεργοποίηση πάνω από 15 φορές την αναφορά στον συντονιστή και ο μοντ δεν ξέρω που είναι ας τον πάρει τηλέφωνο όποιος έχει το κινητό του.

Εσύ το άρχισες γέρο τυροπιτά κάτσε λούσου τώρα τις ροχάλες που πέφτουν και μην κλαίγεσαι.
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
Εσύ το άρχισες γέρο τυροπιτά κάτσε λούσου τώρα τις ροχάλες που πέφτουν και μην κλαίγεσαι.
δεν κλαίγομε σήμερα για το σαιτ είναι της αγίας ξεφτύλας απλά έπεσαν οι μάσκες.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
έχω ενεργοποίηση πάνω από 15 φορές την αναφορά στον συντονιστή και ο μοντ δεν ξέρω που είναι ας τον πάρει τηλέφωνο όποιος έχει το κινητό του.
Μαλλον σε εχουνε γραψει στα @@ τους λογω του οτι κλαιγεσαι σαν μικρο παιδι με 5-10 διαφορετικα ονοματα εδω μεσα ολοκληρος σαπιοκοιλιας 53 χρονων,κανε μας τη χαρη.
Αυτοκτονησες και θες να γινεις ηρωας,αναστηθηκες με αλλα nicknames και ειπες να μας τα κανεις τσουρεκια βραδιατικα.
Αρσενικη Ρουλα Βροχοπουλου ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
Μαλλον σε εχουνε γραψει στα @@ τους λογω του οτι κλαιγεσαι σαν μικρο παιδι με 5-10 διαφορετικα ονοματα εδω μεσα ολοκληρος σαπιοκοιλιας 53 χρονων,κανε μας τη χαρη.
Αυτοκτονησες και θες να γινεις ηρωας,αναστηθηκες με αλλα nicknames και ειπες να μας τα κανεις τσουρεκια βραδιατικα.
Αρσενικη Ρουλα Βροχοπουλου ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
πονάς αγόρι μου πονάς γιατί σήμερα ξεφτιλίζονται αυτοί που εδώ μέσα προστατεύουν τα χουλιγκάνια  του ΟΣΦΠ και τους δολοφόνους της Παιανείας?
 

Paparionas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
πονάς αγόρι μου πονάς γιατί σήμερα ξεφτιλίζονται αυτοί που εδώ μέσα προστατεύουν τα χουλιγκάνια  του ΟΣΦΠ και τους δολοφόνους της Παιανείας?

Σειρά έχουν μετά οι Ναζι να κλαφτέις.
Το χαβά σου εσύ μωρογερε.
Σαπιοκοιλια ρε κουμούνα τελειωμένε που παριστάνεις και τον αγωνιστή.
Πήγαινε βάλε καμιά τσόντα καλύτερα σε βαρέθηκαμε.
warnmute.gif
 [/color[/URL]]
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
πονάς αγόρι μου πονάς γιατί σήμερα ξεφτιλίζονται αυτοί που εδώ μέσα προστατεύουν τα χουλιγκάνια  του ΟΣΦΠ και τους δολοφόνους της Παιανείας?
Πανηγυριζω ρε ξεμωραμενε.
Πηρα πρωταθλημα-ΥΠΕΡΚΟΥΠΩΣΗ
Και η λεξη ειναι ΄΄΄Παιανια΄΄
ΕΛΕΟΣ
ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ
Σπασαρχιδης εισαι
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
Πανηγυριζω ρε ξεμωραμενε.
Πηρα πρωταθλημα-ΥΠΕΡΚΟΥΠΩΣΗ
Και η λεξη ειναι ΄΄΄Παιανια΄΄
ΕΛΕΟΣ
ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ
Σπασαρχιδης εισαι
συγχαρητήρια για την κούπα να την βάλεις εκεί που ξέρεις στο ράφι με τα πιάτα.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
συγχαρητήρια για την κούπα να την βάλεις εκεί που ξέρεις στο ράφι με τα πιάτα.
Στον κωλο σου την βαζω και παω για υπνο τωρα.
Πολυ ασχοληθηκα μαζι σου,εχεις ταλεντο με το κλαμα σου μιζερε να κρατας το ενδιαφερον αμειωτο.
Κλαψε και Πεσε Κατω
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
Στον κωλο σου την βαζω και παω για υπνο τωρα.
Πολυ ασχοληθηκα μαζι σου,εχεις ταλεντο με το κλαμα σου μιζερε να κρατας το ενδιαφερον αμειωτο.
Κλαψε και Πεσε Κατω
μπράβο άντε και του χρόνου
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
φίλοι εσείς που βλέπεται αυτό το θέμα και είστε αυτή την στιγμή γύρω στα 30 άτομα.
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
μόνη της η ροή της συζήτησης σε αυτό το θρεντ απέδειξε τους λόγους που όχι μόνο ο Αρίωνας αλλά και άλλα μέλη της κοινότητας έχουν αποχωρήσει.
δεν είχαμε κανένα σκοπό να έρθουμε σε αντιπαράθεση με κανέναν απλά μπήκαμε να πούμε ένα ευχαριστώ και τελικά έγινε η επίθεση του Τσέγκις Χάν από μια σειρά άτομα.
το ζήτημα όμως δεν είναι αυτά τα άτομα αλλά η λειτουργία της κοινότητας οι παρεμβάσεις που δεν έγιναν και γιατί να γίνουν?το site υποθετικά έχει πάνω από 40.000 μέλη ζήτημα τα ενεργά να είναι το πολύ 100 και 3με 4 άτομα κάφροι να καταπατούν κάθε αξιοπρέπεια και να δέχομαι πμ και να μου λένε να μην ασχολούμαι μαζί τους  δεν ξέρω για αυτούς που μου τα γράφουν να μου απαντήσουν τι έχει μεγαλύτερη αξία ο χαβαλές η μαζί η αξιοπρέπεια η οικογένεια μου που την βρίζει ο κάθε αλήτης εμένα η εσένα σαν άτομα?
 

avenger

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:S καπου στα μεσα που αρχισαν η βρισιες εμενα με χασατε...τι λετε? :helpplea:
 

avenger

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
ξέχασα να συμπληρώσω ότι αρκετοί γράφουν που θα πάει δεν θα αντέξει θα μπει πάλι,

μα τι να κάνει? τι θα πάρει από εδώ μέσα? έδωσε και ίσως πολλά και όχι μόνο έδωσε και δεν πήρε τίποτα αλλά και έχασε.
 

avenger

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:huh: εγω παντως μετα απο πολλα χρονια τακτικης επιμορφωσης εδω μεσα αυτο που θα χασω θα ειναι κατι που θα το εχω ηδη βρει εξω και θα ηταν αχρηστο.και καθε μερα χανω νεες λεξεις οπως φραπες καλαμακι κλπ.α και σχολια για πουτανες.
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
δεν χανει κατι το site και ουτε θα χασει ποτε.η δε  καταλαβα τι εννοεις?
σαν μια απλη προταση σε κοινοτυπα θεματα θα χασει...
φίλε μου το site είναι μια ομάδα μια κοινότητα και όταν τρώει τα παιδιά της αυτή η ομάδα κάποτε αρχίζει η κατηφόρα.
έχουν περάσει πολλά αξιόλογα άτομα εδώ τώρα είναι πολύ λίγα τα άτομα που σηκώνουν το εν λόγο site.
ο αρίωνας έπαιρνε πμ που του έλεγαν ότι όχι μόνο εδώ έγιναν μέλη για την παρουσία του εδώ για τα ποστ του αλλά πλήρωναν ακόμα και συνδρομές σε site απ όπου θα μπορούσαν να αντλήσουν υλικό ποιο πολύ απ ότι σαν μη μέλη και αυτό δεν ήταν μόνο έργο του αρίωνα αλλά και άλλα μέλη είχαν αυτή την προσφορά.
σήμερα οι περισσότεροι είναι σε άλλες πολιτείες.
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
οι γνωριμιες που εχει κανει μεσω του σιτε...

φιλοι οπως π.χ. ο Alfa kai o Talos με τους οποιους σιγουρα θα ξαναβρεθει στο επομενο συμποσιο

αυτο ειναι το κερδος του αριωνα απο εδω μεσα
το μόνο κέρδος σίγουρα ήταν αυτό αλλιώς θα μιλάγαμε για χιλιάδες ώρες χαμένες εδώ.
μα και αυτός ήταν ο λόγος που άνοιξε αυτό το θρέντ για το ευχαριστώ για αυτούς τους καλούς φίλους. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom